Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B

Čáslav (28. 8. 2020)

skok daleký - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3 5.39 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 10 5.26 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4 5.21 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 4.92 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 4.90 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 9 4.84 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Matěj PtáčníkMatěj Ptáčník
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 4.73 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 4.57 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 5 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
Jakub Jan BeilJakub Jan Beil
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 23 5.17 0.0 11.00
2 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 19 5.15 0.0 9.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 14 4.99 0.0 8.00
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 21 4.98 0.0 7.00
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 4.97 0.0 6.00
6 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 12 4.90 0.0 5.00
7 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 18 4.75 0.0 4.00
8 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 17 4.74 0.0 3.00
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 4.69 0.0 2.00
10 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 20 4.53 0.0 1.00
MS Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 15 4.46 0.0
12 6 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 10 4.44 0.0
13 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 11 4.43 0.0
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 8 4.26 0.0
15 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 9 4.13 0.0
16 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 13 4.12 0.0
17 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 4.09 0.0
18 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4 3.96 0.0
19 10 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 3.94 0.0
20 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 5 3.89 0.0
21 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 3.80 0.0
22 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 3.77 0.0
Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 22 NM 0.0
Celkem 23 závodníků