Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravskotřebovské víceboje

Moravská Třebová (19. 9. 2020)

vrh koulí 5kg - Muži (Skupina)

Skupina 01 (so, 19.9.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 PB 15.39 0.0
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 PB 15.27 0.0
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 PB 14.56 0.0
4 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 PB 13.39 0.0
5 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 PB 13.37 0.0
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 PB 13.09 0.0
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 PB 12.74 0.0
8 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 PB 12.66 0.0
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 PB 12.32 0.0
10 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 PB 12.00 0.0
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 PB 11.17 0.0
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 PB 13.51 0.0
2 František PetroušFrantišek Petrouš
CZECZE
93 PB 11.57 0.0
3 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 PB 11.39 0.0
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 PB 11.08 0.0
5 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 PB 10.52 0.0
6 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 PB 10.48 0.0
7 Michal NavrátilMichal Navrátil
CZECZE
84 PB 09.96 0.0
8 Jan MalýJan Malý
CZECZE
93 PB 09.50 0.0
9 Robin NěmecRobin Němec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 PB 09.19 0.0
Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
98 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků
Skupina 03 (so, 19.9.2020 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 PB 15.63 0.0
2 Jan TichýJan Tichý
CZECZE
85 PB 13.15 0.0
3 Jiří NárovecJiří Nárovec
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 PB 12.35 0.0
4 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 PB 12.02 0.0
5 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 PB 11.82 0.0
6 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
79 PB 11.49 0.0
7 Pavel NovotnýPavel Novotný
CZECZE
88 PB 11.17 0.0
8 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 PB 10.80 0.0
9 Martin GrünwaldMartin Grünwald
CZECZE
79 PB 10.37 0.0
10 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
72 PB 10.07 0.0
11 Marek SkalickýMarek Skalický
CZECZE
92 PB 09.42 0.0
12 Michael ŠrucMichael Šruc
CZECZE
96 PB 09.32 0.0
13 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 PB 09.04 0.0
14 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 PB 08.75 0.0
15 Michal ŠilarMichal Šilar
CZECZE
85 PB 08.23 0.0
16 Nikolaus KradjelNikolaus Kradjel
CZECZE
73 PB 07.88 0.0
17 Pavel SoušekPavel Soušek
CZECZE
79 PB 07.33 0.0
Celkem 17 závodníků