Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS starších žáků a žákyň

Uherské Hradiště (30. 8. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 14:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.55
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 17.65
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 18.32
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.47
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18.80
6 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 19.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 14:20) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 18.76
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.90
3 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 19.30
4 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.32
5 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.33
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.59
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 19.64
8 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 30.8.2020 - 14:20) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 19.15
2 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 19.44
3 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 19.70
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.86
5 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.17
6 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 20.27
7 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.28
8 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 20.54
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 30.8.2020 - 14:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 18.83
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 19.84
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 20.06
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.13
5 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.33
6 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.74
Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.55
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 17.65
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 18.32
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.47
5 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 18.76
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18.80
7 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 18.83
8 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.90
9 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 19.15
10 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 19.30
11 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.32
12 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.33
13 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 19.44
14 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 19.59
15 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 19.64
16 Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 19.70
17 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 19.83
18 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 19.84
19 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.86
20 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.99
21 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 20.06
22 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.13
23 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.17
24 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 20.27
25 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.28
26 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.33
27 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 20.54
28 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.74
Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 DNF

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.31
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.94
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.94
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.01
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 20.11
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.21
7 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 20.01
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 20.04
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.20
4 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.58
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.88
6 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.88
7 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.89
8 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.67
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.77
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 20.77
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.91
5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.19
6 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 21.22
7 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.49
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 21.13
2 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 21.21
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.21
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 8 21.45
5 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.46
6 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.62
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.33
2 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.42
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 21.64
4 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.74
5 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 21.95
6 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.45
7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.65
8 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.80
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 SB 21.17
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 21.28
3 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.33
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.73
5 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.85
6 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 22.14
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 19.31
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.94
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.94
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.01
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 20.01
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 20.04
7 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 20.11
8 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.20
9 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.21
10 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 20.58
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.67
12 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.70
13 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.77
13 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 20.77
15 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.88
15 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 20.88
17 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.89
18 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.91
19 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 20.99
20 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 21.13
21 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 SB 21.17
22 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.19
23 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 21.21
23 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.21
25 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 21.22
26 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 21.28
27 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.33
27 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.33
29 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.42
30 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 8 21.45
31 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.46
32 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.49
33 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.62
34 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 21.64
35 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.73
36 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 21.74
37 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.85
38 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 21.95
39 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 22.14
40 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.45
41 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.65
42 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 22.80