Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravskotřebovské víceboje

Moravská Třebová (19. 9. 2020)

skok daleký - Muži (Skupina)

Skupina 01 (so, 19.9.2020 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 PB 7.00 0.0
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 PB 6.75 0.0
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 PB 6.65 0.0
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 PB 6.51 0.0
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 PB 6.42 0.0
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 PB 6.38 0.0
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 PB 6.25 0.0
8 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 PB 6.07 0.0
9 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 PB 6.06 0.0
10 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 PB 5.65 0.0
11 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 PB 5.62 0.0
Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM 0.0
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (so, 19.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 PB 6.00 0.0
2 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 PB 5.89 0.0
3 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 PB 5.48 0.0
4 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 PB 5.45 0.0
5 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 PB 5.28 0.0
6 Robin NěmecRobin Němec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 PB 5.04 0.0
7 Michal NavrátilMichal Navrátil
CZECZE
84 PB 4.68 0.0
8 František PetroušFrantišek Petrouš
CZECZE
93 PB 4.37 0.0
9 Jan MalýJan Malý
CZECZE
93 PB 4.18 0.0
Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
98 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků
Skupina 03 (so, 19.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 PB 5.49 0.0
2= Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
79 PB 5.39 0.0
2= Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 PB 5.39 0.0
4 Jiří NárovecJiří Nárovec
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 PB 5.23 0.0
5 Pavel NovotnýPavel Novotný
CZECZE
88 PB 5.20 0.0
6 Jan TichýJan Tichý
CZECZE
85 PB 4.96 0.0
7 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 PB 4.89 0.0
8 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 PB 4.75 0.0
9 Marek SkalickýMarek Skalický
CZECZE
92 PB 4.67 0.0
10 Martin GrünwaldMartin Grünwald
CZECZE
79 PB 4.61 0.0
11 Nikolaus KradjelNikolaus Kradjel
CZECZE
73 PB 4.40 0.0
12 Michal ŠilarMichal Šilar
CZECZE
85 PB 4.27 0.0
13 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
72 PB 4.14 0.0
14 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 PB 4.05 0.0
15 Michael ŠrucMichael Šruc
CZECZE
96 PB 3.92 0.0
16 Pavel SoušekPavel Soušek
CZECZE
79 PB 3.63 0.0
17 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 PB 3.07 0.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 19.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KovářMartin Kovář
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.21 0.0
2 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.10 0.0
3 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 3.66 0.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 PB 4.34 0.0
2 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 PB 4.31 0.0
3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 PB 4.26 0.0
4 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 PB 4.20 0.0
5 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 PB 4.10 0.0
6 Jiří RašnerJiří Rašner
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 PB 3.82 0.0
7 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 PB 3.68 0.0
8 Martin GrünwaldMartin Grünwald
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 PB 3.27 0.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 19.9.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 PB 5.40 0.0
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 PB 5.22 0.0
3 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 PB 5.18 0.0
4 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 PB 5.15 0.0
5 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 PB 4.51 0.0
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 PB 4.44 0.0
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 PB 4.43 0.0
8 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 PB 4.39 0.0
9 Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 PB 4.36 0.0
10 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 PB 4.35 0.0
11 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 PB 4.31 0.0
12 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
CZECZE
95 PB 4.21 0.0
13 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková
CZECZE
89 PB 4.19 0.0
14 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.17 0.0
15 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 4.13 0.0
16 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 PB 4.09 0.0
17 Lenka SontákováLenka Sontáková
CZECZE
91 PB 4.05 0.0
18 Lucie JelínkováLucie Jelínková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 PB 3.92 0.0
19 Erika MusilováErika Musilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
91 PB 3.83 0.0
20= Zdenka ŠunkováZdenka Šunková
CZECZE
94 PB 3.80 0.0
20= Tereza VackováTereza Vacková
CZECZE
91 PB 3.80 0.0
22 Agáta BrožováAgáta Brožová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 3.76 0.0
23 Nikol JanischováNikol Janischová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
06 PB 3.72 0.0
24 Veronika SamkováVeronika Samková
CZECZE
05 PB 3.62 0.0
25 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 PB 3.57 0.0
26 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 PB 3.55 0.0
27 Anna ŠubertováAnna Šubertová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 PB 3.47 0.0
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 PB 4.55 0.0
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 PB 4.42 0.0
3 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 PB 4.35 0.0
4 Mariana StenzlováMariana Stenzlová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
08 PB 4.10 0.0
5 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
CZECZE
07 PB 4.07 0.0
6 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 PB 4.03 0.0
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 PB 4.00 0.0
8 Nikol SkalickáNikol Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 PB 3.96 0.0
9 Nikol SoučkováNikol Součková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
07 PB 3.62 0.0
10 Gréta ZemanováGréta Zemanová
CZECZE
08 PB 3.31 0.0
11 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 PB 3.21 0.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (so, 19.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 PB 3.71 0.0
2 Šimon KolářŠimon Kolář
CZECZE
12 PB 3.66 0.0
3 Matěj MrštnýMatěj Mrštný
CZECZE
12 PB 2.54 0.0
Celkem 3 závodníků
Skupina 02 (so, 19.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 PB 4.57 0.0
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 PB 3.88 0.0
3 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 PB 3.87 0.0
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 PB 3.61 0.0
5 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 PB 3.24 0.0
6 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský
CZECZE
10 PB 2.65 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina (so, 19.9.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 PB 4.31 0.0
1= Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 PB 4.31 0.0
3 Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 PB 3.90 0.0
4 Sára ProcházkováSára Procházková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 PB 3.85 0.0
5 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 PB 3.78 0.0
6= Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 PB 3.52 0.0
6= Nikol ProcházkováNikol Procházková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 PB 3.52 0.0
8 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 PB 3.38 0.0
9 Lenka KriklováLenka Kriklová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 PB 3.28 0.0
10 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 PB 3.27 0.0
11= Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
CZECZE
10 PB 3.15 0.0
11= Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
CZECZE
10 PB 3.15 0.0
13 Laura PoláškováLaura Polášková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 PB 3.13 0.0
14 Kateřina StroblováKateřina Stroblová
CZECZE
09 PB 3.10 0.0
15 Lucie PlašilováLucie Plašilová
CZECZE
10 PB 3.00 0.0
16 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 PB 2.96 0.0
17 Adéla FriedlováAdéla Friedlová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
09 PB 2.94 0.0
18 Jolana KrejčíJolana Krejčí
CZECZE
10 PB 2.76 0.0
19 Anna ŠestákováAnna Šestáková
CZECZE
09 PB 2.42 0.0
Celkem 19 závodníků
Skupina 02 (so, 19.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela SkalickáNela Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 PB 3.50 0.0
2 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 PB 3.32 0.0
3 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 PB 3.15 0.0
4 Tereza HegerováTereza Hegerová
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 PB 3.00 0.0
5 Tereza NývltováTereza Nývltová
CZECZE
12 PB 2.80 0.0
6 Karolína KřivdováKarolína Křivdová
CZECZE
12 PB 2.34 0.0
Celkem 6 závodníků