Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (16. 8. 2020)

3000 m - Muži

(ne, 16.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 358 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. PB 08:57.43 11.00
2 14 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09:08.10 9.00
3 377 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 09:11.56 8.00
4 337 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 09:18.85 7.00
5 428 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 09:22.21 6.00
6 98 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 09:22.34 5.00
7 425 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:28.37 4.00
8 104 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 09:31.11 3.00
9 153 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09:31.44 2.00
10 188 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09:45.36 1.00
11 185 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09:58.39
12 41 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:07.71
13 341 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10:21.25
14 445 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:23.02
15 178 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB 10:23.56
16 254 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10:28.73
17 438 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:32.74
18 376 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:37.79
19 122 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. SB 11:24.03
Celkem 19 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 16.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 152 Jana CoufalováJana Coufalová 97 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. PB 10:47.23 11.00
2 98 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. SB 10:52.89 9.00
3 7 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:20.51 8.00
4 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. PB 11:30.06 7.00
102 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků