Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roko FarkašRoko Farkaš 05 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 07.18
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.31
3 Michal GorzkowiczMichal Gorzkowicz 05 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 07.34
4 Georgi GandzhulovGeorgi Gandzhulov 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 07.35
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.48
6 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 07.55
7 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 07.67
8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 07.28
2 Leonard SteinLeonard Stein 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.55
3 Timotej Filip JanáčTimotej Filip Janáč 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 07.61
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.73
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.76
6 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 07.88
7 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandro Patrice MittagSandro Patrice Mittag 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.63
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.71
3 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.96
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 08.00
5 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.04
6 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.08
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 BYAC BrnoBYAC Brno 07.93
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.03
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.05
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
5 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.20
6 Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.24
7 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.31
8 Vlastimil KristlVlastimil Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.08
2 Mateusz SulekMateusz Sulek 05 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 08.09
3 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.20
4 Justin Joel NüssnerJustin Joel Nüssner 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.31
5 David HorčičkaDavid Horčička 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.61
6 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.82
7 Adam CzepiecAdam Czepiec 05 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janko KišakJanko Kišak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 07.64
2 Martin VarhaníkMartin Varhaník 06 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 07.67
3 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.74
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.78
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.79
6 Pavlo VasilevPavlo Vasilev 06 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 07.82
7 Emanuel KontrecEmanuel Kontrec 06 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 07.83
8 Curt AurichCurt Aurich 06 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PawlowskiJakub Pawlowski 06 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 07.86
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.04
3 Richard HaberernRichard Haberern 06 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.08
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.08
5 Jan SnášelJan Snášel 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 07.83
2 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.02
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.18
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.38
5 Charly GeorgiCharly Georgi 06 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niko KolmanNiko Kolman 06 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 08.04
2 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.12
3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.41
4 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.41
5 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 08.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.19
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.21
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.36
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.50
5 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.62
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.65
7 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 08.65
2 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.76
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.79
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.85
5 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.98
6 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 07.16
2 Michal GorzkowiczMichal Gorzkowicz 05 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 07.23
3 Roko FarkašRoko Farkaš 05 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 07.26
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.44
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.52
6 Georgi GandzhulovGeorgi Gandzhulov 05 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 07.53
7 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 07.64
8 Leonard SteinLeonard Stein 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.70
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timotej Filip JanáčTimotej Filip Janáč 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 07.43
2 Sandro Patrice MittagSandro Patrice Mittag 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.56
3 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 07.57
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.63
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.68
6 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.69
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 07.80
8 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.06
Celkem 8 závodníků
Finále C (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VarhaníkMartin Varhaník 06 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 07.51
2 Janko KišakJanko Kišak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 07.53
3 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 07.63
4 Emanuel KontrecEmanuel Kontrec 06 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 07.64
5 Pavlo VasilevPavlo Vasilev 06 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 07.73
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.75
7 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.80
8 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 07.86
Celkem 8 závodníků
Finále D (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Curt AurichCurt Aurich 06 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 07.70
2 Niko KolmanNiko Kolman 06 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 07.94
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.96
4 Jakub PawlowskiJakub Pawlowski 06 UKS Filipides Teresin - POLUKS Filipides Teresin - POL 07.97
5 Alex HurinaAlex Hurina 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.97
6 Richard HaberernRichard Haberern 06 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.08
7 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.09
8 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.14
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.01
2 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.06
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.06
4 Felix VoigtFelix Voigt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.06
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.12
6 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.30
7 Enzo KiessEnzo Kiess 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasz KowalinskiTomasz Kowalinski 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 08.11
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.27
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.40
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.42
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.50
6 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.50
7 Samuel KrepopSamuel Krepop 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.60
8 Oliver SysloOliver Syslo 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.11
2 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.51
3 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 08.61
4 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 08.67
5 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.70
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
7 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachalickýJan Machalický 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.19
2 Yannis KolomaznickYannis Kolomaznick 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.54
3 Adam DonovalAdam Donoval 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.64
4 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.65
5 Karol BanaszekKarol Banaszek 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.78
6 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.96
2 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.00
3 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.11
4 Silas EnglertSilas Englert 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.22
5 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.32
6 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent PospíšilVincent Pospíšil 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.76
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.82
3 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.01
4 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.17
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.29
6 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.35
7 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (po, 7.9.2020) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.71
2 Matúš BrachMatúš Brach 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.14
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.15
4 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.30
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.51
6 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.68
7 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.36
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.40
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.40
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.43
6 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper LatkowskiKacper Latkowski 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.48
2 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.54
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.56
4 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.77
5 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.79
6 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.05
7 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.06
8 Karol SzczesniakKarol Szczesniak 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
2 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.78
3 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.87
4 Daniel MichálekDaniel Michálek 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 08.92
5 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.04
6 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.05
7 Vincent NacházelVincent Nacházel 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.22
8 Max Luis LindnerMax Luis Lindner 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.90
2 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 09.07
3 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.19
4 Oskar ScheuOskar Scheu 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.27
5 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.58
6 Mateusz KrupaMateusz Krupa 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.93
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.96
3 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.09
4 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.15
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.21
6 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 09.25
7 Vojtěch MalýVojtěch Malý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.08
2 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.17
3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.24
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.26
5 Michal SojákMichal Soják 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.60
6 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.78
2 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.26
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.29
4 Jakub NečasJakub Nečas 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.57
5 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.65
6 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.65
7 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.43
2 Václav LošekVáclav Lošek 08 Orel VyškovOrel Vyškov 09.54
3 Samuel GunárSamuel Gunár 08 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.79
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.87
5 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.92
6 Cedric LorenzCedric Lorenz 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 10.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.02
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.03
3 Felix VoigtFelix Voigt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.07
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.09
5 Tomasz KowalinskiTomasz Kowalinski 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 08.12
6 Jan MachalickýJan Machalický 07 BYAC BrnoBYAC Brno 08.14
7 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.18
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.21
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.40
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.43
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.46
4 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.46
5 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.54
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.60
7 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.65
8 Yannis KolomaznickYannis Kolomaznick 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.68
Celkem 8 závodníků
Finále C (po, 7.9.2020) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.41
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.43
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.43
5 Kacper LatkowskiKacper Latkowski 08 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.46
6 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.51
7 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.55
8 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.75
Celkem 8 závodníků
Finále D (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.49
2 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.69
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.84
4 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.84
5 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.90
6 Šimon PeckaŠimon Pecka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 08.90
7 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.94
8 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.94
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 07.86
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.93
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.98
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.00
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.12
6 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 08.15
7 Rosalie WeberRosalie Weber 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.30
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.05
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.15
3 Sarah Michelle LeichsenringSarah Michelle Leichsenring 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.24
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.43
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.34
2 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.40
3 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.44
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.45
5 Natalia BlokNatalia Blok 05 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.56
6 Lea MarodiLea Marodi 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 08.59
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.41
2 Ema MníchováEma Mníchová 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.42
3 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.56
4 Tena MarodiTena Marodi 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 08.56
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.57
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.68
7 Giuliana KöhlerGiuliana Köhler 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.76
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.25
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.52
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.64
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.76
5 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.82
6 Tena KerovecTena Kerovec 05 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 08.83
7 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.05
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.47
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.66
3 Adéla NeveseláAdéla Neveselá 05 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 08.92
4 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.95
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.96
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.02
7 Nina StolárováNina Stolárová 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 09.13
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (po, 7.9.2020) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 08.72
2 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.82
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.84
4 Karolína SysloKarolína Syslo 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.00
5 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.03
6 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.18
7 Loriána PopovičováLoriána Popovičová 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 09.43
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.82
2 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.90
3 Ina MikuličkováIna Mikuličková 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.06
4 Veronika KrálíkováVeronika Králíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.07
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.35
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.69
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 07.91
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.91
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.07
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.17
5 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.23
6 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.29
7 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.39
8 Neli Ana ZormanNeli Ana Zorman 06 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 08.54
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.97
2 Aleksandra KowalinskaAleksandra Kowalinska 06 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 08.17
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.18
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.26
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.46
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.22
2 Stella JurakStella Jurak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 08.27
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.36
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.37
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.47
6 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.48
7 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.53
8 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.90
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.16
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.18
3 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.31
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.45
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.46
6 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
7 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.58
8 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.68
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (po, 7.9.2020) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.36
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51
3 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.51
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.54
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.56
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.62
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.76
8 Lucja NiziolekLucja Niziolek 06 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.82
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.63
2 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.63
3= Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.70
3= Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.70
5 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.71
6 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.94
7 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.32
Celkem 7 závodníků
Běh 15 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.47
2 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.75
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.87
4 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.99
5 Urszula WysoczanskaUrszula Wysoczanska 06 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 09.03
6 Viktória BaloghováViktória Baloghová 06 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.94
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.04
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.07
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.19
5 Nina MasárováNina Masárová 06 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 09.55
6 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.58
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.82
2 Lena ThierfelderLena Thierfelder 06 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.90
3 Charlotta Claudie HudákováCharlotta Claudie Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.21
4 Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC BrnoJAC Brno 09.23
5 Eliška SklářováEliška Sklářová 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.27
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.06
2 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.07
3 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.12
4 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.30
5 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.42
6 Sofia MasárováSofia Masárová 06 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 09.86
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.09
2 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.41
3 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.76
4 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.77
5 Gabriela VargováGabriela Vargová 06 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 09.86
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 07.73
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.79
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.85
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.92
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.03
6 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 08.07
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.14
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.30
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah Michelle LeichsenringSarah Michelle Leichsenring 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.23
2 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.32
3 Rosalie WeberRosalie Weber 05 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.36
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.36
5 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.45
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.45
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.47
8 Ema MníchováEma Mníchová 05 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.52
Celkem 8 závodníků
Finále C (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 07.82
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.83
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.97
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.03
5 Aleksandra KowalinskaAleksandra Kowalinska 06 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 08.07
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.16
7 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.24
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.24
Celkem 8 závodníků
Finále D (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.19
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.23
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.24
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.26
5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.30
6 Stella JurakStella Jurak 06 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 08.33
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.43
8 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.03
2 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.04
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.15
4 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS Wroclaw - POLWLKS Wroclaw - POL 08.19
5 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.28
6 Neža FerfoljaNeža Ferfolja 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 08.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.36
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.40
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.56
4 Zoja ZacharováZoja Zacharová 07 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 08.58
5 Ilyaida NurullovaIlyaida Nurullova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BeckerEma Becker 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.42
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.51
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.54
4 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.63
5 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.67
6 Natalia GilNatalia Gil 07 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 08.70
7 Jahn FelicitasJahn Felicitas 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.89
8 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lotta BeerLotta Beer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.48
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.57
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.63
4 Magdalena HuhnMagdalena Huhn 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.66
5 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.67
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.90
7 Denica SlavovaDenica Slavova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BannierMarie Bannier 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.45
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.62
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.64
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.93
5 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.97
6 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.02
7 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.17
8 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 08.46
2 Martina StefanovaMartina Stefanova 07 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 08.70
3 Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.80
4 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.99
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.99
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.04
7 Oliwia ZgodaOliwia Zgoda 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 09.20
8 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia AurichEmilia Aurich 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.73
2 Florentine FenzlFlorentine Fenzl 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.74
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.80
4 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.87
5 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.98
6 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.06
7 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.12
8 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucy QueckLucy Queck 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.67
2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.78
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.02
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.12
5 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.73
6 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.97
2 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 09.09
3= Valentýna LasotováValentýna Lasotová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 09.12
3= Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.12
5 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 09.40
6 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 09.00
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.05
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.31
4 Julie OndrušováJulie Ondrušová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.33
5 Simona WaloszkováSimona Waloszková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.59
6 Viktória ČudaiováViktória Čudaiová 07 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.21
2 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.36
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.36
4 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.38
5 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 09.43
6 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.23
2 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.34
3 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.47
4 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.56
5 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.57
6 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.60
7 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ČervinkováKristýna Červinková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.60
2 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.62
3 Paula KazimírováPaula Kazimírová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 09.71
4 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.86
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.03
6 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Raya DimitrovaRaya Dimitrova 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.13
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.20
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.31
4 Laura WiesztortLaura Wiesztort 08 AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa 08.34
5 Ivayla MishinaIvayla Mishina 08 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 08.43
6 Zorka KrupováZorka Krupová 08 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.47
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bianca Naomi ShoemakeBianca Naomi Shoemake 08 STARMAX - MLTSTARMAX - MLT 08.35
2 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.57
3 Kiara ČervenákováKiara Červenáková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.60
4 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.68
5 Iva DeliverskaIva Deliverska 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.74
6 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.74
7 Kremena DimitrovaKremena Dimitrova 08 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 08.86
8 Lana ZidarLana Zidar 08 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 08.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea Marie ShoemakeThea Marie Shoemake 08 STARMAX - MLTSTARMAX - MLT 08.36
2 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.58
3 Nina JuríkováNina Juríková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.62
4= Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.81
4= Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.81
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.92
7 Nina LalewiczNina Lalewicz 08 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 09.04
8 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.73
2 Emma DinkováEmma Dinková 08 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.88
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.13
4 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.24
5 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.25
6 Alžběta SchierováAlžběta Schierová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.48
7 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09.62
8 Viviana PopovičováViviana Popovičová 08 AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.74
2 Iga BrydniakIga Brydniak 08 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 08.97
3 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.03
4 Lucia BortlíkováLucia Bortlíková 08 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.19
5 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.24
6 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.37
7 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.44
8 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 19 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.87
2 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.06
3 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.25
4 Natálie RosováNatálie Rosová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.31
5 Katarina GrubicKatarina Grubic 08 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 09.60
6 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.60
7 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.88
8 Hana FilipHana Filip 08 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 10.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 20 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.07
2 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.10
3 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.17
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.29
5 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.41
6 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.48
7 Ruta KontrecRuta Kontrec 08 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 09.69
8 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 21 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.25
2 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.48
3 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.48
4 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.51
5 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.63
6 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 22 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.76
2 Anneli SchulzAnneli Schulz 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.16
3 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.37
4 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.42
5 Petra KojeckáPetra Kojecká 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.62
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 23 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alana MehlhornAlana Mehlhorn 08 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 09.22
2 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.36
3 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 09.38
4 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.42
5 Vanessa Lili PulcováVanessa Lili Pulcová 08 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 24 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.52
2 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.56
3 Michaela KrálikováMichaela Králiková 08 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.74
4 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC BrnoJAC Brno 09.75
5 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 09.82
6 Barbora DoležalováBarbora Doležalová 08 JAC BrnoJAC Brno 11.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 25 (po, 7.9.2020) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.32
2 Hristina TodorovaHristina Todorova 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 09.72
3 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.08
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.47
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 7.9.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 07.95
2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08.01
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.20
4 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS Wroclaw - POLWLKS Wroclaw - POL 08.27
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.34
6 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.38
7 Neža FerfoljaNeža Ferfolja 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 08.45
8 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 08.53
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 7.9.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.49
2 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.49
3 Marie BannierMarie Bannier 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.50
4 Ema BeckerEma Becker 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 08.52
5 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 08.52
6 Lotta BeerLotta Beer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 08.54
7 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.58
8 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.62
Celkem 8 závodníků
Finále C (po, 7.9.2020) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura WiesztortLaura Wiesztort 08 AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa 08.32
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.34
3 Thea Marie ShoemakeThea Marie Shoemake 08 STARMAX - MLTSTARMAX - MLT 08.35
4 Raya DimitrovaRaya Dimitrova 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.36
5 Bianca Naomi ShoemakeBianca Naomi Shoemake 08 STARMAX - MLTSTARMAX - MLT 08.37
6 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.41
7 Ivayla MishinaIvayla Mishina 08 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 08.51
8 Zorka KrupováZorka Krupová 08 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 08.62
Celkem 8 závodníků
Finále D (po, 7.9.2020) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 08.60
2 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.61
3 Kiara ČervenákováKiara Červenáková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.63
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.66
5 Iva DeliverskaIva Deliverska 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.69
6 Nina JuríkováNina Juríková 08 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 08.69
7 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.76
8 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.80
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marko ZrnicMarko Zrnic 09 AK Sloboda Varaždin - HRVAK Sloboda Varaždin - HRV 08.49
2 Angel KostovAngel Kostov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.60
3 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.71
4 Yoan OrozovYoan Orozov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.73
5 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.04
6 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 08.78
2 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.88
3 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.06
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.08
5 Sebastián ŠemrakSebastián Šemrak 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.44
6 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.02
2 Marek MudraMarek Mudra 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.23
3 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.24
4 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.30
5 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.34
6 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.79
7 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.25
8 Josip OleticJosip Oletic 09 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 10.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.13
2 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.27
3 Kamil TesáčekKamil Tesáček 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.38
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.57
5 Vladislav TceliukVladislav Tceliuk 09 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 09.72
6 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 09.93
7 Antun SršanAntun Sršan 09 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 10.10
8 Dominik JuříčekDominik Juříček 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.25
2 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.44
3 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.69
4 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.83
5 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.94
6 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Angel KostovAngel Kostov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.43
2 Yoan OrozovYoan Orozov 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 08.49
3 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 08.69
4 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.86
5 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 08.88
6 Matěj HochmajerMatěj Hochmajer 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.02
Celkem 7 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.96
2 Štěpán HrůzaŠtěpán Hrůza 09 BYAC BrnoBYAC Brno 09.02
3 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.12
4 Marek MudraMarek Mudra 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.16
5 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.16
6 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.29
7 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.32
8 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm Szewczyk Slaskie - POLMUKS Wilhelm Szewczyk Slask... 08.23
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 08.47
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.58
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.98
5 Raya PlamenovaRaya Plamenova 09 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 09.02
6 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.07
7 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.93
2 Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 09.01
3 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09.01
4 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.45
5 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.88
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 09.12
3 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.19
4 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 09.20
5 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.40
6 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.42
7 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.17
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.21
3 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.37
4 Dominika HorňákováDominika Horňáková 09 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 09.48
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.78
6 Eliška LaštovičkováEliška Laštovičková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.58
7 Ena OleticEna Oletic 09 AK Mursko Sredisce - HRVAK Mursko Sredisce - HRV 10.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 08.94
2 Nina GalánkováNina Galánková 09 AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK 09.41
3 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.54
4 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.73
5 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.85
6 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.04
7 Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz 09 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 10.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.31
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 09.35
3 Ii. Natálie SikorováIi. Natálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.36
4 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 09.46
5 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.49
6 Romana Aimée KatočováRomana Aimée Katočová 09 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 09.64
7 Veronika AnýžováVeronika Anýžová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.77
8 Ivena RadichkovaIvena Radichkova 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 09.21
2 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.44
3 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.58
4 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.72
5 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.89
6 Barbora LužnáBarbora Lužná 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.89
7 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 09.94
8 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NechutováEliška Nechutová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.28
2 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.77
3 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.97
4 Martina TruksováMartina Truksová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.02
5 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.50
6 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.73
2 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.99
3 Zofia ZagrodzkaZofia Zagrodzka 09 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 10.00
4 Hanna ChodurHanna Chodur 09 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 10.03
5 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (po, 7.9.2020) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 JAC BrnoJAC Brno 10.03
2 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 10.08
3 Barbora KolářováBarbora Kolářová 09 JAC BrnoJAC Brno 10.82
4 Beáta ČernáBeáta Černá 09 JAC BrnoJAC Brno 10.96
5 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm Szewczyk Slaskie - POLMUKS Wilhelm Szewczyk Slask... 08.29
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 08.61
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.66
4 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.81
5 Evgenia StoimenovaEvgenia Stoimenova 09 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 09.01
6 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 09.04
7 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.05
8 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.09
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.96
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 09.03
3 Raya PlamenovaRaya Plamenova 09 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 09.10
4 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.16
5 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 09.20
6 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.39
7 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 09.41
8 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.44
Celkem 8 závodníků