Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Škola volá

Čelákovice (31. 8. 2020)

skok vysoký - Žáci

(po, 31.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.561.611.661.691.721.751.78
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 13 PB 1.72 -------xooxoxxx
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 11 PB 1.69 ------ooo-xxx
3 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 PB 1.66 -----oxoxo-xxx
4 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 10 PB 1.61 ----xoxoxxoxx
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 6 PB 1.56 ---ooxxoxxx
6 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 PB 1.56 ooooxoxxoxxx
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 9 PB 1.51 --oooxxx
8 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 PB 1.51 oooxooxxx
9 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 PB 1.46 oooxoxxx
10 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 PB 1.41 ooxxoxxx
11 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 1.36 oxxoxxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 31.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.561.61
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 PB 1.56 --oooxxoxxx
2 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1 PB 1.46 oxooxxoxxx
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 PB 1.46 ooxxoxxoxxx
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 5 PB 1.41 xoxoxxoxxx
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4 PB 1.36 ooxxx
6 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 PB 1.31 oxxx
7 4 Jan PolívkaJan Polívka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 PB 1.31 xoxxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 31.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.461.49
1 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 PB 1.46 ooooooxxx
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 1.41 --ooxoxxx
3 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 PB 1.41 oooxoxoxxx
4= Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 1.36 -oooxxx
4= Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 PB 1.36 --ooxxx
6 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 1.36 oooxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 31.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.461.491.561.591.61
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 7 PB 1.59 --oooooxxooxxx
2= Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 PB 1.41 -oooox-
2= Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3 PB 1.41 -ooooxxx
2= Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 1.41 oooooxx
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4 PB 1.36 ooooxxx
6 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 PB 1.36 ooxooxxx
7 4 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 1.21 xoxxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(po, 31.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.31
2 Lukáš DašekLukáš Dašek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 2 NM xxx
2 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(po, 31.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.41
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 2 PB 1.36 ooooxxx
Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1 NM xxx
Celkem 2 závodníků