Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo družstev staršího žactva

Uherské Hradiště (3. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 3.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.82
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 08.19
3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 PB 08.67
4 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.44
Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 3.9.2020 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.06
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.27
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.55
4 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.16
5 Jakub KozmíkJakub Kozmík 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.21
6 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.52
Jan BěhalJan Běhal 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.82
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.06
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 08.19
4 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.27
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.55
6 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 PB 08.67
7 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.16
8 Jakub KozmíkJakub Kozmík 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.21
9 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.44
10 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.52
Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Jan BěhalJan Běhal 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 3.9.2020 - 16:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.73 11.00
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.91 9.00
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.97 8.00
4 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.23 7.00
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.46 6.00
6 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.9.2020 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KozmíkJakub Kozmík 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.93 4.00
2 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 08.95 3.00
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 3.9.2020 - 16:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 08.11 11.00
2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 08.15 9.00
3 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 08.49 8.00
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 08.54 7.00
5 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.60 6.00
6 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 08.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.9.2020 - 16:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 08.52 4.00
2 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.56 3.00
3 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 08.83 2.00
4 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 SB 09.08 0.50
5 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 09.08 0.50
6 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 SB 09.14
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.09
2 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.60
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.63
4 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.92
5 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.09
6 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.71
7 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.14
2 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.52
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 08.56
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.58
5 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.23
6 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 09.54
7 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.77
8 Sára MichálkováSára Michálková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 8 PB 10.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 3.9.2020 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.24
MS Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.53
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.76
4 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 09.28
5 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 09.33
6 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.73
7 Eliška VyoralováEliška Vyoralová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.77
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.09
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.14
3 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.24
4 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.52
5 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.53
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 08.56
7 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.58
8 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.60
9 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.63
10 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.76
11 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.92
12 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.09
13 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.23
14 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 09.28
15 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 09.33
16 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 09.54
17 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.71
18 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.73
19 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.77
19 Eliška VyoralováEliška Vyoralová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 09.77
21 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.79
22 Sára MichálkováSára Michálková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 8 PB 10.42
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 17.90 11.00
2 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 18.04 9.00
3 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 18.91 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 19.07 7.00
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 19.55 6.00
2 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 20.04 5.00
Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 17.90 11.00
2 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 18.04 9.00
3 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 18.91 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 19.07 7.00
5 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 19.55 6.00
6 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 20.04 5.00
Martin MigdalMartin Migdal 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 17:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 18.97
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 19.05 11.00
3 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 19.57 9.00
4 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 20.08 8.00
5 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 20.11 7.00
6 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 SB 20.81 4.00
7 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 21.13 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 17:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 20.57 6.00
2 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 20.72 5.00
MS Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 20.80
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 SB 21.51 1.00
5 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.18
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 3.9.2020 - 17:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 21.98
2 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 22.25
3 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.32
4 Simona ZimčíkováSimona Zimčíková 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 6 PB 22.35
5 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 22.78
6 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 22.99
7 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 23.39
8 Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 25.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 3.9.2020 - 17:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 21.25 2.00
2 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.22
3 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 22.43
4 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 23.48
5 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 25.97
6 Sára MichálkováSára Michálková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 6 26.23
7 Benedikta KočíBenedikta Kočí 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 27.48
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 18.97
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 19.05 11.00
3 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 19.57 9.00
4 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 20.08 8.00
5 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 20.11 7.00
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 SB 20.57 6.00
7 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 20.72 5.00
8 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 20.80
9 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 SB 20.81 4.00
10 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 21.13 3.00
11 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 21.25 2.00
12 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 SB 21.51 1.00
13 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 21.98
14 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 22.18
15 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.22
16 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 22.25
17 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.32
18 Simona ZimčíkováSimona Zimčíková 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 6 PB 22.35
19 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 22.43
20 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 22.78
21 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 22.99
22 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 23.39
23 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 23.48
24 Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 25.94
25 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 25.97
26 Sára MichálkováSára Michálková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 6 26.23
27 Benedikta KočíBenedikta Kočí 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 1 27.48
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 DNS
Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS

300 m - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 38.39 11.00
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.79 9.00
3 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.00 8.00
4 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 43.26 7.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 43.76 11.00
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 45.46 9.00
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.28 8.00
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 46.70 7.00
5 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 46.98 6.00
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ZimčíkováSimona Zimčíková 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 PB 48.58 5.00
2 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 49.06 3.00
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 49.46 2.00
4 Lucie AndráškováLucie Andrášková 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 PB 51.04
Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Karin TinkováKarin Tinková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.9.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 48.73 4.00
2 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 49.88 1.00
3 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 50.70
4 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 55.15
5 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 59.06
Benedikta KočíBenedikta Kočí 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 43.76 11.00
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 45.46 9.00
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.28 8.00
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 46.70 7.00
5 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 46.98 6.00
6 Simona ZimčíkováSimona Zimčíková 08 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 PB 48.58 5.00
7 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 48.73 4.00
8 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 49.06 3.00
9 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 49.46 2.00
10 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 3 49.88 1.00
11 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 50.70
12 Lucie AndráškováLucie Andrášková 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 PB 51.04
13 Karolína BojkováKarolína Bojková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 55.15
14 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 5 59.06
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Karin TinkováKarin Tinková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Benedikta KočíBenedikta Kočí 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 DNS

800 m - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.47 11.00
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:22.94 9.00
3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:23.67 8.00
4 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 2:42.04 7.00
MS Dan NemravaDan Nemrava 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 4 2:42.93
6 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:49.30 6.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 2:23.68 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:29.29 9.00
3 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:34.62 8.00
4 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 2:37.21 7.00
5 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:54.47 6.00
6 Lucie AndráškováLucie Andrášková 05 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 2:56.22 5.00
7 Lucie KučerováLucie Kučerová 06 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 8 3:04.56 4.00
8 Růžena MolnárováRůžena Molnárová 07 TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 8 3:19.04 3.00
Veronika PerničkováVeronika Perničková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 5:21.28 11.00
2 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 6:26.27 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 5:24.73 11.00
2 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 5:46.59 9.00
3 Anežka BraunerováAnežka Braunerová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 6:03.92 8.00
4 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 6:08.05 7.00
5 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 6:47.37 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:40) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 13.89 11.00
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 14.69 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.71 8.00
4 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.39 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 15.32 7.00
2 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 17.11 5.00
3 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 17.15 4.00
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.99 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 13.89 11.00
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 14.69 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.71 8.00
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 15.32 7.00
5 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.39 6.00
6 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 17.11 5.00
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 17.15 4.00
8 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.99 3.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.55 10.00
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.55 10.00
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 16.33 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 16.34 7.00
5 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 20.81
Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 16.93 6.00
2 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 17.81 5.00
3 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.49 4.00
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.82 3.00
5 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.92 2.00
6 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.14 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.55 10.00
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.55 10.00
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 16.33 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 16.34 7.00
5 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 16.93 6.00
6 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 17.81 5.00
7 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.49 4.00
8 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.82 3.00
9 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.92 2.00
10 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.14 1.00
11 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 20.81
Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS

200 m překážek (0.76) - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 16:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 28.94 11.00
2 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 29.99 9.00
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 32.60 8.00
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 34.74 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 16:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 31.59 11.00
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 32.35 9.00
3 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 33.22 8.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 33.50 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 35.93 6.00
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 37.34 5.00
3 Sára KolářováSára Kolářová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 43.66 4.00
Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Karin TinkováKarin Tinková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 31.59 11.00
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 32.35 9.00
3 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 33.22 8.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 33.50 7.00
5 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 35.93 6.00
6 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 37.34 5.00
7 Sára KolářováSára Kolářová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 43.66 4.00
Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Karin TinkováKarin Tinková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNS

4 x 60 m - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Meindlschmid, Hřib, Pekař, Šípek Meindlschmid, Hřib, Pekař, Šípek AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 29.52 11.00
2 Mikulík, Dimitriadis, Pupík, Malota Mikulík, Dimitriadis, Pupík, Malota TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 31.64 9.00
3 Holík, Kozubík, Kozmík, Vystrčil Holík, Kozubík, Kozmík, Vystrčil Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 33.65 8.00
Hanáček, Mergentál, Ressler, Chrástek Hanáček, Mergentál, Ressler, Chrástek AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlachynská, Jurčeková, Klišíková, Fusková Vlachynská, Jurčeková, Klišíková, Fusková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 32.39 11.00
2 Fojtáchová, Gruniková, Petrošová, Hanáková Fojtáchová, Gruniková, Petrošová, Hanáková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 32.92 9.00
3 Boková, Bajčíková, Brodová, Ježová Boková, Bajčíková, Brodová, Ježová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 33.64 7.00
4 Fusková, Honsová, Kolajová, Škrabalová Fusková, Honsová, Kolajová, Škrabalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 33.84 6.00
5 Vondráková, Kalčíková, Valeriánová, Škrabánková Vondráková, Kalčíková, Valeriánová, Škrabánková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 34.14 5.00
6 Samohýlová, Drábková, Andrýsková, Procházková Samohýlová, Drábková, Andrýsková, Procházková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 34.23 4.00
7 Bojková, Řeháková, Burdová, Zimčíková Bojková, Řeháková, Burdová, Zimčíková TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 35.03 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Holomčíková, Krupicová, Mašková, Svozilová Holomčíková, Krupicová, Mašková, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 31.71
2 Petrželová, Marková, Pátková, Vašíčková Petrželová, Marková, Pátková, Vašíčková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 33.13 8.00
3 Bromová, Paprskářová, Tylová, Ščepánová Bromová, Paprskářová, Tylová, Ščepánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 35.94 2.00
4 Braunerová, Halíková, Hnátková, Kolářová Braunerová, Halíková, Hnátková, Kolářová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 36.23 1.00
5 Žůrová, Molnárová, Andrášková, Matoušková Žůrová, Molnárová, Andrášková, Matoušková TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 38.46
Vyoralová, Novotná, Mimochodková, Kalivodová Vyoralová, Novotná, Mimochodková, Kalivodová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holomčíková, Krupicová, Mašková, Svozilová Holomčíková, Krupicová, Mašková, Svozilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 31.71
2 Vlachynská, Jurčeková, Klišíková, Fusková Vlachynská, Jurčeková, Klišíková, Fusková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 32.39 11.00
3 Fojtáchová, Gruniková, Petrošová, Hanáková Fojtáchová, Gruniková, Petrošová, Hanáková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 32.92 9.00
4 Petrželová, Marková, Pátková, Vašíčková Petrželová, Marková, Pátková, Vašíčková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 33.13 8.00
5 Boková, Bajčíková, Brodová, Ježová Boková, Bajčíková, Brodová, Ježová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 33.64 7.00
6 Fusková, Honsová, Kolajová, Škrabalová Fusková, Honsová, Kolajová, Škrabalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 33.84 6.00
7 Vondráková, Kalčíková, Valeriánová, Škrabánková Vondráková, Kalčíková, Valeriánová, Škrabánková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 34.14 5.00
8 Samohýlová, Drábková, Andrýsková, Procházková Samohýlová, Drábková, Andrýsková, Procházková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 34.23 4.00
9 Bojková, Řeháková, Burdová, Zimčíková Bojková, Řeháková, Burdová, Zimčíková TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 2 35.03 3.00
10 Bromová, Paprskářová, Tylová, Ščepánová Bromová, Paprskářová, Tylová, Ščepánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 35.94 2.00
11 Braunerová, Halíková, Hnátková, Kolářová Braunerová, Halíková, Hnátková, Kolářová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 36.23 1.00
12 Žůrová, Molnárová, Andrášková, Matoušková Žůrová, Molnárová, Andrášková, Matoušková TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika 7 38.46
Vyoralová, Novotná, Mimochodková, Kalivodová Vyoralová, Novotná, Mimochodková, Kalivodová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS

skok vysoký - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.371.431.481.531.581.621.661.691.721.751.781.811.831.851.871.891.91 Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 PB 1.89 ------ooooooo---oxxx 11.00
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 PB 1.75 -----oxxoxoxoxoxxoxxx 9.00
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 6 1.72 ---ooooooxoxxx 8.00
4 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1 PB 1.58 --ooxoxoxxx 7.00
5 Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 3 PB 1.48 --xooxxx 6.00
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4 DNS
Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 2 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.291.331.371.411.441.471.501.531.561.591.611.63 Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 10 1.59 -------o-oooo-xxx 11.00
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 7 PB 1.59 ------ooooxxoxoxxoxxx 9.00
3 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 9 1.50 ------oxoxxoxoxxx 8.00
4 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 8 1.50 -oooooxoxoxxoxxoxxx 7.00
5 Sofie ŘehákováSofie Řeháková
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 5 PB 1.44 -ooooxooxoxxx 6.00
6 Lucie KučerováLucie Kučerová
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
06 2 PB 1.41 -oooxxoxoxxoxxx 5.00
7 Anežka BraunerováAnežka Braunerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 6 1.37 xoxoxoooxxoxxx 4.00
8 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 4 1.29 oooxxoxxx 3.00
9 Sára KolářováSára Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 3 1.15 o--xxr 2.00
Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 1 DNS
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.162.262.362.462.562.662.762.862.963.063.163.263.363.41 Body
1 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 PB 3.26 ------ooo--xxoxxx 11.00
2 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 2.66 --ooxxoo 9.00
3 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1 2.46 ooooxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.861.962.062.162.262.362.462.562.662.762.862.963.06 Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 4 PB 2.96 ----xoooooxooxxoxxx 11.00
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 PB 2.76 -----oxoxooxoxxx 9.00
3 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 2 PB 2.46 ---oxxoxooxxx 8.00
MS Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 PB 2.06 oooxxx
MS Stella SukupováStella Sukupová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 1 PB 1.96 ooxxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 16 PB 6.27 +1.3 m/s 5.98  -0.35.51  +0.25.68  -0.45.98x5.58  +1.26.27  +1.3 11.00
2 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 15 PB 6.15 +1.3 m/s 5.83  +0.05.62  +0.15.68  +1.05.835.93  -1.45.76  -0.46.15  +1.3 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 PB 5.93 -1.8 m/s 5.77  +0.05.93  -1.85.69  +0.75.935.73  -1.35.82  +0.3x 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 5.83 +0.5 m/s 5.72  +0.05.81  -1.05.83  +0.55.835.57  -1.5x5.73  +1.1 7.00
MS Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2 PB 5.63 -0.5 m/s xx5.63  -0.55.630.00.00.0
6 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 12 PB 5.15 -0.1 m/s 5.15  -0.15.14  +0.7x5.155.15  -1.05.06  -1.55.07  +0.9 6.00
7 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 11 PB 4.92 +0.6 m/s 4.78  +0.64.85  +0.54.83  -0.74.854.72  -1.94.86  -1.44.92  +0.6 5.00
8 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 10 PB 4.68 -0.6 m/s 4.62  +0.44.33  +0.84.26  -2.04.624.68  -0.64.04  -1.5x 4.00
9 Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 9 PB 4.56 +1.0 m/s 4.56  +1.04.44  +0.44.47  -1.44.560.00.00.0 3.00
10 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 PB 4.53 +0.2 m/s 4.07  +0.54.53  +0.24.32  -1.14.534.22  -0.24.02  -2.64.27  +1.0 2.00
11 Jakub KozmíkJakub Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1 PB 4.52 +1.8 m/s 4.52  +1.8xx4.520.00.00.0 1.00
12 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 7 PB 4.00 -0.2 m/s 3.88  +0.53.87  +0.34.00  -0.24.000.00.00.0
13 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 PB 3.99 -0.4 m/s 2.84  +1.23.99  -0.4x3.990.00.00.0
MS Dan NemravaDan Nemrava
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 6 PB 3.94 +0.0 m/s 2.63  -0.43.94  +0.03.81  -1.13.940.00.00.0
15 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 5 PB 3.86 -0.1 m/s 3.83  +1.03.86  -0.13.43  -0.83.860.00.00.0
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 PB 5.01 +0.9 m/s 4.26  -0.6x-4.26x4.85  +1.25.01  +0.9 11.00
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 19 4.82 +1.7 m/s x4.71  +0.14.77  -0.14.774.76  +0.44.82  +1.74.76  -1.6 9.00
3 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 16 4.68 +2.5 m/s 4.47 -0.1 m/s 4.46  -0.74.35  -0.1x4.464.47  -0.14.68  +2.5x 8.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 17 4.60 -0.1 m/s 4.06  -0.34.60  -0.1x4.603.29  -0.24.28  +1.8x 7.00
5 Klára KolajováKlára Kolajová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 12 PB 4.45 +0.3 m/s 4.37  +0.14.02  +1.54.26  +0.14.374.32  +0.7x4.45  +0.3 6.00
6 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 14 4.42 +0.2 m/s 4.28  +0.1x4.04  -0.74.284.21  +0.1x4.42  +0.2 5.00
7 Kateřina BrodováKateřina Brodová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 13 PB 4.35 -0.4 m/s 4.34  +0.74.19  +0.84.35  -0.44.353.91  +0.0-- 4.00
8 Tereza FuskováTereza Fusková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 15 4.23 -0.4 m/s 4.19  +0.54.22  +0.04.23  -0.44.23--4.22  +0.4 3.00
9 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 7 PB 4.22 +1.9 m/s 3.98  +1.04.22  +1.93.85  -0.34.220.00.00.0 2.00
10 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 11 4.14 +0.1 m/s 4.14  +0.14.03  +1.24.13  -0.94.140.00.00.0 1.00
11 Sofie ŘehákováSofie Řeháková
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 9 4.11 +0.0 m/s 4.11  +0.03.97  +1.43.69  -0.54.110.00.00.0
12 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 6 PB 4.10 -0.1 m/s 3.93  +1.53.83  +1.14.10  -0.14.100.00.00.0
13 Patricie BurdováPatricie Burdová
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
05 8 4.00 +0.2 m/s 4.00  +0.23.96  +1.13.86  -0.14.000.00.00.0
14 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 2 PB 4.00 +0.0 m/s 4.00  +0.03.79  +1.23.75  +0.34.000.00.00.0
15 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 3.81 +0.9 m/s 3.81  +0.93.71  +1.63.49  +0.23.810.00.00.0
16 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 4 3.65 -1.3 m/s 3.44  +2.33.56  +0.73.65  -1.33.650.00.00.0
Eliška VyoralováEliška Vyoralová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karin TinkováKarin Tinková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 8 PB 11.66 11.66--11.66--- 11.00
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 7 PB 10.36 09.3710.3410.3610.3609.6808.6909.05 9.00
3 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 6 PB 09.43 08.3409.2809.4309.4308.6408.7909.00 8.00
MS Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 PB 09.20 08.3608.4609.2009.2008.9209.0608.72
5 Klára MozgvováKlára Mozgvová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 PB 08.54 x07.26x07.2608.5408.01x 7.00
6 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 PB 07.60 07.0007.0506.9807.0507.6007.48x 6.00
7 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 PB 07.41 07.1807.4107.3607.4106.3807.3806.78 5.00
8 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 PB 07.05 07.0506.3706.7107.0506.6906.1106.42 4.00
9 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 PB 05.43 04.5305.08x05.0805.4304.7205.29 3.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 PB 13.55 12.7313.55x13.5512.5813.44x
2 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 PB 12.65 12.6512.56x12.6512.5212.1212.60 11.00
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 PB 11.59 10.2411.5910.8011.59--- 9.00
4 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 6 PB 10.76 10.7610.6510.6510.76--- 8.00
5 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 PB 10.49 09.4609.0610.4910.49x09.08x 7.00
6 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 PB 10.21 10.0210.0409.8210.04x10.2110.17 6.00
7 Ondřej JaníkOndřej Janík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 2 PB 07.64 07.4807.6407.4407.6407.03-- 5.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 8 PB 29.98 29.9819.03x29.9825.37xx 11.00
2 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 PB 27.79 x27.79x27.79x27.16x 9.00
3 Klára MozgvováKlára Mozgvová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 PB 27.64 22.6327.6427.1627.64xx25.31 8.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 PB 26.62 23.23x24.8824.8819.36x26.62 7.00
5 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 PB 26.29 25.6823.2626.2926.2924.90-- 6.00
6 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 PB 22.35 16.1516.09x16.1517.4418.3422.35 5.00
MS Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 1 PB 21.23 19.0721.2319.4321.2318.7518.2218.66
8 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 PB 18.03 xx18.0318.0315.84-- 4.00
9 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 PB 17.47 17.47x15.9217.4715.9315.93x 3.00
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 PB 39.56 34.65xx34.6535.2539.56x 11.00
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 10 PB 34.65 29.74x34.6534.65xxx 9.00
3 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 PB 34.38 33.2832.9633.1833.2829.9933.9234.38 8.00
4 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 9 PB 32.85 25.22x32.2632.2632.2632.85x 7.00
5 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 6 PB 31.14 x28.2229.9029.9031.14x25.18 6.00
6 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 PB 29.12 25.3326.2326.7026.7027.24x29.12 5.00
7 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 PB 22.10 18.7122.1021.3622.1018.9020.0720.15 4.00
8 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 2 PB 18.61 17.8317.5717.6017.8318.6116.2115.25 3.00
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 1 NM xxx0.00.00.00.0
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 3 NM -xx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 PB 42.25 41.9242.25x42.2538.0639.7136.12 11.00
2 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 4 PB 33.10 31.7133.1027.6733.1028.06x26.17 9.00
MS Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 PB 27.26 25.88x27.2627.26xx26.47
4 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 PB 24.43 19.88x23.2223.2224.3624.4322.80 8.00
5 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 PB 18.28 16.7017.8417.4617.8415.2317.6018.28 7.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1 PB 32.84 0.0 11.00
2 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 2 31.72 0.0 9.00
Jan PavlackýJan Pavlacký
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 3 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 3.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 13 PB 38.06 37.1133.8137.2837.28x31.8738.06 11.00
2 Klára HalíkováKlára Halíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 12 PB 35.91 35.9133.9732.8535.9130.7635.01x 9.00
3 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 3 PB 34.11 33.84--33.8434.1133.9830.83 8.00
MS Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 PB 31.30 29.0030.09x30.0931.2531.3029.52
5 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 PB 29.59 28.0429.5924.5629.5928.5327.8127.81 7.00
6 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 PB 27.86 22.1318.0821.2622.1327.8625.5124.39 6.00
MS Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 11 PB 26.24 24.5924.4222.4024.5925.6422.7926.24
8 Simona VyoralováSimona Vyoralová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 PB 22.14 21.81x22.1422.14x21.5819.23 5.00
9 Růžena MolnárováRůžena Molnárová
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 4 PB 16.80 11.9815.8316.8016.8016.0915.47x 4.00
10 Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
08 6 PB 16.18 15.2716.1811.9716.1813.96xx 3.00
11 Benedikta KočíBenedikta Kočí
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 2 PB 13.19 11.5213.1911.7313.1913.19-- 2.00
Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 3.9.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 10 PB 55.32 48.6651.1955.3255.3253.0353.31x 11.00
2 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 9 PB 39.07 38.2634.9139.0739.0736.8036.4827.93 9.00
3 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 8 PB 37.69 32.9533.1537.0037.0037.6935.98- 8.00
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 5 PB 33.85 31.1033.8530.8433.8532.2632.1729.42 7.00
5 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 6 PB 30.60 28.4729.3930.6030.60x27.37x 6.00
6 Ondřej JaníkOndřej Janík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 PB 26.31 26.31x25.7926.3122.3624.9321.57 5.00
7 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 PB 23.74 x20.6221.0621.0623.7421.6420.74 4.00
MS Dan NemravaDan Nemrava
TJ Spartak Hluk atletikaTJ Spartak Hluk atletika
07 1 PB 21.37 --20.1520.15x19.7521.37
9 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 2 PB 13.83 --13.8313.83xxx 3.00
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků