Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roch KrukowskiRoch Krukowski
KS Warszawianka - POLKS Warszawianka - POL
07 56.65
2 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 42.69
3 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 33.43
4 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 33.42
5 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 33.41
6 Vincent PospíšilVincent Pospíšil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 31.59
7 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 30.49
8 Enzo KiessEnzo Kiess
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 27.87
9 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 26.06
10 Adam MiadikAdam Miadik
ASK BlanskoASK Blansko
07 25.03
11 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 24.35
12 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 23.81
13 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 23.27
14 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 22.97
15 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21.82
16 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 21.26
17 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 21.23
18 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 21.17
19 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20.83
20 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 20.66
21 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20.01
22 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 19.96
23 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC BrnoBYAC Brno
07 19.52
24 Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 18.85
25 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 16.20
26 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 15.32
Celkem 26 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 40.07
2 Svenja HuebnerSvenja Huebner
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 38.40
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 34.85
4 Klára GrňováKlára Grňová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
05 32.14
5 Lennya FuhrmannLennya Fuhrmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 32.13
6 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 31.30
7 Ina MikuličkováIna Mikuličková
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
05 28.39
8 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 26.37
9 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 23.81
10 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 23.28
11 Giuliana KöhlerGiuliana Köhler
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 22.82
12 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 22.05
13 Karolína GörglováKarolína Görglová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 21.24
14 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 21.09
15 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC BrnoJAC Brno
05 18.53
16 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 16.94
17 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 16.81
18 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 14.62
19 Laura LakyováLaura Lakyová
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
05 13.60
Celkem 19 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KoščakJana Koščak
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
06 46.15
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 41.33
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 39.61
4 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 36.82
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33.77
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 31.72
7 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 31.08
8 Lara BöhmLara Böhm
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 30.66
9 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 28.80
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 28.67
11 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 27.32
12 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 27.00
13 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 26.95
14 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 25.57
15 Lena ThierfelderLena Thierfelder
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 24.81
16 Anna FreyerAnna Freyer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 24.31
17 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 24.05
18 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 23.62
19 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 23.49
20 Fanny HeinzFanny Heinz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 22.68
21 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 21.88
22 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 18.76
23 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17.82
24 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 17.67
25 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17.45
26 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 15.75
27 Nina MasárováNina Masárová
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
06 15.17
28 Viktória BaloghováViktória Baloghová
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
06 14.80
29 Sára CsekesSára Csekes
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
06 14.77
Celkem 29 závodníků