Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)
skok vysoký - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roko FarkašRoko Farkaš 05 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 1.94
2 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.88
3 Lachezar ValchevLachezar Valchev 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 1.82
skok vysoký - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.75
2 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.67
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.64
skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1.67
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.59
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.59
skok vysoký - Ml. žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1.50
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1.47
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.33
skok vysoký - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1.64
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1.61
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1.58
skok vysoký - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana KoščakJana Koščak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 1.76
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.66
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.60
skok vysoký - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1.43
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1.43
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1.38
skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Živa KovačičŽiva Kovačič 07 AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO 1.63
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1.57
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.54
skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.51
2 Marie StoppMarie Stopp 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 1.43
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1.38
skok vysoký - Ml. žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.44
2 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1.41
3 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1.33
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emiliyan GeorgievEmiliyan Georgiev 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 1.40
2 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.30
3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 1.30
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema BeňováEma Beňová 09 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 1.34
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 1.31
3 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.28
skok daleký - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lachezar ValchevLachezar Valchev 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 6.82
2 Roko FarkašRoko Farkaš 05 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 6.69
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.41
skok daleký - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 6.39
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.90
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.81
skok daleký - Ml. žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.47
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5.42
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.11
skok daleký - Ml. žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.06
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.86
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4.80
skok daleký - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5.53
2 Lennya FuhrmannLennya Fuhrmann 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 5.47
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.39
skok daleký - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5.24
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5.21
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5.20
skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 5.52
2 Siyana BrambarovaSiyana Brambarova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 5.02
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.93
skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivayla MishinaIvayla Mishina 08 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 4.78
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.77
3 Laura WiesztortLaura Wiesztort 08 AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa 4.73
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 4.72
2 Marko ZrnicMarko Zrnic 09 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 4.46
3 Angel KostovAngel Kostov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 4.40
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Raya PlamenovaRaya Plamenova 09 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 4.52
2 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm Szewczyk Slaskie - POLMUKS Wilhelm Szewczyk Slask... 4.40
3 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 4.26
vrh koulí 3kg - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.94
2 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.76
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.65
vrh koulí 3kg - Žákyně (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lara BöhmLara Böhm 06 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 11.78
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.46
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.78
vrh koulí 4kg - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matúš VaračkaMatúš Varačka 05 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 15.33
2 Petr BílskýPetr Bílský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.41
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 14.38
vrh koulí 4kg - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.38
2 Nejc AdamNejc Adam 06 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 12.35
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.05
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.25
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34.65
3 Jahn FelicitasJahn Felicitas 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 32.34
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roch KrukowskiRoch Krukowski 07 KS Warszawianka - POLKS Warszawianka - POL 56.65
2 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 42.69
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 33.43
hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 40.07
2 Svenja HuebnerSvenja Huebner 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 38.40
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 34.85
hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana KoščakJana Koščak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 46.15
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 41.33
3 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 39.61
hod oštěpem 600g - Žáci (pondělí, 7.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 49.77
2 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 46.55
3 Matej BrachoMatej Bracho 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 46.29
hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nejc AdamNejc Adam 06 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 48.22
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 45.89
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 43.58
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 59.68
2 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 56.71
3 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50.88
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 58.68
2 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 52.21
3 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.31
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří HartmannJiří Hartmann 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 58.08
2 Kamil TesáčekKamil Tesáček 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 54.32
3 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 50.24
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (úterý, 8.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.75
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 38.20
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.04