Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

76. Ústecký desetiboj - veřejný závod všech kategorií a KP mužů a žen PA kraje

Ústí nad Orlicí (3. - 4. 10. 2020)

skok vysoký - Muži

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.89 705.00
2 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1.50 389.00
3 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 1.44 345.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.68 528.00
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 DNS
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.65 504.00
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.53 411.00
3 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 1.50 389.00
4 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.47 367.00
MS Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1.74
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1.77 602.00
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.44 345.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.33 439.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 3.10.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 1.48 599.00
2 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 1.33 439.00
3= Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 1.27 379.00
3= Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 1.27 379.00
Celkem 4 závodníků