Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje

Děčín (12. 9. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15.86 11.00
2 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 17.35 9.00
3 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 17.82 8.00
4 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.94 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 5 SB 18.88 7.00
2 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 19.43 5.00
3 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 20.26 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 4 20.74 3.00
2 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 21.05 2.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 32.65 1.00
Petr KubicaPetr Kubica 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 15.86 11.00
2 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 17.35 9.00
3 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 17.82 8.00
4 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 5 SB 18.88 7.00
5 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.94 6.00
6 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 19.43 5.00
7 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 20.26 4.00
8 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 4 20.74 3.00
9 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 21.05 2.00
10 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 32.65 1.00
Petr KubicaPetr Kubica 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.95 11.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 17.64 8.00
3 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 18.00 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 17.48 9.00
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.86 6.00
3 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.02 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 15.95 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 17.48 9.00
3 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 17.64 8.00
4 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 18.00 7.00
5 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 21.86 6.00
6 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.02 5.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 5 SB 15.41 11.00
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 16.42 9.00
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 16.61 8.00
4 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 6 21.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 18.26 7.00
2 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 PB 18.50 6.00
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 18.76 5.00
4 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 18.83 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 19.76 3.00
2 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.50
3 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 PB 21.82
4 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.75 2.00
2 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 20.85 1.00
3 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.24
Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 5 SB 15.41 11.00
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 16.42 9.00
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 16.61 8.00
4 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 PB 18.26 7.00
5 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 PB 18.50 6.00
6 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 18.76 5.00
7 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 18.83 4.00
8 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 19.76 3.00
9 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.75 2.00
10 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 20.85 1.00
11 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.24
12 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.50
13 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 6 21.59
14 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 PB 21.82
15 Daniela FliegerováDaniela Fliegerová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 22.51
Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS