Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravskotřebovské víceboje

Moravská Třebová (19. 9. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 08:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.48
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.68
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.74
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 08:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.19
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.27
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.38
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.86
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 08:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.44
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.46
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.47
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 08:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.58
2 Filip MarečekFilip Mareček 98 AC PardubiceAC Pardubice 08.17
3 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.66
4 Jan MalýJan Malý 93 CZECZE 09.07
5 František PetroušFrantišek Petrouš 93 CZECZE 09.39
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 08:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.48
2 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82
3 Robin NěmecRobin Němec 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.12
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 08.23
5 Michal NavrátilMichal Navrátil 84 CZECZE 08.34
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 08:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.44
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08.62
3 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.95
4 Michael ŠrucMichael Šruc 96 CZECZE 08.99
5 Nikolaus KradjelNikolaus Kradjel 73 CZECZE 09.12
6 Pavel SoušekPavel Soušek 79 CZECZE 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 19.9.2020 - 08:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.67
2 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.83
3 Jan TichýJan Tichý 85 CZECZE 08.31
4 Martin GrünwaldMartin Grünwald 79 CZECZE 08.56
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79
6 Marek SkalickýMarek Skalický 92 CZECZE 09.19
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 19.9.2020 - 08:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.94
2 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.14
3 Pavel NovotnýPavel Novotný 88 CZECZE 08.15
4 Michal ŠilarMichal Šilar 85 CZECZE 08.49
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.19
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.27
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.38
4 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.44
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.46
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.47
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.48
7 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.48
9 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.49
10 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.58
11 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.67
12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.68
13 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.74
14 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82
15 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.83
16 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.86
17 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.94
18 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.05
19 Robin NěmecRobin Němec 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.12
20 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.14
21 Pavel NovotnýPavel Novotný 88 CZECZE 08.15
22 Filip MarečekFilip Mareček 98 AC PardubiceAC Pardubice 08.17
23 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 08.23
24 Jan TichýJan Tichý 85 CZECZE 08.31
25 Michal NavrátilMichal Navrátil 84 CZECZE 08.34
26 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.44
27 Michal ŠilarMichal Šilar 85 CZECZE 08.49
28 Martin GrünwaldMartin Grünwald 79 CZECZE 08.56
29 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08.62
30 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.66
31 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79
32 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.95
33 Michael ŠrucMichael Šruc 96 CZECZE 08.99
34 Jan MalýJan Malý 93 CZECZE 09.07
35 Nikolaus KradjelNikolaus Kradjel 73 CZECZE 09.12
36 Marek SkalickýMarek Skalický 92 CZECZE 09.19
37 František PetroušFrantišek Petrouš 93 CZECZE 09.39
38 Pavel SoušekPavel Soušek 79 CZECZE 10.19
39 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.49

60 m - Žáci

(so, 19.9.2020 - 08:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KovářMartin Kovář 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.16
2 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.63
3 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.81
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 14:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 08.95
2 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.59
3 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.70
4 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 14:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.09
2 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.15
3 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.44
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.59
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 08.95
2 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.09
3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.15
4 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.44
5 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.59
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.59
7 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.70
8 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.77

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 09:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
2 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.84
3 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.16
4 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.18
5= Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.24
5= Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 09:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.52
3 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.46
4 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.75
5 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.98
6 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 09:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 08.62
2 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.29
3 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 CZECZE 09.42
4 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 CZECZE 09.45
5 Tereza VackováTereza Vacková 91 CZECZE 09.95
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 09:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 07.92
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 07.99
3 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 08.66
4 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.96
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.37
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 09:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková 89 CZECZE 08.81
2 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.22
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
4 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 CZECZE 09.54
5 Veronika SamkováVeronika Samková 05 CZECZE 09.55
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 07.92
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 07.99
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
4 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.52
5 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.55
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 08.62
7 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 08.66
8 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková 89 CZECZE 08.81
9 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.84
10 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.96
11 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.16
12 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.18
13 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.22
14 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.24
14 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.24
14 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
17 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.29
18 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.37
19 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 CZECZE 09.42
20 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 CZECZE 09.45
21 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.46
22 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 CZECZE 09.54
23 Veronika SamkováVeronika Samková 05 CZECZE 09.55
24 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.75
25 Tereza VackováTereza Vacková 91 CZECZE 09.95
26 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.98
27 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.18

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.69
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.74
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.87
4 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.69
5 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.76
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.90
1= Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.90
3 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 CZECZE 09.32
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.70
5 Gréta ZemanováGréta Zemanová 08 CZECZE 09.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.69
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.74
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.87
4 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.90
4 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.90
6 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 CZECZE 09.32
7 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.69
8 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.70
9 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.76
10 Gréta ZemanováGréta Zemanová 08 CZECZE 09.94
11 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 10.20

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PálkaMartin Pálka 13 CZECZE 11.70
2 Vít ČernýVít Černý 14 CZECZE 12.40
3 David JindřišekDavid Jindřišek 15 CZECZE 13.28
4 Vilém MlčochVilém Mlčoch 15 CZECZE 13.35
5 Tomáš JindřišekTomáš Jindřišek 18 CZECZE 36.53
6 Viktor MrklovskýViktor Mrklovský 18 CZECZE 46.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HoráčekFilip Horáček 13 CZECZE 11.27
2 Jáchym KřivdaJáchym Křivda 15 CZECZE 13.37
3 Andreas KradjelAndreas Kradjel 14 CZECZE 14.15
4 Antonín BaarAntonín Baar 17 CZECZE 20.71
5 Ludvík BrzobohatýLudvík Brzobohatý 18 CZECZE 23.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HorákTomáš Horák 13 CZECZE 12.00
2 Dominik ZemanDominik Zeman 14 CZECZE 12.24
3 Jonáš JežekJonáš Ježek 16 CZECZE 16.60
4 Josef PospíšilJosef Pospíšil 17 CZECZE 26.65
5 Roman SchinneckRoman Schinneck 18 CZECZE 54.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HoráčekFilip Horáček 13 CZECZE 11.27
2 Martin PálkaMartin Pálka 13 CZECZE 11.70
3 Tomáš HorákTomáš Horák 13 CZECZE 12.00
4 Dominik ZemanDominik Zeman 14 CZECZE 12.24
5 Vít ČernýVít Černý 14 CZECZE 12.40
6 David JindřišekDavid Jindřišek 15 CZECZE 13.28
7 Vilém MlčochVilém Mlčoch 15 CZECZE 13.35
8 Jáchym KřivdaJáchym Křivda 15 CZECZE 13.37
9 Andreas KradjelAndreas Kradjel 14 CZECZE 14.15
10 Jonáš JežekJonáš Ježek 16 CZECZE 16.60
11 Antonín BaarAntonín Baar 17 CZECZE 20.71
12 Ludvík BrzobohatýLudvík Brzobohatý 18 CZECZE 23.31
13 Josef PospíšilJosef Pospíšil 17 CZECZE 26.65
14 Tomáš JindřišekTomáš Jindřišek 18 CZECZE 36.53
15 Viktor MrklovskýViktor Mrklovský 18 CZECZE 46.09
16 Roman SchinneckRoman Schinneck 18 CZECZE 54.54

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 08.83
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 08.98
3 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.09
4 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.72
5 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.81
6 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský 10 CZECZE 11.34
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 14:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KolářŠimon Kolář 12 CZECZE 09.84
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.86
3 Matěj MrštnýMatěj Mrštný 12 CZECZE 11.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 08.83
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 08.98
3 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.09
4 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.72
5 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.81
6 Šimon KolářŠimon Kolář 12 CZECZE 09.84
7 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.86
8 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský 10 CZECZE 11.34
9 Matěj MrštnýMatěj Mrštný 12 CZECZE 11.67

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.22
2 Eliška JandejskováEliška Jandejsková 14 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 12.33
3 Veronika NývltováVeronika Nývltová 14 CZECZE 13.18
4 Nikol MrštnáNikol Mrštná 14 CZECZE 14.42
5 Linda PálkováLinda Pálková 16 CZECZE 15.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 CZECZE 13.19
2 Tereza MalachováTereza Malachová 15 CZECZE 16.45
3 Mariana DrchalováMariana Drchalová 16 CZECZE 18.78
4 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová 18 CZECZE 25.51
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 13:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie MarkováMarie Marková 13 CZECZE 11.85
2 Karolína SvěrákováKarolína Svěráková 14 CZECZE 13.55
3 Johanna BrzobohatáJohanna Brzobohatá 14 CZECZE 14.29
4 Jolana KolářováJolana Kolářová 15 CZECZE 33.20
5 Liliana DrchalováLiliana Drchalová 18 CZECZE 48.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.22
2 Marie MarkováMarie Marková 13 CZECZE 11.85
3 Eliška JandejskováEliška Jandejsková 14 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 12.33
4 Veronika NývltováVeronika Nývltová 14 CZECZE 13.18
5 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 CZECZE 13.19
6 Karolína SvěrákováKarolína Svěráková 14 CZECZE 13.55
7 Johanna BrzobohatáJohanna Brzobohatá 14 CZECZE 14.29
8 Nikol MrštnáNikol Mrštná 14 CZECZE 14.42
9 Linda PálkováLinda Pálková 16 CZECZE 15.44
10 Tereza MalachováTereza Malachová 15 CZECZE 16.45
11 Mariana DrchalováMariana Drchalová 16 CZECZE 18.78
12 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová 18 CZECZE 25.51
13 Jolana KolářováJolana Kolářová 15 CZECZE 33.20
14 Liliana DrchalováLiliana Drchalová 18 CZECZE 48.81

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 14:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.21
2 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.49
3 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.14
4 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 CZECZE 11.25
5 Tereza HegerováTereza Hegerová 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.29
6 Karolína KřivdováKarolína Křivdová 12 CZECZE 12.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 14:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.99
2 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.46
3 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.53
4 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.71
5 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.77
6 Adéla FriedlováAdéla Friedlová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 14:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.52
2 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 CZECZE 10.27
3 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 CZECZE 10.38
4 Lenka KriklováLenka Kriklová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.76
5 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 CZECZE 11.09
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.12
2 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.63
3 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10.06
4 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.18
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 14:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 CZECZE 09.24
2 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 CZECZE 10.49
3 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.59
4 Anna ŠestákováAnna Šestáková 09 CZECZE 11.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.99
2 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.12
3 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 CZECZE 09.24
4 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.46
5 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.52
6 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.53
7 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.63
8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.71
9 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.77
10 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10.06
11 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.21
12 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 CZECZE 10.27
13 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 CZECZE 10.38
14 Adéla FriedlováAdéla Friedlová 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.46
15 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.49
15 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 CZECZE 10.49
17 Laura PoláškováLaura Polášková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.59
18 Lenka KriklováLenka Kriklová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.76
19 Anna ŠestákováAnna Šestáková 09 CZECZE 11.05
20 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 CZECZE 11.09
21 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.14
22 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.18
23 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 CZECZE 11.25
24 Tereza HegerováTereza Hegerová 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.29
25 Karolína KřivdováKarolína Křivdová 12 CZECZE 12.30