Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejlepšího atleta Nymburka

Nymburk (4. 10. 2020)

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 11.52
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.82
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 11.92
4 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.23
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 PB 11.91
2 Theodor FajmonTheodor Fajmon 05 TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Lysá nad Labem 3 11.95
3 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 12.95
4 Michal KubalaMichal Kubala 05 TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Lysá nad Labem 4 13.36
5 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 11.52
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.82
3 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 PB 11.91
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 11.92
5 Theodor FajmonTheodor Fajmon 05 TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Lysá nad Labem 3 11.95
6 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.23
7 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.42
8 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 12.95
9 Michal KubalaMichal Kubala 05 TJ Sokol Lysá nad LabemTJ Sokol Lysá nad Labem 4 13.36
10 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.15

100 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:02) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 12.11
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.93
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 12.96
4 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 14.00
5 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 SB 14.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:02) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.58
2 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 12.60
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.72
4 Petr ZenklPetr Zenkl 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 14.19
5 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 15.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 12.11
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.58
3 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 12.60
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 12.72
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.93
6 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 12.96
7 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 14.00
8 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 SB 14.17
9 Petr ZenklPetr Zenkl 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 14.19
10 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 15.13

100 m - Dorostenky

(ne, 4.10.2020 - 14:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.38
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.50
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.78
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 14.11
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.55
Celkem 5 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:17) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 12.87
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.49
3 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 14.13
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 14.18
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 15.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:17) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 14.21
2 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.45
3 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.88
4 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.08
5 Anna ŠvejnohováAnna Švejnohová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 12.87
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.49
3 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 14.13
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 14.18
5 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 14.21
6 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.45
7 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.88
8 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.08
9 Eliška NovotnáEliška Novotná 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 15.16
10 Anna ŠvejnohováAnna Švejnohová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.12