Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (16. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.8.2020 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 11.20
2 383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.59
3 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.80
4 181 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 12.03
5 440 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.52
2 370 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.69
3 443 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.98
4 217 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.02
MS Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.8.2020 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 11.28
2 368 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.51
3 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 11.70
4 241 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.84
5 33 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.46
2 159 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.58
3 433 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.62
4 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 11.72
5 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.87
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 16.8.2020 - 12:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.21 11.00
2 34 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.43 9.00
3 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 11.53 8.00
4 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.56 7.00
5 368 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.66 6.00
6 159 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.8.2020 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 11.56 4.00
2 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 11.73 3.00
3 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 11.74 2.00
4 370 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.79 1.00
5 433 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.86
6 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.90
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 16.8.2020 - 11:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.56 11.00
2 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 12.90 9.00
3 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.95 8.00
4 302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.06 7.00
5 293 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 13.12 6.00
6 19 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 13.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.21 4.00
2 280 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 13.28 3.00
3 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.31 2.00
4 318 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 13.39 1.00
5 217 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 13.43
6 308 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.76
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.8.2020 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.48
2 293 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.95
3 280 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 13.11
4 318 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.35
5 69 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.28
183 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.8.2020 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.59
2 283 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.18
3 217 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 13.30
4 304 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.20
5 295 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.00
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.8.2020 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 12.79
2 302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 12.82
3 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 13.22
4 271 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.72
5 67 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.99
94 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.8.2020 - 10:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.26
2 308 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.35
3 218 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 13.66
4 327 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.00
5 216 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 14.25
6 170 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 15.91
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 22.41 11.00
2 243 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.61 9.00
3 12 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.92 8.00
4 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.38 6.00
5 384 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.40 5.00
6 383 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.50 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 368 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.27 7.00
2 370 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.65 3.00
3 65 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 24.16 1.00
4 181 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 24.41
5 34 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.81
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.8.2020 - 14:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 349 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 SB 23.99 2.00
2 31 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 24.24
3 74 Petr ČešlaPetr Češla 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 24.90
4 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 25.19
5 106 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 26.08
252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.8.2020 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 26.20
2 9 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 28.45
3 140 Jakub VorelJakub Vorel 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 30.38
73 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 14:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.12 11.00
2 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 25.72 9.00
3 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.12 8.00
4 286 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 26.43 7.00
5 73 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 26.99 6.00
6 125 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.46 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 27.04 5.00
2 19 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 27.12 4.00
3 217 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 27.77
4 216 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 28.88
5 327 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 28.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 27.31 3.00
2 271 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 27.93
3 218 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 28.56
4 313 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.28
5 304 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 29.90
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.64 1.00
2 318 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 28.64
3 51 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 30.40
75 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
183 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 49.91 11.00
2 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.32 9.00
3 422 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 50.48 8.00
4 170 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 50.60 7.00
5 384 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 50.96 6.00
6 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 51.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 51.86 4.00
2 31 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 52.10 3.00
3 37 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 53.68 2.00
4 74 Petr ČešlaPetr Češla 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 54.94
5 180 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 55.71
6 218 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 58.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 54.15 1.00
2 436 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 56.54
3 106 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 59.82
4 73 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.04
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 51.36
MS Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 PB 52.18
MS Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 54.34
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 58.80 11.00
2 4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 59.75 9.00
3 303 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 59.78 8.00
4 97 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.58 6.00
5 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 62.74 5.00
6 161 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 63.69 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 60.14 7.00
2 93 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 63.67 4.00
3 40 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 65.02 2.00
4 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 66.18 1.00
5 315 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 66.89
6 284 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 68.94
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:59.57 11.00
2 214 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 1:59.88 9.00
3 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 1:59.93 8.00
4 97 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 2:00.34 7.00
5 37 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:02.02 6.00
6 345 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 SB 2:03.18 5.00
7 363 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 2:07.71 3.00
8 428 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:10.69
9 250 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:22.93
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 257 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:04.14 4.00
2 423 Martin CisárMartin Cisár 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:08.62 2.00
3 359 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:10.63 1.00
4 266 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 2:11.10
5 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:13.22
6 215 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:15.30
7 376 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:23.52
8 259 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 2:46.64
364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:23.67 11.00
2 6 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:24.08 9.00
3 39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:24.22 8.00
4 161 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:27.39 7.00
5 294 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:28.36 6.00
6 275 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:28.82 5.00
7 13 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:32.87 4.00
8 11 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:39.15 3.00
9 169 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:42.15 2.00
10 44 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:42.54 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 16.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 4:08.28 11.00
MS Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:10.26
3 257 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 4:14.12 9.00
4 358 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:19.94 8.00
5 186 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 4:21.21 7.00
6 337 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 4:22.89 6.00
7 377 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:23.18 5.00
8 386 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 4:25.32 4.00
9 102 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 4:25.93 3.00
10 13 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:28.32 2.00
11 424 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:34.16 1.00
12 218 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:36.07
13 40 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:45.47
14 274 Adam JuráňAdam Juráň 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 4:54.67
15 179 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 5:13.03
341 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 DNS
372 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:52.34
MS Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 4:56.89
MS Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 SB 4:59.01
MS Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 5:01.63
5 152 Jana CoufalováJana Coufalová 97 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 SB 5:06.42 11.00
6 301 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 5:17.11 9.00
MS Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 5:17.15
8 101 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17 5:22.62 8.00
9 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 SB 5:24.03 7.00
MS Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 5:24.64
11 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 SB 5:28.71 6.00
12 291 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 SB 5:30.95 5.00
13 181 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 SB 5:35.96 4.00
14 277 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 5:37.45 3.00
15 40 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 5:45.98 2.00
95 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 DNS
Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 16 DNF
Celkem 17 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 16.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 358 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. PB 08:57.43 11.00
2 14 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09:08.10 9.00
3 377 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 09:11.56 8.00
4 337 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 09:18.85 7.00
5 428 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 09:22.21 6.00
6 98 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 09:22.34 5.00
7 425 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:28.37 4.00
8 104 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 09:31.11 3.00
9 153 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09:31.44 2.00
10 188 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09:45.36 1.00
11 185 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09:58.39
12 41 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:07.71
13 341 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10:21.25
14 445 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:23.02
15 178 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB 10:23.56
16 254 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10:28.73
17 438 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:32.74
18 376 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:37.79
19 122 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. SB 11:24.03
Celkem 19 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 152 Jana CoufalováJana Coufalová 97 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. PB 10:47.23 11.00
2 98 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. SB 10:52.89 9.00
3 7 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:20.51 8.00
4 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. PB 11:30.06 7.00
102 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 11:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.71 11.00
2 73 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 15.46 9.00
3 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 18.50 6.00
4 124 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.66 5.00
5 32 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 21.80 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 11:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 16.14 8.00
2 148 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.93 7.00
3 278 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.29 4.00
284 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 15.43
2 385 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.56 9.00
3 159 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 SB 16.15 8.00
4 387 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 16.25 7.00
5 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19.19 3.00
6 100 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 21.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 366 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 15.30 11.00
2 15 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.42 6.00
3 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 18.98 5.00
4 101 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 19.09 4.00
5 247 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 19.61 2.00
6 71 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 20.76 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 59.50 9.00
2 159 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 59.75 8.00
3 367 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 64.20 4.00
4 345 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 65.34 3.00
5 132 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 SB 65.65 2.00
12 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 369 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.33 11.00
2 101 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 60.22 7.00
3 70 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 63.19 6.00
4 359 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 PB 63.90 5.00
5 99 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 65.81 1.00
6 356 Daniel HudecDaniel Hudec 04 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 PB 72.92
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 62.49 11.00
2 14 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 69.86 8.00
3 38 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 71.26 6.00
4 161 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 71.63 5.00
5 278 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 76.64 4.00
6 69 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 82.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 69.49 9.00
2 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 69.93 7.00
3 124 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 77.20 3.00
4 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 SB 81.27 2.00
5 83 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 82.00 1.00
148 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Sadil, Hřebíček, Grégr, Janošík Sadil, Hřebíček, Grégr, Janošík AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 3:33.05 11.00
2 423 Cisár, Hanic, Holub, Szkatula Cisár, Hanic, Holub, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:35.50 9.00
3 Staněk, Dobeš, Bartoň, Vavřík Staněk, Dobeš, Bartoň, Vavřík TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 3:38.92 7.00
4 Karlík, Kadala, Kopec, Váverka Karlík, Kadala, Kopec, Váverka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 3:42.42 5.00
5 65 Long, Ceplý, Češla, Trynka Long, Ceplý, Češla, Trynka Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 3:57.48 2.00
366 Valach, Vojtek, Vojtáš, Beloš Valach, Vojtek, Vojtáš, Beloš SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Podjukl, Koutný, Skřivánek, Orava Podjukl, Koutný, Skřivánek, Orava SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3:37.72 8.00
2 31 Hlavačka, Prokop, Stankov, Spilka Hlavačka, Prokop, Stankov, Spilka TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:39.60 6.00
3 106 Bundil, Lenhart, Sulák, Sadil Bundil, Lenhart, Sulák, Sadil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 3:49.81 4.00
4 345 Velička, Waloszek, Vach, Toufar Velička, Waloszek, Vach, Toufar Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 3:55.66 3.00
5 445 Kučírek, Krišica, Waclawik, Mitrenga Kučírek, Krišica, Waclawik, Mitrenga TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:01.67 1.00
6 Broda, Vorel, Wawreczka, Sikora Broda, Vorel, Wawreczka, Sikora TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:19.19
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.8.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Dostálová, Svobodová, Úlehlová, Zdražilová Dostálová, Svobodová, Úlehlová, Zdražilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 4:07.40 11.00
2 286 Schwarzerová, Vantuchová, Jeličová, Feilhauerová Schwarzerová, Vantuchová, Jeličová, Feilhauerová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 4:13.47 9.00
3 19 Kučerová, Gieselová, Štoplová, Venoušová Kučerová, Gieselová, Štoplová, Venoušová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:16.91 8.00
4 93 Červená, Bundilová, Klimentová, Hřebíčková Červená, Bundilová, Klimentová, Hřebíčková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:27.28 7.00
5 169 Brozdová, Belásová, Coufalová, Kašná Brozdová, Belásová, Coufalová, Kašná TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:42.56 5.00
6 75 Drozdová, Laitochová, Novotná, Škrabalová Drozdová, Laitochová, Novotná, Škrabalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 4:45.71 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.8.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Hanzelková, Popová, Šenkeříková, Šebestíková Hanzelková, Popová, Šenkeříková, Šebestíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 4:35.81 6.00
2 40 Podjuklová, Podjuklová, Kročová, Slobodová Podjuklová, Podjuklová, Kročová, Slobodová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 4:46.66 3.00
3 241 Glučová, Jarošková, Fulnečková, Klotková Glučová, Jarošková, Fulnečková, Klotková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 5:02.44 2.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 16.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.531.581.631.681.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00 Body
1 385 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1.97 ---------o-o-oxxx 11.00
2 16 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.97 --------xoo-o-ox 9.00
3 160 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 1.82 ------xo-xoxxx 8.00
4 426 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.68 ---ooxx 7.00
5 380 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 SB 1.68 ---xoxoxxx 6.00
6 175 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 1.68 ---xoxxoxxx 5.00
7 147 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1.63 -oooxxx 4.00
8 241 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.63 --xxoxxoxx 3.00
123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 NM
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.631.66 Body
1 326 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.63 -----ooooxxx 11.00
2 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.63 ---oooooxoxxx 9.00
3 62 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 PB 1.60 ---oxooxoxoxxx 8.00
4 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.60 ---ooooxxoxxx 7.00
5 9 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1.51 --oxoxoxxx 6.00
6 130 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 SB 1.46 --xooxxx 5.00
7 274 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.41 -oxoxxx 4.00
152 Jana CoufalováJana Coufalová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
97 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 16.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.012.212.412.612.813.013.213.313.413.513.613.713.814.00 Body
1 17 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 3.71 -----o--o-oo 11.00
2 64 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 PB 3.61 o--ooooooxoxxoxxx 9.00
3 15 Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 SB 3.51 ----ooxoxoooxxx 8.00
4 70 Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 3.31 --xooooooxxx 7.00
5 71 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 3.01 ---oooxxx 6.00
6 156 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 SB 2.81 ---oxxoxxx 5.00
7 20 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 2.41 ooo 4.00
431 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 NM -----xxx
72 Jakub VajdaJakub Vajda
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 DNS
19 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 DNS
273 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.812.012.212.412.612.712.812.913.01 Body
1 280 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 2.91 ----oooxxoxxx 11.00
2 73 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 2.71 --ooooxxx 9.00
3 246 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 2.71 ---xxoooxxx 8.00
4 13 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 2.41 -oxoxoxxx 7.00
5 12 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 PB 2.41 -ooxxoxxx 6.00
6 249 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 2.21 oooxxx 5.00
7 11 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.81 oxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 16.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 385 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6.51 -0.8 m/s 6.256.366.206.366.416.416.51  -0.8 11.00
2 432 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 SB 6.47 +0.0 m/s -6.296.47  +0.06.47-6.35- 9.00
3 256 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.32 +0.0 m/s 6.32  +0.06.286.186.326.18-6.21 8.00
4 433 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.31 -0.3 m/s 6.25  +0.06.204.926.255.176.31  -0.36.19 7.00
5 302 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 6.28 +0.0 m/s 6.125.915.996.126.196.246.28  +0.0 6.00
6 264 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 PB 6.18 -0.2 m/s 6.075.91-6.076.18  -0.26.02- 5.00
7 437 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 PB 6.09 -0.5 m/s 5.885.826.026.026.09  -0.54.66- 4.00
8 379 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6.04 -1.3 m/s 5.875.766.04  -1.36.04-5.99- 3.00
9 160 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 5.92 +0.0 m/s 5.92  +0.05.765.855.920.00.00.0 2.00
10 383 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5.82 -0.2 m/s 5.685.82  -0.2-5.820.00.00.0 1.00
11 33 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 5.78 +0.0 m/s 5.78  +0.05.305.275.780.00.00.0
12 380 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.47 -1.1 m/s 2.335.47  -1.13.855.470.00.00.0
13 8 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 PB 5.42 +0.0 m/s 5.305.42  +0.05.42  -0.75.420.00.00.0
14 147 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 5.01 -1.2 m/s 4.725.01  -1.24.825.010.00.00.0
15 263 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.84 -0.2 m/s 4.732.764.84  -0.24.840.00.00.0
16 140 Jakub VorelJakub Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 PB 4.44 -0.3 m/s -4.44  -0.34.434.440.00.00.0
17 368 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3.97 +0.0 m/s 3.97--3.970.00.00.0
123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 134 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.62 +0.0 m/s 5.43  +1.25.49  +0.05.58  +0.45.585.62  +0.05.55  +0.05.52  +0.0 11.00
2 126 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.55 +0.0 m/s --5.31  +0.05.315.37  +0.0-5.55  +0.0 9.00
3 92 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 5.29 +0.0 m/s 5.23  +0.2-5.29  +0.05.295.23  +0.0-- 8.00
4 279 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 5.27 +0.0 m/s 5.27  +0.05.25  +1.45.07  +0.05.274.98  +0.24.84  -0.65.22  +0.0 7.00
5 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5.27 -0.4 m/s 5.18  +1.5--5.185.20  +0.05.27  -0.4- 6.00
6 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.10 +1.2 m/s 5.10  +1.2--5.10--- 5.00
7 308 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 5.07 +0.4 m/s 5.07  +0.4-4.835.074.71  -0.14.92  -0.54.97  +0.0 4.00
8 293 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.00 +0.0 m/s 4.62  +0.05.00  +0.04.93  -0.55.004.92  +0.0-- 3.00
9 75 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5.00 +0.4 m/s 4.87  +0.15.00  +0.44.79  +0.05.000.00.00.0 2.00
10 318 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.94 +0.4 m/s -4.79  +0.04.94  +0.44.940.00.00.0 1.00
11 326 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.89 +0.0 m/s --4.89  +0.04.890.00.00.0
12 37 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 4.85 +0.0 m/s 4.59  +0.04.854.704.850.00.00.0
13 4 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4.77 +0.0 m/s 4.77  +0.04.68  +0.54.72  +0.04.770.00.00.0
14 130 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 PB 4.76 +0.2 m/s 4.76  +0.2-4.374.760.00.00.0
15 14 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4.68 +0.7 m/s 4.68  +0.74.68  +0.4-4.680.00.00.0
16 9 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4.64 +0.0 m/s -4.49  +1.14.64  +0.04.640.00.00.0
17 274 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 SB 4.40 +0.0 m/s -4.40  +0.02.444.400.00.00.0
18 175 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 PB 3.99 +0.0 m/s 3.99  +0.0-3.89  +0.03.990.00.00.0
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 16.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 PB 14.24 +0.0 m/s 13.7514.24  +0.014.2214.240.00.00.0
2 379 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 PB 14.14 +0.4 m/s 13.5913.7814.14  +0.414.1413.8613.74x 11.00
3 432 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 PB 14.09 +0.2 m/s 13.7513.8611.7513.8613.9014.09  +0.214.02 9.00
4 160 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 PB 12.74 +0.1 m/s 11.9512.1111.9912.1111.7011.2712.74  +0.1 8.00
5 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 PB 12.70 +0.0 m/s 12.6512.4912.70  +0.012.70-11.89- 7.00
6 15 Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 PB 12.54 +0.0 m/s xx12.54  +0.012.54x12.29- 6.00
7 426 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 PB 12.41 +0.0 m/s 12.41  +0.011.4112.4112.41x12.0412.05 5.00
MS Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 PB 12.21 +0.0 m/s 11.7812.21  +0.0x12.21x--
9 380 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 PB 11.96 +0.0 m/s xx11.96  +0.011.96xxx 4.00
10 175 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 PB 11.58 +0.0 m/s x11.58  +0.0x11.580.00.00.0 3.00
71 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 NM xxx0.00.00.00.0
132 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
94 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 314 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 SB 11.93 +1.0 m/s 11.1911.52x11.5211.68x11.93  +1.0 11.00
2 134 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11.62 +1.0 m/s x11.3410.5611.3411.35x11.62  +1.0 9.00
3 126 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 PB 11.08 +0.0 m/s 10.8110.0710.6610.8110.6411.08  +0.010.91 8.00
4 62 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 PB 11.07 +0.0 m/s 10.83  +0.110.7911.0111.0111.07  +0.010.9410.98 7.00
5 326 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10.83 +0.0 m/s 10.58xx10.58x10.83  +0.010.76 6.00
6 279 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 PB 10.75 +0.7 m/s 10.1910.3810.4110.4110.5910.7210.75  +0.7 5.00
7 130 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 SB 10.69 +0.0 m/s 10.48x10.5710.5710.2910.69  +0.010.59 4.00
8 131 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10.47 +1.5 m/s 10.35x10.47  +1.510.4710.32x- 3.00
9 132 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 SB 10.17 +0.6 m/s x10.17  +0.6x10.17--- 2.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 137 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 11.77 11.4411.2511.4111.4411.5611.7011.77 11.00
2 139 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11.28 10.2011.2810.9311.2810.9810.6710.80 9.00
3 136 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11.21 11.0211.21x11.2110.93x11.05 8.00
4 154 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 09.60 09.6009.3609.5309.6008.7709.3908.70 7.00
5 15 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 09.48 09.0208.9009.0009.0209.3609.3009.48 6.00
6 243 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 09.06 09.06x08.3009.06x08.7708.90 5.00
7 163 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 PB 08.69 07.07x08.6908.6908.0708.39x 4.00
8 16 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 08.23 07.4807.6908.0808.0808.1908.2308.11 3.00
9 215 Jitka HoppováJitka Hoppová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
74 SB 07.94 07.5707.9407.3407.940.00.00.0 2.00
10 182 Julie SkalíkováJulie Skalíková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 06.68 06.4406.6805.9906.680.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 16.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 365 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 PB 13.09 11.98xx11.9812.4812.6413.09 11.00
MS Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 PB 12.58 12.12x12.5812.580.00.00.0
3 17 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 PB 11.82 11.2411.76-11.7611.5811.6311.82 9.00
4 189 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 PB 11.56 11.5610.6911.0911.5611.0811.22x 8.00
5 434 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 PB 11.00 11.00xx11.0010.78xx 7.00
6 333 Ladislav KáňaLadislav Káňa
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
78 PB 10.01 08.1609.3909.7409.7409.7809.3110.01 6.00
7 391 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 PB 09.82 09.5909.8209.7109.8209.75x09.27 5.00
8 32 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 PB 09.70 09.70x09.1909.70xxx 4.00
9 36 Martin VilčekMartin Vilček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
81 PB 09.33 08.8309.2609.3309.3309.0508.89x 3.00
10 430 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 PB 08.40 08.3208.4008.3708.400.00.00.0 2.00
11 392 Zdeněk SouralZdeněk Soural
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
76 PB 08.18 07.7708.1807.5408.180.00.00.0 1.00
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 136 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 PB 36.15 36.1534.1731.8036.1535.45x33.08 11.00
2 137 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 PB 34.96 33.5534.9634.6434.9630.5234.94x 9.00
3 15 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 PB 27.45 26.5326.5926.7126.7127.3427.4525.67 8.00
4 Katarína BerkováKatarína Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 PB 26.07 23.14x23.6223.6225.2125.3826.07 7.00
5 163 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 PB 23.07 x20.9723.0723.0720.15x20.53 6.00
MS 139 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 PB 22.19 18.5718.6222.1922.1918.95xx
7 45 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 PB 19.35 16.2517.91x17.91x18.4119.35 5.00
8 154 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 PB 18.44 x13.0918.0118.0118.4418.28x 4.00
9 166 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 PB 17.30 x17.3016.6617.300.00.00.0 3.00
10 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 PB 16.52 12.9715.0616.5216.520.00.00.0 2.00
11 96 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 PB 16.20 12.0914.2216.2016.200.00.00.0 1.00
12 170 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 PB 15.12 x15.1214.2815.120.00.00.0
175 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
215 Jitka HoppováJitka Hoppová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
74 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
99 Michaela ŠrůtováMichaela Šrůtová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
100 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 16.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 PB 42.18 34.2740.4242.1842.180.00.00.0
2 365 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 PB 37.49 37.19x37.4937.4936.26xx 11.00
3 189 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 PB 36.02 x33.66x33.6636.02x36.00 9.00
4 17 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 PB 35.20 34.92x35.2035.20xxx 8.00
5 434 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 PB 32.45 37.45xx37.45x30.2231.39 7.00
6 333 Ladislav KáňaLadislav Káňa
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
78 PB 28.77 27.1526.07x27.1526.9227.2028.77 6.00
7 391 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 PB 28.08 27.4527.4126.8227.4527.4728.08x 5.00
8 32 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 PB 27.90 27.5227.8327.6327.8327.0326.3327.90 4.00
9 430 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 PB 24.53 21.18x24.5324.5323.7122.7923.37 3.00
10 103 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 PB 19.91 x19.7919.9119.910.00.00.0 2.00
11 351 Vít PolášekVít Polášek
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 PB 19.79 19.48x19.7919.790.00.00.0 1.00
247 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Martin VilčekMartin Vilček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
81 DNS xxx0.00.00.00.0
347 Petr LiškaPetr Liška
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
04 DNS xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
137 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 PB NM 0.0 11.00
15 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 PB NM 0.0 9.00
42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 PB NM 0.0 8.00
45 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 PB NM 0.0 7.00
100 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 DNS 0.0
99 Michaela ŠrůtováMichaela Šrůtová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 DNS 0.0
136 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 DNS 0.0
139 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 DNS 0.0
242 Aneta PavlisováAneta Pavlisová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
01 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Závod proběhl dne 19.8.2020 v Ostravě.
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 16.8.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
189 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
71 PB NM 0.0 11.00
362 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 PB NM 0.0 9.00
365 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 PB NM 0.0 8.00
103 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 PB NM 0.0 7.00
101 Martin SadilMartin Sadil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
94 PB NM 0.0 6.00
392 Zdeněk SouralZdeněk Soural
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
76 DNS 0.0
371 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS 0.0
401 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 DNS 0.0
393 Zdeněk SouralZdeněk Soural
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
47 DNS 0.0
32 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 DNS 0.0
36 Martin VilčekMartin Vilček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
81 DNS 0.0
105 Miroslav SadilMiroslav Sadil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
63 DNS 0.0
430 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 DNS 0.0
167 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
62 DNS 0.0
347 Petr LiškaPetr Liška
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
04 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Závod proběhl v Ostravě dne 19.8.2020
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 139 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 37.87 36.1037.8736.1037.8735.9836.0835.78 11.00
2 243 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 31.62 29.9530.7527.9330.7530.11x31.62 9.00
3 278 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 SB 30.68 25.6927.6829.1429.1430.6830.0129.21 8.00
4 215 Jitka HoppováJitka Hoppová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
74 SB 29.74 25.4426.5329.7429.7429.1728.7629.31 7.00
5 181 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 28.60 26.9126.1724.8126.9128.6026.2728.10 6.00
6 290 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 SB 27.60 22.99x27.6027.6026.5726.5526.27 5.00
7 37 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 PB 27.43 18.0724.1627.4327.4321.7822.6223.92 4.00
8 295 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 PB 26.26 24.3625.3624.3625.3624.7426.2626.17 3.00
9 96 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 PB 23.27 18.5923.2720.1023.270.00.00.0 2.00
10 17 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
47 SB 22.12 21.0721.8722.1222.120.00.00.0 1.00
11 38 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 SB 21.98 21.0021.3921.9821.980.00.00.0
12 78 Tereza NovotnáTereza Novotná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 SB 19.88 19.8818.9818.5819.880.00.00.0
13 32 Jitka SvobodováJitka Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 19.75 17.9719.6619.7519.750.00.00.0
14 45 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 15.58 15.3515.1815.5815.580.00.00.0
100 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
99 Michaela ŠrůtováMichaela Šrůtová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 16.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 434 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 PB 53.95 49.2353.9549.3053.95xx50.65 11.00
2 429 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 PB 53.15 47.3353.1550.9553.15-x45.71 9.00
3 247 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 PB 52.21 44.4249.1948.7749.1950.5847.0852.21 8.00
4 95 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 PB 48.01 42.2744.9544.0044.9546.7348.01x 7.00
MS Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 PB 45.40 x45.4043.8845.400.00.00.0
6 378 Patrik SikoraPatrik Sikora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 PB 45.10 35.4836.1841.8941.8945.1034.1141.60 6.00
7 443 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 PB 42.67 38.6342.67x42.67-x41.97 5.00
8 439 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 PB 41.06 38.8541.0640.3041.06x35.59x 4.00
9 33 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 PB 39.95 38.2639.9538.1839.950.00.00.0 3.00
10 392 Zdeněk SouralZdeněk Soural
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
76 PB 31.07 25.1931.07x31.070.00.00.0 2.00
11 356 Daniel HudecDaniel Hudec
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
04 PB 29.67 29.0829.5529.6729.670.00.00.0 1.00
12 103 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 PB 26.50 23.00x26.5026.500.00.00.0
13 391 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 PB 25.27 24.1425.27x25.270.00.00.0
14 393 Zdeněk SouralZdeněk Soural
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
47 PB 21.40 19.1920.7621.4021.400.00.00.0
275 Michal PánekMichal Pánek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 16.8.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 158 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. NM 11.00
Celkem 1 závodníků