Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský pohár družstev přípravek FINÁLE BÍLINA

Bílina (10. 10. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.98
2 2 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 09.02
3 1 Jiří MilerJiří Miler 10 AK MostAK Most 2 09.47
4 4 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.41
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 09.35
2 5 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 09.38
3 2 Štěpán KostohryzŠtěpán Kostohryz 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.94
4 1 David MilerDavid Miler 11 AK MostAK Most 2 11.23
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 2 09.18
2 5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 4 PB 09.35
3 4 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.73
4 2 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 10.12
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 David PlemeníkDavid Plemeník 09 AK MostAK Most 2 09.37
2 5 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 5 09.61
3 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 09.93
4 4 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 10.06
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 4 09.31
2 4 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 09.47
3 1 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 5 PB 10.60
4 2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 11.12
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Adam SeberaAdam Sebera 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.66
2 5 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 3 09.83
3 1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK MostAK Most 5 10.05
4 2 Matěj KostohryzMatěj Kostohryz 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 10.16
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.80
2 5 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 4 10.05
3 4 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 10.07
4 1 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 5 PB 10.80
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.10.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 09.46
2 4 Jakub-Ondřej KarasJakub-Ondřej Karas 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.94
3 5 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 3 10.54
4 1 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK MostAK Most 2 11.93
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.15
2 5 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 09.89
3 2 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.92
4 4 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.02
5 6 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 10.38
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 09.23
2 5 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 09.37
3 2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.60
4 4 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.64
5 6 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 09.65
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 09.17
2 2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.70
3 6 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.71
4 5 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.91
5 3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 10.13
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 09.20
2 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.65
3 4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 09.65
4 5 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 5 PB 09.89
5 3 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 10.52
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 09.31
2 4 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 09.73
3 5 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 PB 10.01
4 3 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 10.02
5 2 Anna BuchalováAnna Buchalová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 10.21
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.49
2 5 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 4 PB 09.90
3 4 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.15
4 2 Ella HorákováElla Horáková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 11.03
5 3 Julie ŠafránkováJulie Šafránková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 11.62
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 09.74
2 6 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 09.91
3 3 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 10.11
4 5 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 5 PB 10.16
5 4 Klára ŽelinováKlára Želinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.24
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 10.10.2020 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vanessa HellebrantVanessa Hellebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.86
2 6 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.92
3 5 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 3 10.11
4 3 Natálie ValtrováNatálie Valtrová 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 10.77
Celkem 4 závodníků

400 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 77.35
2 5 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 5 78.37
3 1 Jiří MilerJiří Miler 10 AK MostAK Most 1 81.27
4 4 Daniel HeroltDaniel Herolt 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 91.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 5 77.82
2 2 Štěpán KostohryzŠtěpán Kostohryz 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 78.38
3 4 Petr DrahovzalPetr Drahovzal 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 79.61
4 1 David MilerDavid Miler 11 AK MostAK Most 1 91.88
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 5 74.13
2 1 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 1 77.29
3 4 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 78.08
4 2 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 80.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 76.77
2 4 Jáchym PatzlJáchym Patzl 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 77.34
3 5 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 5 78.32
4 1 David PlemeníkDavid Plemeník 09 AK MostAK Most 1 82.09
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Šimon ŠtochlŠimon Štochl 09 AK BílinaAK Bílina 5 75.82
2 4 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 83.43
3 1 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 1 84.23
4 2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 85.88
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík 09 AK MostAK Most 1 76.73
2 4 Adam SeberaAdam Sebera 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 78.57
3 5 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 5 80.71
4 2 Matěj KostohryzMatěj Kostohryz 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 82.07
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 78.61
2 5 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 5 81.45
3 1 David HolýDavid Holý 09 AK MostAK Most 1 87.90
4 4 Radek FuchsigRadek Fuchsig 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 99.89
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.10.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 73.86
2 4 Jakub-Ondřej KarasJakub-Ondřej Karas 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 76.20
3 5 Daniel SlezákDaniel Slezák 09 AK BílinaAK Bílina 5 82.00
4 1 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK MostAK Most 1 95.29
Celkem 4 závodníků

400 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 5 72.24
2 3 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 74.26
3 4 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 78.79
4 6 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 81.39
5 2 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 82.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 5 71.86
2 4 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 77.15
3 3 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 77.19
4 2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 79.60
5 6 Barbora BabkováBarbora Babková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 81.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 75.56
2 2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 77.97
3 5 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 5 78.54
4 6 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 79.28
5 3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 80.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 75.51
2 6 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 76.05
3 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 77.51
4 3 Klára DundrováKlára Dundrová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 78.82
5 5 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 5 79.35
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Adriana ŘímsováAdriana Římsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 74.90
2 3 Ema EkrtováEma Ekrtová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 76.76
3 5 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 78.76
4 4 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 83.24
5 2 Anna BuchalováAnna Buchalová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 87.38
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 74.73
2 5 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 74.94
3 4 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.39
4 2 Ella HorákováElla Horáková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 85.73
5 3 Julie ŠafránkováJulie Šafránková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 97.36
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 77.79
2 6 Noemi MajákNoemi Maják 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 77.86
3 2 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 80.93
4 4 Klára ŽelinováKlára Želinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 82.39
5 5 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 5 88.52
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 10.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vanessa HellebrantVanessa Hellebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 79.39
2 6 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 79.52
3 5 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 5 81.11
4 3 Natálie ValtrováNatálie Valtrová 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 92.57
Celkem 4 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.10.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 2.29 2.292.212.162.290.00.00.0
2 5 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 PB 2.22 2.222.132.082.220.00.00.0
3 5 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 PB 2.16 2.092.102.162.160.00.00.0
4 5 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 PB 2.16 2.162.082.052.160.00.00.0
5 1 Karel PrůšaKarel Průša
AK MostAK Most
10 PB 2.12 2.122.082.092.120.00.00.0
6 5 Šimon ŠtochlŠimon Štochl
AK BílinaAK Bílina
09 PB 2.04 2.041.961.922.040.00.00.0
7 5 Alex MüllerAlex Müller
AK BílinaAK Bílina
10 PB 2.01 2.011.901.882.010.00.00.0
8 5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 PB 2.00 1.971.992.002.000.00.00.0
9 1 David PlemeníkDavid Plemeník
AK MostAK Most
09 PB 1.97 1.931.971.971.970.00.00.0
10 1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík
AK MostAK Most
09 PB 1.97 1.911.831.971.970.00.00.0
11 4 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.93 1.831.911.931.930.00.00.0
12 4 Jáchym PatzlJáchym Patzl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.92 1.861.921.821.920.00.00.0
13 2 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 1.92 1.801.761.921.920.00.00.0
14 4 Adam SeberaAdam Sebera
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.91 1.901.901.911.910.00.00.0
15 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 1.90 1.901.851.811.900.00.00.0
16 4 Jan KabelaJan Kabela
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.90 1.761.781.901.900.00.00.0
17 1 Jiří MilerJiří Miler
AK MostAK Most
10 PB 1.90 1.901.401.701.900.00.00.0
18 4 Jakub-Ondřej KarasJakub-Ondřej Karas
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 1.87 1.851.821.871.870.00.00.0
19 2 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 1.83 1.831.791.411.830.00.00.0
20 5 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 PB 1.83 1.701.831.651.830.00.00.0
21 4 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 1.82 1.821.741.731.820.00.00.0
22 2 Štěpán KostohryzŠtěpán Kostohryz
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 1.79 1.641.791.761.790.00.00.0
23 4 Petr DrahovzalPetr Drahovzal
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 1.78 1.781.701.661.780.00.00.0
24 4 Ondřej KlezlaOndřej Klezla
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.75 1.751.721.711.750.00.00.0
25 2 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 1.71 1.611.711.601.710.00.00.0
26 5 Daniel SlezákDaniel Slezák
AK BílinaAK Bílina
09 PB 1.70 1.701.691.531.700.00.00.0
27 1 Marek OndráčekMarek Ondráček
AK MostAK Most
09 PB 1.68 1.581.671.681.680.00.00.0
28 2 Matěj KostohryzMatěj Kostohryz
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 1.66 1.611.591.661.660.00.00.0
29 1 David MilerDavid Miler
AK MostAK Most
11 PB 1.65 1.651.541.631.650.00.00.0
30 2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 PB 1.62 1.571.601.621.620.00.00.0
31 1 David HolýDavid Holý
AK MostAK Most
09 PB 1.54 1.541.531.521.540.00.00.0
32 1 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský
AK MostAK Most
09 PB 1.45 1.451.411.401.450.00.00.0
Celkem 32 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

(so, 10.10.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 2.37 2.302.252.372.370.00.00.0
2 5 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 2.16 2.102.162.102.160.00.00.0
3 3 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 2.15 2.122.152.052.150.00.00.0
4 4 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 2.07 2.012.062.072.070.00.00.0
5 4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 2.04 1.971.962.042.040.00.00.0
6 4 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 2.04 1.831.922.042.040.00.00.0
7 5 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 PB 2.03 1.991.982.032.030.00.00.0
8 6 Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 2.02 2.002.012.022.020.00.00.0
9 6 Barbora BabkováBarbora Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 2.01 1.871.532.012.010.00.00.0
10 6 Leona PejcharováLeona Pejcharová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 2.00 1.972.001.972.000.00.00.0
11 5 Alice MikulíkováAlice Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 1.96 1.961.911.871.960.00.00.0
12 6 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 1.95 1.881.951.921.950.00.00.0
13 3 Barbora KalašováBarbora Kalašová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 1.92 1.891.921.841.920.00.00.0
14 2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 1.92 1.831.921.891.920.00.00.0
15 2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 1.90 1.891.881.901.900.00.00.0
16 2 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 1.89 1.801.891.871.890.00.00.0
17 5 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová
AK BílinaAK Bílina
10 PB 1.87 1.801.801.871.870.00.00.0
18 4 Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.86 1.851.831.861.860.00.00.0
19 5 Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 1.86 1.861.841.841.860.00.00.0
20 4 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 1.86 1.581.801.861.860.00.00.0
21 6 Noemi MajákNoemi Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 1.86 1.761.861.751.860.00.00.0
22 5 Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 1.85 1.751.851.831.850.00.00.0
23 6 Michaela KřížováMichaela Křížová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 1.85 1.831.851.681.850.00.00.0
24 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 1.85 1.811.781.851.850.00.00.0
25 4 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 1.85 1.781.781.851.850.00.00.0
26 6 Dora BalíkováDora Balíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 1.79 1.791.731.791.790.00.00.0
27 5 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 PB 1.78 1.721.741.781.780.00.00.0
28 3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 1.77 1.701.641.771.770.00.00.0
29 3 Ema EkrtováEma Ekrtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 PB 1.76 1.581.761.751.760.00.00.0
30 6 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 1.73 1.641.571.731.730.00.00.0
31 4 Vanessa HellebrantVanessa Hellebrant
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 PB 1.72 1.691.671.721.720.00.00.0
32 5 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 1.71 1.631.681.711.710.00.00.0
33 3 Adéla TučkováAdéla Tučková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 PB 1.67 1.581.671.621.670.00.00.0
34 3 Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 1.65 1.651.601.561.650.00.00.0
35 2 Anna BuchalováAnna Buchalová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 1.64 1.561.641.591.640.00.00.0
36 2 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 1.63 1.591.631.621.630.00.00.0
37 2 Ella HorákováElla Horáková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 PB 1.58 1.571.581.341.580.00.00.0
38 3 Natálie ValtrováNatálie Valtrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 PB 1.54 1.541.521.441.540.00.00.0
39 3 Julie ŠafránkováJulie Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 PB 1.33 1.291.241.331.330.00.00.0
Anna KarlovcováAnna Karlovcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 40 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.10.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 10.40 10.2010.2010.4010.400.00.00.0
2 2 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 09.80 09.6009.8009.6009.800.00.00.0
3 4 Jan KabelaJan Kabela
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 08.40 07.0008.4008.0008.400.00.00.0
4 5 Martin HakalaMartin Hakala
AK BílinaAK Bílina
09 PB 08.30 07.8008.1008.3008.300.00.00.0
5 5 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 PB 08.30 07.4008.1008.3008.300.00.00.0
6 1 Jiří MilerJiří Miler
AK MostAK Most
10 PB 07.90 07.9007.6006.9007.900.00.00.0
7 5 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 PB 07.80 07.8007.2007.4007.800.00.00.0
8 5 Daniel SlezákDaniel Slezák
AK BílinaAK Bílina
09 PB 07.80 07.3006.8007.8007.800.00.00.0
9 1 David PlemeníkDavid Plemeník
AK MostAK Most
09 PB 07.80 04.2007.8007.2007.800.00.00.0
10 1 Karel PrůšaKarel Průša
AK MostAK Most
10 PB 07.70 06.6006.7007.7007.700.00.00.0
11 4 Jáchym PatzlJáchym Patzl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 07.60 07.6007.5007.4007.600.00.00.0
12 4 Adam SeberaAdam Sebera
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 07.60 07.3007.6006.4007.600.00.00.0
13 4 Ondřej KlezlaOndřej Klezla
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 07.40 06.8007.4006.9007.400.00.00.0
14 4 Jakub-Ondřej KarasJakub-Ondřej Karas
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 07.40 05.8006.4007.4007.400.00.00.0
15 4 Petr DrahovzalPetr Drahovzal
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 07.30 07.3006.8006.4007.300.00.00.0
16 4 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 07.30 06.7006.7007.3007.300.00.00.0
17 5 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl
AK BílinaAK Bílina
10 PB 07.30 05.7007.3005.6007.300.00.00.0
18 5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 PB 07.00 06.2007.0007.0007.000.00.00.0
19 2 Radek VaníkRadek Vaník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 06.90 06.9006.5006.9006.900.00.00.0
20 5 Alex MüllerAlex Müller
AK BílinaAK Bílina
10 PB 06.90 06.5006.7006.9006.900.00.00.0
21 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 06.80 06.6006.8006.0006.800.00.00.0
22 1 Ondřej PobočíkOndřej Pobočík
AK MostAK Most
09 PB 06.70 06.0006.7005.4006.700.00.00.0
23 2 Štěpán KostohryzŠtěpán Kostohryz
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 06.50 05.7006.5005.8006.500.00.00.0
24 2 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 06.40 05.8006.2006.4006.400.00.00.0
25 1 Marek OndráčekMarek Ondráček
AK MostAK Most
09 PB 06.40 05.4005.7006.4006.400.00.00.0
26 5 Šimon ŠtochlŠimon Štochl
AK BílinaAK Bílina
09 PB 06.40 05.4006.4004.5006.400.00.00.0
27 2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 PB 06.00 06.0005.9005.4006.000.00.00.0
28 1 David MilerDavid Miler
AK MostAK Most
11 PB 06.00 04.9006.0005.1006.000.00.00.0
29 2 Matěj KostohryzMatěj Kostohryz
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 05.90 05.3005.9005.4005.900.00.00.0
30 2 Jakub WeisJakub Weis
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 05.30 05.0005.1005.3005.300.00.00.0
31 1 David HolýDavid Holý
AK MostAK Most
09 PB 05.10 04.6005.0005.1005.100.00.00.0
32 1 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský
AK MostAK Most
09 PB 03.70 03.3003.7003.6003.700.00.00.0
Celkem 32 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 10.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 11.00 10.4010.5011.0011.000.00.00.0
2 3 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 10.80 09.9009.3010.8010.800.00.00.0
3 6 Barbora BabkováBarbora Babková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 09.80 07.3009.3009.8009.800.00.00.0
4 2 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 09.50 09.0009.5009.5009.500.00.00.0
5 6 Leona PejcharováLeona Pejcharová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 09.30 09.1008.5009.3009.300.00.00.0
6 2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 09.30 08.6009.3009.0009.300.00.00.0
7 4 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 09.20 09.2008.4008.8009.200.00.00.0
8 4 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 09.00 09.0007.8008.2009.000.00.00.0
9 6 Michaela KřížováMichaela Křížová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 08.80 07.6008.8008.3008.800.00.00.0
10 5 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 PB 08.80 07.9008.8008.2008.800.00.00.0
11 3 Barbora KalašováBarbora Kalašová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 08.60 08.6008.1008.3008.600.00.00.0
12 6 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 08.50 08.2008.5007.7008.500.00.00.0
13 4 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 08.20 06.0008.2006.9008.200.00.00.0
14 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 08.00 07.2008.00x08.000.00.00.0
15 6 Dora BalíkováDora Balíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 07.90 07.2007.8007.9007.900.00.00.0
16 5 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 07.90 07.2007.1007.9007.900.00.00.0
17 5 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová
AK BílinaAK Bílina
10 PB 07.80 06.4007.7007.8007.800.00.00.0
18 2 Tereza NosováTereza Nosová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 07.70 07.7007.7007.6007.700.00.00.0
19 5 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová
AK BílinaAK Bílina
09 PB 07.70 07.5007.7007.6007.700.00.00.0
20 3 Ema EkrtováEma Ekrtová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 PB 07.30 06.7006.4007.3007.300.00.00.0
21 2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
10 PB 07.20 07.0007.0007.2007.200.00.00.0
22 6 Adriana ŘímsováAdriana Římsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 07.20 06.5006.3007.2007.200.00.00.0
23 4 Barbora BohuňkováBarbora Bohuňková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 07.00 06.2006.5007.0007.000.00.00.0
24 5 Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 07.00 05.8006.5007.0007.000.00.00.0
25 5 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 06.90 06.9006.3006.5006.900.00.00.0
26 5 Alice MikulíkováAlice Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 06.90 06.1006.2006.9006.900.00.00.0
27 4 Vanessa HellebrantVanessa Hellebrant
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 PB 06.60 06.3006.3006.6006.600.00.00.0
28 4 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 06.50 06.4006.5005.0006.500.00.00.0
29 5 Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 PB 06.40 05.8006.4006.0006.400.00.00.0
30 3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 06.30 05.8006.3006.3006.300.00.00.0
31 2 Anna BuchalováAnna Buchalová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB 06.20 05.40x06.2006.200.00.00.0
32 3 Natálie ValtrováNatálie Valtrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 PB 06.00 06.0006.0005.3006.000.00.00.0
33 4 Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 06.00 06.0005.7005.9006.000.00.00.0
34 3 Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 05.90 05.1005.6005.9005.900.00.00.0
35 6 Noemi MajákNoemi Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 05.80 05.8005.8005.6005.800.00.00.0
36 3 Julie ŠafránkováJulie Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 PB 05.10 04.6005.1004.6005.100.00.00.0
37 2 Ella HorákováElla Horáková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 PB 04.90 04.1004.9004.6004.900.00.00.0
38 6 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 PB 04.70 04.5004.7004.6004.700.00.00.0
39 3 Adéla TučkováAdéla Tučková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 PB 04.30 04.3003.6003.7004.300.00.00.0
Anna KarlovcováAnna Karlovcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 PB DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 40 závodníků