Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické úterý II

Čejkovice (18. 8. 2020)

skok vysoký - Muži

(út, 18.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.161.211.261.311.361.411.461.511.561.611.661.701.74
1 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 13 PB 1.70 --------ooxoxoxoxxx
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC BrnoJAC Brno
03 12 PB 1.61 -----oxoxooxoxoxxx
3 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 PB 1.61 ----ooooxxoxxoxoxxx
4 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 7 PB 1.51 ----oooxooxxx
5 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 PB 1.51 ----ooxooxoxxx
6 Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC BrnoJAC Brno
04 10 PB 1.46 -----ooxxoxxx
7 Jiří BočekJiří Boček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 8 1.41 ----oooxxx
8 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 5 PB 1.41 ---ooxooxxx
9 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 6 PB 1.36 --oooxoxxx
10 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4 PB 1.31 oooxooxxx
11 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2 PB 1.26 ooooxxx
12 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 PB 1.26 xoxoooxxx
13 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 PB 1.16 ooxxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 18.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.161.211.261.311.361.411.461.511.561.601.631.66
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 15 PB 1.63 ------oooxoxoxoxxx
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 14 PB 1.51 -----oxooxxoxxx
3 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 PB 1.46 ----oooxoxxx
4 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 PB 1.41 --o-oxooxxx
5 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 PB 1.36 --ooxooxxx
6 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 PB 1.36 ----xoxoxxx
7= Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 5 PB 1.26 -oooxxx
7= Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 4 PB 1.26 -oooxxx
9 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 1.26 ooxooxxx
10 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 7 PB 1.26 oooxoxxx
11 Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC BrnoJAC Brno
04 2 PB 1.16 ooxxx
12 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 1.11 xoxxx
Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 9 NM -----xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 18.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.223.323.423.523.62
1 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 1 PB 3.52 xoooxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 18.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.752.802.90
1 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4 PB 2.80 -----oxoxo-xxoxxx
2 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 3 PB 2.75 --ooooooxxoxxx
3 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 5 PB 2.70 o---xxooxoo-xxx
4 Romana NeduchalováRomana Neduchalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 1 PB 2.10 xoxxoxxx
Tereza ŠpérováTereza Špérová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 2 NM xxx
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 18.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 7 PB 09.21 0.0
2 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 5 PB 08.68 0.0
3 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4 PB 08.34 0.0
4 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1 PB 06.82 0.0
5 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 8 PB 06.60 0.0
6 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 PB 06.21 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 18.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 2 PB 10.45 0.0
2 Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC BrnoJAC Brno
04 1 PB 05.51 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 18.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 15 09.15 0.0
2 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 09.12 0.0
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 12 PB 09.09 0.0
4 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 PB 08.92 0.0
5 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 14 PB 08.69 0.0
6 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 11 PB 08.19 0.0
7 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 07.45 0.0
8 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 PB 07.26 0.0
9 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 06.98 0.0
10 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 2 PB 06.88 0.0
11 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 1 PB 06.37 0.0
12 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 06.19 0.0
13 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3 PB 05.27 0.0
14 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 4 PB 04.98 0.0
15 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC BrnoJAC Brno
05 6 PB 04.88 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 18.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 PB 11.11 0.0
2 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 16 PB 09.27 0.0
3 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 17 PB 08.61 0.0
4 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 PB 08.08 0.0
5 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 PB 07.75 0.0
6 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 9 PB 07.57 0.0
7 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 13 PB 07.51 0.0
8 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 PB 07.46 0.0
9 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 PB 07.27 0.0
10 Daniel PanskýDaniel Panský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 06.44 0.0
11 Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 PB 05.99 0.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 18.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 3 PB 09.75 0.0
2 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 2 PB 08.35 0.0
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 08.08 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 18.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 1 PB 06.83 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 18.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 5 PB 12.25 0.0
2 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 PB 09.82 0.0
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC BrnoJAC Brno
03 2 PB 08.34 0.0
4 Jiří BočekJiří Boček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3 08.12 0.0
5 Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC BrnoJAC Brno
04 1 PB 07.07 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 18.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1 11.77 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 18.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 2 13.06 0.0
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 1 10.23 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 18.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 PB 39.85 0.0
2 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 17.18 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 18.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 27.85 0.0
2 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 5 PB 26.96 0.0
3 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 21.72 0.0
4 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 3 20.50 0.0
5 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1 16.10 0.0
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 18.8.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 11 PB 47.13 0.0
2 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 29.12 0.0
3 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 10 PB 21.19 0.0
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 20.26 0.0
5 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 20.14 0.0
6 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 20.00 0.0
7 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 PB 19.89 0.0
8 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 9 PB 19.17 0.0
9 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 PB 19.05 0.0
10 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 18.01 0.0
11 Daniel PanskýDaniel Panský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 14.81 0.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(út, 18.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 PB 42.67 0.0
2 Lenka VrbováLenka Vrbová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 4 PB 41.41 0.0
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 3 PB 40.44 0.0
4 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1 SB 36.05 0.0
5 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 2 PB 32.95 0.0
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(út, 18.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 6 PB 65.91 0.0
2 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 5 PB 55.44 0.0
3 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3 PB 27.60 0.0
4 Jiří BočekJiří Boček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 PB 26.10 0.0
5 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 24.43 0.0
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(út, 18.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1 PB 24.75 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(út, 18.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 1 PB 24.85 0.0
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 2 23.97 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 18.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 1 PB 20.88 0.0
2 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 4 PB 18.29 0.0
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 5 PB 12.03 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 18.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 5 PB 37.85 0.0
2 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4 PB 28.17 0.0
3 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 6 PB 25.31 0.0
4 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 9 PB 20.36 0.0
5 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1 PB 18.49 0.0
6 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 PB 17.79 0.0
7 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 7 PB 16.82 0.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 18.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 PB 20.54 0.0
2 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 14.00 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 18.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21 PB 29.38 0.0
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 23 PB 28.00 0.0
3 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 24 PB 27.88 0.0
4 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 20 26.48 0.0
5 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 22 PB 23.55 0.0
6 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 PB 21.92 0.0
7 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 PB 21.51 0.0
8 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 PB 21.37 0.0
9 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 PB 21.14 0.0
10 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 PB 20.88 0.0
11 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 18 20.60 0.0
12 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 PB 19.51 0.0
13 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 9 PB 18.90 0.0
14 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 PB 18.77 0.0
15 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 2 PB 17.24 0.0
16 Lucie TůmováLucie Tůmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 17.20 0.0
17 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 10 PB 16.83 0.0
18 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 PB 15.88 0.0
19 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC BrnoJAC Brno
05 7 PB 14.61 0.0
20 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 12.99 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 18.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 16 PB 50.09 0.0
2 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 PB 35.19 0.0
3 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 PB 32.21 0.0
4 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 PB 29.75 0.0
5 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 PB 26.49 0.0
6 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 10 PB 23.81 0.0
7 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 PB 23.76 0.0
8 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 11 PB 23.24 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(út, 18.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 1 13.15 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 18.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 6 43.19 0.0
2 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 5 31.04 0.0
3 Jiří BočekJiří Boček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 4 22.28 0.0
4 Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC BrnoJAC Brno
04 3 22.21 0.0
5 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 2 21.09 0.0
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC BrnoJAC Brno
03 1 16.21 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 18.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 2 51.36 0.0
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 1 44.38 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 18.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 2 PB 54.25 0.0
2 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1 45.60 0.0
Celkem 2 závodníků