Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4:14.99
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:15.61
3 Mateusz MarkowiakMateusz Markowiak 05 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 4:29.94
4 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4:32.06
5 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:32.48
6 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:34.41
7 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:44.15
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:56.08
9 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4:57.13
10 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4:57.25
11 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5:19.36
12 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:22.08
13 David HorčičkaDavid Horčička 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6:00.25
Celkem 13 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4:24.61
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4:25.33
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:30.72
4 Ruslan YanevRuslan Yanev 06 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 4:32.79
5 Soler Matthew GaleaSoler Matthew Galea 06 La Salle Athletic Club Malta - MLTLa Salle Athletic Club Malt... 4:33.81
6 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:37.77
7 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:38.03
8 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:52.03
9 Niko KolmanNiko Kolman 06 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 4:54.77
10 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4:59.48
11 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:59.53
12 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5:03.99
13 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5:05.01
14 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:06.85
15 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:10.65
16 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:11.16
17 Matúš KubalaMatúš Kubala 06 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 5:21.93
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:52.07
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:54.49
3 Svetozara GrozdanovaSvetozara Grozdanova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 4:58.06
4 Loriána PopovičováLoriána Popovičová 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 5:07.58
5 Tena MarodiTena Marodi 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 5:08.96
6 Lea MarodiLea Marodi 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 5:10.40
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:11.11
8 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5:16.89
9 Tizia SchreiterTizia Schreiter 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 5:19.80
10 Lubomira LazarovaLubomira Lazarova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 5:25.30
11 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:27.40
12 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:27.94
13 Viktoria AtanasovaViktoria Atanasova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 5:30.32
14 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:34.03
15 Karolína SysloKarolína Syslo 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:38.94
16 Patricie PitrunováPatricie Pitrunová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5:42.02
17 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:46.09
18 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:52.09
19 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 5:56.88
20 Karolina KokoszkaKarolina Kokoszka 05 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 5:58.87
21 Anne WeissbachAnne Weissbach 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 5:59.09
22 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5:59.21
23 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5:59.57
Celkem 23 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:40.97
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:41.17
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5:00.55
4 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5:11.16
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:26.42
6 Veronika MitkovaVeronika Mitkova 06 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 5:30.10
7 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5:31.52
8 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:32.05
9 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:32.73
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:34.44
11 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5:37.08
12 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:40.74
13 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 5:44.17
14 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:47.30
15 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:49.52
16 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:51.19
17 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:54.83
18 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6:03.29
19 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6:06.31
20 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6:06.97
21 Charlotta Claudie HudákováCharlotta Claudie Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6:10.03
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:52.07
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:54.49
3 Svetozara GrozdanovaSvetozara Grozdanova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 4:58.06
4 Loriána PopovičováLoriána Popovičová 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 5:07.58
5 Tena MarodiTena Marodi 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 5:08.96
6 Lea MarodiLea Marodi 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 5:10.40
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:11.11
8 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5:16.89
9 Tizia SchreiterTizia Schreiter 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 5:19.80
10 Lubomira LazarovaLubomira Lazarova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 5:25.30
11 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:27.40
12 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:27.94
13 Viktoria AtanasovaViktoria Atanasova 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 5:30.32
14 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:34.03
15 Karolína SysloKarolína Syslo 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:38.94
16 Patricie PitrunováPatricie Pitrunová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5:42.02
17 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:46.09
18 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:52.09
19 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 5:56.88
20 Karolina KokoszkaKarolina Kokoszka 05 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 5:58.87
21 Anne WeissbachAnne Weissbach 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 5:59.09
22 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5:59.21
23 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5:59.57
Celkem 23 závodníků