Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2:11.61
2 Mikolaj OlejnikMikolaj Olejnik 07 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 2:12.29
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2:13.43
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:15.88
5 Hubert GrabarzHubert Grabarz 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 2:22.81
6 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.07
7 Yannis KolomaznickYannis Kolomaznick 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 2:28.58
8 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:32.71
9 Jan StawiarzJan Stawiarz 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 2:34.44
10 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2:36.08
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:22.97
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:28.53
3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:29.83
4 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:31.09
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:32.21
6 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:40.26
7 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:43.69
8 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:44.29
9 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2:50.09
10 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:51.30
11 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3:02.46
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan WitowskiJan Witowski 08 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 2:20.90
2 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:24.91
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:26.57
4 Max Luis LindnerMax Luis Lindner 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 2:28.05
5 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:32.96
6 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:33.56
7 Radoslav SirotekRadoslav Sirotek 08 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 2:35.91
8 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:37.27
9 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.53
10 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:45.45
11 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:52.68
12 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3:00.71
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:31.18
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:32.90
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2:33.10
4 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:34.29
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:34.57
6 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:34.88
7 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:36.18
8 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:36.84
9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38.10
10 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:39.62
11 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:43.20
12 Rožle KoncRožle Konc 08 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 2:45.46
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2:38.08
2 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:42.09
3 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:45.14
4 Michal SojákMichal Soják 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2:46.94
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.74
6 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2:53.25
7 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:54.17
8 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:55.05
9 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:56.70
10 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:58.35
11 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:59.43
12 Oskar ScheuOskar Scheu 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 3:00.47
13 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:00.76
14 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3:01.92
15 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:02.19
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana MoharHana Mohar 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 2:21.03
2 Amelia ZochniakAmelia Zochniak 07 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 2:21.05
3 Ela JanežičEla Janežič 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 2:22.97
4 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS Wroclaw - POLWLKS Wroclaw - POL 2:22.99
5 Zuzanna LukowskaZuzanna Lukowska 07 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 2:23.88
6 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:25.46
7 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 JAC BrnoJAC Brno 2:25.79
8 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:28.26
9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:28.49
10 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:28.87
11 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:29.10
12 Melani VentsislavovaMelani Ventsislavova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 2:37.18
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:22.10
2 Eliška DrahovskáEliška Drahovská 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 2:32.23
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:32.80
4 Eliška StrážnickáEliška Strážnická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:33.16
5 Marie StoppMarie Stopp 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 2:33.89
6 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2:34.00
7 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:35.08
8 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:35.45
9 Helena PosavecHelena Posavec 07 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 2:35.95
10 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:37.47
11 Kamila ZajacKamila Zajac 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 2:38.10
12 Denica SlavovaDenica Slavova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 2:55.73
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Florentine FenzlFlorentine Fenzl 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 2:30.52
2 Nikola HarcekováNikola Harceková 07 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 2:33.96
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2:38.46
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:38.48
5 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:41.15
6 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:42.32
7 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 JAC BrnoJAC Brno 2:42.54
8 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:43.45
9 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:45.77
10 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:48.41
11 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:53.68
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:43.30
2 Viktória ČudaiováViktória Čudaiová 07 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 2:44.11
3 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:49.29
4 Anna DuchevaAnna Ducheva 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 2:50.32
5 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:53.23
6 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:00.36
7 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3:01.15
8 Milena ChodurMilena Chodur 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 3:01.61
9 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:02.81
10 Ema NémethováEma Némethová 07 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 3:04.11
11 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3:04.59
12 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3:05.67
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:29.80
2 Viviana PopovičováViviana Popovičová 08 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 2:32.12
3 Maja LuczkoMaja Luczko 08 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 2:32.78
4 Hristina TodorovaHristina Todorova 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 2:34.27
5 Thea Marie ShoemakeThea Marie Shoemake 08 STARMAX - MLTSTARMAX - MLT 2:36.84
6 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2:37.21
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:37.67
8 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:42.92
9 Lana ZidarLana Zidar 08 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 2:43.69
10 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:46.14
11 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:46.63
12 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:51.62
13 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3:04.71
Celkem 13 závodníků
Běh 6 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iga BrydniakIga Brydniak 08 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 2:41.91
2 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2:42.53
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:42.71
4 Nina JuríkováNina Juríková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 2:45.40
5 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:46.23
6 Zorka KrupováZorka Krupová 08 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 2:47.01
7 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48.30
8 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:50.55
9 Alexandra PastierikováAlexandra Pastieriková 08 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 2:53.54
10 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:53.65
11 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:00.14
12 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3:17.70
Celkem 12 závodníků
Běh 7 (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia BortlíkováLucia Bortlíková 08 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 2:41.84
2 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:43.01
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:44.70
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:45.19
5 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:52.16
6 Anneli SchulzAnneli Schulz 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 2:52.67
7 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:53.51
8 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:54.60
9 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 2:55.99
10 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:56.48
11 Ruta KontrecRuta Kontrec 08 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 3:17.92
12 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:25.60
13 Barbora DoležalováBarbora Doležalová 08 JAC BrnoJAC Brno 3:51.98
Celkem 13 závodníků