Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo družstev staršího žactva

Uherské Hradiště (3. 9. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:40) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 13.89 11.00
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 14.69 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.71 8.00
4 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.39 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 15.32 7.00
2 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 17.11 5.00
3 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 17.15 4.00
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.99 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 13.89 11.00
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 14.69 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.71 8.00
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 15.32 7.00
5 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.39 6.00
6 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 17.11 5.00
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 17.15 4.00
8 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.99 3.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.55 10.00
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.55 10.00
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 16.33 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 16.34 7.00
5 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 20.81
Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 16.93 6.00
2 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 17.81 5.00
3 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.49 4.00
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.82 3.00
5 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.92 2.00
6 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.14 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.55 10.00
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.55 10.00
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 16.33 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 16.34 7.00
5 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 16.93 6.00
6 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 17.81 5.00
7 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.49 4.00
8 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.82 3.00
9 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.92 2.00
10 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 19.14 1.00
11 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 20.81
Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS