Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravskotřebovské víceboje

Moravská Třebová (19. 9. 2020)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 11:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.92
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.20
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.58
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.72
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.81
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 11:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.24
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.26
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.32
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.38
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.97
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 11:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.17
2 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.65
3 František PetroušFrantišek Petrouš 93 CZECZE 11.73
4 Jan MalýJan Malý 93 CZECZE 12.68
Filip MarečekFilip Mareček 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 11:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.67
2 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.14
3 Robin NěmecRobin Němec 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.89
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 10.41
5 Michal NavrátilMichal Navrátil 84 CZECZE 11.54
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TichýJan Tichý 85 CZECZE 10.04
2 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.08
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.57
4 Nikolaus KradjelNikolaus Kradjel 73 CZECZE 11.77
5 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.01
6 Pavel SoušekPavel Soušek 79 CZECZE 13.24
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.35
2 Pavel NovotnýPavel Novotný 88 CZECZE 09.90
3 Martin GrünwaldMartin Grünwald 79 CZECZE 11.71
4 Michal ŠilarMichal Šilar 85 CZECZE 12.01
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.30
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13.46
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.44
2 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.60
3 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.82
4 Michael ŠrucMichael Šruc 96 CZECZE 12.48
5 Marek SkalickýMarek Skalický 92 CZECZE 12.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.92
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.20
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.24
4 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.26
5 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.32
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.38
7 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.58
8 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.67
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.72
10 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.81
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.97
12 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.14
13 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.17
14 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.35
15 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.44
16 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.50
17 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.60
18 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.65
19 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.82
20 Robin NěmecRobin Němec 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.89
21 Pavel NovotnýPavel Novotný 88 CZECZE 09.90
22 Jan TichýJan Tichý 85 CZECZE 10.04
23 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.08
24 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 10.41
25 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10.57
26 Michal NavrátilMichal Navrátil 84 CZECZE 11.54
27 Martin GrünwaldMartin Grünwald 79 CZECZE 11.71
28 František PetroušFrantišek Petrouš 93 CZECZE 11.73
29 Nikolaus KradjelNikolaus Kradjel 73 CZECZE 11.77
30 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.01
30 Michal ŠilarMichal Šilar 85 CZECZE 12.01
32 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.30
33 Michael ŠrucMichael Šruc 96 CZECZE 12.48
34 Jan MalýJan Malý 93 CZECZE 12.68
35 Marek SkalickýMarek Skalický 92 CZECZE 12.94
36 Pavel SoušekPavel Soušek 79 CZECZE 13.24
37 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13.46
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Filip MarečekFilip Mareček 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS

60 m překážek - Žáci

(so, 19.9.2020 - 11:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KovářMartin Kovář 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.41
2 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.17
3 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15.55
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.16
2 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.77
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 13.39
4 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 13.68
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.83
2 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.08
3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.46
4 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.83
2 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.08
3 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.16
4 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.46
5 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.93
6 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12.77
7 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 13.39
8 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 13.68

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.60
2 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.74
3 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.87
4 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.91
5 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.16
6 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.70
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.82
4 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.93
5 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.05
6 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 14.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.64
2 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 CZECZE 11.15
3 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 CZECZE 12.32
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 12.70
5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13.85
6 Tereza VackováTereza Vacková 91 CZECZE 13.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.15
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.27
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.94
4 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 12.18
5 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 14.30
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková 89 CZECZE 10.70
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.10
3 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 CZECZE 11.54
4 Veronika SamkováVeronika Samková 05 CZECZE 13.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.15
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.64
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
4 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.70
5 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.60
6 Zuzana SchinneckováZuzana Schinnecková 89 CZECZE 10.70
7 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.74
8 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.82
9 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.93
10 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.05
11 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.10
12 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 CZECZE 11.15
13 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.27
14 Zdenka ŠunkováZdenka Šunková 94 CZECZE 11.54
15 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.94
16 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 12.18
17 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 CZECZE 12.32
18 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 12.70
19 Anna ŠubertováAnna Šubertová 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.87
20 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12.91
21 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.16
22 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.20
23 Veronika SamkováVeronika Samková 05 CZECZE 13.78
24 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 13.85
25 Tereza VackováTereza Vacková 91 CZECZE 13.93
26 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 14.08
27 Nikol JanischováNikol Janischová 06 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 14.30

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.33
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.89
3 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11.19
4 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 13.90
5 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14.06
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 15.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.14
2 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 CZECZE 12.33
3 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 12.39
4 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.55
5 Gréta ZemanováGréta Zemanová 08 CZECZE 14.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.33
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.89
3 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11.19
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.14
5 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 CZECZE 12.33
6 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 12.39
7 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.55
8 Nikol SkalickáNikol Skalická 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 13.90
9 Nikol SoučkováNikol Součková 07 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14.06
10 Gréta ZemanováGréta Zemanová 08 CZECZE 14.45
11 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 15.17