Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje

Děčín (12. 9. 2020)

skok daleký - Dorostenci

(so, 12.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 6 5.66 +0.5 m/s 5.66  +0.5x5.60  +0.35.664.95  +0.45.46  +0.55.53  +0.1 11.00
2 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 4 PB 5.40 +0.4 m/s 3.90  +0.45.40  +0.45.28  -0.15.40x4.53  +0.2x 9.00
3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 5 5.33 +0.0 m/s 5.16  +0.14.93  +0.45.33  +0.05.335.18  +0.24.11  +0.64.93  +0.0 8.00
4 Jakub NeužilJakub Neužil
ASK LovosiceASK Lovosice
04 3 5.13 +0.7 m/s 5.13  +0.74.83  +0.14.73  +0.05.133.85  +0.24.78  +0.2x 7.00
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 2 PB 5.03 +0.2 m/s x4.89  +0.15.03  +0.25.034.87  +0.25.01  -0.14.93  +0.8 6.00
6 Martin CsuhaMartin Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1 PB 4.64 +0.3 m/s 4.58  +0.44.47  +0.54.64  +0.34.644.57  +0.44.29  +0.24.50  +0.8 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 14 PB 6.07 +0.3 m/s 5.73  +0.15.98  +0.4x5.98x5.93  +0.16.07  +0.3 11.00
2 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 12 PB 5.13 +0.1 m/s 5.13  +0.14.87  +0.15.04  +0.05.134.63  +0.05.01  +0.14.75  +0.6 9.00
3 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 13 5.11 +0.1 m/s 4.92  +0.05.11  +0.14.97  +0.55.114.89  +0.05.08  +0.24.27  +0.1 8.00
4 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 PB 5.00 +0.2 m/s 4.91  +0.14.84  +0.14.55  +0.44.914.84  +0.45.00  +0.24.96  +0.6 7.00
5 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 8 PB 4.85 +0.3 m/s 4.81  +0.04.51  +0.14.85  +0.34.854.22  +0.14.63  +0.34.63  +1.2 6.00
6 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 PB 4.81 +0.2 m/s 4.81  +0.24.59  +0.64.38  +0.14.814.49  +0.24.40  +0.04.33  +0.3 5.00
7 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 6 PB 4.47 +0.2 m/s 4.26  +0.14.47  +0.24.38  +0.24.474.35  +0.13.95  +0.34.10  +0.1 4.00
8 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 9 4.35 +0.0 m/s 4.35  +0.03.98  +0.44.34  +0.04.354.24  +0.1xx 3.00
9 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 PB 4.28 +0.3 m/s x4.20  +0.24.28  +0.34.280.00.00.0 2.00
10 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 4.24 +0.0 m/s 4.24  +0.0xx4.240.00.00.0 1.00
11 Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK BílinaAK Bílina
06 3 PB 3.76 +0.2 m/s x3.76  +0.2-3.760.00.00.0
12 Martin BaxaMartin Baxa
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 0.00 xxx0.00.00.00.0
Daniel HnátDaniel Hnát
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 10 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr KubicaPetr Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 SB 5.47 -0.6 m/s 5.35  -2.15.10  -0.9x5.355.35  -0.35.17  -1.55.47  -0.6 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 PB 4.78 +0.2 m/s 4.60  -0.84.53  -1.54.72  -0.94.724.78  +0.24.77  -1.2x 9.00
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 4.68 -0.4 m/s 4.19  -1.23.92  -0.74.22  -1.34.224.42  -0.64.67  +0.14.68  -0.4 8.00
4 Veronika VašinováVeronika Vašinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 4.28 -0.4 m/s 4.16  -1.44.15  -0.54.28  -0.44.284.21  -0.74.27  -1.24.02  -0.5 7.00
5 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 3 PB 4.19 -0.7 m/s 3.89  -1.04.13  -1.0x4.134.06  -1.64.16  -1.54.19  -0.7 6.00
6 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 4.18 -1.5 m/s xx3.87  -0.83.874.06  -0.84.18  -1.5x 5.00
7 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 PB 4.01 -2.6 m/s 4.01  -2.63.98  -1.03.93  -0.94.013.93  -1.23.66  -0.63.22  -1.8 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 25 PB 5.46 +0.2 m/s 5.25  -0.25.17  -1.25.46  +0.25.46-5.28  +0.25.34  -0.5 11.00
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 24 PB 4.89 -0.8 m/s x4.82  -0.94.89  -0.84.89x4.63  -0.34.78  -1.4 9.00
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 22 PB 4.88 -1.0 m/s 4.72  -1.04.83  -0.4x4.83x4.88  -1.0x 8.00
4 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 20 PB 4.75 -0.9 m/s 4.42  -0.14.16  -0.14.75  -0.94.75x4.69  -0.64.55  -0.6 7.00
5 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 2 PB 4.74 -0.7 m/s 4.69  -0.84.71  -0.34.74  -0.74.74--- 6.00
6 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 21 PB 4.72 -0.7 m/s 4.45  -0.74.10  -0.64.62  +0.14.624.34  -1.44.72  -0.74.63  -2.0 5.00
7 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 23 PB 4.62 -0.3 m/s 4.62  -0.34.54  -0.4x4.624.51  -1.0x4.51  -1.4 4.00
8 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 18 PB 4.39 -0.6 m/s x4.39  -0.64.09  -0.74.394.23  -1.5x4.26  -1.1 3.00
9 Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 17 PB 4.33 -0.8 m/s 4.33  -0.84.27  -1.14.29  -0.74.330.00.00.0 2.00
10 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 11 PB 4.32 -0.5 m/s 4.32  -0.54.13  -1.64.07  -1.34.320.00.00.0 1.00
11 Nikola LaudováNikola Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 16 PB 4.28 -0.7 m/s 4.28  -0.74.12  -0.4x4.280.00.00.0
12 Michaela CermanováMichaela Cermanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 1 PB 4.16 -1.2 m/s x3.82  -1.54.16  -1.24.160.00.00.0
13 Lucie VlachováLucie Vlachová
ASK DěčínASK Děčín
06 14 PB 4.14 +0.0 m/s x4.14  +0.03.93  -0.84.140.00.00.0
14 Kateřina KrausováKateřina Krausová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 15 PB 4.13 -0.7 m/s 4.13  -0.73.97  -0.24.13  -1.64.130.00.00.0
15 Adéla SawrukováAdéla Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 6 PB 4.10 -1.1 m/s 4.10  -1.13.84  -1.5x4.100.00.00.0
16 Eliška BabkováEliška Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 19 PB 4.07 -0.2 m/s 4.07  -0.2xx4.070.00.00.0
17 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 12 PB 3.92 -1.4 m/s 3.92  -1.43.83  -0.2x3.920.00.00.0
18 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 10 PB 3.82 -1.3 m/s x3.82  -1.33.72  -0.13.820.00.00.0
19 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
05 13 PB 3.71 -0.9 m/s 3.69  -0.93.71  -0.92.82  -0.43.710.00.00.0
20 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B
06 5 PB 3.68 -0.7 m/s 3.68  -0.73.45  -0.63.64  -0.13.680.00.00.0
21 Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 4 PB 3.56 +0.3 m/s 3.17  +0.62.92  -0.63.56  +0.33.560.00.00.0
22 Marianna VlčkováMarianna Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
06 3 PB 3.42 -1.0 m/s 3.22  +0.23.42  -1.03.41  -0.63.420.00.00.0
23 Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 8 PB 3.31 -1.2 m/s 3.31  -1.2xx3.310.00.00.0
Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová
AK BílinaAK Bílina
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie HájkováLucie Hájková
AK BílinaAK Bílina
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků