Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo přeboru Stč kraje mladšího žactva, skupina B

Kutná Hora (4. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.18
2 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.21
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.25
4 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.49
5 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
2 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.08
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.44
4 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.57
5 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 09.72
Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.30
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.15
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.34
4 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.44
5 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.85
6 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.95
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.08
3 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.29
4 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.31
5 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.39
6 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 11.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.9.2020 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.57
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.72
3 David LosDavid Los 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.34
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.38
5 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.22
6 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 10.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.18
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.30
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.39
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.57
5 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.72
6 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.95
7 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.08
7 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.08
9 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.15
10 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.21
11 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.25
12 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.29
13 Matěj ProkešMatěj Prokeš 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.31
14 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.34
14 David LosDavid Los 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.34
16 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.38
17 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.44
17 Jan BürgerJan Bürger 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.44
19 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.49
20 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.57
21 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 09.72
22 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.85
23 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.88
24 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.01
25 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.22
26 Patrick KramlPatrick Kraml 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.39
27 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 10.73
28 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 11.02
Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 4.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.05 11.00
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.30 9.00
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.38 8.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.68 7.00
5 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70 6.00
6 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 4.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojta MoravecVojta Moravec 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 08.98 4.00
2 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02 3.00
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05 2.00
4 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.07 1.00
5 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.12
6 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.43
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.65
MS Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.88
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.03
4= Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.92
4= Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.84
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.11
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.70
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.80
Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Poznámky:
-12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.77
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.87
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.41
4 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 09.67
5 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.85
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.90
3 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.26
4 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 10.05
5 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.82
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.11
3 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.44
4 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.56
MS Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.78
2 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.86
3 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.30
4 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.67
5 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.13
MS Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.86
2 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.17
3 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.47
4 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.52
5 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.65
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 4.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.86
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.89
3 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.24
4 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.33
5 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.50
6 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.65
2 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.77
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.78
4 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.82
5 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.84
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.85
7 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.86
7 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.86
7 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.86
10 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.87
11 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.88
12 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.89
13 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.90
14 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.03
15 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.11
15 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.11
17 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.17
18 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.24
19 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.26
20 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.30
21 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.33
22 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.41
23 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.44
24 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 09.47
25 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.50
26 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.52
27 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.56
28 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.59
29 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.65
30 Barbora HorvátováBarbora Horvátová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 09.67
30 Monika VávrováMonika Vávrová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.67
32 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.70
33 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.80
34 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.92
34 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.92
36 Eliška ŠpačkováEliška Špačková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 10.05
37 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.12
38 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.13
39 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.35
40 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.45
41 Natálie DanielováNatálie Danielová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.61
42 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.86
Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 4.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.67 11.00
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.82 9.00
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.86 8.00
4 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89 7.00
5 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.99 6.00
6 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 4.9.2020 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.80 4.00
2 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.89 3.00
3 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.91 2.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.92 1.00
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.98
6 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.08
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 19.58 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.25 9.00
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.26 8.00
4 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 20.96 7.00
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 22.39 2.00
6 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.58
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.08 4.00
2 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.36 3.00
3 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.42 1.00
4 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 23.07
5 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.07
6 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 27.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.24 5.00
2 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.89
3 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.66
4 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 27.17
Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.13 6.00
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 22.87
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 23.00
4 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 24.63
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 19.58 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.25 9.00
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.26 8.00
4 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 20.96 7.00
5 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.13 6.00
6 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.24 5.00
7 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.08 4.00
8 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.36 3.00
9 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 22.39 2.00
10 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.42 1.00
11 Petr MaťhaPetr Maťha 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.58
12 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 22.87
13 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.89
14 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 23.00
15 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 23.07
16 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.66
17 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 24.63
18 Eduard MachotaEduard Machota 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.07
19 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.08
20 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 27.17
21 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 27.73
Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNF

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.31 8.00
2 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.46 6.00
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.52
4 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 25.76
5 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 25.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21.57 5.00
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 22.15
3 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.18
4 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 24.76
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.15
2 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.15
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 20.46 11.00
2 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22.95
3 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.74
4 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.27
5 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.71
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.79 9.00
2 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 21.41 7.00
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.74 4.00
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 21.76 3.00
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.96 1.50
6 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.01
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.96 1.50
MS Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.19
3 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.21
4 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.62
5 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.05
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.64
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.80
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.40
4 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.37
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.56
3 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.07
4 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 24.15
MS Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.42
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.35
2 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.45
3 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.85
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.98
5 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.60
6 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 20.46 11.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.79 9.00
3 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.31 8.00
4 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 21.41 7.00
5 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.46 6.00
6 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 21.57 5.00
7 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 21.74 4.00
8 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 21.76 3.00
9 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.96 1.50
9 Martina MarešováMartina Marešová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.96 1.50
11 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.01
12 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 22.15
13 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.19
14 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.21
15 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.35
16 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.62
17 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.64
18 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.80
19 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22.95
20 Karolina BubákováKarolina Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.05
21 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.15
22 Kateřina KyselováKateřina Kyselová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.18
23 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.37
24 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.40
25 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.52
26 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.56
27 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.70
28 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 23.74
29 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.07
30 Běla SmetanováBěla Smetanová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.15
30 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 24.15
32 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.27
33 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.42
34 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.45
35 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.71
36 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 24.76
37 Rút FijalováRút Fijalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.85
38 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.98
39 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.60
40 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 25.76
41 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 25.88
42 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.32

600 m - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HájekTomáš Hájek 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1:48.88 11.00
2 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:49.45 9.00
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:52.57 8.00
4 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1:56.35 7.00
5 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:59.82 6.00
6 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:00.37 5.00
7 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:00.42 4.00
8 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:03.14 3.00
9 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:05.40 2.00
10 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2:06.03 1.00
11 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:06.09
12 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:13.60
13 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:13.68
14 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:26.44
Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 15 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:46.25 11.00
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 1:46.71 9.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 1:51.25 8.00
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:51.81 7.00
5 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:52.84 6.00
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 1:53.29 5.00
7 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 1:53.76 4.00
8 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:54.37 3.00
9 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 1:56.29 2.00
10 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:00.05 1.00
MS Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:14.43
MS Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:14.84
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:01.04
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:02.11
3 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 2:04.34
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:06.05
5 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 2:06.69
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 2:11.94
7 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:12.68
8 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:13.72
9 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 2:16.59
10 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 2:17.69
Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:46.25 11.00
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 1:46.71 9.00
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 1:51.25 8.00
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:51.81 7.00
5 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:52.84 6.00
6 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 1:53.29 5.00
7 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 1:53.76 4.00
8 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:54.37 3.00
9 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 1:56.29 2.00
10 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:00.05 1.00
11 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:01.04
12 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:02.11
13 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 2:04.34
14 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:06.05
15 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 2:06.69
16 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 2:11.94
17 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 2:12.68
18 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:13.72
19 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:14.43
20 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:14.84
21 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 2:16.59
22 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 2:17.69
Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.68 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.23 9.00
3 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.29 8.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 10.52 7.00
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.83 6.00
6 Dominik TarabaDominik Taraba 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.01 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.26 5.00
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 11.49 4.00
3 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.40 2.00
4 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.70 1.00
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.68 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.23 9.00
3 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.29 8.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 10.52 7.00
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.83 6.00
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.26 5.00
7 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 11.49 4.00
8 Dominik TarabaDominik Taraba 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.01 3.00
9 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.40 2.00
10 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.70 1.00
11 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.98

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.84 5.00
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.54 3.00
3 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 12.94
4 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 13.61
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.26 4.00
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.84 2.00
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.01 1.00
4 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.03
5 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 12.15
6 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 12.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.59
2 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.77
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 13.68
4 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 16.09
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.73 11.00
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.24 9.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.32 8.00
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.36 7.00
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.71 6.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.73 11.00
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.24 9.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.32 8.00
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.36 7.00
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.71 6.00
6 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.84 5.00
7 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.26 4.00
8 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.54 3.00
9 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.84 2.00
10 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.01 1.00
11 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.03
12 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 12.15
13 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.59
14 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.77
15 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 12.89
16 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 12.94
17 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 13.61
18 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 13.68
19 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 16.09

4 x 300 m - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Udovenko, Říha, Horáček, Hájek Udovenko, Říha, Horáček, Hájek SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:05.40 11.00
2 Podolák, Švejda, Taraba, Vomastek Podolák, Švejda, Taraba, Vomastek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:09.68 9.00
3 Musil, Maťha, Krejčí, Pop Musil, Maťha, Krejčí, Pop SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:11.66 8.00
4 Moravec, Brožík, Rada, Platil Moravec, Brožík, Rada, Platil Atletika BenešovAtletika Benešov 3:18.38 7.00
5 Apltauer, Krupka, Pernica, Víšek Apltauer, Krupka, Pernica, Víšek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:18.89 6.00
6 Bašista, Bendák, Kondrát, Převrátil Bašista, Bendák, Kondrát, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:30.40 5.00
7 Středa, Viktora, Horáček, Vácha Středa, Viktora, Horáček, Vácha SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:31.52 4.00
8 Bürger, Marhoul, Parobek, Pelant Bürger, Marhoul, Parobek, Pelant T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:33.23 3.00
9 Los, Kříž, Čáp, Calta Los, Kříž, Čáp, Calta Atletika BenešovAtletika Benešov 3:36.22 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krososková, Tomaňová, Vaňková, Pelešková Krososková, Tomaňová, Vaňková, Pelešková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:07.67 11.00
2 Fučíková, Petrová, Maršonová, Němcová Fučíková, Petrová, Maršonová, Němcová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:08.23 9.00
3 Čálková, Pajerová, Cibulková, Kotrbová Čálková, Pajerová, Cibulková, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:08.66 8.00
4 Davisová, Klejnová, Česká, Dušková Davisová, Klejnová, Česká, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:09.71 7.00
5 Čepeláková, Pešavová, Blechová, Nováková Čepeláková, Pešavová, Blechová, Nováková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:18.21 4.00
6 Bubáková, Melicharová, Kášková, Pelikánová Bubáková, Melicharová, Kášková, Pelikánová Atletika BenešovAtletika Benešov 3:21.71 3.00
7 Šimůnková, Jáchimová, Špinková, Langerová Šimůnková, Jáchimová, Špinková, Langerová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:22.63 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Franková, Dohnalová, Růžičková, Hlaváčková Franková, Dohnalová, Růžičková, Hlaváčková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:13.63 6.00
2 Hodačová, Lawless, Malichová, Šinkmajerová Hodačová, Lawless, Malichová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:17.99 5.00
MS Juřicová, Ježková, Svinčáková, Kašíková Juřicová, Ježková, Svinčáková, Kašíková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:23.47
4 Dorňáková, Vosátková, Vlčková, Bradová Dorňáková, Vosátková, Vlčková, Bradová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:26.85 1.00
5 Beladová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Beladová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:37.03
6 Eichlerová, Přitasilová, Beránková, Špačková Eichlerová, Přitasilová, Beránková, Špačková Atletika BenešovAtletika Benešov 3:41.21
7 Bergmanová, Havránková, Slavíková, Vesecká Bergmanová, Havránková, Slavíková, Vesecká TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:53.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krososková, Tomaňová, Vaňková, Pelešková Krososková, Tomaňová, Vaňková, Pelešková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:07.67 11.00
2 Fučíková, Petrová, Maršonová, Němcová Fučíková, Petrová, Maršonová, Němcová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:08.23 9.00
3 Čálková, Pajerová, Cibulková, Kotrbová Čálková, Pajerová, Cibulková, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:08.66 8.00
4 Davisová, Klejnová, Česká, Dušková Davisová, Klejnová, Česká, Dušková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:09.71 7.00
5 Franková, Dohnalová, Růžičková, Hlaváčková Franková, Dohnalová, Růžičková, Hlaváčková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:13.63 6.00
6 Hodačová, Lawless, Malichová, Šinkmajerová Hodačová, Lawless, Malichová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3:17.99 5.00
7 Čepeláková, Pešavová, Blechová, Nováková Čepeláková, Pešavová, Blechová, Nováková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:18.21 4.00
8 Bubáková, Melicharová, Kášková, Pelikánová Bubáková, Melicharová, Kášková, Pelikánová Atletika BenešovAtletika Benešov 3:21.71 3.00
9 Šimůnková, Jáchimová, Špinková, Langerová Šimůnková, Jáchimová, Špinková, Langerová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:22.63 2.00
10 Juřicová, Ježková, Svinčáková, Kašíková Juřicová, Ježková, Svinčáková, Kašíková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:23.47
11 Dorňáková, Vosátková, Vlčková, Bradová Dorňáková, Vosátková, Vlčková, Bradová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:26.85 1.00
12 Beladová, Marešová, Svobodová, Vobořilová Beladová, Marešová, Svobodová, Vobořilová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:37.03
13 Eichlerová, Přitasilová, Beránková, Špačková Eichlerová, Přitasilová, Beránková, Špačková Atletika BenešovAtletika Benešov 3:41.21
14 Bergmanová, Havránková, Slavíková, Vesecká Bergmanová, Havránková, Slavíková, Vesecká TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:53.88

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.45 -ooooooxxoxxx 11.00
2 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.35 ooooooxxx 9.00
3 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1.35 --ooxoxoxxx 8.00
4 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.35 oxooxoxxoxoxxx 7.00
5 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1.30 ooooxxoxxx 6.00
6 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.25 ooooxxx 5.00
7 Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 1.20 ooxoxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.431.46 Body
1 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 PB 1.43 --ooooooxoxxx 11.00
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 1.40 -oooooxxoxxoxxx 9.00
3= Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 1.35 -ooooooxxx 7.00
3= Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 1.35 --oooooxxx 7.00
3= Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 1.35 --oooooxxx 7.00
6 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 1.35 ---ooxooxxx 5.00
7 Kateřina KyselováKateřina Kyselová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 PB 1.30 ---oooxxx 4.00
8 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 1.30 -oxoooxoxx 3.00
9 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 1.30 -ooxooxxoxxx 2.00
10 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 1.20 ooooxxx 1.00
11 Tereza LangrováTereza Langrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 1.15 -ooxxx
12 Lucie ČedíkováLucie Čedíková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 PB 1.15 ooxoxxx
Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 NM --xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5.07 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.54 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Dominik TarabaDominik Taraba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.51 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.46 +1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Vojta MoravecVojta Moravec
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 4.41 +0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 4.38 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.30 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 4.23 -0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.17 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Šimon VáchaŠimon Vácha
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 4.06 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Adam HejdaAdam Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.03 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 4.01 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4.00 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 3.92 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jan PlatilJan Platil
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 3.91 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.77 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 3.54 +1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
18 David LosDavid Los
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 3.51 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 4.44 +0.4 m/s 0.0 11.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 4.43 +0.1 m/s 0.0 9.00
3 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 4.39 +0.8 m/s 0.0 8.00
4 Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 4.35 +0.7 m/s 0.0 7.00
5 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 4.31 +0.0 m/s 0.0 6.00
6 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.30 -0.1 m/s 0.0 5.00
7 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 4.29 +0.0 m/s 0.0 4.00
8 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 4.26 +1.0 m/s 0.0 3.00
9 Justýna TrnkováJustýna Trnková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
07 PB 4.20 +1.1 m/s 0.0 2.00
10 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 4.11 +0.9 m/s 0.0 1.00
11 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 4.04 +1.1 m/s 0.0
12 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 4.01 +0.7 m/s 0.0
13 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 3.99 +0.7 m/s 0.0
14 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 3.97 +0.4 m/s 0.0
15= Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 3.93 +0.0 m/s 0.0
15= Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 PB 3.93 -0.2 m/s 0.0
17 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 3.89 +0.5 m/s 0.0
18 Eliška ŠpačkováEliška Špačková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 PB 3.85 +0.0 m/s 0.0
19 Martina JežkováMartina Ježková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 PB 3.79 +0.0 m/s 0.0
20 Tereza JelínkováTereza Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 PB 3.69 +0.2 m/s 0.0
21 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 3.49 +0.7 m/s 0.0
22 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 3.37 +1.5 m/s 0.0
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 3.32 +0.6 m/s 0.0
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 13.75 0.0 11.00
2 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 11.40 0.0 9.00
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 11.06 0.0 8.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 10.80 0.0 7.00
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 09.29 0.0
6 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 08.93 0.0 6.00
7 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 08.70 0.0 5.00
8 Tereza LangrováTereza Langrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 08.68 0.0 4.00
9 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 08.52 0.0 3.00
MS Natálie DanielováNatálie Danielová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 08.40 0.0
10 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 08.40 0.0 2.00
12 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 07.43 0.0 1.00
13 Barbora HorvátováBarbora Horvátová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
08 07.41 0.0
MS Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 07.25 0.0
16 Klára BulířováKlára Bulířová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 07.21 0.0
17 Kristýna ChawnerKristýna Chawner
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 07.20 0.0
18 Rút FijalováRút Fijalová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 07.19 0.0
MS Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 06.74 0.0
MS Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 06.06 0.0
21 Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 06.02 0.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10.20 0.0 11.00
2 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 08.62 0.0 9.00
3 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 07.95 0.0 8.00
4 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 07.75 0.0 7.00
5 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.70 0.0 6.00
6 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 07.28 0.0 5.00
7 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 06.96 0.0 4.00
8 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 05.69 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 4.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 64.42 0.0 11.00
2 Adam HejdaAdam Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 47.60 0.0 9.00
3 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 47.07 0.0 8.00
4 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 46.37 0.0 7.00
5 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 44.61 0.0 6.00
6 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 44.49 0.0 5.00
7 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 44.06 0.0 4.00
8 Patrick KramlPatrick Kraml
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 40.36 0.0 3.00
9 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 40.32 0.0 2.00
10 Max BlažekMax Blažek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 40.06 0.0 1.00
11 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
07 39.53 0.0
12 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 37.09 0.0
13 Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 36.81 0.0
14 Pavel BudilPavel Budil
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 35.77 0.0
15 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 34.86 0.0
16 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 34.27 0.0
17 Tomáš HájekTomáš Hájek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 34.26 0.0
18 Vítek ČápVítek Čáp
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 33.11 0.0
19 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 31.50 0.0
20 Jan BürgerJan Bürger
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 29.75 0.0
21 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 28.90 0.0
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 4.9.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 47.93 0.0 11.00
2 Sára VobořilováSára Vobořilová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 39.50 0.0 9.00
3 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 38.26 0.0 8.00
4 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 38.02 0.0 7.00
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 37.39 0.0 6.00
6 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 36.55 0.0 5.00
7 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 36.01 0.0 4.00
8 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 35.76 0.0 3.00
9 Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 34.25 0.0 2.00
10 Kristýna ChawnerKristýna Chawner
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 33.29 0.0 1.00
11 Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 33.22 0.0
12 Klára VeverkováKlára Veverková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 31.39 0.0
13 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 31.17 0.0
14 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 31.02 0.0
15 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 30.47 0.0
16 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 30.11 0.0
17 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 29.72 0.0
18 Nikola GrygarováNikola Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 28.92 0.0
19 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 25.24 0.0
20 Monika PřitasilováMonika Přitasilová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 25.18 0.0
MS Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 24.09 0.0
Celkem 21 závodníků