Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Roko FarkašRoko Farkaš
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
05 1.94
2 Jan DonnebergerJan Donneberger
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 1.88
3 Lachezar ValchevLachezar Valchev
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
05 1.82
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1.76
5 Michel AndreevMichel Andreev
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
05 1.68
6 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.68
7 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.63
8= Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.63
8= David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.63
8= Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 1.63
11 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.63
12 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.58
13 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.53
14 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.53
15= Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.48
15= Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.48
Celkem 16 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.75
2 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.67
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.64
4 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1.61
5 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 1.58
6 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1.53
7 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1.38
8 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.33
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.67
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.59
3 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.59
4 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 1.59
5 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.53
6 Ilia IlievIlia Iliev
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
07 1.48
7 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1.43
8= Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1.43
8= Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1.43
8= Oliver SysloOliver Syslo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1.43
11 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.43
12 Lasse PlatzerLasse Platzer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 1.38
13= Jan MachalickýJan Machalický
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.38
13= Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 1.38
15 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.38
16 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.38
17= Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.33
17= Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.33
19= Tomáš AugustinTomáš Augustin
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.33
19= Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1.33
21 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1.33
22 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.23
Celkem 22 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1.50
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 1.47
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1.33
4 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 1.33
5 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.33
6 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.28
7 Vincent NacházelVincent Nacházel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 1.28
8 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.23
9 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1.23
10 Josef KašinaJosef Kašina
BYAC BrnoBYAC Brno
08 1.18
11 Cedric LorenzCedric Lorenz
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
08 1.13
12 Mateusz KrupaMateusz Krupa
KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL
08 1.08
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.64
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.61
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.58
4 Julia GrochulskaJulia Grochulska
UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL
05 1.58
5= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.53
5= Svenja HuebnerSvenja Huebner
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
05 1.53
7 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 1.53
8 Viktorie KřížováViktorie Křížová
JAC BrnoJAC Brno
05 1.48
9 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.48
10 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.43
11 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.38
12 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.38
13= Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.28
13= Karolína GörglováKarolína Görglová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1.28
Celkem 14 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jana KoščakJana Koščak
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
06 1.76
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1.66
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.60
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.51
5= Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1.43
5= Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.43
5= Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1.43
5= Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1.43
9 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1.43
10= Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 1.43
10= Paolina DochkovaPaolina Dochkova
SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR
06 1.43
12 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.43
Celkem 12 závodníků
Finále C (út, 8.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.43
2 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1.43
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1.38
4= Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.38
4= Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC BrnoJAC Brno
06 1.38
6 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.38
7 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.33
8 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.33
9 Eliška SklářováEliška Sklářová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 1.33
10 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1.28
11= Viktória BaloghováViktória Baloghová
ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK
06 1.23
11= Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1.23
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Živa KovačičŽiva Kovačič
AK Radovljica - SLOAK Radovljica - SLO
07 1.63
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.57
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.54
4 Lotta BeerLotta Beer
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 1.48
5 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 1.48
6= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.43
6= Emilia AurichEmilia Aurich
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 1.43
6= Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1.43
9 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.43
10 Nikola HalásováNikola Halásová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
07 1.43
11 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1.43
12 Helena PosavecHelena Posavec
AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV
07 1.43
13 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.38
14 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 1.33
Celkem 14 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1.51
2 Marie StoppMarie Stopp
KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER
07 1.43
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.38
4 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.33
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.33
6 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.33
7 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1.33
8 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.33
9 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 1.28
10 Valentína KlujováValentína Klujová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.28
11 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 1.28
12 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.23
13 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 1.23
14 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 1.23
15= Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 1.18
15= Kristýna ČervinkováKristýna Červinková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1.18
Celkem 16 závodníků
Finále C (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.44
2 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 1.41
3 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 1.33
4 Klára PohlováKlára Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
08 1.33
5 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1.33
6 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
08 1.33
7 Emma DinkováEmma Dinková
NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK
08 1.33
8 Eliška FindejsováEliška Findejsová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 1.33
9 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1.28
10 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1.28
11 Barbora KlementováBarbora Klementová
JAC BrnoJAC Brno
08 1.23
12= Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 1.18
12= Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1.18
14= Laura MoškořováLaura Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.18
14= Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1.18
16 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1.13
17 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1.08
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Emiliyan GeorgievEmiliyan Georgiev
Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR
09 1.40
2 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 1.30
3 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 1.30
4 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 1.27
5 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1.18
6= Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 1.13
6= Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.13
6= Matouš LopourMatouš Lopour
BYAC BrnoBYAC Brno
09 1.13
9 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1.13
10 Kryštof PohlKryštof Pohl
BYAC BrnoBYAC Brno
09 1.08
11 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 1.08
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 7.9.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ema BeňováEma Beňová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
09 1.34
2 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 1.31
3 Natália WilksováNatália Wilksová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 1.28
4 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 1.23
5 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1.23
6 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 1.23
7= Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.18
7= Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1.18
9 Eliška TrčkováEliška Trčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 1.18
10 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1.18
11 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 1.13
12 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1.13
13 Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 1.13
14 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1.08
15 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1.08
16 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.03
Celkem 16 závodníků