Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje

Děčín (12. 9. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 11:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 07.30 11.00
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 07.48 9.00
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 07.49 8.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 07.66 7.00
5 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.71 6.00
6 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 1 07.79 5.00
7 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.91 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 11:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 07.95 3.00
2 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 07.96 2.00
3 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 08.18
4 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.32
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 08.34
Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 11:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 08.07 1.00
2 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 08.08
3 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.18
4 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 08.43
Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 11:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 SB 08.33
2 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 08.42
3 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 08.43
4 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.49
5 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 08.51
6 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 SB 09.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 07.90 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.93 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 08.12 8.00
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 SB 08.13 7.00
5 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.22 6.00
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 1 SB 08.32 5.00
7 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.45 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 08.42 4.00
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.55 2.00
3 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 08.61 1.00
4 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 08.78
5 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.09
6 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 09.23
Beáta RočkováBeáta Ročková 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 08.93
2 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 09.00
3 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.12
4 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 09.20
5 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 7 SB 09.23
6 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 09.48
2 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 SB 09.57
3 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 09.58
4 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.83
Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.74 11.00
2 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 11.93 9.00
3 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 6 SB 12.05 8.00
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 12.08 7.00
5 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 12.61 5.00
6 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 12.70 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 12.39 6.00
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 6 SB 12.66 4.00
3 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 12.70 3.00
4 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 7 SB 12.92 1.00
5 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.31
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12.89
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 12.96 11.00
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.03 9.00
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.20 8.00
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.22 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.42 6.00
6 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 13.63 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 13.57 5.00
2 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 5 13.94 3.00
3 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.59 2.00
4 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 3 15.71 1.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:05) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 17.68 11.00
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 17.82 9.00
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 18.11 8.00
4 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 18.47 7.00
5 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 18.93 5.00
6 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.19 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 4 18.66 6.00
2 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 3 19.07 4.00
3 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 19.20 2.00
4 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.30 1.00
5 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.82
Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 13:05) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 SB 19.78
2 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 20.26
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 20.36
4 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 21.49
Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS
Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 13:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 20.00
2 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 20.17
3 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 20.33
4 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 20.72
5 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 5 20.78
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.41
2 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 SB 20.53
3 Jan PodrábskýJan Podrábský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 20.61
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 22.11
5 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 2 22.80
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 19.15 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.25 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.61 8.00
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.87 7.00
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 20.39 6.00
Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 20.65 5.00
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 21.02 1.00
3 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 21.11
4 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 21.65
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 4 21.68
Beáta RočkováBeáta Ročková 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 20.89 3.00
2 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 21.00 2.00
3 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 21.50
4 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 21.69
5 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 21.93
6 Eva PeřinováEva Peřinová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 22.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 22.17
2 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 22.74
3 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.96
4 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 23.15
5 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 23.70
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 21.50
2 Eliška BalíkováEliška Balíková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 SB 22.41
3 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 4 SB 22.53
4 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 PB 22.96
5 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 23.29
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 12.9.2020 - 12:40) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 6 20.77 4.00
2 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 22.91
3 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 24.31
4 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 26.12
Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 23.94 11.00
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.09 9.00
3 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 24.12 8.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 24.31 7.00
5 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 25.29 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 3 25.63 5.00
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 4 26.05 4.00
3 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 26.26 3.00
4 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 2 27.10 2.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.55 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.65 9.00
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 27.03 8.00
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 27.10 7.00
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 27.33 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.82 5.00
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.09 4.00
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.84 3.00
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.17 2.00
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 6 29.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 12:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 30.75
2 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 30.89
3 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 31.01
4 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 5 31.52
5 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 AK BílinaAK Bílina 6 32.81
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.65 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 39.66 9.00
3 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 40.15 8.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 5 40.28 7.00
5 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 42.08 6.00
6 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 42.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 42.73 4.00
2 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 43.95 3.00
3 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 44.57 2.00
4 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 1 44.95 1.00
5 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 46.26
6 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 46.69
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 44.72 11.00
2 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 46.05 9.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.23 7.00
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.33 6.00
5 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 47.67 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 46.23 8.00
2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.42 5.00
3 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 48.61 2.00
4 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 49.28 1.00
5 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 5 49.45
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 PB 47.67 3.00
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 51.12
3 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.54
4 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 56.51
5 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 57.60
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 52.59 11.00
2 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 54.82 9.00
3 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 57.84 8.00
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 2 SB 59.77 7.00
Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 62.70 11.00
2 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 68.65 9.00
3 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 74.51 8.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:08.08 11.00
2 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 4 2:10.49 9.00
3 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 2:14.38 8.00
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 5 2:19.54 7.00
5 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 2 2:20.67 6.00
MS Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:37.93
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci

(so, 12.9.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 2:09.47 11.00
2 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 3 2:22.28 9.00
3 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 2:22.71 8.00
4 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 2:23.04 7.00
5 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 1 SB 2:23.38 6.00
MS Albert NeumannAlbert Neumann 05 ASK DěčínASK Děčín 3 2:27.09
7 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 6 2:29.55 5.00
8 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:35.84 4.00
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 SB 2:37.40 3.00
10 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 SB 2:54.44 2.00
Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:30.74 11.00
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 2:32.23 9.00
3 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 4 2:33.42 8.00
4 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 2 SB 2:39.30 7.00
5 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:46.90 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:29.19 11.00
2 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:33.58 9.00
3 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 SB 2:35.30 8.00
4 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 2:46.48 7.00
5 Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 PB 2:49.07 6.00
6 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 SB 2:51.20 5.00
7 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 2:51.42 4.00
8 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:56.65 3.00
9 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 2:58.72 2.00
10 Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:59.44 1.00
11 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 3:25.93
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15.86 11.00
2 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 17.35 9.00
3 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 17.82 8.00
4 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.94 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 5 SB 18.88 7.00
2 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 19.43 5.00
3 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 20.26 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 4 20.74 3.00
2 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 21.05 2.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 32.65 1.00
Petr KubicaPetr Kubica 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.95 11.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 17.64 8.00
3 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 18.00 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 17.48 9.00
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.86 6.00
3 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.02 5.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 5 SB 15.41 11.00
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 16.42 9.00
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 16.61 8.00
4 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 6 21.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 18.26 7.00
2 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 PB 18.50 6.00
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 18.76 5.00
4 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 18.83 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 19.76 3.00
2 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.50
3 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 PB 21.82
4 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.75 2.00
2 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 20.85 1.00
3 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.24
Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.20 11.00
2 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 4 21.94 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Císař, Ebert, Helebrant, Štolfa Císař, Ebert, Helebrant, Štolfa Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.47 11.00
2 Vondráček, Závěrka, Vondráček, Horník Vondráček, Závěrka, Vondráček, Horník ASK DěčínASK Děčín 3 30.63 9.00
3 Chudina, Třebín, Pavlas, Hrabě Chudina, Třebín, Pavlas, Hrabě USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 31.81 8.00
4 Kalazi, Kelner, Hoda, Šiler Kalazi, Kelner, Hoda, Šiler AK BílinaAK Bílina 2 32.09 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kováč, Kubišta, Tlustý, Hönig Kováč, Kubišta, Tlustý, Hönig TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 31.19 8.00
2 Daňsa, Hrach, Gregor, Podrábský Daňsa, Hrach, Gregor, Podrábský Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 32.03 6.00
3 Jersák, Lu, Pour, Wangle Jersák, Lu, Pour, Wangle ASK LovosiceASK Lovosice 5 33.22 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laudová, Brabcová, Balínová, Nemejtová Laudová, Brabcová, Balínová, Nemejtová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.80 11.00
2 Srnková, Fučíková, Kadlecová, El Ngarová Srnková, Fučíková, Kadlecová, El Ngarová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 32.40 9.00
3 Smržová, Gruntová, Klepáčová, Červínová Smržová, Gruntová, Klepáčová, Červínová ASK LovosiceASK Lovosice 6 32.54 8.00
4 Cermanová, Cermanová, Dvořáková, Krutská Cermanová, Cermanová, Dvořáková, Krutská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 33.74 7.00
5 Pražáková, Zítková, Matějková, Táchová Pražáková, Zítková, Matějková, Táchová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 33.95 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lískovcová, Smetková, Vydrářová, Jeřábková Lískovcová, Smetková, Vydrářová, Jeřábková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 34.56 5.00
2 Kožnarová, Balíková, Skálová, Růžičková Kožnarová, Balíková, Skálová, Růžičková ASK LovosiceASK Lovosice 4 35.22 4.00
3 Marešová, Kopecká, Sawruková, Sawruková Marešová, Kopecká, Sawruková, Sawruková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 6 35.38 3.00
4 Krausová, Hromá, Fliegerová, Jungwirthová Krausová, Hromá, Fliegerová, Jungwirthová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 36.75 2.00
Kozmová, Hošková, Zingová, Křížová Kozmová, Hošková, Zingová, Křížová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schuldesová, Řeháková, Černohorská, Kokšalová Schuldesová, Řeháková, Černohorská, Kokšalová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 51.66 11.00
2 Horníková, Horníková, Suchá, Bázlerová Horníková, Horníková, Suchá, Bázlerová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 53.34 9.00
3 Holá, Kindlová, Schmiedová, Vítková Holá, Kindlová, Schmiedová, Vítková AK MostAK Most 2 54.23 8.00
4 Gelhofová, Kolínská, Vašinová, Vlasáková Gelhofová, Kolínská, Vašinová, Vlasáková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 54.27 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.901.93 Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 PB 1.90 --------oooo-o-xxoxx 11.00
2 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 1 PB 1.76 oxooxxoooxoxoxoooxxx 9.00
3 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4 PB 1.70 --oooooooxxx 8.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych
ASK LovosiceASK Lovosice
04 5 PB 1.67 -ooooxoxooxxx 7.00
5 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 3 PB 1.58 ---xoxoxxx 6.00
6 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 PB 1.55 ---o 5.00
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 2 PB 1.55 -xxoooxxx
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 Body
1 Filip KalaziFilip Kalazi
AK BílinaAK Bílina
06 1 PB 1.58 oxoooxxoxxoxxx 11.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 4 PB 1.55 -oxoooxxx 9.00
3 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 6 PB 1.55 -ooxoxoxxx 8.00
4 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 1.50 ooxooxxx 7.00
5 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 5 1.45 oxxooxxx 6.00
6 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 3 PB 1.40 ooxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.701.73 Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 1.55 ooooxxx 11.00
2 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 2 1.50 ooxxoxxx 9.00
3 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 1 PB 1.45 oxoxxx 8.00
4 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 1.40 xoxxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.73 Body
1 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 PB 1.40 --oooxxx 11.00
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 11 PB 1.40 --ooxoxxx 9.00
3 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 10 PB 1.35 oooxoxxx 8.00
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 1.35 ooxoxoxxx 7.00
5 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
ASK LovosiceASK Lovosice
05 9 PB 1.35 oxoxoxoxx-- 6.00
6 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 5 PB 1.35 xxoxoxoxoxxx 5.00
7 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 6 PB 1.30 oooxxx 4.00
8= Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 PB 1.25 ooxxx 2.50
8= Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK MostAK Most
06 7 PB 1.25 ooxxx 2.50
10 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 4 PB 1.25 oxxoxxx 1.00
11 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 3 PB 1.20 xxoxxx
Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 13 NM xxx
Hana KozmováHana Kozmová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 1 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 6 5.66 +0.5 m/s 5.66  +0.5x5.60  +0.35.664.95  +0.45.46  +0.55.53  +0.1 11.00
2 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 4 PB 5.40 +0.4 m/s 3.90  +0.45.40  +0.45.28  -0.15.40x4.53  +0.2x 9.00
3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 5 5.33 +0.0 m/s 5.16  +0.14.93  +0.45.33  +0.05.335.18  +0.24.11  +0.64.93  +0.0 8.00
4 Jakub NeužilJakub Neužil
ASK LovosiceASK Lovosice
04 3 5.13 +0.7 m/s 5.13  +0.74.83  +0.14.73  +0.05.133.85  +0.24.78  +0.2x 7.00
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 2 PB 5.03 +0.2 m/s x4.89  +0.15.03  +0.25.034.87  +0.25.01  -0.14.93  +0.8 6.00
6 Martin CsuhaMartin Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 PB 4.64 +0.3 m/s 4.58  +0.44.47  +0.54.64  +0.34.644.57  +0.44.29  +0.24.50  +0.8 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 14 PB 6.07 +0.3 m/s 5.73  +0.15.98  +0.4x5.98x5.93  +0.16.07  +0.3 11.00
2 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 12 PB 5.13 +0.1 m/s 5.13  +0.14.87  +0.15.04  +0.05.134.63  +0.05.01  +0.14.75  +0.6 9.00
3 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 13 5.11 +0.1 m/s 4.92  +0.05.11  +0.14.97  +0.55.114.89  +0.05.08  +0.24.27  +0.1 8.00
4 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 PB 5.00 +0.2 m/s 4.91  +0.14.84  +0.14.55  +0.44.914.84  +0.45.00  +0.24.96  +0.6 7.00
5 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 8 PB 4.85 +0.3 m/s 4.81  +0.04.51  +0.14.85  +0.34.854.22  +0.14.63  +0.34.63  +1.2 6.00
6 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 PB 4.81 +0.2 m/s 4.81  +0.24.59  +0.64.38  +0.14.814.49  +0.24.40  +0.04.33  +0.3 5.00
7 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 6 PB 4.47 +0.2 m/s 4.26  +0.14.47  +0.24.38  +0.24.474.35  +0.13.95  +0.34.10  +0.1 4.00
8 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 9 4.35 +0.0 m/s 4.35  +0.03.98  +0.44.34  +0.04.354.24  +0.1xx 3.00
9 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 PB 4.28 +0.3 m/s x4.20  +0.24.28  +0.34.280.00.00.0 2.00
10 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 4.24 +0.0 m/s 4.24  +0.0xx4.240.00.00.0 1.00
11 Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 3 PB 3.76 +0.2 m/s x3.76  +0.2-3.760.00.00.0
12 Martin BaxaMartin Baxa
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 0.00 xxx0.00.00.00.0
Daniel HnátDaniel Hnát
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 10 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr KubicaPetr Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 SB 5.47 -0.6 m/s 5.35  -2.15.10  -0.9x5.355.35  -0.35.17  -1.55.47  -0.6 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 PB 4.78 +0.2 m/s 4.60  -0.84.53  -1.54.72  -0.94.724.78  +0.24.77  -1.2x 9.00
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 4.68 -0.4 m/s 4.19  -1.23.92  -0.74.22  -1.34.224.42  -0.64.67  +0.14.68  -0.4 8.00
4 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 4.28 -0.4 m/s 4.16  -1.44.15  -0.54.28  -0.44.284.21  -0.74.27  -1.24.02  -0.5 7.00
5 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 3 PB 4.19 -0.7 m/s 3.89  -1.04.13  -1.0x4.134.06  -1.64.16  -1.54.19  -0.7 6.00
6 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 4.18 -1.5 m/s xx3.87  -0.83.874.06  -0.84.18  -1.5x 5.00
7 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 PB 4.01 -2.6 m/s 4.01  -2.63.98  -1.03.93  -0.94.013.93  -1.23.66  -0.63.22  -1.8 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 25 PB 5.46 +0.2 m/s 5.25  -0.25.17  -1.25.46  +0.25.46-5.28  +0.25.34  -0.5 11.00
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 24 PB 4.89 -0.8 m/s x4.82  -0.94.89  -0.84.89x4.63  -0.34.78  -1.4 9.00
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 22 PB 4.88 -1.0 m/s 4.72  -1.04.83  -0.4x4.83x4.88  -1.0x 8.00
4 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 20 PB 4.75 -0.9 m/s 4.42  -0.14.16  -0.14.75  -0.94.75x4.69  -0.64.55  -0.6 7.00
5 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 2 PB 4.74 -0.7 m/s 4.69  -0.84.71  -0.34.74  -0.74.74--- 6.00
6 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 21 PB 4.72 -0.7 m/s 4.45  -0.74.10  -0.64.62  +0.14.624.34  -1.44.72  -0.74.63  -2.0 5.00
7 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 23 PB 4.62 -0.3 m/s 4.62  -0.34.54  -0.4x4.624.51  -1.0x4.51  -1.4 4.00
8 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 18 PB 4.39 -0.6 m/s x4.39  -0.64.09  -0.74.394.23  -1.5x4.26  -1.1 3.00
9 Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 17 PB 4.33 -0.8 m/s 4.33  -0.84.27  -1.14.29  -0.74.330.00.00.0 2.00
10 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 11 PB 4.32 -0.5 m/s 4.32  -0.54.13  -1.64.07  -1.34.320.00.00.0 1.00
11 Nikola LaudováNikola Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 16 PB 4.28 -0.7 m/s 4.28  -0.74.12  -0.4x4.280.00.00.0
12 Michaela CermanováMichaela Cermanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 1 PB 4.16 -1.2 m/s x3.82  -1.54.16  -1.24.160.00.00.0
13 Lucie VlachováLucie Vlachová
ASK DěčínASK Děčín
06 14 PB 4.14 +0.0 m/s x4.14  +0.03.93  -0.84.140.00.00.0
14 Kateřina KrausováKateřina Krausová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 15 PB 4.13 -0.7 m/s 4.13  -0.73.97  -0.24.13  -1.64.130.00.00.0
15 Adéla SawrukováAdéla Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 6 PB 4.10 -1.1 m/s 4.10  -1.13.84  -1.5x4.100.00.00.0
16 Eliška BabkováEliška Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 19 PB 4.07 -0.2 m/s 4.07  -0.2xx4.070.00.00.0
17 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 PB 3.92 -1.4 m/s 3.92  -1.43.83  -0.2x3.920.00.00.0
18 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 10 PB 3.82 -1.3 m/s x3.82  -1.33.72  -0.13.820.00.00.0
19 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 13 PB 3.71 -0.9 m/s 3.69  -0.93.71  -0.92.82  -0.43.710.00.00.0
20 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 5 PB 3.68 -0.7 m/s 3.68  -0.73.45  -0.63.64  -0.13.680.00.00.0
21 Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 4 PB 3.56 +0.3 m/s 3.17  +0.62.92  -0.63.56  +0.33.560.00.00.0
22 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 3 PB 3.42 -1.0 m/s 3.22  +0.23.42  -1.03.41  -0.63.420.00.00.0
23 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 8 PB 3.31 -1.2 m/s 3.31  -1.2xx3.310.00.00.0
Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová
AK BílinaAK Bílina
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 11 PB 12.82 12.2212.7312.0712.7312.3712.8212.35 11.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10 10.31 09.0010.31x10.3109.7210.0709.97 9.00
3 Tereza LacinováTereza Lacinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 8 PB 09.66 09.1709.4909.6609.6608.9708.9208.86 8.00
4 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 1 PB 09.38 08.6309.2109.3809.3809.2808.5708.62 7.00
5 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 6 PB 08.56 07.2008.1408.2208.2208.5608.5106.97 6.00
6 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 PB 08.35 07.6207.4207.3807.6208.3507.3507.83 5.00
7 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 5 PB 08.11 07.2307.7708.1108.1107.5707.8707.02 4.00
8 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 4 PB 07.99 07.8807.6507.7507.8807.9907.7307.90 3.00
9 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 PB 07.20 07.1006.700.007.1007.200.00.0 2.00
Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 13 PB 10.91 10.3610.4110.9110.9110.4410.7110.71 11.00
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 12 09.03 08.7708.5808.8208.8208.6309.0308.47 9.00
3 Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 10 PB 08.69 08.0108.2108.5208.5208.3008.6108.69 8.00
4 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 8 PB 08.65 07.3807.5008.0808.0808.0208.6508.50 7.00
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 2 PB 08.61 08.2607.6207.6708.2608.3007.8808.61 6.00
6 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 9 PB 08.55 08.1508.3408.3208.3407.8607.6908.55 5.00
7 Michaela CermanováMichaela Cermanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 5 PB 07.81 07.1507.72x07.7207.4907.7907.81 4.00
8 Tereza CermanováTereza Cermanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 6 PB 07.65 07.6506.8406.4707.6504.3904.78x 3.00
9 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková
ASK DěčínASK Děčín
06 7 PB 07.12 07.1207.0406.4607.120.00.00.0 2.00
10 Nikola SkálováNikola Skálová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 PB 07.07 06.7206.3307.0707.070.00.00.0 1.00
11 Tereza BendováTereza Bendová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 3 PB 06.84 05.4206.8406.8106.840.00.00.0
12 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
AK BílinaAK Bílina
05 4 PB 05.97 05.7605.6905.9705.970.00.00.0
Soňa HejlováSoňa Hejlová
AK BílinaAK Bílina
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 12.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 13 PB 12.10 12.1011.3410.8912.1011.12x10.70 11.00
2 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 12 PB 10.91 10.5710.3409.8410.5710.9110.7710.56 9.00
3 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 PB 09.62 08.1008.7808.4508.7809.4008.6409.62 8.00
MS Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 3 PB 09.58 09.5806.340.009.580.00.00.0
5 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 9 PB 09.55 x09.1708.8109.1709.1409.55x 7.00
6 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 10 PB 09.49 09.4908.98x09.4909.2909.1309.01 6.00
7 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 5 PB 08.96 08.6808.9208.9608.9608.5308.0308.73 5.00
8 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 6 PB 08.63 08.2407.4207.7308.2407.7107.8708.63 4.00
9 Lukáš HoraLukáš Hora
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 8 PB 08.62 08.4108.62x08.62x08.0607.88 3.00
10 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 1 PB 08.13 x08.13-08.130.00.00.0 2.00
11 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 4 PB 07.22 07.0706.9107.2207.220.00.00.0 1.00
Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub KřehlaJakub Křehla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 15.45 14.7915.4215.2415.4215.2515.45x 11.00
2 Petr MusilPetr Musil
ASK LovosiceASK Lovosice
03 6 SB 12.31 10.7511.6612.0312.0312.3112.0012.17 9.00
3 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 4 PB 11.48 10.4911.4808.6411.4809.44x10.02 8.00
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 11.02 10.8610.9810.5610.9811.0211.01x 7.00
5 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 5 PB 10.55 10.0410.1210.5510.55x10.27x 6.00
6 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 10.42 10.4210.0010.3010.4210.2709.7110.27 5.00
7 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 09.91 09.0609.9109.9109.9109.5409.74x 4.00
8 Vladislav LunhulVladislav Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 PB 09.67 09.6008.8909.6709.6708.7808.9508.87 3.00
9 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2 PB 08.60 08.1607.9508.6008.600.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 30.36 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 11 PB 25.62 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 10 PB 22.89 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 PB 19.48 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 5 PB 18.57 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Tereza PokornáTereza Pokorná
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 PB 17.94 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 6 PB 16.03 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Michaela ZingováMichaela Zingová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 8 PB 14.96 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
AK BílinaAK Bílina
05 1 PB 12.69 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Adéla HoškováAdéla Hošková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 PB 09.18 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
Soňa HejlováSoňa Hejlová
AK BílinaAK Bílina
06 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 6 PB 30.82 0.0
2 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 PB 30.32 0.0 11.00
3 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 10 PB 25.40 0.0 9.00
4 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 8 PB 23.99 0.0 8.00
5 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 9 PB 21.36 0.0 7.00
6 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 5 PB 20.90 0.0 6.00
7 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 3 PB 20.80 0.0 5.00
8 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 1 PB 17.94 0.0 4.00
9 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 7 PB 17.68 0.0 3.00
Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 2 DNS 0.0
Jakub KřehlaJakub Křehla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 4 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 12 PB 25.69 0.0 11.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10 23.76 0.0 9.00
3 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 9 PB 21.94 0.0 8.00
4 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 8 PB 21.62 0.0 7.00
5 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 PB 20.34 0.0 6.00
6 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK BílinaAK Bílina
04 1 PB 19.40 0.0 5.00
7 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
AK BílinaAK Bílina
03 2 PB 19.04 0.0 4.00
8 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 4 PB 16.74 0.0 3.00
9 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 5 PB 11.72 0.0 2.00
Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 7 DNS 0.0
Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 11 DNS 0.0
Tereza LacinováTereza Lacinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 9 45.05 0.0 11.00
2 Petr MusilPetr Musil
ASK LovosiceASK Lovosice
03 7 PB 34.77 0.0 9.00
3 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 8 PB 30.15 0.0 8.00
4 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 PB 28.36 0.0 7.00
5 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 2 PB 27.08 0.0 6.00
6 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 26.63 0.0 5.00
7 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3 PB 25.18 0.0 4.00
8 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 4 PB 21.99 0.0 3.00
9 Martin CsuhaMartin Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 PB 15.43 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků