Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS starších žáků a žákyň

Uherské Hradiště (30. 8. 2020)

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 30.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 22 PB 52.30 44.36x49.6749.6744.2252.30x
2 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 19 PB 42.63 39.42x36.3939.42x42.63x
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 20 PB 36.13 xx31.5431.54xx36.13
4 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 14 PB 35.80 34.5334.3933.3934.53xx35.80
5 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 13 PB 35.64 35.64x33.1935.64xxx
6 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 10 PB 35.30 29.3832.79x32.7928.7831.0335.30
7 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 9 PB 32.35 31.91x30.0531.91x32.35x
8 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 8 PB 32.17 28.7232.1731.1932.1729.31xx
9 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 PB 31.05 x31.05x31.050.00.00.0
10 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 17 PB 30.72 x30.72x30.720.00.00.0
11 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5 PB 30.45 30.45xx30.450.00.00.0
12 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 PB 30.25 30.25xx30.250.00.00.0
13 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 PB 30.12 30.1225.69x30.120.00.00.0
14 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 21 PB 29.28 x29.28x29.280.00.00.0
15 Jan PavlackýJan Pavlacký
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 PB 27.71 x25.1027.7127.710.00.00.0
16 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 PB 25.84 xx25.8425.840.00.00.0
17 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 4 PB 24.54 24.5420.5022.0824.540.00.00.0
18 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3 PB 23.15 23.15xx23.150.00.00.0
19 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 PB 21.69 x21.69x21.690.00.00.0
20 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1 PB 21.65 x20.2621.6521.650.00.00.0
Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 16 NM xxx0.00.00.00.0
Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků