Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games 2020 (EKAG 2020)

Brno (7. - 8. 9. 2020)

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 19.09
2 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 19.18
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.28
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 19.46
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19.61
6 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.18
7 Gal SagmeisterGal Sagmeister 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 20.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19.96
1= Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.96
3 Samuel KrepopSamuel Krepop 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 20.64
4 Hubert GrabarzHubert Grabarz 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 20.68
5 Lasse PlatzerLasse Platzer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 20.88
6 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 22.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.89
2 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 21.27
3 Vincent PospíšilVincent Pospíšil 07 BYAC BrnoBYAC Brno 21.84
4 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.96
5 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 23.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 21.04
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.09
3 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 21.58
4 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.69
5 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.22
6 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.24
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DonovalAdam Donoval 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 21.11
2 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 21.29
3 Karol BanaszekKarol Banaszek 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 21.29
4 Jan StawiarzJan Stawiarz 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 21.34
5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 22.02
6 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 22.37
7 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 22.97
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Felix VoigtFelix Voigt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 19.83
2 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.91
3 Matúš BrachMatúš Brach 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 22.00
4 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 22.49
5 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 22.71
6 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.95
7 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 23.12
8 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 23.35
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LakomyJan Lakomy 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 18.84
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 19.27
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.39
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 19.46
5 Felix VoigtFelix Voigt 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 19.61
6 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19.62
7 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19.84
8 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.48
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.23
2 Gal SagmeisterGal Sagmeister 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 20.53
3 Samuel KrepopSamuel Krepop 07 Družba Piešťany - SVKDružba Piešťany - SVK 20.79
4 Lasse PlatzerLasse Platzer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 21.10
5 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 21.19
6 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.28
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 19.16
2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 19.25
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 19.67
4 Malgorzata DomagalaMalgorzata Domagala 07 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 19.70
5 Neža FerfoljaNeža Ferfolja 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 19.89
6 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 20.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.40
2 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS Wroclaw - POLWLKS Wroclaw - POL 19.91
3 Anna OlczykAnna Olczyk 07 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 19.94
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20.40
5 Natalia GilNatalia Gil 07 KS AZS AWF Wroclaw - POLKS AZS AWF Wroclaw - POL 20.64
6 Martina StefanovaMartina Stefanova 07 SC Radukanovi - BGRSC Radukanovi - BGR 20.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Siyana BrambarovaSiyana Brambarova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 20.07
2 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 20.16
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 20.42
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 20.63
5 Maruša JurjevčičMaruša Jurjevčič 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 21.77
6 Ema SlabeEma Slabe 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 24.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20.23
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 20.76
3 Lotta BeerLotta Beer 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 20.78
4 Ema BeckerEma Becker 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 21.10
5 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.14
6 Ilyaida NurullovaIlyaida Nurullova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 21.46
7 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.60
8 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 22.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.97
2 Lucy QueckLucy Queck 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 21.07
3 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 21.12
4 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 21.32
5 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.45
6 Jahn FelicitasJahn Felicitas 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 22.17
7 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 23.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BannierMarie Bannier 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 20.36
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.80
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.49
4 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.53
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.43
6 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 23.05
7 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 23.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.88
2 Rebeka Michaela KatočováRebeka Michaela Katočová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 21.90
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.33
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 22.44
5 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 22.62
6 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 22.78
7 Kamila ZajacKamila Zajac 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 23.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.39
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.48
3 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.84
4 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 21.96
5 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 22.36
6 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.38
7 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.42
8 Anna DrochytkováAnna Drochytková 07 JAC BrnoJAC Brno 23.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (po, 7.9.2020) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.49
2 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.65
3 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 21.88
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.16
5 Stela ZejdováStela Zejdová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 22.63
6 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 22.73
7 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 24.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia AurichEmilia Aurich 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 20.96
2 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 22.08
3 Oliwia ZgodaOliwia Zgoda 07 WKS Wawel Kraków - POLWKS Wawel Kraków - POL 22.29
4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.39
5 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 22.48
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.20
7 Viktória ČudaiováViktória Čudaiová 07 TJ Slávia ŠG Trenčín - SVKTJ Slávia ŠG Trenčín - SVK 23.81
8 Ema NémethováEma Némethová 07 ŠAK Komárno - SVKŠAK Komárno - SVK 24.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (po, 7.9.2020) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 21.57
2 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.83
3 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 23.13
4 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.51
5 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.58
6 Julie OndrušováJulie Ondrušová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 23.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 22.16
2 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.67
3 Denica SlavovaDenica Slavova 07 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 23.06
4 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 23.94
5 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 24.47
6 Kristýna ČervinkováKristýna Červinková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 24.49
7 Milena ChodurMilena Chodur 07 WKS Szreniawa Nowy Wisnicz - POLWKS Szreniawa Nowy Wisnicz ... 25.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (po, 7.9.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Raya DimitrovaRaya Dimitrova 08 Bulgaria Akademik - BGRBulgaria Akademik - BGR 20.13
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 22.15
3 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 23.18
4 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 23.51
5 Paula KazimírováPaula Kazimírová 07 Atletika Košice o.z. - SVKAtletika Košice o.z. - SVK 24.03
6 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.67
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.20
8 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 25.34
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 8.9.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 07 NAŠA Atletika - SVKNAŠA Atletika - SVK 19.13
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.47
3 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 19.56
4 Malgorzata DomagalaMalgorzata Domagala 07 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 19.59
5 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 19.82
6 Anna OlczykAnna Olczyk 07 UKS Czempion Belchatów - POLUKS Czempion Belchatów - POL 19.88
7 Neža FerfoljaNeža Ferfolja 07 Atletski klub Špela - SVNAtletski klub Špela - SVN 20.06
Celkem 7 závodníků
Finále B (út, 8.9.2020) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20.06
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 20.21
3 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 20.26
4 Marie BannierMarie Bannier 07 KA Erzgebirge - GERKA Erzgebirge - GER 20.42
5 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 20.45
Celkem 5 závodníků