Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B

Čáslav (28. 8. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.8.2020 - 14:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.50 qA
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.63 qA
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.80 qA
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.82 qA
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.98 qB
Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.8.2020 - 14:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.69 qA
2 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.71 qA
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.16 qB
MS Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.34
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.40 qB
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 28.8.2020 - 14:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.48 qB
2 9 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.48 qB
3 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.89 qB
Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.50 qA
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.63 qA
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.69 qA
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.71 qA
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.80 qA
6 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.82 qA
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.98 qB
8 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.16 qB
9 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.34
10 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.40 qB
11 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.48 qB
11 9 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.48 qB
13 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.89 qB
Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 28.8.2020 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.47 11.00
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 07.62 9.00
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.67 8.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.74 7.00
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 07.83 6.00
6 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 28.8.2020 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.97 4.00
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.08 3.00
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.31 2.00
4 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.38 1.00
5 9 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.81
10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 28.8.2020 - 14:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.17 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.27 qA
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.29 qA
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.30 qA
5 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.46 qA
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.72 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 28.8.2020 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.52 qB
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.53 qB
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.73 qB
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.75
5 8 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 28.8.2020 - 14:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.47 qB
2 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.64 qB
3 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.89
4 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.91
5 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 28.8.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.87
2 9 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.89
3 7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.93
4 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.94
11 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 28.8.2020 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.03
2 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.22
3 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.26
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.27
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 28.8.2020 - 14:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.33 qA
2 Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.32
3 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.51
4 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.66
5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.68
6 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.17 qA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.27 qA
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.29 qA
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.30 qA
5 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.33 qA
6 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.46 qA
7 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.47 qB
8 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.52 qB
9 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.53 qB
10 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.64 qB
11 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.72 qB
12 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.73 qB
13 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.75
14 8 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.76
15 1 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.87
16 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.89
16 9 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.89
18 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.91
19 7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.93
20 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.94
21 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.03
21 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.03
23 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.22
24 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.26
25 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.27
26 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.29
27 Andrea SetničkováAndrea Setničková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.32
28 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.51
29 Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.66
30 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.68
31 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.84
11 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 28.8.2020 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.13 11.00
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.15 9.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.29 8.00
4 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.30 7.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.41 6.00
6 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 28.8.2020 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.48 4.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.53 3.00
3 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.55 2.00
4 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.64 1.00
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.68
6 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.86
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 17:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 17.39 11.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 17.72 9.00
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.19 7.50
4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 18.38 6.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 19.04 2.00
Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 18.19 7.50
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 19.03 3.00
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.50
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 19.56
5 3 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.26
8 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 18.46 5.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.75 4.00
3 1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 19.18 1.00
MS Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20.33
5 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 20.58
6 5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.77
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 17:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 18.37
2 2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 19.32
3 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 20.02
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.20
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.08
6 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 17.39 11.00
2 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 17.72 9.00
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.19 7.50
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 18.19 7.50
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 18.37
6 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 18.38 6.00
7 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 18.46 5.00
8 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.75 4.00
9 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 19.03 3.00
10 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 19.04 2.00
11 1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 19.18 1.00
12 2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 19.32
13 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.50
14 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 19.56
15 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 20.02
16 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.20
17 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20.33
18 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 20.58
19 5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.77
20 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.08
21 3 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.26
22 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.06
Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
8 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 20.10 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.24 9.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.27 8.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 20.71 6.00
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.85 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 20.75 5.00
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.76 4.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.82 3.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.04
5 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.89 1.00
2 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.04
3 2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.05
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.08
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.63
2 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.99
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.37
4 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.66
5 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.97
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.74
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.08
3 5 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.39
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.06
1 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.39 7.00
2 6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.44
3 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.79
14 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 28.8.2020 - 17:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 22.76
2 11 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.84
3 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 22.97
4 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.44
Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 20.10 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.24 9.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.27 8.00
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.39 7.00
5 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.63
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 20.71 6.00
7 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 20.75 5.00
8 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.76 4.00
9 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.82 3.00
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.85 2.00
11 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.89 1.00
12 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.99
13 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.04
13 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.04
15 2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.05
16 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.08
17 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.31
18 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 21.37
19 6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.44
20 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.66
21 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.72
22 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.74
23 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.79
24 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.97
25 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.08
26 5 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.39
27 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 22.76
28 11 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.84
29 Mia BažantováMia Bažantová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 22.97
30 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.44
31 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.06
1 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
14 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Elen RajmováElen Rajmová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 39.10 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 40.50 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 41.01 8.00
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 41.51 6.00
5 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 42.21 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 41.50 7.00
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 44.16 4.00
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 53.52 3.00
Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 39.10 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 40.50 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 41.01 8.00
4 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 41.50 7.00
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 41.51 6.00
6 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 42.21 5.00
7 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 44.16 4.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 53.52 3.00
Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 42.78 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 43.97 8.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 43.99 7.00
4 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.60 6.00
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 44.95 4.00
6 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 45.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 45.36 2.00
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.93
3 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.07
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 47.40
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 47.97
6 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 43.94 9.00
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 44.71 5.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 45.46 1.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 47.94
MS Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 48.40
6 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 51.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 42.78 11.00
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 43.94 9.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 43.97 8.00
4 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 43.99 7.00
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 44.60 6.00
6 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 44.71 5.00
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 44.95 4.00
8 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 45.10 3.00
9 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 45.36 2.00
10 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 45.46 1.00
11 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.93
12 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.07
13 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 47.40
14 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 47.94
15 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 47.97
16 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.22
17 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 48.40
18 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 51.44

800 m - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:06.96 11.00
2 2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:10.51 9.00
3 4 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:14.95 8.00
4 7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 2:15.23 7.00
5 5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 2:15.33 6.00
6 3 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 2:17.39 5.00
MS 8 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:28.68
8 6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 2:29.72 4.00
9 9 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:37.89 3.00
10 12 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:40.98 2.00
11 10 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 2:43.51 1.00
12 11 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:55.44
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:28.78 11.00
2 2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 2:31.59 9.00
3 3 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:33.98 8.00
4 4 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:35.98 7.00
5 5 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:37.10 6.00
6 7 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:10.28 5.00
7 8 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 3:16.70 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 4:46.72 11.00
2 11 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 4:54.95 9.00
3 10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:58.60 8.00
4 16 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:03.51 7.00
5 13 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 5:27.42 6.00
6 14 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:27.83 5.00
7 15 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 5:40.07 4.00
12 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 5:18.72 11.00
2 7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 5:33.78 9.00
3 8 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 5:59.64 8.00
4 12 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 6:07.31 7.00
5 14 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 6:13.29 6.00
6 9 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 6:17.88 5.00
7 6 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 6:18.92 4.00
8 1 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 6:19.07 3.00
9 13 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 6:19.50 2.00
10 10 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 6:46.28 1.00
11 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 15:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.07 11.00
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 15.71 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.88 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 18.91 7.00
2 14 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 20.33 6.00
Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.07 11.00
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 15.71 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 15.88 8.00
4 9 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 18.91 7.00
5 14 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 20.33 6.00
Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 15:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.32 11.00
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.32 9.00
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.55 8.00
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 15.95 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.19 6.00
2 12 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 16.70 5.00
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.57 4.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.01 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.32 11.00
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.32 9.00
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.55 8.00
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 15.95 7.00
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 16.19 6.00
6 12 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 16.70 5.00
7 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.57 4.00
8 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.01 3.00

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.08 11.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.22 9.00
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 30.75 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.76 6.00
MS Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.31
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 31.53 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 30.71 8.00
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 33.56 4.00
3 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 35.62 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.08 11.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.22 9.00
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 30.71 8.00
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 30.75 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.76 6.00
6 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.31
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 31.53 5.00
8 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 33.56 4.00
9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 35.62 3.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 30.37 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.65 9.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 31.66 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 14:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 31.54 7.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 31.60 6.00
3 12 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 32.08 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 28.8.2020 - 14:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 31.31 8.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.13 3.00
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 37.44
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 28.8.2020 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.57 2.00
MS Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 32.73
3 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 35.10
MS Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 36.14
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 28.8.2020 - 14:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 32.78 1.00
2 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 34.46
3 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 35.12
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 28.8.2020 - 14:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 33.02
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 35.04
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 35.96
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 30.37 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.65 9.00
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 31.31 8.00
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 31.54 7.00
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 31.60 6.00
6 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 31.66 5.00
7 12 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 32.08 4.00
8 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.13 3.00
9 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.57 2.00
10 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 32.73
11 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 32.78 1.00
12 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 33.02
13 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 34.46
14 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 35.04
15 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 35.10
16 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 35.12
17 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 35.96
18 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 36.14
19 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 37.44

4 x 60 m - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přibyl, Sadil, Černý, Špitálský Přibyl, Sadil, Černý, Špitálský Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.63 11.00
2 Hořejš, Novák, Novák, Rosenberger Hořejš, Novák, Novák, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.41 9.00
3 2 Boháč, Havelka, Malina, Vejrosta Boháč, Havelka, Malina, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 30.77 8.00
4 5 Melichar, Nedvěd, Slavík, Výborný Melichar, Nedvěd, Slavík, Výborný TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 32.03 7.00
5 Vopařil, Gyarfaš, Roubíček, Andrlík Vopařil, Gyarfaš, Roubíček, Andrlík TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 33.69 6.00
Chyba, Slavík, Buchta, Filip Chyba, Slavík, Buchta, Filip Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 28.8.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ottlová, Vrbová, Ludvíčková, Mašková Ottlová, Vrbová, Ludvíčková, Mašková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 31.69 11.00
2 Horálková, Hlaváčková, Kucharčíková, Sátrová Horálková, Hlaváčková, Kucharčíková, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 32.50 9.00
3 Kopelentová, Koděrová, Pokorná, Štěrbová Kopelentová, Koděrová, Pokorná, Štěrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.94 8.00
4 Apltauerová, Kozlová, Stehnová, Snizek Apltauerová, Kozlová, Stehnová, Snizek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 33.67 7.00
5 Klabzubová, Černá, Plíšková, Tlamichová Klabzubová, Černá, Plíšková, Tlamichová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.78 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 28.8.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Bébrová, Cardová, Schederová, Sahulková Bébrová, Cardová, Schederová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 31.14
2 Adámková, Daňková, Lodrová, Pšaidlová Adámková, Daňková, Lodrová, Pšaidlová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 33.99 5.00
3 5 Belzová, Kondrátová, Mokrá, Olivová Belzová, Kondrátová, Mokrá, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 34.00 4.00
4 Dalešická, Novotná, Rajmová, Šimůnková Dalešická, Novotná, Rajmová, Šimůnková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 35.08 3.00
5 Moravcová, Lašková, Slavíková, Vaňková Moravcová, Lašková, Slavíková, Vaňková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 35.97 2.00
Jirásková, Marešová, Kohoutová, Setničková Jirásková, Marešová, Kohoutová, Setničková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bébrová, Cardová, Schederová, Sahulková Bébrová, Cardová, Schederová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 31.14
2 Ottlová, Vrbová, Ludvíčková, Mašková Ottlová, Vrbová, Ludvíčková, Mašková Atletika BenešovAtletika Benešov 2 31.69 11.00
3 Horálková, Hlaváčková, Kucharčíková, Sátrová Horálková, Hlaváčková, Kucharčíková, Sátrová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 32.50 9.00
4 Kopelentová, Koděrová, Pokorná, Štěrbová Kopelentová, Koděrová, Pokorná, Štěrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.94 8.00
5 Apltauerová, Kozlová, Stehnová, Snizek Apltauerová, Kozlová, Stehnová, Snizek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 33.67 7.00
6 Klabzubová, Černá, Plíšková, Tlamichová Klabzubová, Černá, Plíšková, Tlamichová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.78 6.00
7 Adámková, Daňková, Lodrová, Pšaidlová Adámková, Daňková, Lodrová, Pšaidlová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 33.99 5.00
8 5 Belzová, Kondrátová, Mokrá, Olivová Belzová, Kondrátová, Mokrá, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 34.00 4.00
9 Dalešická, Novotná, Rajmová, Šimůnková Dalešická, Novotná, Rajmová, Šimůnková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 35.08 3.00
10 Moravcová, Lašková, Slavíková, Vaňková Moravcová, Lašková, Slavíková, Vaňková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 35.97 2.00
Jirásková, Marešová, Kohoutová, Setničková Jirásková, Marešová, Kohoutová, Setničková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNF

skok vysoký - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 1.76 11.00
2 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 11 1.76 9.00
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 10 1.73 8.00
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 1.60 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 1.55 6.00
6 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 1.45 5.00
7 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 1.35 4.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 1.30 3.00
Jakub Jan BeilJakub Jan Beil
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 DNS
Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 DNS
Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 6 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 15 1.50 9.33
1= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 16 1.50 9.33
1= Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 14 1.50 9.33
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 1.45 7.00
5 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 12 1.45 6.00
6 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 1.45 5.00
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 13 1.45 4.00
8 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 1.45 3.00
9 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 1.40 2.00
10 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 1.40 1.00
11 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 1.40
12 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 1.35
13 Andrea SetničkováAndrea Setničková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 1.35
14 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 1.35
15 14 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 1.30
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 NM
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.90 11.00
MS Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2.90
3 15 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2.20 9.00
4 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.60 8.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2.60 11.00
MS Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2.20
MS Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2.00
4= Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2.00 8.00
4= Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2.00 8.00
4= Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2.00 8.00
7 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2.00 6.00
MS Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.80
9 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1.60 5.00
Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 DNS
Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 DNS
Natálie KailerováNatálie Kailerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3 5.39 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 5.26 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4 5.21 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 4.92 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 4.90 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 9 4.84 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 4.73 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 4.57 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 5 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
Jakub Jan BeilJakub Jan Beil
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 23 5.17 0.0 11.00
2 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 19 5.15 0.0 9.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 14 4.99 0.0 8.00
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 21 4.98 0.0 7.00
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 4.97 0.0 6.00
6 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 12 4.90 0.0 5.00
7 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 18 4.75 0.0 4.00
8 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 17 4.74 0.0 3.00
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 4.69 0.0 2.00
10 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 20 4.53 0.0 1.00
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 15 4.46 0.0
12 6 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 10 4.44 0.0
13 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 11 4.43 0.0
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 8 4.26 0.0
15 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 9 4.13 0.0
16 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 13 4.12 0.0
17 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 4.09 0.0
18 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4 3.96 0.0
19 10 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 3.94 0.0
20 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 5 3.89 0.0
21 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 3.80 0.0
22 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 3.77 0.0
Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 22 NM 0.0
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 16 11.83 0.0 11.00
2 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 15 11.46 0.0 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 13 11.43 0.0 8.00
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 17 11.18 0.0 7.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 14 11.13 0.0 6.00
6 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 10.64 0.0 5.00
7 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 10.32 0.0 4.00
8 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 5 08.62 0.0 3.00
9 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 08.55 0.0 2.00
10 7 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 7 08.33 0.0 1.00
11 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 08.15 0.0
12 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 07.89 0.0
13 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4 07.76 0.0
14 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2 07.69 0.0
Vivienne TöreVivienne Töre
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 DNS 0.0
Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 DNS 0.0
Martina DoušováMartina Doušová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 9 13.96 0.0 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 12.92 0.0 9.00
3 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 12.03 0.0 8.00
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 11.57 0.0 7.00
5 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 11.37 0.0 6.00
6 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 09.90 0.0 5.00
7 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 09.32 0.0 4.00
8 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3 08.50 0.0 3.00
Jakub Jan BeilJakub Jan Beil
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 19 33.23 0.0 11.00
2 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 18 30.27 0.0 9.00
3 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 17 26.94 0.0 8.00
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 2 25.97 0.0
5 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 16 25.73 0.0 7.00
6 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4 25.24 0.0 6.00
7 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 24.83 0.0 5.00
8 Klára PohunkováKlára Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 12 24.24 0.0 4.00
9 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 21.77 0.0 3.00
10 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 14 19.96 0.0 2.00
11 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 18.44 0.0 1.00
12 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 18.35 0.0
13 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 17.72 0.0
14 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 15 17.44 0.0
15 7 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 9 16.60 0.0
16 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 16.25 0.0
17 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 15.01 0.0
18 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 5 13.40 0.0
Martina DoušováMartina Doušová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11 44.79 0.0 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 10 41.46 0.0 9.00
3 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 8 39.86 0.0 8.00
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 9 33.51 0.0 7.00
5 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 31.22 0.0 6.00
6 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 7 27.78 0.0 5.00
7 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 5 25.62 0.0 4.00
8 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 25.17 0.0 3.00
9 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 4 20.26 0.0 2.00
10 3 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1 18.56 0.0 1.00
11 12 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 11.94 0.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 13 41.27 0.0 11.00
2 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 12 32.76 0.0 9.00
3 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 29.71 0.0 8.00
4 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 24.54 0.0 7.00
5 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 8 23.81 0.0 6.00
6 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 19.37 0.0 5.00
7 Barbora TouškováBarbora Toušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4 18.11 0.0 4.00
8 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 17.45 0.0 3.00
9 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 6 16.77 0.0 2.00
10 13 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 13.77 0.0 1.00
Vivienne TöreVivienne Töre
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 9 DNS 0.0
Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 DNS 0.0
Martina DoušováMartina Doušová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 10 42.76 0.0 11.00
2 Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 38.09 0.0 9.00
3 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 3 34.94 0.0 8.00
4 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 8 24.27 0.0 7.00
5 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 7 22.58 0.0 6.00
6 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 6 21.42 0.0 5.00
7 9 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5 20.82 0.0 4.00
8 13 Miroslav PoprMiroslav Popr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 17.77 0.0 3.00
9 14 Matěj KloboučekMatěj Klobouček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4 14.56 0.0 2.00
10 10 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 2 14.54 0.0 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 15 34.76 0.0 11.00
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 13 33.98 0.0 9.00
3 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 16 32.23 0.0 8.00
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 14 30.39 0.0 7.00
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 11 30.25 0.0 6.00
6 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 25.34 0.0 5.00
7 Anna VlachovskáAnna Vlachovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 2 24.37 0.0 4.00
8 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 22.71 0.0 3.00
9 Barbora TouškováBarbora Toušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 21.44 0.0 2.00
10 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 9 21.20 0.0 1.00
11 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 5 19.43 0.0
12 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 18.98 0.0
13 13 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 16.54 0.0
14 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 15.93 0.0
15 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3 13.16 0.0
Vivienne TöreVivienne Töre
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 41.97 0.0 11.00
2 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 8 36.80 0.0 9.00
3 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 6 36.10 0.0 8.00
4 Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 5 35.54 0.0 7.00
5 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 33.44 0.0 6.00
6 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4 28.06 0.0 5.00
7 12 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 21.20 0.0 4.00
8 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 19.34 0.0 3.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 14.74 0.0 2.00
Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 9 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků