Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD a J staršího žactva

Nové Město nad Metují (3. 9. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.67 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 07.84 9.00
3 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 07.95 8.00
4 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 08.15 6.00
5 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.39 5.00
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 08.78 3.00
85 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.81 2.00
2 32 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.88 1.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.91
4 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.09
5 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.10
6 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.35
2 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.79
3 50 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 09.84
4 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.84
5 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 10.05
6 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 10.10
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 PB 07.98 7.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 08.64 4.00
3 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.91
4 Jakub LieserJakub Lieser 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.25
5 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.96
6 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 SB 11.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.67 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 07.84 9.00
3 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 07.95 8.00
4 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 PB 07.98 7.00
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 08.15 6.00
6 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.39 5.00
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 08.64 4.00
8 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 08.78 3.00
9 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.81 2.00
10 32 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.88 1.00
11 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.91
11 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.91
13 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.09
14 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.10
15 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.18
16 Jakub LieserJakub Lieser 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.25
17 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.35
18 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.79
19 50 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 09.84
19 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.84
21 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.96
22 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 10.05
23 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 10.10
24 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 SB 11.05
85 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.19 11.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 08.27 9.00
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.31 8.00
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.60 6.00
MS Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 08.68
6 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 08.74 3.00
7 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.75 2.00
8 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.71 4.00
2 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.79 1.00
3 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.89
4 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.92
5 32 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.97
6 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.18
7 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.27
8 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 3.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.90
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.96
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.43
4 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.53
5 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.64
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.65
7 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 09.74
8 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.92
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 3.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 08.91
2 52 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.05
3 50 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.57
4 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.79
5 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.83
6 88 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.04
7 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.83
8 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 11.08
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 3.9.2020 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.57 7.00
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.68 5.00
3 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.02
4 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.54
5 93 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.56
6 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.19 11.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 08.27 9.00
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.31 8.00
4 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.57 7.00
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.60 6.00
6 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 08.68
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.68 5.00
8 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.71 4.00
9 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 08.74 3.00
10 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 08.75 2.00
11 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.79 1.00
12 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.83
13 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.89
14 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.90
15 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 08.91
16 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.92
17 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.96
18 32 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.97
19 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.02
20 52 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.05
21 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 09.18
22 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.27
23 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.43
24 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.48
25 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.53
26 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.54
27 93 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.56
28 50 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.57
29 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.64
30 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.65
31 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 09.74
31 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.74
33 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.79
34 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.83
35 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 09.92
36 88 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.04
37 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.83
38 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 11.08