Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravskotřebovské víceboje

Moravská Třebová (19. 9. 2020)

800 m - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:34.26
2 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:35.76
3 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:36.01
4 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:38.14
5 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:52.93
6 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:56.29
7 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:01.32
8 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3:06.94
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:30.20
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.49
3 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:35.94
4 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:39.11
5 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:39.26
6 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:42.65
7 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:43.04
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2:47.75
9 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:49.47
10 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:49.81
11 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:50.55
12 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:50.98
13 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 CZECZE 2:51.00
14 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:51.72
15 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 CZECZE 2:55.70
16 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:55.88
17 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:59.50
18 Tereza VackováTereza Vacková 91 CZECZE 2:59.64
19 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:03.05
20 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:42.54
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:40.70
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.83
3 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková 89 CZECZE 3:00.74
4 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 CZECZE 3:02.12
5 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3:04.80
6 Veronika SamkováVeronika Samková 05 CZECZE 3:16.42
7 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3:16.85
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:30.20
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.49
3 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:35.94
4 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:39.11
5 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:39.26
6 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:40.70
7 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:42.65
8 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:43.04
9 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2:47.75
10 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:49.47
11 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:49.81
12 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:50.55
13 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:50.98
14 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 CZECZE 2:51.00
15 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:51.72
16 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 CZECZE 2:55.70
17 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:55.88
18 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.83
19 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:59.50
20 Tereza VackováTereza Vacková 91 CZECZE 2:59.64
21 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková 89 CZECZE 3:00.74
22 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 CZECZE 3:02.12
23 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:03.05
24 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3:04.80
25 Veronika SamkováVeronika Samková 05 CZECZE 3:16.42
26 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3:16.85
27 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:42.54

800 m - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:31.60
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:44.56
3 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 CZECZE 2:48.41
4 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:50.28
5 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:53.83
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2:55.62
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:56.15
8 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:59.20
9 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3:05.28
10 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:12.68
11 Gréta ZemanováGréta Zemanová 08 CZECZE 3:15.73
Celkem 11 závodníků