Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)
60 m - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 07.16
2 Michal GorzkowiczMichal Gorzkowicz 05 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 07.23
3 Roko FarkašRoko Farkaš 05 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 07.26
60 m - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Timotej Filip JanáčTimotej Filip Janáč 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 07.43
2 Sandro Patrice MittagSandro Patrice Mittag 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.56
3 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 07.57
60 m - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin VarhaníkMartin Varhaník 06 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 07.51
2 Janko KišakJanko Kišak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 07.53
3 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.63
60 m - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Curt AurichCurt Aurich 06 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.70
2 Niko KolmanNiko Kolman 06 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 07.94
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.96
60 m - Ml. žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.02
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.03
3 Felix VoigtFelix Voigt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.07
60 m - Ml. žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.40
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.43
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.46
60 m - Ml. žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.41
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.43
60 m - Ml. žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.49
2 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.69
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.84
60 m - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 07.73
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.79
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.85
60 m - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sarah Michelle LeichsenringSarah Michelle Leichsenring 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.23
2 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.32
3 Rosalie WeberRosalie Weber 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.36
60 m - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 07.82
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.83
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.97
60 m - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.19
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.23
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.24
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 07.95
2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.01
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.20
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.49
2 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.49
3 Marie BannierMarie Bannier 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.50
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Laura WiesztortLaura Wiesztort 08 AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa 08.32
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.34
3 Thea Marie ShoemakeThea Marie Shoemake 08 STARMAX - MLTSTARMAX - MLT 08.35
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.60
2 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.61
3 Kiara ČervenákováKiara Červenáková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.63
60 m - Atletická přípravka-hoši (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Angel KostovAngel Kostov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.43
2 Yoan OrozovYoan Orozov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.49
3 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.69
60 m - Atletická přípravka-hoši (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.96
2 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.02
3 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.12
60 m - Atletická přípravka-dívky (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm Szewczyk Slaskie - POLMUKS Wilhelm Szewczyk Slask... 08.29
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 08.61
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.66
60 m - Atletická přípravka-dívky (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.96
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 09.03
3 Raya PlamenovaRaya Plamenova 09 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 09.10
150 m - Ml. žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 18.84
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 19.27
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.39
150 m - Ml. žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.23
2 Gal SagmeisterGal Sagmeister 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 20.53
3 Samuel KrepopSamuel Krepop 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 20.79
150 m - Ml. žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 19.13
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.47
3 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 19.56
150 m - Ml. žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20.06
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 20.21
3 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 20.26
1500 m - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4:14.99
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:15.61
3 Mateusz MarkowiakMateusz Markowiak 05 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 4:29.94
1500 m - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4:24.61
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4:25.33
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:30.72
1500 m - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:52.07
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:54.49
3 Svetozara GrozdanovaSvetozara Grozdanova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 4:58.06
1500 m - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:40.97
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:41.17
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5:00.55
1500 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:52.07
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:54.49
3 Svetozara GrozdanovaSvetozara Grozdanova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 4:58.06
100 m překážek (0.84) - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.59
2 Lachezar ValchevLachezar Valchev 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 13.64
3 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 13.71
100 m překážek (0.84) - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 14.70
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 14.80
3 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 14.92
100 m překážek (0.84) - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 14.25
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.75
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.95
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 14.25
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.91
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.05
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Rosalie WeberRosalie Weber 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 15.76
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.82
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.98
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.86
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.01
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 15.18
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 16.06
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 16.20
3 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 16.32