Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů

Třinec (29. 8. 2020)

skok daleký - Junioři

(so, 29.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 7.03 +1.4 m/s 6.39  +0.46.61  +0.46.70  +0.26.70x6.76  +1.27.03  +1.4 11.00
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 8 PB 6.76 +1.5 m/s 6.07  -0.56.31  +1.16.47  -0.16.476.67  +0.06.58  +1.06.76  +1.5 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11 6.62 +1.5 m/s 6.31  +0.76.24  -0.16.26  +0.66.314.29  +0.56.47  +0.46.62  +1.5 8.00
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
02 9 PB 6.50 +1.6 m/s 6.19  -0.26.19  +0.76.20  +0.26.206.36  +1.16.47  +2.06.50  +1.6 7.00
5 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 PB 6.47 +2.0 m/s x5.97  -0.36.21  -0.76.21x6.43  +2.06.47  +2.0 6.00
6 Dan KovářDan Kovář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 6.33 +1.2 m/s x6.01  +0.06.28  +0.86.284.08  +0.64.82  +1.26.33  +1.2 5.00
7 Petr KunetekPetr Kunetek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 PB 6.22 +0.9 m/s 6.22  +0.95.81  -0.45.86  -0.16.226.02  +0.6x6.16  +1.5 4.00
8 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 PB 5.87 -0.3 m/s 5.80  +1.45.87  -0.3x5.870.00.00.0 3.00
9 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B
02 2 PB 5.70 -0.4 m/s 5.64  +1.35.70  -0.45.47  +0.05.700.00.00.0 2.00
10 Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B
04 1 PB 3.00 +0.0 m/s xx3.00  +0.03.000.00.00.0 1.00
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 16 PB 6.59 +0.2 m/s 6.59  +0.2x6.53  +0.56.59x6.51  +1.6x 11.00
2 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 13 PB 6.52 +0.1 m/s 6.24  +0.85.97  +0.46.52  +0.16.526.38  +1.16.43  +2.36.51  +1.4 9.00
3 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 PB 6.43 +1.1 m/s 6.18  +1.06.02  +0.56.43  +1.16.43xxx 8.00
4 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 8 PB 6.37 +1.5 m/s 5.99  -0.16.06  +0.76.15  +1.26.156.30  +1.76.36  +1.16.37  +1.5 7.00
5 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 PB 6.32 +1.3 m/s 5.95  +0.56.03  +0.26.19  +1.26.195.96  +0.86.32  +1.36.19  +1.5 6.00
6 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 9 6.29 +2.1 m/s 6.19 +1.0 m/s 6.03  +0.76.01  -0.16.12  +1.46.125.67  +0.96.29  +2.16.19  +1.0 5.00
7 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 PB 6.21 +1.5 m/s 5.98  +0.05.90  -0.35.85  +1.05.986.20  +2.16.21  +1.56.10  +1.1 4.00
8 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 PB 6.09 +1.3 m/s 6.03  -0.16.03  +0.46.09  +1.36.096.08  +1.75.97  +1.45.92  +1.8 3.00
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 7 PB 5.80 +1.1 m/s xx5.80  +1.15.800.00.00.0 2.00
10 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4 PB 5.79 +0.4 m/s x5.79  +0.4x5.790.00.00.0 1.00
11 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 PB 5.44 +0.0 m/s 5.41  +0.45.44  +0.05.44  +1.15.440.00.00.0
12 Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 3 PB 5.35 +0.2 m/s 5.10  +1.25.05  +0.65.35  +0.25.350.00.00.0
13 David GlösslDavid Glössl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1 PB 5.32 +0.2 m/s 4.91  +1.2x5.32  +0.25.320.00.00.0
14 Jakub VorelJakub Vorel
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 2 PB 4.57 +1.6 m/s 4.57  +1.64.05  -0.4x4.570.00.00.0
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 PB 5.76 +0.7 m/s 5.34  +0.25.51  +0.55.61  +0.35.61x5.76  +0.74.31  +0.5 11.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 11 5.65 +1.5 m/s x5.56  +0.45.65  +1.55.653.98  +1.2-- 9.00
3 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 5.50 +0.9 m/s 5.12  +0.64.53  +0.95.22  +1.05.225.31  +1.05.50  +0.95.43  +0.5 8.00
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10 5.44 +1.2 m/s 5.30  +0.2xx5.305.44  +1.2xx 7.00
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 8 5.34 +0.1 m/s 5.04  +0.25.18  +0.9x5.18x5.20  +1.95.34  +0.1 6.00
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 5.08 +1.7 m/s 5.03  +0.64.83  +0.7x5.035.00  +0.85.08  +1.7x 5.00
7 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 5 SB 4.87 +1.0 m/s 4.26  +0.14.87  +1.04.54  +0.34.874.58  +0.54.49  +0.44.72  +1.8 4.00
8 Gabriela PreissováGabriela Preissová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 PB 4.75 +0.8 m/s 4.43  +0.44.75  +0.84.68  +0.84.754.05  +0.34.67  -0.14.73  +1.1 3.00
9 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4 PB 4.72 +0.0 m/s 4.72  +0.0x2.68  +0.14.720.00.00.0 2.00
10 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 6 4.65 -0.2 m/s 4.65  -0.2xx4.650.00.00.0 1.00
11 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 PB 4.31 +0.4 m/s 4.31  +0.44.23  +0.64.26  +1.04.310.00.00.0
12 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 PB 4.16 +0.3 m/s 4.16  +0.34.15  +0.54.13  +0.74.160.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 29.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 PB 6.10 +1.0 m/s x5.89  +0.1x5.89xx6.10  +1.0 11.00
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 PB 5.79 +0.4 m/s 5.74  -0.15.79  +0.4x5.795.68  +0.85.66  +1.3x 9.00
3 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 14 5.76 +1.0 m/s 5.43  +0.45.59  +1.05.56  +0.55.59-x5.76  +1.0 8.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 7 PB 5.40 +1.4 m/s 5.13  +1.15.40  +1.45.16  +0.05.405.32  +1.1-x 7.00
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 5.36 +0.3 m/s 5.26  -0.25.36  +0.35.29  +0.35.36-5.36  +1.15.16  +0.2 6.00
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 SB 5.34 +1.2 m/s 5.01  +0.55.28  +1.6x5.285.31  -0.25.34  +1.2x 5.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 PB 5.16 +1.0 m/s 4.92  +0.35.16  +1.05.02  +0.75.164.98  +0.34.97  -0.23.91  +1.2 4.00
8 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 9 5.09 +0.9 m/s x4.73  +1.25.09  +0.95.09xx4.97  +0.6 3.00
9 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 5.05 +1.4 m/s 4.69  +0.64.84  +1.15.05  +1.45.050.00.00.0 2.00
10 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 4.90 +0.1 m/s 4.90  +0.14.67  +0.54.89  -0.34.900.00.00.0 1.00
11 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 4.83 -0.1 m/s 4.83  -0.14.76  +0.7x4.830.00.00.0
12 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.68 +0.5 m/s 4.19  +0.24.68  +0.54.19  +0.54.680.00.00.0
13 Nela DrozdováNela Drozdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 4.59 +0.1 m/s xx4.59  +0.14.590.00.00.0
14 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 PB 3.72 +0.7 m/s xx3.72  +0.73.720.00.00.0
Celkem 14 závodníků