Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

10th Gyulai Istvan Memorial - Hungarian Athletics Grand Prix

Székesfehérvár (19. 8. 2020)

100 m - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:40) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivér AlmásiOlivér Almási 02 Dunakeszi VSEDunakeszi VSE 4 10.97 0.159
2 Patrik BundschuPatrik Bundschu 01 VasasVasas 7 10.99 0.168
3 Botond GaálBotond Gaál 00 BHSEBHSE 6 11.06 0.180
4 Dienes MátyásDienes Mátyás 01 HungaryHungary 5 11.12 0.159
5 Dominik Ádám PócsDominik Ádám Pócs 01 Egri Sportiskola SEEgri Sportiskola SE 8 11.15 0.165
6 Zoltán István OroszZoltán István Orosz 92 BHSEBHSE 3 11.21 0.192
7 Balogh PéterBalogh Péter 01 HungaryHungary 2 11.37 0.186
8 Botond LehoczkiBotond Lehoczki 02 GEACGEAC 1 11.49 0.221
Celkem 8 závodníků
Finále (st, 19.8.2020 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noah LylesNoah Lyles 97 United StatesUnited States 4 10.05 0.137
2 Adam GemiliAdam Gemili 93 United KingdomUnited Kingdom 5 SB 10.28 0.139
3 Elijah Hall-ThompsonElijah Hall-Thompson 94 United StatesUnited States 2 10.31 0.144
4 Mario BurkeMario Burke 97 BarbadosBarbados 6 SB 10.32 0.132
5 Bence BorosBence Boros 96 HungaryHungary 1 10.63 0.173
6 Demek KempDemek Kemp 96 United StatesUnited States 7 11.02 0.147
7 Olivér AlmásiOlivér Almási 02 Dunakeszi VSEDunakeszi VSE 8 11.04 0.169
Michael RodgersMichael Rodgers 85 United StatesUnited States 3 DQ 16.8 -0.053
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:25) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleia HobbsAleia Hobbs 96 United StatesUnited States 4 11.54 0.154
2 Johanna PóthaJohanna Pótha 00 GEACGEAC 6 12.14 0.206
3 Júlia Boglárka FodorJúlia Boglárka Fodor 01 VasasVasas 7 SB 12.26 0.179
4 Pálma NagyPálma Nagy 01 ZALASZÁM-ZACZALASZÁM-ZAC 3 12.30 0.197
5 Ágnes KnipferÁgnes Knipfer 00 Szolnoki MÁV-SESzolnoki MÁV-SE 8 12.50 0.159
6 Alexa SulyánAlexa Sulyán 05 Veresegyház VSKVeresegyház VSK 2 12.67 0.151
7 Diána NyilasiDiána Nyilasi 04 UTEUTE 1 13.01 0.179
Bettina KériBettina Kéri 97 SVSESVSE 5 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bence FarkasBence Farkas 02 PSN Zrt.PSN Zrt. 5 21.59 0.194
2 Levente László NadjLevente László Nadj 03 Békéscsabai ACBékéscsabai AC 4 SB 21.90 0.158
3 Árpád Nimród BánóczyÁrpád Nimród Bánóczy 02 VasasVasas 6 SB 21.93 0.196
4 Ernő SteigerwaldErnő Steigerwald 02 Békéscsabai ACBékéscsabai AC 3 SB 21.93 0.186
5 Ádám TarlukácsÁdám Tarlukács 93 FTCFTC 8 SB 22.48 0.186
6 Kovács ÁrpádKovács Árpád 05 HungaryHungary 1 SB 22.56 0.143
7 Balázs FelsmannBalázs Felsmann 90 VasasVasas 7 22.70 0.141
8 Kristóf SzabóKristóf Szabó 99 VasasVasas 2 SB 23.49 0.163
Celkem 8 závodníků
Finále (st, 19.8.2020 - 19:00) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noah LylesNoah Lyles 97 United StatesUnited States 6 20.13 0.152
2 Eseosa DesaluEseosa Desalu 94 ItalyItaly 7 SB 20.35 0.124
3 Adam GemiliAdam Gemili 93 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 20.56 0.152
4 Elijah Hall-ThompsonElijah Hall-Thompson 94 United StatesUnited States 3 20.69 0.142
5 Mario BurkeMario Burke 97 BarbadosBarbados 5 SB 20.78 0.129
6 Tamás MátéTamás Máté 98 HungaryHungary 8 21.02 0.152
7 Michael RodgersMichael Rodgers 85 United StatesUnited States 2 21.53 0.160
8 Demek KempDemek Kemp 96 United StatesUnited States 1 22.20 0.139
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 18:50) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lynna IrbyLynna Irby 98 United StatesUnited States 7 22.55 0.176
2 Dafne SchippersDafne Schippers 92 NetherlandsNetherlands 5 22.94 0.151
3 Mujinga KambundjiMujinga Kambundji 92 SwitzerlandSwitzerland 6 SB 23.25 0.140
4 Lou Marie-Josée TaLou Marie-Josée Ta 88 CÔte D`ivoireCÔte D`ivoire 4 23.33 0.169
5 Maja MihalinecMaja Mihalinec 89 SloveniaSlovenia 8 23.51 0.175
6 Ivet Lalova-CollioIvet Lalova-Collio 84 BulgariaBulgaria 3 23.66 0.169
7 Viktoriya TkachukViktoriya Tkachuk 94 UkraineUkraine 1 23.97 0.175
8 Jusztina CsótiJusztina Csóti 98 HungaryHungary 2 SB 24.28 0.164
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kahmari MontgomeryKahmari Montgomery 97 United StatesUnited States 5 SB 45.50 0.142
2 Josephus LylesJosephus Lyles 98 United StatesUnited States 4 46.08 0.168
3 Luka JanežičLuka Janežič 95 SloveniaSlovenia 6 46.16 0.221
4 Jakub KrzewinaJakub Krzewina 89 PolandPoland 7 46.29 0.193
5 Liemarvin BonevaciaLiemarvin Bonevacia 89 NetherlandsNetherlands 2 46.69 0.176
6 Vladimir AcetiVladimir Aceti 98 ItalyItaly 3 46.73 0.185
7 Dániel AjideDániel Ajide 00 HungaryHungary 8 47.76 0.208
8 Trumaine JeffersonTrumaine Jefferson 95 United StatesUnited States 1 48.23 0.167
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wadeline JonathasWadeline Jonathas 98 United StatesUnited States 4 52.09 0.192
2 Lieke KlaverLieke Klaver 98 NetherlandsNetherlands 3 52.11 0.205
3 Laviai NielsenLaviai Nielsen 96 United KingdomUnited Kingdom 5 SB 52.24 0.170
4 Raevyn RogersRaevyn Rogers 96 United StatesUnited States 2 52.50 0.209
5 Jessie KnightJessie Knight 94 United KingdomUnited Kingdom 7 PB 52.52 0.158
6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Czech RepublicCzech Republic 6 52.58 0.237
7 Anita HorvatAnita Horvat 96 SloveniaSlovenia 8 53.83 0.205
8 Evelin NádházyEvelin Nádházy 95 HungaryHungary 1 53.87 0.153
Celkem 8 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 19:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Donavan BrazierDonavan Brazier 97 United StatesUnited States 3 MR 1:15.07
2 4 Wesley VázquezWesley Vázquez 94 Puerto RicoPuerto Rico 4 1:15.31
3 2 Balázs VindicsBalázs Vindics 94 HungaryHungary 2 1:16.84
4 7 Andreas BubeAndreas Bube 87 DenmarkDenmark 7 1:18.14
5 6 Žan RudolfŽan Rudolf 93 SloveniaSlovenia 6 1:18.20
6 1 Andrés ArroyoAndrés Arroyo 95 Puerto RicoPuerto Rico 1 1:18.48
7 5 Tamás KaziTamás Kazi 85 HungaryHungary 5 1:18.68
8 8 David KendzieraDavid Kendziera 94 United StatesUnited States 8 1:21.11
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 4 13.17 0.149
2 Fanni Andrea EdőcsFanni Andrea Edőcs 98 FTCFTC 5 14.03 0.157
3 Anna TóthAnna Tóth 03 Miskolci SportiskolaMiskolci Sportiskola 6 14.04 0.165
4 Laura Lola DobránszkyLaura Lola Dobránszky 02 GEACGEAC 7 14.84 0.181
5 Noémi BálintNoémi Bálint 99 Egri Sportiskola SEEgri Sportiskola SE 2 15.06 0.196
6 Fanni BacsaFanni Bacsa 01 Miskolci SportiskolaMiskolci Sportiskola 3 15.07 0.131
7 Eszter VargaEszter Varga 00 Haladás VSEHaladás VSE 8 15.29 0.154
Celkem 7 závodníků
Finále (st, 19.8.2020 - 18:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nadine VisserNadine Visser 95 NetherlandsNetherlands 5 =WL 12.68 0.145
2 Luca KozákLuca Kozák 96 HungaryHungary 6 NR 12.71 0.168
3 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 3 12.96 0.142
4 Cyréna Samba-MayelaCyréna Samba-Mayela 00 FranceFrance 8 SB 13.07 0.147
5 Annimari KorteAnnimari Korte 88 FinlandFinland 7 13.09 0.148
6 Sharika NelvisSharika Nelvis 90 United StatesUnited States 4 13.09 0.147
7 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 2 13.27 0.121
Taliyah BrooksTaliyah Brooks 95 United StatesUnited States 1 DNF 0.120
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále A (st, 19.8.2020 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Orlando OrtegaOrlando Ortega 91 SpainSpain 4 13.21 0.146
2 Grant HollowayGrant Holloway 97 United StatesUnited States 3 13.22 0.141
3 Freddie CrittendenFreddie Crittenden 94 United StatesUnited States 8 SB 13.30 0.146
4 Wilhem BelocianWilhem Belocian 95 FranceFrance 6 13.34 0.134
5 Aaron MalletAaron Mallet 94 United StatesUnited States 1 SB 13.45 0.168
6 Andrew PozziAndrew Pozzi 92 United KingdomUnited Kingdom 5 13.60 0.127
7 Valdó SzűcsValdó Szűcs 95 HungaryHungary 7 13.74 0.141
8 Balázs BajiBalázs Baji 89 HungaryHungary 2 13.86 0.137
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 19.8.2020 - 18:20) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jason JosephJason Joseph 98 SwitzerlandSwitzerland 5 13.42 0.147
2 David KingDavid King 94 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 13.51 0.131
3 Vladimir VukicevicVladimir Vukicevic 91 NorwayNorway 2 NR 13.53 0.113
4 Antonio AlkanaAntonio Alkana 90 South AfricaSouth Africa 4 SB 13.53 0.144
5 Bálint SzelesBálint Szeles 98 HungaryHungary 8 PB 13.75 0.156
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 88 Czech RepublicCzech Republic 3 13.78 0.140
7 Michael ObasuyiMichael Obasuyi 99 BelgiumBelgium 6 13.83 0.165
8 Dániel EszesDániel Eszes 99 HungaryHungary 1 14.47 0.146
Celkem 8 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KendzieraDavid Kendziera 94 United StatesUnited States 7 50.00 0.177
2 Rasmus MägiRasmus Mägi 92 EstoniaEstonia 4 50.18 0.190
3 Máté KoroknaiMáté Koroknai 93 HungaryHungary 5 50.59 0.153
4 David GreeneDavid Greene 86 United KingdomUnited Kingdom 3 51.06 0.131
5 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 2 51.63 0.192
6 Tibor KoroknaiTibor Koroknai 90 HungaryHungary 6 52.65 0.156
7 Ádám BencsikÁdám Bencsik 99 HungaryHungary 8 53.13 0.220
8 Dávid KeményDávid Kemény 95 HungaryHungary 1 55.01 0.201
Celkem 8 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Femke BolFemke Bol 22 NetherlandsNetherlands 4 54.67 0.205
2 Anna RyzhykovaAnna Ryzhykova 89 UkraineUkraine 3 55.86 0.162
3 Sage WatsonSage Watson 94 CanadaCanada 5 56.29 0.199
4 Lea SprungerLea Sprunger 90 SwitzerlandSwitzerland 6 56.65 0.207
5 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 1 56.68 0.129
6 Janka MolnárJanka Molnár 01 HungaryHungary 2 57.10 0.218
7 Joanna LinkiewiczJoanna Linkiewicz 90 PolandPoland 8 57.11 0.175
8 Sára MátóSára Mátó 00 HungaryHungary 7 57.61 0.195
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.851.901.952.002.042.082.122.15
1= Marek BahníkMarek Bahník
Czech RepublicCzech Republic
99 3 2.12 ----OXOXOXXX
1= Dániel János JankovicsDániel János Jankovics
MTK BudapestMTK Budapest
95 5 2.12 ----OXOXOXXX
3 Sámuel Hodossy-TakácsSámuel Hodossy-Takács
DSC-SIDSC-SI
02 1 2.08 -OOOOXXOXXX
4 Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 4 2.08 ---OXOXXOXXX
5 Domonkos DeutschDomonkos Deutsch
MTK BudapestMTK Budapest
98 2 1.95 OOOXXX
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.641.681.721.751.781.81
1 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SlovakiaSlovakia
92 4 1.78 -O-OOOOXXX
2 Barbara SzabóBarbara Szabó
UTEUTE
90 5 1.75 ----OOXXX
3 Luca Boglárka RennerLuca Boglárka Renner
MTK BudapestMTK Budapest
98 2 1.72 -OOOOXXX
4= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
Czech RepublicCzech Republic
01 3 1.68 OOOOXXX
4= Katalin Viktória KrisztKatalin Viktória Kriszt
GEACGEAC
99 1 1.68 OOOOXXX
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Mix (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Dániel János JankovicsDániel János Jankovics
MTK BudapestMTK Budapest
95 5 3.87
1 Barbara SzabóBarbara Szabó
UTEUTE
90 5 3.87
2 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SlovakiaSlovakia
92 4 3.86
2 Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 4 3.86
3 Marek BahníkMarek Bahník
Czech RepublicCzech Republic
99 3 3.80
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
Czech RepublicCzech Republic
01 3 3.80
4 Katalin Viktória KrisztKatalin Viktória Kriszt
GEACGEAC
99 1 3.76
4 Sámuel Hodossy-TakácsSámuel Hodossy-Takács
DSC-SIDSC-SI
02 1 3.76
5 Domonkos DeutschDomonkos Deutsch
MTK BudapestMTK Budapest
98 2 3.67
5 Luca Boglárka RennerLuca Boglárka Renner
MTK BudapestMTK Budapest
98 2 3.67
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 16:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nastassia Mironchyk-IvanovaNastassia Mironchyk-Ivanova
BelarusBelarus
89 11 6.77 +2.1 m/s 6.73 +0.8 m/s 6.77  +2.16.72  +1.76.59  +0.76.776.52  +1.5X6.73  +0.8
2 Maryna Bekh-RomanchukMaryna Bekh-Romanchuk
UkraineUkraine
95 13 6.76 +1.3 m/s X6.66  +1.16.59  +0.76.66X6.76  +1.36.72  +2.8
3 Diana LestiDiana Lesti
HungaryHungary
98 6 6.65 +5.0 m/s 6.47 +0.6 m/s 6.21  +0.66.33  +1.46.47  +0.66.476.22  +1.66.36  +1.36.65  +5.0
4 Anasztázia NguyenAnasztázia Nguyen
HungaryHungary
93 12 6.51 +0.7 m/s X6.32  +0.1X6.326.38  +0.66.51  +0.7X
5 Abigail IrozuruAbigail Irozuru
United KingdomUnited Kingdom
90 10 6.46 +1.5 m/s X6.02  +0.16.46  +1.56.466.33  +2.26.37  +1.36.36  +1.1
6 Yanis Esmeralda DavidYanis Esmeralda David
FranceFrance
97 3 SB 6.45 -0.7 m/s 6.32  +2.86.45  -0.76.32  +0.46.456.38  +1.56.39  +0.8X
7 Petra FarkasPetra Farkas
HungaryHungary
99 9 6.44 +2.7 m/s 6.34 +0.9 m/s 6.29  +1.46.29  +1.96.12  +1.06.29X6.44  +2.76.34  +0.9
8 Evelise VeigaEvelise Veiga
PortugalPortugal
96 7 6.43 +0.9 m/s X6.34  +1.36.29  +0.86.346.43  +0.9X6.42  +1.6
9 Xénia KrizsánXénia Krizsán
HungaryHungary
93 2 SB 6.13 +1.1 m/s X5.92  +0.46.13  +1.16.13
10 Taliyah BrooksTaliyah Brooks
United StatesUnited States
95 5 6.05 +1.6 m/s X6.05  +1.6X6.05
11 Rita NemesRita Nemes
HungaryHungary
89 1 5.95 +1.6 m/s 5.81  +1.35.77  +1.45.95  +1.65.95
12 Klaudia EndrészKlaudia Endrész
HungaryHungary
01 4 5.94 +0.5 m/s X5.94  +0.55.78  +1.45.94
13 Shara ProctorShara Proctor
United KingdomUnited Kingdom
88 8 5.76 +0.8 m/s XX5.76  +0.85.76
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 17:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hugues Fabrice ZangoHugues Fabrice Zango
Burkina FasoBurkina Faso
93 7 WL 17.43 +1.1 m/s 17.21  +0.417.40  +1.0X17.4017.43  +1.1X17.12  +0.6
2 Christian TaylorChristian Taylor
United StatesUnited States
90 9 SB 17.34 +0.4 m/s 17.02  +1.6XX17.0217.34  +1.017.25  +0.717.34  +0.4
3 Pedro Pablo PichardoPedro Pablo Pichardo
PortugalPortugal
93 8 SB 17.28 +1.0 m/s 17.02  +0.116.89  +1.416.83  -0.217.0217.28  +1.017.22  -0.117.23  +0.9
4 Alexis CopelloAlexis Copello
AzerbaijanAzerbaijan
85 6 16.92 +0.6 m/s X16.04  +0.816.92  +0.616.92X16.03  +1.0-
5 Pablo TorrijosPablo Torrijos
SpainSpain
92 5 16.69 +0.6 m/s 15.67  +0.616.55  +1.916.56  +1.116.5616.46  +1.0X16.69  +0.6
6 Tobia BocchiTobia Bocchi
ItalyItaly
97 1 16.47 +0.3 m/s 16.47  +0.316.40  +1.015.95  +1.516.47XX16.47  +1.4
7 Jean-Marc PontvianneJean-Marc Pontvianne
FranceFrance
94 4 16.42 +0.8 m/s 15.86  +0.516.33  +0.7X16.3316.34  +0.516.25  +0.716.42  +0.8
8 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
SlovakiaSlovakia
95 3 16.37 +0.9 m/s 16.28  +0.6X16.37  +0.916.3716.32  +1.016.07  +1.316.36  +0.9
Tibor GalambosTibor Galambos
HungaryHungary
91 2 DNS
Celkem 9 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel StahlDaniel Stahl
SwedenSweden
92 8 67.31 66.5265.17X66.5267.3166.67X
2 Andrius GudžiusAndrius Gudžius
LithuaniaLithuania
91 7 67.08 65.42X67.0867.08X65.8766.12
3 Simon PetterssonSimon Pettersson
SwedenSweden
94 4 65.70 63.3565.5765.7065.7064.8865.55X
4 Piotr MalachowskiPiotr Malachowski
PolandPoland
83 6 64.80 56.67X58.6858.6861.6564.80X
5 Robert UrbanekRobert Urbanek
PolandPoland
87 5 63.98 63.9861.2963.2763.9863.6461.0160.17
6 János HuszákJános Huszák
HungaryHungary
92 3 62.77 X61.58X61.58X62.77X
7 Lawrence OkoyeLawrence Okoye
United KingdomUnited Kingdom
91 2 62.53 XXX062.53X61.68
8 Alin Alexandru FirfiricaAlin Alexandru Firfirica
RomaniaRomania
95 1 61.84 59.13X60.3960.3958.03X61.84
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra TavernierAlexandra Tavernier
FranceFrance
93 10 73.09 69.7471.7373.0973.0971.0669.7372.27
2 Malwina KopronMalwina Kopron
PolandPoland
94 8 72.68 71.5471.7472.0072.00X67.4572.68
3 Hanna MalyshchykHanna Malyshchyk
BelarusBelarus
94 7 70.59 68.4567.20X68.4570.5964.89X
4 Iryna KlymetsIryna Klymets
UkraineUkraine
94 4 68.75 66.1168.7567.2568.7566.96X66.11
5 Martina HrašnováMartina Hrašnová
SlovakiaSlovakia
83 5 66.99 X60.63X60.6362.3764.1866.99
6 Réka GyurátzRéka Gyurátz
HungaryHungary
96 6 66.80 64.14X66.8066.8065.7165.58X
7 Anamari KožulAnamari Kožul
CroatiaCroatia
96 2 62.93 62.4162.93X62.93XX62.44
8 Éva OrbánÉva Orbán
HungaryHungary
84 3 62.36 61.1960.6762.3662.36XXX
9 Zsanett NémethZsanett Németh
HungaryHungary
00 1 56.82 56.8254.2856.4956.82
Joanna FiodorowJoanna Fiodorow
PolandPoland
89 9 NM XXX
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 19.8.2020 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Wojciech NowickiWojciech Nowicki
PolandPoland
89 10 78.07 75.6476.6376.6076.6377.5478.07X
2 Bence HalászBence Halász
HungaryHungary
97 12 78.00 75.5775.93X75.9378.0077.60X
3 Mykhaylo KokhanMykhaylo Kokhan
UkraineUkraine
01 6 PB 77.78 73.0474.9476.0876.0877.0175.0377.78
4 Pawel FajdekPawel Fajdek
PolandPoland
89 11 76.08 X75.38X75.3875.19X76.08
5 Eivind HenriksenEivind Henriksen
NorwayNorway
90 8 73.50 XX71.4371.4371.9873.50X
6 Javier CienfuegosJavier Cienfuegos
SpainSpain
90 7 72.98 71.1672.5772.9872.9871.8572.5772.81
7 Dániel RábaDániel Rába
HungaryHungary
98 5 71.40 X69.9269.4469.9269.9871.40X
8 Krisztián ParsKrisztián Pars
HungaryHungary
82 9 70.59 70.5970.07X70.59XX69.54
9 Bence PásztorBence Pásztor
HungaryHungary
95 3 69.27 69.27X68.0369.27
10 Michail AnastasakisMichail Anastasakis
GreeceGreece
94 4 69.21 XX69.2169.21
11 Balázs VargaBalázs Varga
HungaryHungary
98 2 68.25 67.1567.9168.2568.25
12 Donát VargaDonát Varga
HungaryHungary
00 1 66.03 65.0265.8666.0366.03
Celkem 12 závodníků