Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 60.62
2 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 53.71
3 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 51.59
4 Valter MacedoniValter Macedoni
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
08 49.57
5 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 49.41
6 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 48.34
7 Oskar OblekowskiOskar Oblekowski
ATAK Agrykola WarszawaATAK Agrykola Warszawa
08 47.63
8 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 46.06
9 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 44.00
10 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 43.77
11 Radoslav SirotekRadoslav Sirotek
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
08 43.52
12 Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 43.11
13 Šimon BajerŠimon Bajer
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 42.31
14 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 41.55
15 Naj KaduncNaj Kadunc
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
08 41.34
16 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 41.32
17 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 40.92
18 Jakub NečasJakub Nečas
BYAC BrnoBYAC Brno
08 40.52
19 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 40.39
20 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 38.51
21 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 38.28
22 Adam VeselýAdam Veselý
BYAC BrnoBYAC Brno
08 37.37
23 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 37.24
24 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
08 37.15
25 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 35.81
26 Jan NovýJan Nový
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 35.62
27 Cedric LorenzCedric Lorenz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 34.65
28 Oskar ScheuOskar Scheu
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 33.32
29 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 32.88
30 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 32.44
31 Samuel GunárSamuel Gunár
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 25.32
32 Tobiáš DědekTobiáš Dědek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 21.00
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 59.68
2 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 56.71
3 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 50.88
4 Valter MacedoniValter Macedoni
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
08 50.10
5 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 49.95
6 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 48.08
7 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 45.29
8 Oskar OblekowskiOskar Oblekowski
ATAK Agrykola WarszawaATAK Agrykola Warszawa
08 45.10
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 61.65
2 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 51.60
3 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 48.68
4 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 48.57
5 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 48.28
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 47.30
7 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 45.86
8 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 45.15
9 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 43.29
10 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 40.80
11 Kiara ČervenákováKiara Červenáková
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
08 40.17
12 Emma DinkováEmma Dinková
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 40.03
13 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 39.38
14 Barbora KlementováBarbora Klementová
JAC BrnoJAC Brno
08 37.82
15 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 34.92
16 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 34.57
17 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 33.12
18 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 32.84
19 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 31.80
20 Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 31.09
21 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 30.64
22 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 29.00
23 Anneli SchulzAnneli Schulz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 28.56
24 Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 28.38
25 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
08 28.21
26 Eliška FindejsováEliška Findejsová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 27.49
27 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 26.84
28 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 25.10
29 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 24.52
30 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
08 24.15
31 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 23.77
32 Sophie CurranSophie Curran
JAC BrnoJAC Brno
08 22.95
33 Sofie KleisováSofie Kleisová
JAC BrnoJAC Brno
08 21.53
34 Adriana PatlokováAdriana Patloková
JAC BrnoJAC Brno
08 21.14
35 Barbora DoležalováBarbora Doležalová
JAC BrnoJAC Brno
08 20.15
Celkem 35 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 58.68
2 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 52.21
3 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 48.31
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 45.41
5 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 44.76
6 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 44.68
7 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 44.48
8 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 43.59
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří HartmannJiří Hartmann
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 58.67
2 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 49.88
3 Kamil TesáčekKamil Tesáček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 48.64
4 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 42.55
5 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 41.89
6 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 41.66
7 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 39.35
8 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 38.36
9 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 37.42
10 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 36.94
11 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 36.17
12 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 35.94
13 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza
BYAC BrnoBYAC Brno
09 34.57
14 Jakub StojanJakub Stojan
BYAC BrnoBYAC Brno
09 34.46
15 Sebastián ŠemrakSebastián Šemrak
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
09 34.05
16 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 33.17
17 Matouš LopourMatouš Lopour
BYAC BrnoBYAC Brno
09 31.04
18 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 30.67
19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 29.97
20 Pavel KoleckýPavel Kolecký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 28.64
21 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 28.51
22 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 28.42
23 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 27.95
24 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 27.78
25 Vladislav TceliukVladislav Tceliuk
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
09 26.33
26 Kryštof PohlKryštof Pohl
BYAC BrnoBYAC Brno
09 21.96
27 Lukáš BártaLukáš Bárta
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 17.81
Celkem 27 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří HartmannJiří Hartmann
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 58.08
2 Kamil TesáčekKamil Tesáček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 54.32
3 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 50.24
4 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 47.63
5 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 43.98
6 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 40.45
7 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 38.24
8 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 37.48
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 44.83
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 40.27
3 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 37.57
4 Klára HrubáKlára Hrubá
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 37.00
5 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 36.97
6 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 35.94
7 Tereza ŽabkováTereza Žabková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 35.79
8 Eliška NechutováEliška Nechutová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 35.05
9 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 34.78
10 Eliška TrčkováEliška Trčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 34.54
11 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 34.37
12 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 33.76
13 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 31.91
14 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 30.62
15 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 30.21
16 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 28.85
17 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 28.49
18 Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 27.75
19 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 26.54
20 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková
AC PardubiceAC Pardubice
09 26.29
21 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 25.43
22 Lucie NečasováLucie Nečasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 24.91
23 Tereza HruškováTereza Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 24.54
24 Eliška NováEliška Nová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 23.80
25 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 23.72
26 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová
JAC BrnoJAC Brno
09 23.58
27 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 23.30
28 Natálie KovářováNatálie Kovářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 22.59
29 Romana Aimée KatočováRomana Aimée Katočová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
09 22.54
30 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 22.37
31 Barbora LužnáBarbora Lužná
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 21.91
32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 21.63
33 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 21.45
34 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 20.64
35 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 20.05
36 Beáta ČernáBeáta Černá
JAC BrnoJAC Brno
09 19.33
37 Barbora KolářováBarbora Kolářová
JAC BrnoJAC Brno
09 15.77
38 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 15.71
Celkem 38 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 42.75
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 38.20
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 38.04
4 Klára HrubáKlára Hrubá
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
09 37.97
5 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 37.93
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 36.15
7 Tereza ŽabkováTereza Žabková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 35.64
8 Eliška NechutováEliška Nechutová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 33.07
Celkem 8 závodníků