Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS starších žáků a žákyň

Uherské Hradiště (30. 8. 2020)

skok daleký - Žáci

(ne, 30.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 25 6.51 +1.8 m/s 6.51  +1.8x6.05  +2.56.51-4.27  +1.5x
2 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 22 6.46 +2.3 m/s 6.05 +0.8 m/s 6.38  +3.45.77  +2.4-6.386.05  +0.8-6.46  +2.3
3 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 6.24 +2.9 m/s 5.92 +1.4 m/s xx5.92  +1.45.926.24  +2.96.02  +3.66.09  +4.9
4 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 21 6.20 +2.2 m/s 6.03  +3.06.13  +2.96.08  +2.56.136.08  +2.26.06  +2.56.20  +2.2
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 20 6.15 +2.7 m/s 5.95 +0.8 m/s 6.15  +2.75.76  +2.3-6.155.97  +2.15.95  +0.86.09  +2.5
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 6.07 +3.6 m/s 6.02  +2.56.03  +2.76.07  +3.66.076.05  +2.55.97  +2.5-
7 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 6.03 +3.5 m/s 5.88 +1.8 m/s 5.88  +1.85.76  +1.75.93  +2.15.935.69  +1.05.67  +1.56.03  +3.5
8 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 23 5.95 +3.7 m/s 4.23 +1.7 m/s 5.95  +3.75.80  +3.05.87  +2.15.954.23  +1.7x5.85  +2.5
9 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 19 5.91 +2.9 m/s 5.83 +1.6 m/s 5.72  +1.55.83  +1.65.91  +2.95.910.00.00.0
10 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 13 5.90 +4.1 m/s x5.27  +3.15.90  +4.15.900.00.00.0
11 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 14 5.86 +2.6 m/s 5.80  +3.55.86  +2.6x5.860.00.00.0
12 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 17 5.84 +1.5 m/s 5.63  +3.45.66  +2.65.84  +1.55.840.00.00.0
13 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 5.71 +2.7 m/s x5.63  +2.55.71  +2.75.710.00.00.0
14 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 11 5.69 +2.7 m/s x5.69  +2.7x5.690.00.00.0
15 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 5.41 +1.7 m/s 5.24  +2.2x5.41  +1.75.410.00.00.0
16 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 PB 5.11 +1.4 m/s x5.11  +1.4x5.110.00.00.0
17 Filip ŠpinárFilip Špinár
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 7 5.03 +2.4 m/s 4.94 +2.0 m/s 4.94  +3.95.03  +2.44.94  +2.05.030.00.00.0
18 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 PB 4.98 +1.4 m/s 4.98  +1.4x4.80  +2.94.980.00.00.0
19 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 10 4.92 +2.2 m/s 4.88  +2.93.85  +2.14.92  +2.24.920.00.00.0
20 Michal VaněkMichal Vaněk
BYAC BrnoBYAC Brno
06 2 PB 4.92 +1.9 m/s 4.74  +0.84.15  +1.44.92  +1.94.920.00.00.0
21 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 24 4.76 +1.8 m/s 4.76  +1.8xx4.760.00.00.0
22 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 5 4.60 +3.0 m/s 4.60  +3.04.55  +2.52.65  +3.14.600.00.00.0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 30.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 25 PB 5.20 -0.6 m/s 4.92  +1.85.17  +2.45.20  -0.65.204.36  -1.8-5.01  -1.3
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 27 PB 5.18 -2.1 m/s 5.13  +1.3x5.03  -0.75.135.18  -2.1xx
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 21 PB 5.09 -1.2 m/s 4.53  +0.94.85  +0.35.01  -2.25.015.01  -1.85.03  -1.65.09  -1.2
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 26 PB 5.08 +0.9 m/s 5.04  +1.75.08  +0.95.07  -0.95.084.96  -2.1x4.98  -3.4
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 28 PB 5.06 -1.5 m/s 4.94  +1.24.95  +1.45.06  -1.55.06x4.98  -0.74.99  -2.0
6 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 23 PB 4.98 +1.4 m/s x4.98  +1.44.73  -1.04.98x4.72  -1.2x
7 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 19 PB 4.84 +0.0 m/s 4.48  +1.34.62  +1.34.84  +0.04.844.64  -1.24.69  -2.43.99  -1.6
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 PB 4.83 +0.3 m/s x4.83  +0.34.62  +0.34.83xx4.64  -1.1
9 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 PB 4.83 +1.7 m/s 4.33  +2.34.56  +1.94.83  +1.74.830.00.00.0
10 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 22 PB 4.82 +1.1 m/s 4.82  +1.14.79  +1.14.68  -2.14.820.00.00.0
11 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 14 PB 4.77 +1.9 m/s 4.77  +1.94.77  +1.2x4.770.00.00.0
12 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 PB 4.75 +1.3 m/s 4.16  +0.84.75  +1.3x4.750.00.00.0
13 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 PB 4.72 +1.3 m/s 4.72  +1.34.01  +1.0x4.720.00.00.0
14 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 11 PB 4.71 -1.6 m/s 4.26  +1.2x4.71  -1.64.710.00.00.0
15 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 PB 4.66 +0.5 m/s 4.66  +0.54.54  +1.3x4.660.00.00.0
16 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1 4.65 +2.3 m/s 4.45 +1.1 m/s 4.65  +2.34.14  +1.94.45  +1.14.650.00.00.0
17 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 17 PB 4.64 +1.3 m/s 4.64  +1.3x4.51  -2.54.640.00.00.0
18 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 2 PB 4.58 +1.2 m/s 4.58  +1.24.27  +1.84.33  +1.54.580.00.00.0
19 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 20 PB 4.54 +1.0 m/s 4.54  +1.04.11  +0.74.42  +0.04.540.00.00.0
20 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 PB 4.52 +1.0 m/s 4.52  +1.04.36  +1.04.36  +1.24.520.00.00.0
21 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 6 PB 4.48 +0.9 m/s 4.48  +0.94.17  +1.33.78  +0.74.480.00.00.0
22 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 16 PB 4.45 +1.2 m/s 4.20  +1.54.05  +1.14.45  +1.24.450.00.00.0
23 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 PB 4.43 +0.7 m/s 4.37  +0.44.43  +0.74.37  +0.34.430.00.00.0
24 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 PB 4.36 +1.2 m/s 4.36  +1.24.06  +1.14.30  -0.24.360.00.00.0
25 Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 5 PB 4.01 +0.8 m/s x4.01  +0.8x4.010.00.00.0
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 4 NM xxx0.00.00.00.0
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 24 NM xxx0.00.00.00.0
Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 12 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 28 závodníků