Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J staršího žactva

Trutnov (12. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.64
2 71 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.25
3 53 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.30
4 47 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.76
5 50 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.93
6 13 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.67
7 25 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.80
2 23 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.23
3 14 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.35
4 16 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.80
5 14 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 08.93
6 52 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.05
7 17 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.91
2 54 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.12
3 31 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.31
4 48 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.68
5 43 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.03
6 51 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.21
7 20 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.87
2 67 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.89
3 37 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.84
4 60 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 08.85
5 5 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.00
6 32 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.06
7 17 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.64
2 19 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.80
3 69 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.87
4 67 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.89
5 44 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.91
6 54 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.12
7 23 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.23
8 71 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.25
9 53 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.30
10 31 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.31
11 14 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.35
12 48 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.68
13 47 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.76
14 16 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.80
15 37 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.84
16 60 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 08.85
17 50 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.93
17 14 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 08.93
19 5 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.00
20 43 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.03
21 52 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.05
22 32 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.06
23 51 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.21
24 17 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.29
25 13 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.67
26 25 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.84
27 17 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.00
28 20 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.39

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 12.9.2020 - 11:55) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.62 11.00
2 19 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.82 9.00
3 69 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 07.92 8.00
4 67 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.94 7.00
5 44 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.99 6.00
6 54 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.25 5.00
7 71 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.28 4.00
8 23 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.35 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Šrejber Michal - TRUTN, 2. Halíř Adam - HKRAL, Šašek Adam - TRUTN
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 12.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.21 2.00
2 53 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.24 1.00
3 14 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.42
4 60 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 08.77
5 16 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.85
6 37 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.91
7 48 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.93
8 47 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 12.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 07.97 11.00
2 95 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.22 9.00
3 170 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.22 8.00
4 72 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.24 7.00
5 110 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.36 6.00
6 150 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.43 5.00
7 145 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.47 4.00
8 109 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 08.51 3.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Kaplanová Tatiana - HKRAL, 2. Havlíčková Anna - HKRAL, 3. Návratová Amálie - TRUTN
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 12.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.42 2.00
2 127 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.53 1.00
3 136 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.58
4 84 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.60
5 113 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.61
6 114 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.63
7 101 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 08.66
8 93 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 08.68
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 10:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 07.95
2 109 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.48
3 84 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.64
4 98 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 08.82
5 146 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.27
6 6 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.50
7 119 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 10:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.18
2 114 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.69
3 93 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.78
4 148 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.90
MS 90 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 09.08
6 137 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.10
7 152 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 10:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.39
MS 88 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.56
3 101 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.65
4 147 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.92
5 75 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 08.99
6 108 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.29
7 30 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.44
8 151 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 10:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.28
2 145 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.55
3 133 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.82
4 83 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.96
5 139 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.98
6 94 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.26
7 171 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.28
118 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.9.2020 - 10:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.30
2 127 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.63
3 113 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.67
4 136 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.78
5 134 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.13
6 23 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.41
7 166 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.62
8 155 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.9.2020 - 10:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.32
2 115 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.58
3 12 Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.80
4 92 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.83
5 162 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.27
6 102 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.41
7 149 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.56
8 7 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 07.95
2 170 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.18
3 110 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.28
4 95 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.30
5 150 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.32
6 72 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.39
7 109 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.48
8 145 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.55
9 88 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.56
10 115 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.58
11 127 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.63
12 84 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.64
13 101 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.65
14 113 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.67
15 114 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.69
16 93 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.78
16 136 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.78
18 12 Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.80
19 98 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 08.82
19 133 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.82
21 92 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.83
22 148 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.90
23 147 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.92
24 83 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.96
25 139 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.98
26 75 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 08.99
27 90 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 09.08
28 137 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.10
29 134 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.13
30 94 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.26
31 146 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.27
31 162 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.27
33 171 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.28
34 108 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.29
35 23 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.41
35 102 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.41
37 30 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.44
38 151 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.49
39 6 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 09.50
40 149 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.56
41 152 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.57
42 166 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.62
43 119 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.90
44 7 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.00
45 155 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 10.86
118 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 DNS

300 m - Žáci

Žáci 01 (so, 12.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 38.17 11.00
2 69 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 40.18 9.00
3 54 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 42.34 8.00
4 37 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 46.16 7.00
5 5 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 46.52 5.00
53 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (so, 12.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 46.42 6.00
2 60 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 48.64 4.00
3 47 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 49.07 3.00
4 51 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.06 2.00
5 46 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 63.24 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně

Žákyně 01 (so, 12.9.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 41.35 11.00
2 91 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 42.95 9.00
3 136 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 44.59 8.00
4 148 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 44.73 7.00
5 83 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 47.48 5.00
6 121 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.10 4.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (so, 12.9.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 46.88 6.00
MS 88 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 47.87
3 134 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 48.23 3.00
4 112 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 48.53 2.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 03 (so, 12.9.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 49.24 1.00
2 149 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 50.59
3 166 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 52.90
4 157 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 54.99
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(so, 12.9.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:21.40 11.00
2 14 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 2:26.15 9.00
3 16 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:28.95 8.00
4 17 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:40.95 7.00
5 19 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 2:42.73 6.00
6 13 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 2:47.33 5.00
7 18 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 2:47.59 4.00
8 20 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:54.23 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:31.75 11.00
2 2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:37.08 9.00
3 3 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:39.98 8.00
4 10 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 2:50.68 7.00
5 12 Sabina VejdělkováSabina Vejdělková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:51.43 6.00
6 6 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:58.11 5.00
7 4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:00.63 4.00
8 7 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 3:11.89 3.00
9 11 Alžběta PávkováAlžběta Pávková 05 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 3:16.34 2.00
Celkem 9 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci

Žáci 01 (so, 12.9.2020 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.60 11.00
2 19 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.76 9.00
3 42 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 31.05 7.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Petržela Lukáš - HKRAL, 2. Halíř Adam - HKRAL, 3. Pecina Adam - HKRAL
Celkem 3 závodníků
Žáci 02 (so, 12.9.2020 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 30.05 8.00
2 24 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 32.29 6.00
3 34 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 36.69 5.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně

Žákyně 01 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 31.03 11.00
2 115 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 31.62 9.00
3 173 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 32.04 8.00
4 174 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 32.28 7.00
5 79 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 32.95 6.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Pražáková Daniela - HKRAL, 2. Šmídová Jana - HKRAL, 3. Strnádková Bára - TRUTN
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 34.63 5.00
2 144 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 39.49 2.00
3 26 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 40.55
89 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Žákyně 03 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.58 4.00
2 139 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 38.39 3.00
3 130 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 40.36 1.00
137 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 DNF
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 5:57.01 11.00
2 35 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:58.99 9.00
3 36 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 6:08.24 8.00
4 19 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 6:11.42 7.00
5 34 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 6:45.66 6.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Locker Ondřej - DOBRU, 2. Javůrek Filip - HKRAL, Stierand Vojtěch - TRUTN
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 6:13.16 11.00
2 24 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 6:26.86 9.00
3 30 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 6:48.70 8.00
4 22 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 6:58.84 7.00
5 28 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 7:07.76 6.00
6 27 Dagmar KolářováDagmar Kolářová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 7:14.59 5.00
7 26 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 9:20.25 4.00
21 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Fejová Viktorie - DOBRU, 2. Jakouběová Michaela - JILEM, 3. Weber Eva Pavlína - DOBRU
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(so, 12.9.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Šašek, Matěják, Kačer, Šrejber Šašek, Matěják, Kačer, Šrejber TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:39.53 11.00
2 28 Mrha, Halíř, Petržela, Jahodka Mrha, Halíř, Petržela, Jahodka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:40.94 9.00
3 41 Kopecký, Petera, Postupa, Zolman Kopecký, Petera, Postupa, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:13.16 8.00
4 16 Touc, Stejskal, Locker, Kopecký Touc, Stejskal, Locker, Kopecký SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 3:16.45 7.00
5 18 Koldovský, Filiz, Křížek, Šimek Koldovský, Filiz, Křížek, Šimek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 3:29.02 6.00
34 Gloser, Ježek, Ježek, Pecina Gloser, Ježek, Ježek, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Lokomotiva Trutnov, 2. TJ Sokol Hradec Králové, 3. TJ Sokol Jaroměř
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

Žákyně 01 (so, 12.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Součková, Šubrtová, Thiele, Černovská Součková, Šubrtová, Thiele, Černovská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:13.38 6.00
2 123 Kholová, Kopecká, Lžíčařová, Součková Kholová, Kopecká, Lžíčařová, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:21.86 3.00
3 27 Kolářová, Kovačičová, Patschová, Soukupová Kolářová, Kovačičová, Patschová, Soukupová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:24.93 2.00
4 80 Frejvaldová, Ovčariková, Dvořáková, Weber Frejvaldová, Ovčariková, Dvořáková, Weber SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:29.04 1.00
5 8 Mrázková, Pecháčková, Štveráková, Trávníčková Mrázková, Pecháčková, Štveráková, Trávníčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 3:44.24
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (so, 12.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Blatníková, Havlíčková, Rychterová, Součková Blatníková, Havlíčková, Rychterová, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:58.67 11.00
2 174 Vymetalová, Flečková, Strnádková, Návratová Vymetalová, Flečková, Strnádková, Návratová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:06.77 9.00
3 79 Frejvaldová, Štětinová, Fejová, Stejskalová Frejvaldová, Štětinová, Fejová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:11.64 8.00
4 121 Horáčková, Hochsteigerová, Voborníková, Vondroušová Horáčková, Hochsteigerová, Voborníková, Vondroušová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:13.12 7.00
5 138 Budínová, Jakouběová, Pokorná, Vaňková Budínová, Jakouběová, Pokorná, Vaňková TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 3:13.81 5.00
6 103 Lukášková, Kolářová, Neuwirthová, Pávková Lukášková, Kolářová, Neuwirthová, Pávková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 3:20.74 4.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové, 2. TJ Lokomotiva Trutnov, 3. SK Dobruška
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.631.661.691.721.75 Body
1 21 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 1.72 --oooooooxxoxxoxoxxx 11.00
2 65 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 1.66 --ooooooooxxx 9.00
3 64 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 9 1.63 --ooooxoxooxxx 8.00
4 4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 1.51 -oxxoxxooxxx 7.00
5 26 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 1.51 -oxoxoxoxxx 6.00
6 53 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 5 1.46 -oooxxx 5.00
7 15 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 1.41 oooxr 4.00
8 19 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 1.36 ooxxx 3.00
9 41 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 1.31 xxoxxx 2.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Jahodka Jan - HKRAL, 2. Kačer Tomáš - TRUTN, 3. Jirásko Štěpán - TRUTN
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 131 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 22 PB 1.57 ---ooxxooxxor 11.00
2 168 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 21 PB 1.54 --xooooxoxxx 9.00
3 74 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 14 PB 1.46 oooooxxx 8.00
4 8 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16 PB 1.46 xxoooxoxxoxxx 7.00
5= 84 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 20 PB 1.41 oooxoxxx 4.50
5= 114 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 17 PB 1.41 -ooxoxxx 4.50
5= 165 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 19 PB 1.41 oooxoxxr 4.50
5= 72 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 13 PB 1.41 oooxoxxx 4.50
9 95 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 15 PB 1.41 -oxoxoxxx 2.00
10 116 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 18 PB 1.41 ooxoxxoxxx 1.00
11 169 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 10 PB 1.36 -ooxxx
12 102 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 2 PB 1.36 oxooxxx
13 132 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 PB 1.36 ooxoxxx
14 112 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 11 PB 1.31 ooxxx
15 73 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 PB 1.31 xooxxx
16 96 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 8 PB 1.31 xxooxxx
17= 28 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 9 PB 1.26 xoxxx
17= 26 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 PB 1.26 xoxxx
144 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3 NM xxx
75 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 7 NM xxx
119 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 NM xxx
147 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Síbrová Barbora - TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem, 2. Macnarová Daniela - Lokomotiva Trutnov, 3. Hohberg Kathrin - DC Ostroměř
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.801.902.002.10 Body
1 42 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 PB 2.00 ooooxxoxxx 11.00
41 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.801.902.002.102.202.30 Body
1 120 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 PB 2.10 oxoooooxr 11.00
2 9 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 PB 1.90 oooxxoxxx 9.00
3 125 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 PB 1.70 ooxxx 8.00
132 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 NM xxx
21 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 5.58 +0.1 m/s 5.43  +0.04.81  +0.15.02  +0.35.432.76  +0.54.80  +0.15.58  +0.1 11.00
2 28 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 17 5.36 +0.6 m/s 4.47  +0.05.21  +0.05.25  +0.15.255.36  +0.65.25  +0.15.34  +0.0 9.00
3 32 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14 5.16 +0.1 m/s 4.96  +0.14.58  +0.15.16  +0.15.16--3.66 8.00
4 21 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 5.12 +0.1 m/s 4.99  +0.04.93  +0.14.69  +0.24.995.00  +0.63.35  +0.05.12  +0.1 7.00
5 3 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 15 5.11 +0.2 m/s xx5.11  +0.25.11--- 6.00
6 23 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 4.96 +0.1 m/s 4.33  +0.14.73  +0.04.52  +0.14.734.64  +0.54.71  +0.14.96  +0.1 5.00
7 59 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1 4.88 +0.4 m/s 4.72  +0.04.66  +0.04.77  +0.14.774.80  +0.54.88  +0.44.81  +0.1 4.00
8 42 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 11 4.82 +0.1 m/s 4.67  +0.04.50  +0.14.81  +0.14.814.68  +0.6-4.82  +0.1 3.00
9 64 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 4.63 +0.1 m/s 4.63  +0.14.58  +0.04.45  +0.14.630.00.00.0 2.00
10 24 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 13 4.56 +0.2 m/s 4.56  +0.2-2.63  +0.24.560.00.00.0 1.00
11 1 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 2 4.55 +0.2 m/s x4.55  +0.24.40  +0.14.550.00.00.0
12 4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 4.50 +0.0 m/s 4.31  +0.04.50  +0.0-4.500.00.00.0
13 50 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 9 4.38 +0.2 m/s 4.10  +0.04.22  +0.14.38  +0.24.380.00.00.0
14 48 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 4.19 +0.1 m/s 3.76  +0.13.94  +0.14.19  +0.14.190.00.00.0
15 15 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 4.11 +0.0 m/s 4.11  +0.04.03  +0.23.95  +0.04.110.00.00.0
16 52 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 8 4.11 +0.2 m/s 3.87  +0.03.77  +0.14.11  +0.24.110.00.00.0
17 43 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 3.87 +0.0 m/s 3.21  +0.13.87  +0.03.60  +0.03.870.00.00.0
18 20 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 3.76 +0.1 m/s 3.68  +0.03.64  +0.03.76  +0.13.760.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 24 4.99 -0.2 m/s 4.75  -0.14.54  -0.44.84  +0.54.84x4.83  +0.04.99  -0.2 11.00
2 170 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 22 4.80 +0.5 m/s 4.46  +0.04.49  -0.14.37  -0.14.49x4.80  +0.54.79  -0.3 9.00
3 110 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 21 4.75 -0.1 m/s x4.68  +0.0x4.68xx4.75  -0.1 8.00
4 150 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 25 4.74 -0.6 m/s 4.68  -0.44.43  +0.24.72  -0.14.72x4.74  -0.64.74  -0.1 7.00
5 72 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 23 4.65 +0.4 m/s 4.03  +0.04.44  -0.14.51  +0.74.514.65  +0.44.58  -0.44.50  -0.4 6.00
6 165 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 18 4.58 +0.0 m/s 4.32  +0.34.58  +0.04.46  +0.04.584.21  -0.94.20  -0.44.17  -0.3 5.00
7 74 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 7 4.57 -0.5 m/s 4.32  +0.14.45  -0.14.45  +1.04.454.40  -0.24.39  -0.34.57  -0.5 4.00
8 174 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 16 4.52 +0.5 m/s 4.52  +0.54.29  -0.34.35  -0.14.524.35  -1.64.06  -0.74.22  -0.7 3.00
9 173 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 19 4.43 +0.1 m/s 4.39  +0.64.30  -0.14.43  +0.14.430.00.00.0 2.00
10 92 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 20 4.41 +0.0 m/s 3.99  +1.04.41  +0.04.35  -0.54.410.00.00.0 1.00
11 9 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 4.39 +0.0 m/s xx4.39  +0.04.390.00.00.0
12 168 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 12 4.32 +0.4 m/s 4.32  +0.43.98  +0.44.14  -0.44.320.00.00.0
13 144 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 15 4.31 +0.4 m/s 4.31  +0.43.95  +0.03.93  -0.34.310.00.00.0
14 125 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 4.14 +1.4 m/s 4.11  -0.54.04  -0.54.14  +1.44.140.00.00.0
15 169 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 17 4.09 +0.1 m/s 3.91  +0.04.09  +0.13.84  +0.04.090.00.00.0
16 96 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 5 4.07 +0.8 m/s 4.04  -0.4x4.07  +0.84.070.00.00.0
17 147 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 4.07 -0.7 m/s 3.87  +1.04.07  -0.73.97  +0.44.070.00.00.0
18 73 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 4.07 -0.1 m/s 3.78  +0.73.83  +0.14.07  -0.14.070.00.00.0
19 167 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 10 3.96 +0.1 m/s 3.67  +0.93.92  -0.33.96  +0.13.960.00.00.0
20 151 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 3.87 +0.2 m/s x3.70  -0.53.87  +0.23.870.00.00.0
21 146 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 14 3.83 +0.5 m/s 3.83  +0.53.48  +0.23.50  -0.23.830.00.00.0
22 121 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 8 3.71 +1.0 m/s 3.71  +1.0xx3.710.00.00.0
23 152 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 6 3.41 +0.4 m/s x3.28  +0.43.41  +0.43.410.00.00.0
24 158 Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 2 3.28 +0.0 m/s xx3.28  +0.03.280.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 18 10.19 0.0 11.00
2 141 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 15 09.79 0.0 9.00
3 109 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 09.23 0.0 8.00
4 138 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 10 09.00 0.0 7.00
5 142 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 16 08.98 0.0 6.00
6 133 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 12 08.48 0.0 5.00
7 81 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 13 08.40 0.0 4.00
8 76 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 11 08.18 0.0 3.00
9 74 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 8 07.84 0.0 2.00
10 124 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 9 07.78 0.0 1.00
11 127 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 07.17 0.0
12 8 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 07.10 0.0
13 22 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 7 06.92 0.0
14 157 Ema KoudelkováEma Koudelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 4 05.85 0.0
15 119 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 05.60 0.0
146 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3 DNS 0.0
118 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 6 DNS 0.0
97 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 17 DNS 0.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 16 12.84 0.0 11.00
2 29 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 12.21 0.0 9.00
MS 61 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 3 11.88 0.0
4 39 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 09.86 0.0 8.00
5 71 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 13 09.79 0.0 7.00
6 12 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
05 10 09.05 0.0 6.00
7 66 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 12 08.47 0.0 5.00
8 57 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 9 07.96 0.0 4.00
9 40 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 07.66 0.0 3.00
10 19 Bager FilizBager Filiz
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 07.42 0.0 2.00
11 37 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 06.37 0.0 1.00
12 25 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 05.93 0.0
13 58 Arnošt HájekArnošt Hájek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 2 05.67 0.0
14 55 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 05.26 0.0
15 46 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 05.06 0.0
13 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 14 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 11 35.28 0.0 11.00
2 97 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 9 32.06 0.0 9.00
3 141 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 10 29.62 0.0 8.00
4 81 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 8 26.78 0.0 7.00
5 76 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4 22.91 0.0 6.00
6 138 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 22.90 0.0 5.00
7 123 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 22.85 0.0 4.00
8 24 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 5 22.56 0.0 3.00
9 124 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 19.35 0.0 2.00
10 167 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 6 18.13 0.0 1.00
11 130 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 14.74 0.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 12.9.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 14 49.80 0.0 11.00
MS 61 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 2 32.49 0.0
3 66 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 13 29.10 0.0 9.00
4 39 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 25.85 0.0 8.00
5 26 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11 24.34 0.0 7.00
6 16 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 12 24.12 0.0 6.00
7 14 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 9 23.21 0.0 5.00
8 35 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 22.84 0.0 4.00
9 12 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
05 10 16.62 0.0 3.00
10 55 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 16.43 0.0 2.00
11 58 Arnošt HájekArnošt Hájek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 15.14 0.0 1.00
12 17 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 14.73 0.0
13 40 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 13.80 0.0
14 46 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 13.13 0.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 22 38.91 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 145 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 23 37.93 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 81 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 20 31.66 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 131 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 17 29.60 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 91 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 21 29.26 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 80 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 4 28.53 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 120 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 18 28.50 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 123 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 14 26.04 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 130 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 16 24.11 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 94 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 15 23.69 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
MS 90 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 1 21.56 0.00.00.00.00.00.00.0
12 172 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 19 20.87 0.00.00.00.00.00.00.0
13 133 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 11 20.30 0.00.00.00.00.00.00.0
14 124 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 19.85 0.00.00.00.00.00.00.0
15 86 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 12 19.78 0.00.00.00.00.00.00.0
16 141 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 19.61 0.00.00.00.00.00.00.0
17 116 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 13 18.33 0.00.00.00.00.00.00.0
18 75 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 9 17.70 0.00.00.00.00.00.00.0
19 28 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 8 15.80 0.00.00.00.00.00.00.0
20 108 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 7 15.60 0.00.00.00.00.00.00.0
21 76 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3 14.76 0.00.00.00.00.00.00.0
22 155 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 2 14.16 0.00.00.00.00.00.00.0
23 7 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 10.44 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Pokorná Petra - TJ Jilemnice, 2. Vaňková Julie - TJ Jilemnice, 3. Horská Rozálie - SK Dobruška
Celkem 23 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 12.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 39.61 0.0 11.00
2 3 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 16 38.72 0.0 9.00
3 44 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 14 35.43 0.0 8.00
4 59 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 2 33.40 0.0 7.00
5 26 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 17 33.34 0.0 6.00
6 16 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 13 29.90 0.0 5.00
7 1 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 6 27.83 0.0 4.00
8 66 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 12 26.60 0.0 3.00
9 28 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 24.60 0.0 2.00
10 35 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11 22.40 0.0 1.00
11 55 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 20.43 0.0
12 58 Arnošt HájekArnošt Hájek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 18.91 0.0
13 20 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 18.31 0.0
14 25 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 10 16.88 0.0
15 17 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 16.66 0.0
16 18 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 7 13.72 0.0
17 51 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3 12.81 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Horák Lukáš - JAROM, 2. Špicar David - DC Ostroměř, 3. Postupa Filip - JAROM
Celkem 17 závodníků