Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické závody přípravek

Zruč nad Sázavou (12. 9. 2020)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.6
2= Vít TuhýVít Tuhý 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.9
2= Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.9
4 Patrik ŠibravaPatrik Šibrava 12 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.1
5 Tomáš JantačTomáš Jantač 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.5
6 Richard KmošekRichard Kmošek 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.7
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.4
1= Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.4
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.5
4= Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.7
4= Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.7
6 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.8
7 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.8
8 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.2
9 Anna DoležalováAnna Doležalová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.2
10 Klára ŠafrováKlára Šafrová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.3
11 Lucie VeverkováLucie Veverková 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.7
12 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.8
13 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.9
14 Veronika ČálkováVeronika Čálková 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.1
15 Karolína KantorováKarolína Kantorová 11 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.2
16 Veronika BlažejovskáVeronika Blažejovská 13 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 10.6
Celkem 16 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.3
2 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.9
3 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.2
4 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.3
5 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.6
6 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.6
7 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.8
8= Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.0
8= Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.0
10 Adam KmentAdam Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 10.1
11 Šimon KmentŠimon Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 10.2
Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Celkem 12 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.4
2= Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.6
2= Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.6
4 Vojtěch HanelVojtěch Hanel 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.9
5 Matěj Samuel TvrdíkMatěj Samuel Tvrdík 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.6
6 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 SenohrabySenohraby 09.4
2 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.8
3= Margaréta HrabčákováMargaréta Hrabčáková 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.8
3= Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 Atletika Český BrodAtletika Český Brod 09.8
5= Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.9
5= Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.9
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 10.1
8 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.4
9= Lucie RadoměřskáLucie Radoměřská 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.7
9= Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.7
11 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 11.1
12 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 11.3
Celkem 12 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.2
2= Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 18 09.4
2= Petra HeyduškováPetra Heydušková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 15 09.4
4= Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21 09.5
4= Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 14 09.5
6 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 17 09.7
7= Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 Atletika Český BrodAtletika Český Brod 10 09.9
7= Aneta HálováAneta Hálová 09 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 8 09.9
9 Petra MatoušováPetra Matoušová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 10.0
10 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 16 10.1
11 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.2
12 Ema PavlicováEma Pavlicová 09 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11 10.3
13= Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.4
13= Ema BláhováEma Bláhová 09 Atletika Český BrodAtletika Český Brod 6 10.4
13= Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 19 10.4
Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 12 DNF
Lucie ŠafrováLucie Šafrová 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 20 DNF
Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 DNF
Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNF
Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 DNF
Sára EibechováSára Eibechová 09 Atletika Český BrodAtletika Český Brod 7 DNF
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít TuhýVít Tuhý
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 3.45 0.0
2 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 3.39 0.0
3 Patrik ŠibravaPatrik Šibrava
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 3.18 0.0
4 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 3.14 0.0
5 Tomáš JantačTomáš Jantač
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 2.95 0.0
6 Richard KmošekRichard Kmošek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 2.79 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.58 0.0
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.52 0.0
3 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.49 0.0
4 Pavel MálekPavel Málek
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.17 0.0
5 Vojtěch HanelVojtěch Hanel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.11 0.0
6 Matěj Samuel TvrdíkMatěj Samuel Tvrdík
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.04 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.44 0.0
2 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.11 0.0
3 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.97 0.0
4 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 3.96 0.0
5 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 3.94 0.0
6 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 3.71 0.0
7 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.66 0.0
8 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.53 0.0
9 Adam KmentAdam Kment
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 3.37 0.0
10 Šimon KmentŠimon Kment
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 3.24 0.0
Matěj FejfarMatěj Fejfar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNS 0.0
Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNF 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.44 0.0
2 Karolina KnapováKarolina Knapová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 3.30 0.0
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.10 0.0
4 Klára ŠafrováKlára Šafrová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 3.04 0.0
5 Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 3.03 0.0
6 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.03 0.0
7 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 3.00 0.0
8 Adéla KřelinováAdéla Křelinová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 2.95 0.0
9 Adéla GabkováAdéla Gabková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 2.90 0.0
10 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 2.79 0.0
11 Anna DoležalováAnna Doležalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 2.72 0.0
12 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 2.65 0.0
13 Lucie VeverkováLucie Veverková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 2.50 0.0
14 Veronika ČálkováVeronika Čálková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 2.43 0.0
15 Karolína KantorováKarolína Kantorová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 2.31 0.0
Veronika BlažejovskáVeronika Blažejovská
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
13 1.89 0.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MaredováLucie Maredová
SenohrabySenohraby
10 3.82 0.0
2 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
10 3.54 0.0
3 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.39 0.0
4 Margaréta HrabčákováMargaréta Hrabčáková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 3.37 0.0
5 Nikola FetterováNikola Fetterová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.28 0.0
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 3.06 0.0
7 Daniela VáchováDaniela Váchová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 3.03 0.0
8 Lucie RadoměřskáLucie Radoměřská
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 2.96 0.0
9 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 2.90 0.0
10 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 2.87 0.0
11 Nela NedorostováNela Nedorostová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 2.82 0.0
12 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 2.77 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 4.19 0.0
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4.03 0.0
3 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3.79 0.0
4 Petra MatoušováPetra Matoušová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 3.68 0.0
5 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3.62 0.0
6 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3.61 0.0
7 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3.59 0.0
8 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
09 3.51 0.0
9= Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.44 0.0
9= Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3.44 0.0
11 Aneta HálováAneta Hálová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
09 3.43 0.0
12 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 3.32 0.0
13 Ema BláhováEma Bláhová
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
09 3.17 0.0
14 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.00 0.0
15 Ema PavlicováEma Pavlicová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
09 2.99 0.0
Kamila SoukupováKamila Soukupová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
09 DNF 0.0
Lucie ŠafrováLucie Šafrová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 DNF 0.0
Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNF 0.0
Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNF 0.0
Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 DNF 0.0
Sára EibechováSára Eibechová
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
09 DNF 0.0
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 31.05 0.0
2 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 25.95 0.0
3 Vít TuhýVít Tuhý
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 23.86 0.0
4 Patrik ŠibravaPatrik Šibrava
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 19.00 0.0
5 Richard KmošekRichard Kmošek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 12.92 0.0
6 Tomáš JantačTomáš Jantač
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 11.80 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 39.73 0.0
2 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 38.43 0.0
3 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 37.37 0.0
4 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 31.70 0.0
5 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 30.00 0.0
6 Matěj FejfarMatěj Fejfar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 28.96 0.0
7 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 27.36 0.0
8 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 23.27 0.0
9 Adam KmentAdam Kment
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 18.55 0.0
10 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 16.60 0.0
11 Šimon KmentŠimon Kment
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 16.52 0.0
Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNF 0.0
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj Samuel TvrdíkMatěj Samuel Tvrdík
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 34.02 0.0
2 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 27.28 0.0
3 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 25.89 0.0
4 Vojtěch HanelVojtěch Hanel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 24.28 0.0
5 Pavel MálekPavel Málek
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 22.58 0.0
6 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 21.90 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 21.07 0.0
2 Anna DoležalováAnna Doležalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 20.51 0.0
3 Lucie VeverkováLucie Veverková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 20.36 0.0
4 Veronika ČálkováVeronika Čálková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 19.15 0.0
5 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 18.60 0.0
6 Klára ŠafrováKlára Šafrová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 16.16 0.0
7 Karolina KnapováKarolina Knapová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 15.42 0.0
8 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 15.07 0.0
9 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 14.86 0.0
10 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 13.14 0.0
11= Adéla GabkováAdéla Gabková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 13.03 0.0
11= Adéla KřelinováAdéla Křelinová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 13.03 0.0
13 Karolína KantorováKarolína Kantorová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 12.27 0.0
14 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
11 11.93 0.0
15 Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 11.71 0.0
16 Veronika BlažejovskáVeronika Blažejovská
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
13 08.57 0.0
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HálováAneta Hálová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
09 30.77 0.0
2 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 30.65 0.0
3 Petra MatoušováPetra Matoušová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 29.81 0.0
4 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 29.57 0.0
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 28.89 0.0
6 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 25.05 0.0
7 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
09 23.02 0.0
8 Ema PavlicováEma Pavlicová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
09 22.70 0.0
9 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 22.08 0.0
10 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 21.16 0.0
11 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19.34 0.0
12 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19.32 0.0
13 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 19.31 0.0
14 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 19.26 0.0
15 Ema BláhováEma Bláhová
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
09 17.77 0.0
Sára EibechováSára Eibechová
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
09 DNS 0.0
Kamila SoukupováKamila Soukupová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
09 DNF 0.0
Lucie ŠafrováLucie Šafrová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 DNF 0.0
Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNF 0.0
Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 DNF 0.0
Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 DNF 0.0
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace (so, 12.9.2020 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
Atletika Český BrodAtletika Český Brod
10 30.78 0.0
2 Lucie MaredováLucie Maredová
SenohrabySenohraby
10 29.33 0.0
3 Daniela VáchováDaniela Váchová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 28.79 0.0
4 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 21.86 0.0
5 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 21.17 0.0
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 20.22 0.0
7 Nikola FetterováNikola Fetterová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 18.82 0.0
8 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 16.32 0.0
9 Margaréta HrabčákováMargaréta Hrabčáková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 15.79 0.0
10 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 15.77 0.0
11 Nela NedorostováNela Nedorostová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 15.02 0.0
12 Lucie RadoměřskáLucie Radoměřská
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
10 14.20 0.0
Celkem 12 závodníků