2. kolo KPD mužů a žen
Trutnov (20. 9. 2020)200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 20.9.2020 - 13:35) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 22.42 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Jiří MachekJiří Machek | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 6 | 23.49 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 60 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 23.96 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 49 | Daniel ČermákDaniel Čermák | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 23.97 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 47 | Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 24.11 | 5.00 | ||||||||||||
MS | 67 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 24.53 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.9.2020 - 13:35) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | SB 24.00 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 61 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 25.91 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 22 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 26.91 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 53 | Adam FiebingerAdam Fiebinger | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 26.93 | |||||||||||||
56 | Martin HálaMartin Hála | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
62 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.9.2020 - 13:35) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Ondřej ČechOndřej Čech | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 26.19 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 10 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 5 | 26.43 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 54 | David FiebingerDavid Fiebinger | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 28.40 | |||||||||||||
4 | 32 | Josef VondraJosef Vondra | 71 | Sportovní klub Týniště nad ... | 4 | 29.36 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 22.42 | 11.00 | ||
2 | 6 | Jiří MachekJiří Machek | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 6 | 23.49 | 9.00 | ||
3 | 60 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 23.96 | 8.00 | ||
4 | 49 | Daniel ČermákDaniel Čermák | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 23.97 | 7.00 | ||
5 | 30 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | SB 24.00 | 6.00 | ||
6 | 47 | Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 24.11 | 5.00 | ||
7 | 67 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 24.53 | |||
8 | 61 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 25.91 | 4.00 | ||
9 | 31 | Ondřej ČechOndřej Čech | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 26.19 | 3.00 | ||
10 | 10 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 5 | 26.43 | 2.00 | ||
11 | 22 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 26.91 | 1.00 | ||
12 | 53 | Adam FiebingerAdam Fiebinger | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 26.93 | |||
13 | 54 | David FiebingerDavid Fiebinger | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 28.40 | |||
14 | 32 | Josef VondraJosef Vondra | 71 | Sportovní klub Týniště nad ... | 4 | 29.36 | |||
56 | Martin HálaMartin Hála | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | DNS | ||||
62 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 20.9.2020 - 13:50) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 118 | Eliška DoubravováEliška Doubravová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 27.05 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 107 | Ludmila JiráskováLudmila Jirásková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 27.27 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 141 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 27.34 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 121 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 28.30 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 91 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | AC Choceň, spolek | 5 | 29.10 | 2.00 | ||||||||||||
6 | 95 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 29.74 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.9.2020 - 13:50) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 28.32 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 28.78 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 11 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | SB 28.80 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 84 | Ema TrnkováEma Trnková | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 29.71 | |||||||||||||
5 | 127 | Agáta MalichováAgáta Malichová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | SB 29.84 | |||||||||||||
137 | Myroslava KlempushMyroslava Klempush | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.9.2020 - 13:50) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 117 | Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 28.17 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 132 | Bára StrnádkováBára Strnádková | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 28.50 | |||||||||||||
MS | 80 | Sára MelezínkováSára Melezínková | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 29.44 | |||||||||||||
4 | 89 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 29.52 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 101 | Tereza PrudičováTereza Prudičová | 06 | AC Choceň, spolek | 6 | 30.95 | |||||||||||||
6 | 6 | Denisa BrožkováDenisa Brožková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 32.66 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 118 | Eliška DoubravováEliška Doubravová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 27.05 | 11.00 | ||
2 | 107 | Ludmila JiráskováLudmila Jirásková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 27.27 | 9.00 | ||
3 | 141 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 27.34 | 8.00 | ||
4 | 117 | Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 28.17 | 7.00 | ||
5 | 121 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 28.30 | 6.00 | ||
6 | 108 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 28.32 | 5.00 | ||
7 | 132 | Bára StrnádkováBára Strnádková | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 28.50 | |||
8 | 2 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 28.78 | 4.00 | ||
9 | 11 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | SB 28.80 | 3.00 | ||
10 | 91 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | AC Choceň, spolek | 5 | 29.10 | 2.00 | ||
11 | 80 | Sára MelezínkováSára Melezínková | 07 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 29.44 | |||
12 | 89 | Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 29.52 | 1.00 | ||
13 | 84 | Ema TrnkováEma Trnková | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 29.71 | |||
14 | 95 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 29.74 | |||
15 | 127 | Agáta MalichováAgáta Malichová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | SB 29.84 | |||
16 | 101 | Tereza PrudičováTereza Prudičová | 06 | AC Choceň, spolek | 6 | 30.95 | |||
17 | 6 | Denisa BrožkováDenisa Brožková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 32.66 | |||
137 | Myroslava KlempushMyroslava Klempush | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 20.9.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 49.22 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 40 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 50.46 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 47 | Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 53.01 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 60 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 53.23 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.9.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 52.01 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 67 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 52.99 | |||||||||||||
3 | 21 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 54.14 | 5.00 | ||||||||||||
4 | 31 | Ondřej ČechOndřej Čech | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 57.19 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.9.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jiří MachekJiří Machek | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 55.32 | 4.00 | ||||||||||||
MS | 64 | Adam ŠašekAdam Šašek | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 55.51 | |||||||||||||
3 | 62 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | SB 57.39 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 22 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 59.45 | 1.00 | ||||||||||||
26 | Matyáš TěšíkMatyáš Těšík | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 50 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 49.22 | 11.00 | ||
2 | 40 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 50.46 | 9.00 | ||
3 | 30 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 52.01 | 8.00 | ||
4 | 67 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 52.99 | |||
5 | 47 | Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 53.01 | 7.00 | ||
6 | 60 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 53.23 | 6.00 | ||
7 | 21 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 54.14 | 5.00 | ||
8 | 6 | Jiří MachekJiří Machek | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 55.32 | 4.00 | ||
9 | 64 | Adam ŠašekAdam Šašek | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 55.51 | |||
10 | 31 | Ondřej ČechOndřej Čech | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 57.19 | 3.00 | ||
11 | 62 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | SB 57.39 | 2.00 | ||
12 | 22 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 59.45 | 1.00 | ||
26 | Matyáš TěšíkMatyáš Těšík | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | DNS |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 20.9.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Ludmila JiráskováLudmila Jirásková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 63.38 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 91 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | AC Choceň, spolek | 3 | 65.38 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 127 | Agáta MalichováAgáta Malichová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 67.51 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 95 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 70.85 | 7.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.9.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 133 | Klára VymetalováKlára Vymetalová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 64.89 | |||||||||||||
2 | 101 | Tereza PrudičováTereza Prudičová | 06 | AC Choceň, spolek | 4 | 73.17 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 100 | Lucie MorávkováLucie Morávková | 06 | AC Choceň, spolek | 3 | 80.57 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Ludmila JiráskováLudmila Jirásková | 01 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 63.38 | 11.00 | ||
2 | 133 | Klára VymetalováKlára Vymetalová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 64.89 | |||
3 | 91 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | AC Choceň, spolek | 3 | 65.38 | 9.00 | ||
4 | 127 | Agáta MalichováAgáta Malichová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 67.51 | 8.00 | ||
5 | 95 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 70.85 | 7.00 | ||
6 | 101 | Tereza PrudičováTereza Prudičová | 06 | AC Choceň, spolek | 4 | 73.17 | 6.00 | ||
7 | 100 | Lucie MorávkováLucie Morávková | 06 | AC Choceň, spolek | 3 | 80.57 | 5.00 |
800 m - Muži
(ne, 20.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 5 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1:57.31 | |||||||||||||
2 | 6 | Vojtěch FišerVojtěch Fišer | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | SB 2:05.40 | 11.00 | ||||||||||||
3 | 29 | Ondřej PetiškaOndřej Petiška | 97 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | SB 2:08.62 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 10 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 5 | 2:10.70 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 31 | Ondřej KličkaOndřej Klička | 88 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | SB 2:15.86 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 8 | Tomáš SoukalTomáš Soukal | 95 | ATLETIKA Polička, spolek | 6 | 2:47.43 | 6.00 | ||||||||||||
11 | Vladimír SuchánekVladimír Suchánek | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 2:26.01 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Marie BalcarováMarie Balcarová | 06 | AC Choceň, spolek | 2 | SB 2:31.92 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 3 | Nikol FlečkováNikol Flečková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 2:32.10 | |||||||||||||
4 | 5 | Daniela KopeckáDaniela Kopecká | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | SB 2:37.33 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Denisa BrožkováDenisa Brožková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 3:13.77 | 7.00 | ||||||||||||
1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži
(ne, 20.9.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 26 | Jiří KuldaJiří Kulda | 02 | TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. | 1 | 4:14.06 | |||||||||||||
2 | 27 | Matěj ZimaMatěj Zima | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 4:22.04 | 11.00 | ||||||||||||
3 | 29 | Ondřej PetiškaOndřej Petiška | 97 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 4:31.93 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 28 | Matyáš VintrMatyáš Vintr | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 4:34.06 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 30 | Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák | 87 | ATLETIKA Polička, spolek | 5 | 4:45.09 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 31 | Ondřej KličkaOndřej Klička | 88 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 4:50.09 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 33 | Dominik ChmelíkDominik Chmelík | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 8 | 4:53.51 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 32 | Josef VondraJosef Vondra | 71 | Sportovní klub Týniště nad ... | 7 | 4:59.55 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
5000 m - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Tereza ŠedováTereza Šedová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 18:44.82 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 20 | Monika VebrováMonika Vebrová | 79 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 20:22.41 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 17 | Lenka SchauerováLenka Schauerová | 88 | ATLETIKA Polička, spolek | 5 | 21:13.52 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Ivana PešlováIvana Pešlová | 63 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 24:34.27 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 13 | Marie DejmkováMarie Dejmková | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 25:51.63 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
10000 m - Muži
(ne, 20.9.2020 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Jaroslav TlapákJaroslav Tlapák | 87 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 36:19.87 | 11.00 | ||||||||||||
MS | 3 | Aleš ZlámalAleš Zlámal | 87 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 36:46.40 | |||||||||||||
3 | 2 | --- ------ --- | 11 | --- | 4 | 39:53.55 | 9.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 10:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Lucie KubíčkováLucie Kubíčková | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 16.62 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 125 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 16.84 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 108 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 17.70 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 146 | Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová | 96 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 18.30 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 124 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 18.69 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(ne, 20.9.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 17.18 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 6 | Jiří MachekJiří Machek | 98 | ATLETIKA Polička, spolek | 6 | 18.18 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 46 | Josef NovákJosef Novák | 85 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 20.00 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 7 | Stanislav NožkaStanislav Nožka | 75 | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 20.02 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Tomáš SoukalTomáš Soukal | 95 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 22.18 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Barbora ČejkováBarbora Čejková | 06 | AC Choceň, spolek | 6 | 74.06 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 130 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 74.50 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 124 | Natálie KosařováNatálie Kosařová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 77.69 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 86 | Andrea BažantováAndrea Bažantová | 82 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 78.54 | |||||||||||||
5 | 84 | Ema TrnkováEma Trnková | 06 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 78.62 | 7.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 400 m - Muži
(ne, 20.9.2020 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Čermák, Červený, Fišer, Killar Čermák, Červený, Fišer, Killar | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 3:46.11 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 43 | Janů, Klička, Novák, Štěpánek Janů, Klička, Novák, Štěpánek | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 3:56.34 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 31 | Čech, Bukovský, Dítě, Petiška Čech, Bukovský, Dítě, Petiška | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 3:58.61 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 2 | Duda, Kosucinski, Vintr, Zima Duda, Kosucinski, Vintr, Zima | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 4:03.12 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 30 | Tlapák, Soukal, Machek, Bukáček Tlapák, Soukal, Machek, Bukáček | ATLETIKA Polička, spolek | 1 | 4:15.76 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 2 | Cvrček, Klimeš, Kvapil, Nožka Cvrček, Klimeš, Kvapil, Nožka | ATLETIKA Polička, spolek | 4 | 5:19.60 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Beránková, Balcarová, Frydrychová, Voborníková Beránková, Balcarová, Frydrychová, Voborníková | AC Choceň, spolek | 4 | 4:43.59 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 6 | Brožková, Dejmková, Kopecká, Malichová Brožková, Dejmková, Kopecká, Malichová | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 4:51.26 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 20.9.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,85 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 |
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 10 | 1.80 | ----o-o-oxoxoxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 73 |
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 1 | 1.77 | ---o-o-o-oxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 70 |
Milan DušekMilan Dušek
Sportovní klub Týniště nad ... |
03 | 11 | 1.77 | ----oxoxoxoxxooxxx | 8.00 | ||||||||||||
4 | 72 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad ... |
96 | 8 | 1.74 | ----oooxoxxoxxx | 7.00 | ||||||||||||
MS | 58 |
Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 5 | 1.71 | oooooxooxoxxx | |||||||||||||
6 | 59 |
Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
96 | 3 | 1.65 | ---oxoxxoxxx | 6.00 | ||||||||||||
7 | 71 |
Jiří HorákJiří Horák
Sportovní klub Týniště nad ... |
72 | 7 | 1.60 | ----o-x-xx | 5.00 | ||||||||||||
MS | 57 |
Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
06 | 9 | 1.60 | oooxoxoxxx | |||||||||||||
18 |
Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 6 | DNS | |||||||||||||||
27 |
Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 4 | DNS | |||||||||||||||
26 |
Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,56 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 104 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 9 | PB 1.51 | ---oo-oxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 115 |
Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 8 | PB 1.45 | -ooooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 129 |
Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 4 | PB 1.35 | -xooxxx | 8.00 | ||||||||||||
4 | 89 |
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 7 | PB 1.35 | ooxoxxx | 7.00 | ||||||||||||
MS | 80 |
Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolek |
07 | 6 | PB 1.30 | ooxxx | |||||||||||||
6 | 137 |
Myroslava KlempushMyroslava Klempush
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 2 | PB 1.25 | oxxx | 6.00 | ||||||||||||
7 | 109 |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 5 | PB 1.25 | xoxxx | 5.00 | ||||||||||||
100 |
Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolek |
06 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 20.9.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 4,10 4,30 4,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad ... |
94 | 12 | PB 4.30 | -------xxoooxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 71 |
Jiří HorákJiří Horák
Sportovní klub Týniště nad ... |
72 | 11 | PB 3.40 | ---oxooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 |
Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1 | PB 3.40 | xxoxoooxxoxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 | 29 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s. |
86 | 4 | PB 3.40 | ----xoxxoxr | 7.00 | ||||||||||||
5 | 16 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s. |
72 | 7 | PB 3.00 | --ooxxx | 6.00 | ||||||||||||
6= | 43 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 3 | PB 3.00 | oxoooxxx | 4.50 | ||||||||||||
6= | 17 |
Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s. |
85 | 2 | PB 3.00 | oxoooxxx | 4.50 | ||||||||||||
8 | 7 |
Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolek |
75 | 6 | PB 2.60 | ooxxx | 3.00 | ||||||||||||
9 | 46 |
Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy, z. s. |
85 | 5 | PB 2.60 | oxoxxx | 2.00 | ||||||||||||
15 |
Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s. |
49 | 8 | DNS | |||||||||||||||
18 |
Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 10 | DNS | |||||||||||||||
19 |
Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 9 | NM | ---xxr | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 1 | PB 2.40 | ooooxxx | 11.00 | ||||||||||||
111 |
Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 20.9.2020 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 5 | 5.92 +0.0 m/s | x | 5.92 +0.0 | 5.49 +0.0 | 5.92 | 5.62 +0.4 | 5.83 +0.3 | 5.73 +0.2 | 11.00 | ||||||
2 | 69 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad ... |
94 | 9 | 5.84 +0.0 m/s | 5.71 +0.2 | 5.72 +0.1 | 5.81 +0.5 | 5.81 | 5.82 +0.1 | 5.84 +0.0 | 5.84 +0.6 | 9.00 | ||||||
3 | 43 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 1 | 5.78 +0.0 m/s | 5.78 +0.0 | x | 5.65 -0.1 | 5.78 | 5.60 +0.6 | 4.83 +0.0 | - | 8.00 | ||||||
4 | 37 |
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 4 | 5.69 +0.1 m/s | 5.33 +0.3 | 5.58 +0.0 | 5.58 -0.2 | 5.58 | 5.58 +0.3 | 5.69 +0.1 | 4.27 +0.2 | 7.00 | ||||||
5 | 32 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 8 | 5.62 +0.1 m/s | 5.31 +0.0 | 5.62 +0.1 | 5.45 +0.0 | 5.62 | 5.47 +0.2 | 4.83 +0.1 | 5.56 +0.2 | 6.00 | ||||||
6 | 35 |
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 2 | 5.47 +0.0 m/s | 5.13 +0.0 | x | 5.21 +0.0 | 5.21 | 5.35 +0.5 | 5.31 -0.1 | 5.47 +0.0 | 5.00 | ||||||
7 | 73 |
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 3 | 5.34 +0.1 m/s | 3.47 +0.0 | 5.34 +0.1 | 5.10 +0.1 | 5.34 | r | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||
8 | 56 |
Martin HálaMartin Hála
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
03 | 7 | 5.10 +0.0 m/s | 4.47 +0.0 | x | 5.10 +0.0 | 5.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||
27 |
Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 |
Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 11 | 5.17 +1.5 m/s | 5.02 +1.8 | 5.03 +1.1 | 5.17 +1.5 | 5.17 | 4.95 +1.2 | 4.98 +1.3 | 5.02 +0.3 | 11.00 | ||||||
2 | 11 |
Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 9 | 5.08 +1.1 m/s | 4.84 +0.9 | 4.29 +1.3 | 4.28 +2.2 | 4.84 | x | 4.97 +1.5 | 5.08 +1.1 | 9.00 | ||||||
3 | 141 |
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 6 | 4.80 +0.8 m/s | 4.70 +1.6 | 4.69 +1.2 | 4.75 +0.9 | 4.75 | 4.80 +0.8 | 4.75 +1.5 | 4.54 +1.4 | 8.00 | ||||||
MS | 128 |
Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 10 | 4.80 +2.3 m/s | 4.75 +0.5 m/s | 4.64 +1.1 | 4.75 +0.5 | 4.80 +2.3 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||
MS | 132 |
Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 7 | 4.65 +1.3 m/s | 4.64 +0.6 | 4.64 +0.9 | 4.65 +1.3 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
6 | 95 |
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolek |
01 | 4 | 4.57 +0.8 m/s | 4.57 +0.8 | 4.23 +0.8 | 4.16 +1.0 | 4.57 | 4.09 +1.0 | 4.39 +0.9 | 4.56 +1.5 | 7.00 | ||||||
7 | 126 |
Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
06 | 3 | 4.50 +1.1 m/s | 3.98 +1.3 | x | 4.17 +0.8 | 4.17 | 4.21 +1.1 | 4.50 +1.1 | x | 6.00 | ||||||
8 | 138 |
Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
98 | 12 | 4.48 +0.6 m/s | x | 4.33 +0.9 | 4.32 +1.3 | 4.33 | 4.20 +1.9 | 4.48 +0.6 | 4.46 +0.8 | 5.00 | ||||||
9 | 129 |
Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 8 | 4.47 +1.3 m/s | 4.17 +1.1 | 4.27 +1.1 | 4.47 +1.3 | 4.47 | 4.31 +1.1 | 4.38 +1.0 | 3.38 +1.6 | 4.00 | ||||||
MS | 133 |
Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 5 | 4.43 +0.8 m/s | 4.18 +0.5 | 4.43 +0.8 | 4.38 +1.1 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
11 | 111 |
Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 2 | 4.03 +0.7 m/s | 3.53 +1.2 | 4.03 +0.7 | 3.78 +1.0 | 4.03 | 3.84 +0.6 | x | x | 3.00 | ||||||
12 | 131 |
Lenka SedláčkováLenka Sedláčková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 1 | 3.64 +1.4 m/s | 3.64 +1.4 | 3.48 +0.7 | 3.54 +0.8 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
Celkem 12 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 20.9.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 |
Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
96 | 4 | 11.32 +0.9 m/s | 10.73 +0.0 | 11.14 +0.7 | x | 11.14 | 11.14 +0.3 | 10.75 -1.3 | 11.32 +0.9 | 11.00 | ||||||
2 | 35 |
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 1 | 11.24 +1.2 m/s | 11.01 +0.2 | 10.53 +0.3 | 11.24 +1.2 | 11.24 | 11.02 +1.4 | 11.15 -0.8 | 10.94 -0.2 | 9.00 | ||||||
3 | 72 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad ... |
96 | 3 | 11.16 +1.9 m/s | 10.48 +0.2 | x | 11.16 +1.9 | 11.16 | 10.61 +1.9 | 09.46 +1.2 | r | 8.00 | ||||||
4 | 45 |
Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s. |
75 | 5 | 11.09 -0.6 m/s | 10.52 +0.1 | 10.49 +0.3 | 09.82 +2.5 | 10.52 | 11.09 -0.6 | 10.70 +0.0 | r | 7.00 | ||||||
5 | 46 |
Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy, z. s. |
85 | 2 | 10.29 +0.0 m/s | 09.99 +0.3 | 10.03 +0.0 | 10.29 +0.0 | 10.29 | 10.24 +0.5 | 10.24 -0.8 | 10.21 +1.7 | 6.00 | ||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 118 |
Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
03 | 2 | PB 10.19 +0.8 m/s | 09.47 +0.8 | 09.72 +0.8 | 09.95 +1.2 | 09.95 | 10.02 +1.5 | 09.99 -0.2 | 10.19 +0.8 | 11.00 | ||||||
115 |
Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 20.9.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 13 |
Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 2 | 11.61 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 9 | 10.05 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 145 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 10 | 09.73 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 135 |
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 8 | 09.69 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 122 |
Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
97 | 1 | 08.71 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 102 |
Hana VoborníkováHana Voborníková
AC Choceň, spolek |
03 | 5 | 07.36 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 146 |
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
96 | 7 | 07.26 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 125 |
Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
02 | 3 | 07.15 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 17 |
Lenka SchauerováLenka Schauerová
ATLETIKA Polička, spolek |
88 | 6 | 06.94 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 13 |
Marie DejmkováMarie Dejmková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
03 | 4 | 06.14 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 16 |
Ivana PešlováIvana Pešlová
TJ Svitavy, z. s. |
63 | 2 | 05.35 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 20.9.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
79 | 15 | 13.65 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 28 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s. |
96 | 14 | 12.40 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
81 | 13 | 11.77 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 19 |
Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 12 | 11.24 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 24 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s. |
95 | 11 | 10.98 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 48 |
Pavel BrožekPavel Brožek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
72 | 7 | 10.55 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 2 |
Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička, spolek |
79 | 8 | 10.45 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 74 |
Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad ... |
69 | 9 | 10.07 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 51 |
Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 5 | 09.51 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 63 |
Michal SirovýMichal Sirový
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
87 | 6 | 09.42 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 69 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad ... |
94 | 1 | 09.38 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 5 |
Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
87 | 4 | 09.11 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 45 |
Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s. |
75 | 3 | 08.87 | 0.0 | |||||||||||||
75 |
Jan SuchánekJan Suchánek
Sportovní klub Týniště nad ... |
84 | 10 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 104 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 10 | 30.42 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 135 |
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 12 | 28.65 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 105 |
Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Jilemnice |
03 | 11 | 28.34 | 0.0 | |||||||||||||
MS | 86 |
Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 9 | 25.50 | 0.0 | |||||||||||||
5 | 99 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolek |
00 | 7 | 24.83 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
6 | 107 |
Ludmila JiráskováLudmila Jirásková
TJ Svitavy, z. s. |
01 | 6 | 23.80 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
7 | 81 |
Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolek |
06 | 3 | 23.64 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
8 | 82 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 8 | 19.70 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
9 | 113 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 5 | 19.57 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
10 | 88 |
Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 4 | 16.55 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
11 | 16 |
Ivana PešlováIvana Pešlová
TJ Svitavy, z. s. |
63 | 2 | 12.59 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
12 | 98 |
Jitka LakotováJitka Lakotová
AC Choceň, spolek |
72 | 1 | 12.41 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 20.9.2020 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
79 | 17 | 39.48 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 4 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
81 | 16 | 38.97 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 19 |
Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s. |
80 | 14 | 34.76 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 24 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s. |
95 | 15 | 33.04 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 2 |
Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička, spolek |
79 | 12 | 32.29 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 74 |
Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad ... |
69 | 9 | 31.65 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 29 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s. |
86 | 13 | 31.56 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 14 |
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika Chrudim, z.s. |
96 | 10 | 30.38 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 16 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s. |
72 | 8 | 29.20 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 63 |
Michal SirovýMichal Sirový
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
87 | 6 | 28.99 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 28 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s. |
96 | 11 | 28.81 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 51 |
Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 5 | 27.84 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 71 |
Jiří HorákJiří Horák
Sportovní klub Týniště nad ... |
72 | 1 | 27.35 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 3 |
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička, spolek |
95 | 7 | 27.25 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 33 |
Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
79 | 2 | 25.35 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 5 |
Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
87 | 3 | 25.24 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 48 |
Pavel BrožekPavel Brožek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
72 | 4 | 24.88 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
94 | 10 | 39.74 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 99 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolek |
00 | 9 | 34.88 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 122 |
Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
97 | 1 | 33.00 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 135 |
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 4 | 28.95 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 88 |
Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 5 | 28.73 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
MS | 87 |
Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 8 | 28.30 | 0.0 | |||||||||||||
7 | 145 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 6 | 25.92 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 112 |
Martina StodolováMartina Stodolová
TJ Svitavy, z. s. |
77 | 2 | 22.99 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
9 | 98 |
Jitka LakotováJitka Lakotová
AC Choceň, spolek |
72 | 3 | 13.24 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
82 |
Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA Polička, spolek |
00 | 7 | NM | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(ne, 20.9.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s. |
86 | 11 | 39.23 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 63 |
Michal SirovýMichal Sirový
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
87 | 12 | 37.28 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
81 | 10 | 29.32 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 3 |
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička, spolek |
95 | 9 | 28.97 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 28 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s. |
96 | 3 | 27.15 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 24 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s. |
95 | 2 | 25.52 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 48 |
Pavel BrožekPavel Brožek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
72 | 7 | 25.28 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 51 |
Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 6 | 23.42 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 33 |
Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
79 | 4 | 22.51 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 5 |
Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
87 | 5 | 22.33 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 45 |
Josef MarekJosef Marek
TJ Svitavy, z. s. |
75 | 8 | 22.22 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 14 |
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika Chrudim, z.s. |
96 | 1 | 21.06 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 20.9.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 106 |
Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 1 | 40.72 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 20.9.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 105 |
Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Jilemnice |
03 | 10 | 34.29 | 0.0 | |||||||||||||
2 | 99 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolek |
00 | 9 | 25.55 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
3 | 81 |
Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolek |
06 | 8 | 25.31 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 145 |
Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
79 | 3 | 24.00 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 86 |
Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 2 | 23.74 | 0.0 | |||||||||||||
6 | 130 |
Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
01 | 6 | 23.72 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
7 | 113 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 7 | 23.70 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
8 | 146 |
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
96 | 5 | 21.02 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
9 | 92 |
Barbora ČejkováBarbora Čejková
AC Choceň, spolek |
06 | 4 | 19.68 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
10 | 124 |
Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 1 | 14.98 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 20.9.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička, spolek |
95 | 11 | 43.80 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 |
Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička, spolek |
79 | 9 | 43.36 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 7 |
Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolek |
75 | 7 | 40.30 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 59 |
Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
96 | 10 | 39.63 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 14 |
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika Chrudim, z.s. |
96 | 8 | 38.94 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 72 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad ... |
96 | 6 | 38.84 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 37 |
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 5 | 38.36 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 16 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s. |
72 | 3 | 37.20 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 33 |
Roman KopeckýRoman Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
79 | 1 | 34.22 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 32 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2 | 34.15 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
MS | 12 |
Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s. |
72 | 4 | 32.39 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |