Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev staršího žactva

České Budějovice (5. 9. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Vacek, Lukáš 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 31,00
2 Plešáková, Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. 29,00
3 Novotný, Dominik 05 TJ VS Tábor, z. s. 28,00
4 Nový, Ondřej 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 27,00
5 Šefránková, Ema 06 TJ ČZ Strakonice 26,00
6 Czepiec, Adam 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 25,00
7 Pfeferle, Jakub 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 25,00
8 Kupčík, Matěj 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 24,00
9 Skuček, Jakub 05 TJ VS Tábor, z. s. 24,00
10 Kűmmelová, Agáta 05 TJ VS Tábor, z. s. 24,00
11 Manuel, Lurdes Gloria 05 TJ VS Tábor, z. s. 22,00
12 Samec, Jiří 05 TJ VS Tábor, z. s. 20,00
13 Šteierová, Nela 05 T. J. Sokol České Budějovice 19,00
14 Kvasnička, Lukáš 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 19,00
15 Musilová, Nikola 06 TJ Nová Včelnice, z.s. 18,00
16 Kubánková, Barbora 06 T. J. Sokol České Budějovice 17,00
17 Dušák, Jan 05 T. J. Sokol České Budějovice 16,50
18 Dohnal, Jiří 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 16,00
19 Skaláková, Aneta 05 TJ VS Tábor, z. s. 16,00
20 Stejskalová, Tína 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 16,00
21 Tylová, Veronika 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15,00
22 Kvasnička, Adam 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 15,00
23 Krejčí, David 06 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
24 Kuna, Marek 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15,00
25 Borová, Anna 05 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
26 Nejedlý, Matěj 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 15,00
27 Pivcová, Žaneta 05 SKOK J. Hradec, z.s. 15,00
28 Rada, Michal 07 T. J. Sokol České Budějovice 14,50
29 Divišová, Veronika 06 TJ BLATNÁ z.s. 13,00
30 Kollarová, Lenka 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 13,00
31 Fišerová, Aneta 06 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
32 Steinke, René 07 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
33 Vítová, Viktorie 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 13,00
34 Hejdová, Veronika 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice 12,00
35 Kroupa, Ondřej 06 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
36 Böhm, Jonáš 07 SKOK J. Hradec, z.s. 12,00
37 Turková, Melanie 05 TJ VS Tábor, z. s. 11,50
38 Šestáková, Tereza 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
39 Bahenská, Lucie 05 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
40 Janošíková, Eva 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11,00
41 Hlaváč, Jan 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
42 Strnad, Jakub 05 TJ Nová Včelnice, z.s. 11,00
43 Šíma, Jakub 05 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
44 Kočvara, Matyáš 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
45 Frydrychová, Magdalena 06 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
46 Řádová, Tereza 06 SKOK J. Hradec, z.s. 11,00
47 Čoka, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
48 Chválová, Adéla 06 Atletika Písek, z.s. 11,00
49 Oborný, Martin 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
50 Kolací, Kateřina 06 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
51 Moravec, Matěj 05 SKOK J. Hradec, z.s. 11,00
52 Harazinová, Kateřina 05 TJ VS Tábor, z. s. 10,00
53 Petr, Vojtěch 08 T. J. Sokol České Budějovice 10,00
54 Tomášek, Matěj 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 10,00
55 Mikešová, Denisa 05 Atletika Prachatice 10,00
56 Mlsová, Ema 05 TJ BLATNÁ z.s. 10,00
57 Janda, Jakub 06 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
58 Strusková, Adéla 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 9,00
59 Konfrštová, Klára 06 Atletika Písek, z.s. 9,00
60 Mičková, Karolína 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 9,00
61 Kozlová, Ludmila 07 Atletika Prachatice 9,00
62 Toul, Filip 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 9,00
63 Šustr, Jan 07 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
64 Dohnal, Jakub 07 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
65 Kubát, Adam 05 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
66 Novotný, František 06 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
67 Nagyová, Edita 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8,00
68 Brunclík, Jiří 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8,00
69 Outlý, Jakub 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice 8,00
70 Krchová, Šárka 05 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
71 Hubenková, Klára 05 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
72 Kopecký, Vojtěch 07 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
73 Čoka, Tomáš 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 7,00
74 Teringl, Vojtěch 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 6,00
75 Rozmušová, Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. 6,00
76 Levá, Barbora 06 TJ BLATNÁ z.s. 6,00
77 Zikmundová, Eliška 06 TJ Nová Včelnice, z.s. 6,00
78 Čermák, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 6,00
79 Morongová, Kristýna 06 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
80 Šebestová, Nela 07 Atletika Prachatice 5,00
81 Janišová, Jolana 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice 4,50
82 Maršálková, Eva 06 T. J. Sokol České Budějovice 4,50
83 Fučíková, Michaela 06 SKOK J. Hradec, z.s. 4,00
84 Pilátová, Markéta 05 Atletika Prachatice 4,00
85 Čuřín, Jakub 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 3,00
86 Pospíchalová, Tereza 06 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
87 Kozáková, Tereza 08 Atletika Písek, z.s. 3,00
88 Chrtová, Michaela 06 Sport Klub Hojná Voda 3,00
89 Kučerová, Eliška 07 Sport Klub Hojná Voda 2,00
90 Holoubek, Jan 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 2,00
91 Malinský, Lukáš 07 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
92 Škrletová, Dominika 07 TJ Nová Včelnice, z.s. 2,00
93 Hálková, Leontýna 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 2,00
94 Tomášková, Kateřina 05 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
95 Kodadová, Eliška 06 TJ VS Tábor, z. s. 1,50
96 Bittová, Veronika 06 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
97 Nedvědová, Petra 05 SKOK J. Hradec, z.s. 1,00
98 Nováková, Denisa 05 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
99 Smrčinová, Johana 05 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
100 Široká, Andrea 07 SKOK J. Hradec, z.s. 1,00
101 Steinocherová, Alena Marie 05 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
102 Kinšt, Antonín 06 SKOK J. Hradec, z.s. 1,00