výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň

Praha (8. 6. 2006)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 8.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DolejšRadek Dolejš 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 28.8 11.00
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.0 8.00
3 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.8 5.00
4 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 32.2 3.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 8.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠroubJan Šroub 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.8 9.00
2 Petr DaněkPetr Daněk 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32.2 3.50
3 Miroslav KoželuhMiroslav Koželuh 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.7 2.00
4 Walter MaiWalter Mai 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.8
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 8.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BoberDaniel Bober 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.1 7.00
2 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.2 6.00
3 Tomáš TopolánekTomáš Topolánek 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.3 1.00
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35.4
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 8.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠeborováKarolína Šeborová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.1 11.00
2 Adéla VotavováAdéla Votavová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 33.3 9.00
3 Nikola JanouškováNikola Janoušková 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.6 8.00
4 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 36.0 7.00
5 Klára ŠturmováKlára Šturmová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.4 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SachováZuzana Sachová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.3 6.00
2 Kristýna ŠtruncováKristýna Štruncová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 36.3 5.00
3 Tereza ČermákováTereza Čermáková 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 37.2 3.00
4 Veronika VernerováVeronika Vernerová 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.9 2.00
Celkem 4 závodníků