Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje

Děčín (12. 9. 2020)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.65 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 39.66 9.00
3 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 40.15 8.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 5 40.28 7.00
5 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 42.08 6.00
6 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 42.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 42.73 4.00
2 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 43.95 3.00
3 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 44.57 2.00
4 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 1 44.95 1.00
5 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 46.26
6 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 46.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.65 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 39.66 9.00
3 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 40.15 8.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 5 40.28 7.00
5 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 42.08 6.00
6 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 42.10 5.00
7 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 42.73 4.00
8 Daniel SchlesingerDaniel Schlesinger 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 43.95 3.00
9 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 44.57 2.00
10 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 1 44.95 1.00
11 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 46.26
12 Jan RůžičkaJan Růžička 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 46.69

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 44.72 11.00
2 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 46.05 9.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.23 7.00
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.33 6.00
5 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 47.67 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 46.23 8.00
2 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.42 5.00
3 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 48.61 2.00
4 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 49.28 1.00
5 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 5 49.45
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 PB 47.67 3.00
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 51.12
3 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.54
4 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 56.51
5 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 57.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 PB 44.72 11.00
2 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 46.05 9.00
3 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 46.23 7.00
3 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 46.23 8.00
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.33 6.00
6 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.42 5.00
7 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 47.67 4.00
7 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 PB 47.67 3.00
9 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 48.61 2.00
10 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 PB 49.28 1.00
11 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 5 49.45
12 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 51.12
13 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 54.54
14 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 56.51
15 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 57.60