Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva - skupiny B

Čáslav (28. 8. 2020)

skok vysoký - Žáci

(pá, 28.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 1.76 11.00
2 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 11 1.76 9.00
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 10 1.73 8.00
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 1.60 7.00
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 1.55 6.00
6 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 8 1.45 5.00
7 Jiří FilipJiří Filip
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 1.35 4.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 1.30 3.00
Jakub Jan BeilJakub Jan Beil
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 DNS
Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 DNS
Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 6 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 28.8.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 15 1.50 9.33
1= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 16 1.50 9.33
1= Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 14 1.50 9.33
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 1.45 7.00
5 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 12 1.45 6.00
6 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 1.45 5.00
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 13 1.45 4.00
8 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 1.45 3.00
9 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 1.40 2.00
10 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 1.40 1.00
11 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 1.40
12 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 1.35
13 Andrea SetničkováAndrea Setničková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 1.35
14 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 1.35
15 14 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 1.30
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 NM
Celkem 16 závodníků