Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lachezar ValchevLachezar Valchev
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
05 6.60 -1.2 m/s
2 Roko FarkašRoko Farkaš
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
05 6.48 -2.3 m/s
3 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6.12 -1.7 m/s
4 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 6.10 -1.1 m/s
5 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6.00 -2.3 m/s
6 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5.85 -1.7 m/s
7 Alex PetrovAlex Petrov
LAG Garmisch-Partenkirchen - GERLAG Garmisch-Partenkirchen ...
05 5.71 -2.4 m/s
8 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.65 -2.4 m/s
9 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5.25 -2.5 m/s
10 Timothy BresserTimothy Bresser
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
05 4.73 -2.3 m/s
11 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.65 -2.3 m/s
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5.28 -2.6 m/s
2 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5.20 -1.8 m/s
3 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5.08 -2.4 m/s
4 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.83 -2.2 m/s
5 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 4.75 -2.5 m/s
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.46 -1.3 m/s
7 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.24 -1.4 m/s
8 Vlastimil KristlVlastimil Kristl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3.88 -1.9 m/s
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 6.19 -1.6 m/s
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5.84 -1.9 m/s
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5.83 -1.2 m/s
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 5.71 -1.3 m/s
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5.27 -2.1 m/s
6 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 4.72 -1.7 m/s
7 Jan SnášelJan Snášel
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.34 -1.4 m/s
8 Domen KastanetoDomen Kastaneto
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
06 4.09 -1.5 m/s
9 Janko KišakJanko Kišak
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
06 3.76 -1.3 m/s
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Curt AurichCurt Aurich
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 5.24 -2.4 m/s
2 Richard HaberernRichard Haberern
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
06 4.78 -1.1 m/s
3 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4.77 -2.0 m/s
4 Matúš KubalaMatúš Kubala
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
06 4.72 -1.1 m/s
5 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.65 -0.5 m/s
6 Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 4.64 -1.5 m/s
7 Charly GeorgiCharly Georgi
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 4.46 -1.4 m/s
8 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.39 -1.2 m/s
9 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4.33 -0.6 m/s
10 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.15 -0.5 m/s
11 Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4.14 -1.2 m/s
12 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.11 -1.2 m/s
13 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 2.93 -1.7 m/s
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lachezar ValchevLachezar Valchev
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
05 6.82 +1.9 m/s
2 Roko FarkašRoko Farkaš
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
05 6.69 +1.7 m/s
3 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6.41 +1.5 m/s
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6.12 -0.3 m/s
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 6.08 +0.7 m/s
6 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6.07 +1.8 m/s
7 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5.86 +1.6 m/s
8 Alex PetrovAlex Petrov
LAG Garmisch-Partenkirchen - GERLAG Garmisch-Partenkirchen ...
05 5.58 +0.5 m/s
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 6.39 +4.0 m/s 6.22 +1.0 m/s
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5.90 +0.0 m/s
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 5.81 +1.0 m/s
4 Curt AurichCurt Aurich
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 5.33 +0.8 m/s
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5.02 -0.4 m/s
6 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4.86 +0.0 m/s
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MarešLukáš Mareš
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5.31 +1.8 m/s q m/s
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5.17 +1.5 m/s q m/s
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5.07 +2.5 m/s 4.76 +1.6 m/s
4 Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 4.80 +1.6 m/s q m/s
5 Lasse PlatzerLasse Platzer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.69 +1.4 m/s q m/s
6 Felix VoigtFelix Voigt
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.69 +1.1 m/s q m/s
7 Adam DonovalAdam Donoval
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
07 4.64 +1.3 m/s q m/s
8 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 4.64 +1.6 m/s
9 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4.61 +1.4 m/s
10 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.60 +0.0 m/s
11 Samuel KrepopSamuel Krepop
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
07 4.55 +1.1 m/s
12 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 4.52 +1.4 m/s
13 Tomasz KowalinskiTomasz Kowalinski
WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ...
07 4.51 +0.8 m/s
14 Jerzy JurczakJerzy Jurczak
UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL
07 4.46 +0.9 m/s
15 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.33 +2.9 m/s
16 Gal SagmeisterGal Sagmeister
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
07 4.28 +1.4 m/s
17 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4.27 +0.8 m/s
18 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.26 +0.9 m/s
19 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4.06 +1.4 m/s
20 Enzo KiessEnzo Kiess
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 3.78 +0.8 m/s
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachalickýJan Machalický
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.89 +0.7 m/s
2 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 4.49 +0.9 m/s
3 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4.38 +1.4 m/s
4 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.34 +0.9 m/s
5 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.21 +0.8 m/s
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.20 +1.8 m/s
7 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 4.15 +1.1 m/s
8 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.13 +0.9 m/s
9 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.05 +0.5 m/s
10 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.00 +1.5 m/s
11 Silas EnglertSilas Englert
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 3.97 +1.2 m/s
12 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.96 +0.2 m/s
13 Adam MiadikAdam Miadik
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.90 +1.7 m/s
14 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.79 +1.0 m/s
15 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 3.76 +0.7 m/s
16 Lukáš PiknaLukáš Pikna
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.75 +0.9 m/s
17 Jan DedíkJan Dedík
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.71 +0.8 m/s
18 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.70 +1.5 m/s
19 Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.69 +1.0 m/s
20 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.64 +1.2 m/s
21 Samuel KubíčekSamuel Kubíček
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.48 -0.4 m/s
22 Oliver MullenOliver Mullen
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3.39 +2.3 m/s 3.22 +1.2 m/s
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5.04 -1.2 m/s
2 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.72 -0.4 m/s
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4.69 -0.5 m/s
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.53 +0.3 m/s
5 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 4.52 -2.0 m/s
6 Mateusz WoskoMateusz Wosko
UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL
08 4.51 -0.5 m/s
7 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 4.50 -1.2 m/s
8 Oskar OblekowskiOskar Oblekowski
ATAK Agrykola WarszawaATAK Agrykola Warszawa
08 4.50 -0.3 m/s
9 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 4.45 -1.7 m/s
10 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 4.31 +0.2 m/s
11 Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 4.26 +0.3 m/s
12 Adam ValíčekAdam Valíček
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 4.18 -1.6 m/s
13 Naj KaduncNaj Kadunc
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
08 4.11 -1.5 m/s
14 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 4.07 -1.5 m/s
15 Vojtěch MalýVojtěch Malý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 4.01 -0.4 m/s
16 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.96 -0.9 m/s
17 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3.80 -1.2 m/s
18 Karol SzczesniakKarol Szczesniak
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 3.51 -0.3 m/s
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.40 -1.6 m/s
2 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4.31 +0.0 m/s
3 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 4.17 -1.3 m/s
4 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4.12 -0.1 m/s
5 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.98 -1.1 m/s
6 Jakub RipkaJakub Ripka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3.98 -0.9 m/s
7 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.96 -1.0 m/s
8 Daniel MichálekDaniel Michálek
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.95 -0.6 m/s
9 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.88 -0.8 m/s
10 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.85 +0.0 m/s
11 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.85 -0.3 m/s
12 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 3.84 -0.7 m/s
13 Max Luis LindnerMax Luis Lindner
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.84 +0.0 m/s
14 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 3.82 -1.3 m/s
15 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3.82 -2.3 m/s
16 Oskar ScheuOskar Scheu
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.74 -0.5 m/s
17 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.74 +0.0 m/s
18 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3.71 -1.9 m/s
19 Vincent NacházelVincent Nacházel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3.70 -0.6 m/s
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace E (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠebekPetr Šebek
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 4.04 -0.4 m/s
2 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.89 +0.0 m/s
3 Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.70 -1.4 m/s
4 Šimon PeckaŠimon Pecka
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.60 -0.7 m/s
5 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.57 -0.3 m/s
6 Michal SojákMichal Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.56 -0.6 m/s
7 Jan NovýJan Nový
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 3.48 -0.5 m/s
8 Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.45 -0.9 m/s
9 Samuel GunárSamuel Gunár
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 3.45 -0.5 m/s
10 Jakub NečasJakub Nečas
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.44 -0.6 m/s
11 Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.41 -1.0 m/s
12 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.36 -0.7 m/s
13 Josef KašinaJosef Kašina
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.30 -1.0 m/s
14 Tobiáš DědekTobiáš Dědek
BYAC BrnoBYAC Brno
08 3.30 +0.0 m/s
15 Cedric LorenzCedric Lorenz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.17 -1.4 m/s
16 Mateusz KrupaMateusz Krupa
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 3.00 +0.0 m/s
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5.47 +1.1 m/s
2 Lukáš MarešLukáš Mareš
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5.42 +0.9 m/s
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5.11 +0.1 m/s
4 Lasse PlatzerLasse Platzer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.99 +0.2 m/s
5 Felix VoigtFelix Voigt
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.98 +0.0 m/s
6 Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 4.91 +0.3 m/s
7 Adam DonovalAdam Donoval
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
07 4.85 +0.3 m/s
8 Jan MachalickýJan Machalický
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4.63 +0.7 m/s
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5.06 +0.6 m/s
2 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4.86 -0.1 m/s
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.80 -0.6 m/s
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4.74 -0.3 m/s
5 Mateusz WoskoMateusz Wosko
UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL
08 4.50 -0.1 m/s
6 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 4.34 +0.6 m/s
7 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 4.33 +0.6 m/s
8 Oskar OblekowskiOskar Oblekowski
ATAK Agrykola WarszawaATAK Agrykola Warszawa
08 4.19 +0.5 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5.33 +0.9 m/s
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5.21 +0.6 m/s
3 Lennya FuhrmannLennya Fuhrmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 5.11 +0.5 m/s
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.10 +0.7 m/s
5 Rosalie WeberRosalie Weber
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 5.07 +1.4 m/s
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.92 +1.1 m/s
7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4.92 +0.5 m/s
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.90 +0.3 m/s
9 Natalia BlokNatalia Blok
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
05 4.82 +1.2 m/s
10 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.82 +1.7 m/s
11 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.79 +1.7 m/s
12 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.79 +0.9 m/s
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.69 +0.5 m/s
14 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.60 +1.0 m/s
15 Diana DevaldováDiana Devaldová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
05 4.56 +0.6 m/s
16 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.52 +0.1 m/s
17 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
05 4.32 -0.2 m/s
18 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 4.14 +0.5 m/s
19 Svenja HuebnerSvenja Huebner
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 4.04 +0.8 m/s
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4.72 +1.5 m/s
2 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.57 +0.9 m/s
3 Karolína GörglováKarolína Görglová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4.47 +1.1 m/s
4 Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.45 +0.5 m/s
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4.43 +0.1 m/s
6 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.37 +2.0 m/s
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.35 +0.9 m/s
8 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4.32 +1.5 m/s
9 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.27 +1.3 m/s
10 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.18 +0.7 m/s
11 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.01 +2.0 m/s
12 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.01 +0.6 m/s
13 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.93 +1.1 m/s
14 Nina StolárováNina Stolárová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
05 3.88 +0.7 m/s
15 Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.85 +2.1 m/s 3.73 +0.9 m/s
16 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.70 +1.5 m/s
17 Natálie HanleyNatálie Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3.31 +0.8 m/s
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5.06 +0.3 m/s
2 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 5.05 -1.7 m/s
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5.03 -0.2 m/s
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5.01 -0.8 m/s
5 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.95 +0.2 m/s
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.94 -0.7 m/s
7 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4.90 -1.7 m/s
8 Stella JurakStella Jurak
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
06 4.89 -1.6 m/s
9 Neli Ana ZormanNeli Ana Zorman
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
06 4.85 -2.2 m/s
10 Terezie TáborskáTerezie Táborská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.75 -1.1 m/s
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.73 -1.0 m/s
12 Eliška KarabováEliška Karabová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
06 4.69 -1.4 m/s
13 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.68 -1.2 m/s
14 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.63 -1.1 m/s
15 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.59 -1.3 m/s
16 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 4.51 -1.0 m/s
17 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.46 -0.1 m/s
18 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.36 -2.1 m/s
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.59 -0.1 m/s
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.57 -1.4 m/s
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.51 -1.3 m/s
4 Lena ThierfelderLena Thierfelder
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 4.42 -0.4 m/s
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.42 -1.0 m/s
6 Kateřina BrodováKateřina Brodová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.38 -1.4 m/s
7 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.31 -0.9 m/s
8 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.31 -1.4 m/s
9 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.28 -1.0 m/s
10 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4.27 -0.3 m/s
11 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.26 -1.1 m/s
12 Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.24 -0.9 m/s
13 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.15 -1.7 m/s
14 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4.14 -1.7 m/s
15 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 4.04 -1.3 m/s
16 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.02 -1.1 m/s
17 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 3.90 -2.1 m/s
18 Fanny HeinzFanny Heinz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
06 3.84 -1.5 m/s
19 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 3.78 -1.3 m/s
20 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.71 -1.3 m/s
21 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 3.68 -2.6 m/s
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace E (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4.10 -0.7 m/s
2 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.07 -1.9 m/s
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4.01 -1.0 m/s
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.98 -2.5 m/s
5 Anna El-DuniaAnna El-Dunia
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.96 -0.6 m/s
6 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3.95 -1.3 m/s
7 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.90 -0.7 m/s
8 Eliška SklářováEliška Sklářová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.72 -1.0 m/s
9 Gabriela VargováGabriela Vargová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
06 3.71 -0.4 m/s
10 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.66 -1.9 m/s
11 Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC BrnoJAC Brno
06 3.66 -0.8 m/s
12 Urszula WysoczanskaUrszula Wysoczanska
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
06 3.62 -1.1 m/s
13 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.58 +0.9 m/s
14 Kristina StrakováKristina Straková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3.49 -0.5 m/s
15 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.33 -1.2 m/s
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5.53 +1.6 m/s
2 Lennya FuhrmannLennya Fuhrmann
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 5.47 +2.0 m/s
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.39 +1.0 m/s
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5.39 +0.8 m/s
5 Rosalie WeberRosalie Weber
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 5.39 +2.0 m/s
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.26 +0.8 m/s
7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 5.11 +1.6 m/s
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 5.08 +1.1 m/s
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 5.24 +0.5 m/s
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5.21 +1.2 m/s
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5.20 +0.5 m/s
4 Stella JurakStella Jurak
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
06 5.04 -0.4 m/s
5 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 5.00 +0.5 m/s
6 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.86 -0.9 m/s
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.79 +0.6 m/s
8 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4.77 +0.1 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema BendováEma Bendová
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
07 5.36 +1.6 m/s
2 Siyana BrambarovaSiyana Brambarova
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
07 5.07 +1.2 m/s
3 Marie BannierMarie Bannier
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.80 +1.7 m/s
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.75 +0.0 m/s
5 Lucy QueckLucy Queck
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.72 +1.9 m/s
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.69 +1.6 m/s
7 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4.64 +1.9 m/s
8 Ilyaida NurullovaIlyaida Nurullova
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
07 4.59 +1.1 m/s
9 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.53 +1.3 m/s
10 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4.53 +1.7 m/s
11 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.49 +2.1 m/s 4.44 +1.0 m/s
12 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 4.49 +1.7 m/s
13 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.45 +1.9 m/s
14 Jahn FelicitasJahn Felicitas
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.45 +1.0 m/s
15 Lotta BeerLotta Beer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.40 +3.0 m/s 4.34 +0.9 m/s
16 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.38 +1.0 m/s
17 Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
07 4.34 +1.7 m/s
18 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 4.27 +0.9 m/s
19 Živa KovačičŽiva Kovačič
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
07 4.22 +1.7 m/s
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.63 +1.8 m/s
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.52 +0.9 m/s
3 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4.50 +1.4 m/s
4 Aneta SeberováAneta Seberová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
07 4.47 +0.5 m/s
5 Natalia GilNatalia Gil
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
07 4.46 +1.6 m/s
6 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 4.45 +1.6 m/s
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.36 +0.9 m/s
8 Nikola HarcekováNikola Harceková
TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK
07 4.33 +1.1 m/s
9 Nikola HalásováNikola Halásová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
07 4.30 +1.1 m/s
10 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 4.25 +1.4 m/s
11 Zoja ZacharováZoja Zacharová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
07 4.23 +1.8 m/s
12 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 4.18 +1.4 m/s
13 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.09 +1.0 m/s
14 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3.92 +1.4 m/s
15 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 3.90 +1.2 m/s
16 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 3.86 +0.9 m/s
17 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.83 +1.0 m/s
18 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3.71 +0.6 m/s
19 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 3.65 +0.8 m/s
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.35 +0.7 m/s
2 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 4.23 +1.3 m/s
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 4.23 +1.7 m/s
4 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 4.22 +0.6 m/s
5 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC PardubiceAC Pardubice
07 4.18 +0.8 m/s
6 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.18 +0.8 m/s
7 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 4.16 +1.6 m/s
8 Stela ZejdováStela Zejdová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4.11 +0.9 m/s
9 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 4.10 +1.4 m/s
10 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.99 +1.3 m/s
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 3.94 +1.2 m/s
12 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3.90 +1.0 m/s
13 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.83 +2.1 m/s 3.79 +0.8 m/s
14 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.76 +1.2 m/s
15 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.53 +0.4 m/s
16 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 3.42 +1.1 m/s
17 Alžběta MusilováAlžběta Musilová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3.42 +0.9 m/s
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3.83 +0.9 m/s
2 Valentína KlujováValentína Klujová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.82 +0.3 m/s
3 Nela BisováNela Bisová
AC PardubiceAC Pardubice
07 3.80 +0.5 m/s
4 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.78 +0.8 m/s
5 Rozálie BojkováRozálie Bojková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.72 +0.5 m/s
6 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.69 +0.9 m/s
7 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 3.68 +0.8 m/s
8 Viktória ČudaiováViktória Čudaiová
TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK
07 3.65 +0.5 m/s
9 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.64 +0.3 m/s
10 Anna DrochytkováAnna Drochytková
JAC BrnoJAC Brno
07 3.63 +1.0 m/s
11 Kristýna ČervinkováKristýna Červinková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.57 +0.4 m/s
12 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.49 +1.0 m/s
13 Paula KazimírováPaula Kazimírová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
07 3.48 +0.7 m/s
14 Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.48 +0.3 m/s
15 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.42 -0.2 m/s
16 Viktorie NorkováViktorie Norková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
07 3.41 +0.3 m/s
17 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.39 +0.6 m/s
18 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.35 +0.3 m/s
19 Barbora SpálováBarbora Spálová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.33 +0.2 m/s
20 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.05 +0.8 m/s
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace E (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivayla MishinaIvayla Mishina
SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR
08 4.89 +0.9 m/s
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.83 +1.3 m/s
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.75 +1.9 m/s
4 Laura WiesztortLaura Wiesztort
AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa
08 4.67 +1.5 m/s
5 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.57 +0.9 m/s
6 Kiara ČervenákováKiara Červenáková
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
08 4.55 +1.0 m/s
7 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.55 +0.8 m/s
8 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 4.54 +0.8 m/s
9 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.46 +1.2 m/s
10 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 4.45 +1.8 m/s
11 Iva DeliverskaIva Deliverska
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
08 4.39 +1.4 m/s
12 Zorka KrupováZorka Krupová
Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK
08 4.28 +1.3 m/s
13 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 4.25 +1.9 m/s
14 Anna MičánkováAnna Mičánková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 4.22 +0.8 m/s
15 Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
08 4.20 +1.2 m/s
16 Lana ZidarLana Zidar
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
08 4.17 +1.5 m/s
17 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4.10 +1.1 m/s
18 Alana MehlhornAlana Mehlhorn
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.99 +1.1 m/s
19 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 2.80 +1.4 m/s
Celkem 19 závodníků
Kvalifikace F (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kremena DimitrovaKremena Dimitrova
SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR
08 4.33 +1.7 m/s
2 Bianca Naomi ShoemakeBianca Naomi Shoemake
STARMAX - MLTSTARMAX - MLT
08 4.25 +1.0 m/s
3 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.15 +1.3 m/s
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 4.08 +0.5 m/s
5 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.08 +1.2 m/s
6 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3.91 +1.3 m/s
7 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.88 +0.7 m/s
8 Anneli SchulzAnneli Schulz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 3.87 +0.5 m/s
9 Nina JuríkováNina Juríková
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
08 3.77 +0.9 m/s
10 Sofie KleisováSofie Kleisová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.75 +0.4 m/s
11 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.72 +0.8 m/s
12 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.70 +0.4 m/s
13 Viviana PopovičováViviana Popovičová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
08 3.65 +0.5 m/s
14 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.58 +1.2 m/s
15 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3.54 +1.3 m/s
16 Alžběta SchierováAlžběta Schierová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3.52 +0.6 m/s
17 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.40 +0.9 m/s
18 Simona ForejtováSimona Forejtová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3.06 +0.7 m/s
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace G (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla GábrováAdéla Gábrová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 4.32 -0.7 m/s
2 Nikola AdamcováNikola Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 4.12 +1.0 m/s
3 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 4.07 +1.8 m/s
4 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 4.06 +1.5 m/s
5 Natálie RosováNatálie Rosová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 4.01 +0.3 m/s
6 Klára PohlováKlára Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.94 +0.7 m/s
7 Lucia BortlíkováLucia Bortlíková
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 3.92 +0.6 m/s
8 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.90 +0.6 m/s
9 Barbora KlementováBarbora Klementová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.82 +0.3 m/s
10 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 3.80 +1.2 m/s
11 Dita KobylkováDita Kobylková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.78 +1.0 m/s
12 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.68 +0.6 m/s
13 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.65 +0.4 m/s
14 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.65 +1.0 m/s
15 Eliška HumlováEliška Humlová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.60 +1.2 m/s
16 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.58 +0.3 m/s
17 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.57 +0.8 m/s
18 Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 3.56 +1.2 m/s
19 Laura MoškořováLaura Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.50 +0.5 m/s
20 Adriana PatlokováAdriana Patloková
JAC BrnoJAC Brno
08 3.47 +0.8 m/s
21 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.39 +0.7 m/s
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace H (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4.08 -1.4 m/s
2 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.82 -1.2 m/s
3 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.77 -1.2 m/s
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.69 -1.2 m/s
5 Adéla MertováAdéla Mertová
JAC BrnoJAC Brno
08 3.69 -0.9 m/s
6 Tereza HlavatáTereza Hlavatá
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.65 -1.2 m/s
7 Eliška FindejsováEliška Findejsová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 3.59 -1.8 m/s
8 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.53 -1.3 m/s
9 Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.52 -1.8 m/s
10 Sophie CurranSophie Curran
JAC BrnoJAC Brno
08 3.47 -0.9 m/s
11 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.46 -1.1 m/s
12 Michaela KrálikováMichaela Králiková
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 3.42 -1.4 m/s
13 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.23 -1.3 m/s
14 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 3.14 -2.0 m/s
15 Ivana KozelskáIvana Kozelská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.11 -1.7 m/s
16 Petra KojeckáPetra Kojecká
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 3.10 -1.3 m/s
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.08 -1.7 m/s
18 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3.01 -1.3 m/s
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema BendováEma Bendová
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
07 5.52 -0.1 m/s
2 Siyana BrambarovaSiyana Brambarova
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
07 5.02 -1.3 m/s
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.93 -1.0 m/s
4 Lucy QueckLucy Queck
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.90 -1.7 m/s
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 4.80 -1.0 m/s
6 Marie BannierMarie Bannier
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 4.80 -1.1 m/s
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 4.67 -1.1 m/s
8 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.52 -1.4 m/s
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivayla MishinaIvayla Mishina
SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR
08 4.78 -0.2 m/s
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4.77 +0.5 m/s
3 Laura WiesztortLaura Wiesztort
AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa
08 4.73 +0.1 m/s
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4.72 -0.4 m/s
5 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 4.69 +0.9 m/s
6 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.58 -1.1 m/s
7 Kiara ČervenákováKiara Červenáková
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
08 4.43 -0.7 m/s
8 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.41 -0.8 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 4.47 +0.1 m/s
2 Marko ZrnicMarko Zrnic
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
09 4.44 +1.1 m/s
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4.05 -0.3 m/s
4 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4.00 +2.2 m/s 3.82 +1.0 m/s
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.99 +0.9 m/s
6 Angel KostovAngel Kostov
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 3.92 +0.0 m/s
7 Kamil TesáčekKamil Tesáček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 3.87 +2.4 m/s 3.73 -0.4 m/s
8 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.85 +0.9 m/s
9 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.81 +0.9 m/s
10 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.81 +1.0 m/s
11 Yoan OrozovYoan Orozov
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 3.78 +1.0 m/s
12 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 3.63 +1.5 m/s
13 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 3.55 +0.4 m/s
14 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3.49 +1.0 m/s
15 Jiří HartmannJiří Hartmann
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.41 +1.5 m/s
16 Vojtěch TruskaVojtěch Truska
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.38 +1.3 m/s
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 4.02
2 Jakub StojanJakub Stojan
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3.99
3 Matouš LopourMatouš Lopour
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3.78
4 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3.75
5 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.73
6 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3.65
7 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3.60
8 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.59
9 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3.56
10 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.40
11 Pavel KoleckýPavel Kolecký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.30
12 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3.28
13 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.25
14 Lukáš BártaLukáš Bárta
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.09
15 Kryštof PohlKryštof Pohl
BYAC BrnoBYAC Brno
09 3.06
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 4.72 -0.9 m/s
2 Marko ZrnicMarko Zrnic
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
09 4.46 -0.8 m/s
3 Angel KostovAngel Kostov
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 4.40 -0.4 m/s
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 4.21 -0.9 m/s
5 Jakub StojanJakub Stojan
BYAC BrnoBYAC Brno
09 4.20 -1.0 m/s
6 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 3.99 -1.1 m/s
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.97 -0.5 m/s
8 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.94 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka
MUKS Wilhelm Szewczyk Slaskie - POLMUKS Wilhelm Szewczyk Slask...
09 4.34 -1.4 m/s
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.24 -1.3 m/s
3 Raya PlamenovaRaya Plamenova
SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR
09 4.22 -1.3 m/s
4 Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 3.96 -1.1 m/s
5 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 3.95 -2.0 m/s
6 Nuša StrnadNuša Strnad
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
09 3.94 -0.8 m/s
7 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 3.93 -1.0 m/s
8 Lucie VarmužováLucie Varmužová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 3.91 -1.4 m/s
9 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.89 -2.3 m/s
10 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.85 -0.4 m/s
11 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 3.77 -1.5 m/s
12 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.77 -1.1 m/s
13 Tereza ŽabkováTereza Žabková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.73 -2.0 m/s
14 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.67 -1.5 m/s
15 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3.66 -0.4 m/s
16 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.57 -1.8 m/s
17 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.51 -1.7 m/s
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BastováKristýna Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4.07 -0.9 m/s
2 Nina GalánkováNina Galánková
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
09 3.89 -0.5 m/s
3 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.74 -0.6 m/s
4 Ema BeňováEma Beňová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
09 3.63 -1.1 m/s
5 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 3.62 -0.5 m/s
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.60 -2.6 m/s
7 Natália WilksováNatália Wilksová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 3.56 -1.2 m/s
8 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 3.55 -1.1 m/s
9 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 3.52 -0.5 m/s
10 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 3.46 -0.7 m/s
11 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.43 -1.1 m/s
12 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.39 -0.7 m/s
13 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.33 -1.4 m/s
14 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 3.23 -1.3 m/s
15 Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
09 3.15 -1.1 m/s
16 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.08 -0.8 m/s
17 Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 2.90 -0.5 m/s
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace C (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ii. Natálie SikorováIi. Natálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3.58 -1.7 m/s
2 Bára NeveseláBára Neveselá
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.57 -1.3 m/s
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.50 -1.0 m/s
4 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.45 -1.5 m/s
5 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 3.41 -1.1 m/s
6 Barbora LužnáBarbora Lužná
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.40 -1.4 m/s
7 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.34 -1.8 m/s
8 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3.31 -2.1 m/s
9 Lucie NečasováLucie Nečasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.24 -1.5 m/s
10 Tereza HruškováTereza Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.22 -1.3 m/s
11 Lucie KeprtováLucie Keprtová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.12 -1.1 m/s
12 Veronika AnýžováVeronika Anýžová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.08 -0.6 m/s
13 Adéla KotlánováAdéla Kotlánová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.02 -1.6 m/s
14 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 2.97 -1.2 m/s
15 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 2.95 -1.8 m/s
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace D (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika HorňákováDominika Horňáková
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
09 3.55 +0.6 m/s
2 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 3.51 +1.6 m/s
3 Natálie KovářováNatálie Kovářová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3.50 +0.7 m/s
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.31 +0.7 m/s
5 Romana Aimée KatočováRomana Aimée Katočová
Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK
09 3.31 +1.0 m/s
6 Ivena RadichkovaIvena Radichkova
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 3.24 +1.0 m/s
7 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.21 +1.6 m/s
8 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3.21 +0.5 m/s
9 Eliška FistrováEliška Fistrová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 3.15 +1.1 m/s
10 Eliška NováEliška Nová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.11 +0.5 m/s
11 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová
JAC BrnoJAC Brno
09 3.10 +1.0 m/s
12 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2.86 +0.6 m/s
13 I. Natálie SikorováI. Natálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 2.81 +1.0 m/s
14 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2.66 +1.2 m/s
15 Barbora KolářováBarbora Kolářová
JAC BrnoJAC Brno
09 2.44 +1.3 m/s
16 Beáta ČernáBeáta Černá
JAC BrnoJAC Brno
09 2.33 +0.8 m/s
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Raya PlamenovaRaya Plamenova
SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR
09 4.52 +1.0 m/s
2 Lena ZawadzkaLena Zawadzka
MUKS Wilhelm Szewczyk Slaskie - POLMUKS Wilhelm Szewczyk Slask...
09 4.40 +1.1 m/s
3 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 4.26 +2.1 m/s 4.23 +0.2 m/s
4 Nuša StrnadNuša Strnad
Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN
09 4.26 +0.5 m/s
5 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 4.25 +1.0 m/s
6 Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 4.15 +1.4 m/s
7 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 4.12 +0.5 m/s
8 Kristýna BastováKristýna Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4.06 +0.9 m/s
Celkem 8 závodníků