3. kolo přeboru Stč kraje mladšího žactva, skupina B
Kutná Hora (4. 9. 2020)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav ŘíhaMiloslav Říha | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 19.58 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 20.25 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | 20.26 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jan PlatilJan Platil | 07 | Atletika Benešov A | 2 | 20.96 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Radek BašistaRadek Bašista | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 22.39 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Petr MaťhaPetr Maťha | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 22.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek JeníkMarek Jeník | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 22.08 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš ErbanLukáš Erban | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 3 | 22.36 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Vincent PopVincent Pop | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 22.42 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Filip KutilFilip Kutil | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 23.07 | ||||||||||||||
5 | Eduard MachotaEduard Machota | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 26.07 | ||||||||||||||
6 | Daniel HořejšDaniel Hořejš | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 2 | 27.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 21.24 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 22.89 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 23.66 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HořejšLukáš Hořejš | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 5 | 27.17 | ||||||||||||||
Ondřej MusilOndřej Musil | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 17:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PeffekMatěj Peffek | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 21.13 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Ivan BrožíkIvan Brožík | 08 | Atletika Benešov A | 4 | 22.87 | ||||||||||||||
3 | Matyáš CaltaMatyáš Calta | 09 | Atletika Benešov A | 4 | 23.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj KřížMatěj Kříž | 09 | Atletika Benešov A | 6 | 24.63 | ||||||||||||||
5 | Jakub VíšekJakub Víšek | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | 26.08 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav ŘíhaMiloslav Říha | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 19.58 | 11.00 | |||
2 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 5 | 20.25 | 9.00 | |||
3 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | 20.26 | 8.00 | |||
4 | Jan PlatilJan Platil | 07 | Atletika Benešov A | 2 | 20.96 | 7.00 | |||
5 | Matěj PeffekMatěj Peffek | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 21.13 | 6.00 | |||
6 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 21.24 | 5.00 | |||
7 | Marek JeníkMarek Jeník | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 22.08 | 4.00 | |||
8 | Lukáš ErbanLukáš Erban | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 3 | 22.36 | 3.00 | |||
9 | Radek BašistaRadek Bašista | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 6 | 22.39 | 2.00 | |||
10 | Vincent PopVincent Pop | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 22.42 | 1.00 | |||
11 | Petr MaťhaPetr Maťha | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 22.58 | ||||
12 | Ivan BrožíkIvan Brožík | 08 | Atletika Benešov A | 4 | 22.87 | ||||
13 | Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 22.89 | ||||
14 | Matyáš CaltaMatyáš Calta | 09 | Atletika Benešov A | 4 | 23.00 | ||||
15 | Filip KutilFilip Kutil | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 23.07 | ||||
16 | Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 23.66 | ||||
17 | Matěj KřížMatěj Kříž | 09 | Atletika Benešov A | 6 | 24.63 | ||||
18 | Eduard MachotaEduard Machota | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 26.07 | ||||
19 | Jakub VíšekJakub Víšek | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | 26.08 | ||||
20 | Lukáš HořejšLukáš Hořejš | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 5 | 27.17 | ||||
21 | Daniel HořejšDaniel Hořejš | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika B | 2 | 27.73 | ||||
Ondřej MusilOndřej Musil | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | DNF |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DuškováAnna Dušková | 07 | TJ Spartak Vlašim | 21.31 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Karla ČepelákováKarla Čepeláková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 21.46 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Julie BeránkováJulie Beránková | 07 | Atletika Benešov | 23.52 | |||||||||||||||
4 | Lucie BervidováLucie Bervidová | 08 | Atletika Benešov | 25.76 | |||||||||||||||
5 | Eliška BergmanováEliška Bergmanová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 25.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie KotrbováJulie Kotrbová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 21.57 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Sára MelicharováSára Melicharová | 07 | Atletika Benešov | 22.15 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KyselováKateřina Kyselová | 07 | Atletika Benešov | 23.18 | |||||||||||||||
4 | Anita EichlerováAnita Eichlerová | 07 | Atletika Benešov | 24.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 23.15 | |||||||||||||||
2 | Běla SmetanováBěla Smetanová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 24.15 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 04 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 4 | 20.46 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Mariana TinkováMariana Tinková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 22.95 | |||||||||||||||
3 | Kristýna VlčkováKristýna Vlčková | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 23.74 | |||||||||||||||
4 | Julie VosátkováJulie Vosátková | 07 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 24.27 | |||||||||||||||
5 | Klára VeverkováKlára Veverková | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 24.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | 20.79 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Anna RůžičkováAnna Růžičková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 21.41 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna VaňkováKristýna Vaňková | 07 | AC Čáslav z.s. | 2 | 21.74 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 21.76 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 21.96 | 1.50 | ||||||||||||||
6 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 22.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina MarešováMartina Marešová | 08 | TJ Spartak Vlašim | 21.96 | 1.50 | ||||||||||||||
MS | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 22.19 | |||||||||||||||
3 | Tereza TomaňováTereza Tomaňová | 07 | AC Čáslav z.s. | 22.21 | |||||||||||||||
4 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 22.62 | |||||||||||||||
5 | Karolina BubákováKarolina Bubáková | 08 | Atletika Benešov | 23.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta NovotnáIveta Novotná | 07 | AC Čáslav z.s. | 22.64 | |||||||||||||||
2 | Linda BudkováLinda Budková | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 22.80 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MillerováKateřina Millerová | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.40 | |||||||||||||||
4 | Zuzana VeseláZuzana Veselá | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 23.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie CardováNatálie Cardová | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.37 | |||||||||||||||
2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 23.56 | |||||||||||||||
3 | Amélie VolfováAmélie Volfová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 24.07 | |||||||||||||||
4 | Gabriela KáškováGabriela Kášková | 07 | Atletika Benešov | 24.15 | |||||||||||||||
MS | Adéla BoubínováAdéla Boubínová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 24.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (pá, 4.9.2020 - 17:25) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 22.35 | |||||||||||||||
2 | Vanda MusilováVanda Musilová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 24.45 | |||||||||||||||
3 | Rút FijalováRút Fijalová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 24.85 | |||||||||||||||
4 | Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká | 08 | AC Čáslav z.s. | 24.98 | |||||||||||||||
5 | Karolína BeladováKarolína Beladová | 09 | TJ Spartak Vlašim | 25.60 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová | 09 | TJ Spartak Vlašim | 26.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika A | 4 | 20.46 | 11.00 | |||
2 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | 20.79 | 9.00 | |||
3 | Anna DuškováAnna Dušková | 07 | TJ Spartak Vlašim | 21.31 | 8.00 | ||||
4 | Anna RůžičkováAnna Růžičková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 21.41 | 7.00 | |||
5 | Karla ČepelákováKarla Čepeláková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 21.46 | 6.00 | ||||
6 | Julie KotrbováJulie Kotrbová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 21.57 | 5.00 | ||||
7 | Kristýna VaňkováKristýna Vaňková | 07 | AC Čáslav z.s. | 2 | 21.74 | 4.00 | |||
8 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 21.76 | 3.00 | |||
9 | Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 21.96 | 1.50 | ||||
9 | Martina MarešováMartina Marešová | 08 | TJ Spartak Vlašim | 21.96 | 1.50 | ||||
11 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 22.01 | |||||
12 | Sára MelicharováSára Melicharová | 07 | Atletika Benešov | 22.15 | |||||
13 | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 22.19 | |||||
14 | Tereza TomaňováTereza Tomaňová | 07 | AC Čáslav z.s. | 22.21 | |||||
15 | Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 22.35 | |||||
16 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 22.62 | |||||
17 | Iveta NovotnáIveta Novotná | 07 | AC Čáslav z.s. | 22.64 | |||||
18 | Linda BudkováLinda Budková | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 22.80 | |||||
19 | Mariana TinkováMariana Tinková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 22.95 | |||||
20 | Karolina BubákováKarolina Bubáková | 08 | Atletika Benešov | 23.05 | |||||
21 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 23.15 | |||||
22 | Kateřina KyselováKateřina Kyselová | 07 | Atletika Benešov | 23.18 | |||||
23 | Natálie CardováNatálie Cardová | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.37 | |||||
24 | Kateřina MillerováKateřina Millerová | 08 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.40 | |||||
25 | Julie BeránkováJulie Beránková | 07 | Atletika Benešov | 23.52 | |||||
26 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 23.56 | |||||
27 | Zuzana VeseláZuzana Veselá | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 23.70 | |||||
28 | Kristýna VlčkováKristýna Vlčková | 08 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 23.74 | |||||
29 | Amélie VolfováAmélie Volfová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 24.07 | |||||
30 | Běla SmetanováBěla Smetanová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 24.15 | |||||
30 | Gabriela KáškováGabriela Kášková | 07 | Atletika Benešov | 24.15 | |||||
32 | Julie VosátkováJulie Vosátková | 07 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 24.27 | |||||
33 | Adéla BoubínováAdéla Boubínová | 08 | SKP Nymburk, z.s. | 24.42 | |||||
34 | Vanda MusilováVanda Musilová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 24.45 | |||||
35 | Klára VeverkováKlára Veverková | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 24.71 | |||||
36 | Anita EichlerováAnita Eichlerová | 07 | Atletika Benešov | 24.76 | |||||
37 | Rút FijalováRút Fijalová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 24.85 | |||||
38 | Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká | 08 | AC Čáslav z.s. | 24.98 | |||||
39 | Karolína BeladováKarolína Beladová | 09 | TJ Spartak Vlašim | 25.60 | |||||
40 | Lucie BervidováLucie Bervidová | 08 | Atletika Benešov | 25.76 | |||||
41 | Eliška BergmanováEliška Bergmanová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 25.88 | |||||
42 | Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová | 09 | TJ Spartak Vlašim | 26.32 |