1. Atletická středa
Stará Boleslav (2. 9. 2020)50 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 2.9.2020 - 16:20) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam AxonAdam Axon | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
2 | Adam TerschAdam Tersch | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 07.79 | ||||||||||||||
3 | 318 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 08.18 | |||||||||||||
4 | Simon KoniakovskýSimon Koniakovský | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.40 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KotyzaLukáš Kotyza | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 08.55 | ||||||||||||||
6 | Antonín MildorfAntonín Mildorf | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 08.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky
(st, 2.9.2020 - 16:10) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Helena HorkáHelena Horká | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | 212 | Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 08.73 | |||||||||||||
5 | Kateřina KřížováKateřina Křížová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.88 | ||||||||||||||
6 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.04 | ||||||||||||||
7 | Jana PeckováJana Pecková | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 09.09 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži
(st, 2.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.34 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Dorostenci
(st, 2.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MalaniukPetr Malaniuk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | PB 07.58 | ||||||||||||||
2 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žáci
(st, 2.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KupkaTomáš Kupka | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 07.88 | ||||||||||||||
2 | Michal VošickýMichal Vošický | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 07.98 | ||||||||||||||
3 | Dominik JíchaDominik Jícha | 05 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.12 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠpiclMatěj Špicl | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.32 | ||||||||||||||
5 | Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | PB 08.50 | ||||||||||||||
6 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 8 | 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(st, 2.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik TarabaDominik Taraba | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.70 | ||||||||||||||
2 | 219 | Tomáš LamošTomáš Lamoš | 08 | ASK Lovosice | 5 | PB 09.80 | |||||||||||||
3 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ženy
(st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 4 | 08.67 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Juniorky
(st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 08.28 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Dorostenky
(st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza UngerováTereza Ungerová | 04 | ASK Lovosice | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová | 04 | ASK Lovosice | 6 | 09.74 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.57 | ||||||||||||||
3 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.58 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
2 | Andrea JirouchováAndrea Jirouchová | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.73 | ||||||||||||||
3 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 08.91 | ||||||||||||||
4 | Ema KřížkováEma Křížková | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 09.66 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.39 | |||
2 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.57 | |||
3 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.58 | |||
4 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.66 | |||
5 | Andrea JirouchováAndrea Jirouchová | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.73 | |||
6 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.88 | |||
7 | Elen PlíškováElen Plíšková | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 08.91 | |||
8 | Ema KřížkováEma Křížková | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 09.66 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 226 | Tereza MatulováTereza Matulová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 09.52 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 02 (st, 2.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 09.00 | ||||||||||||||
2 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.04 | ||||||||||||||
3 | Silvie KoděrováSilvie Koděrová | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | 245 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 09.61 | |||||||||||||
5 | Emma ČernáEmma Černá | 07 | ASK Lovosice | 2 | PB 09.86 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 09.00 | |||
2 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09.04 | |||
3 | Silvie KoděrováSilvie Koděrová | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.39 | |||
4 | 226 | Tereza MatulováTereza Matulová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 09.52 | ||
5 | 245 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 09.61 | ||
6 | Emma ČernáEmma Černá | 07 | ASK Lovosice | 2 | PB 09.86 |
150 m - Muži
(st, 2.9.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 17.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 17.83 | ||||||||||||||
3 | 317 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 18.83 | |||||||||||||
4 | Jiří FormanJiří Forman | 62 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 31.26 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žáci
(st, 2.9.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KupkaTomáš Kupka | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 18.76 | ||||||||||||||
2 | Michal VošickýMichal Vošický | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 18.90 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠpiclMatěj Špicl | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | PB 19.57 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KupkaOndřej Kupka | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 19.93 | ||||||||||||||
5 | Adam SomsedíkAdam Somsedík | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 20.50 | ||||||||||||||
6 | Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 20.55 | ||||||||||||||
7 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 21.40 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žáci
(st, 2.9.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam AxonAdam Axon | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 22.58 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
150 m - Ženy
(st, 2.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 3 | 20.58 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
150 m - Juniorky
(st, 2.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 19.70 | ||||||||||||||
2 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 21.98 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Dorostenky
(st, 2.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza UngerováTereza Ungerová | 04 | ASK Lovosice | 6 | 22.21 | ||||||||||||||
2 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 22.24 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 2.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 20.21 | ||||||||||||||
2 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 21.14 | ||||||||||||||
3 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 21.29 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 21.46 | ||||||||||||||
5 | Nicole VilímováNicole Vilímová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 21.55 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 2.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea JirouchováAndrea Jirouchová | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 21.41 | ||||||||||||||
2 | 240 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 21.69 | |||||||||||||
3 | Nikola SkálováNikola Skálová | 05 | ASK Lovosice | 6 | 22.94 | ||||||||||||||
4 | Ema KřížkováEma Křížková | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 24.80 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 20.21 | |||
2 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 21.14 | |||
3 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 21.29 | |||
4 | Andrea JirouchováAndrea Jirouchová | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 21.41 | |||
5 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 21.46 | |||
6 | Nicole VilímováNicole Vilímová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 21.55 | |||
7 | 240 | Aurora TlamichováAurora Tlamichová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 21.69 | ||
8 | Nikola SkálováNikola Skálová | 05 | ASK Lovosice | 6 | 22.94 | |||
9 | Ema KřížkováEma Křížková | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 24.80 |
150 m - Ml. žákyně
(st, 2.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | SB 21.19 | ||||||||||||||
2 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | SB 21.99 | ||||||||||||||
3 | Silvie KoděrováSilvie Koděrová | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 23.01 | ||||||||||||||
4 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 23.03 | ||||||||||||||
5 | Emma ČernáEmma Černá | 07 | ASK Lovosice | 3 | 23.90 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Muži
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 36.80 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | SC Radotín Praha | 5 | 37.79 | ||||||||||||||
3 | Petr PekařPetr Pekař | 63 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 46.72 | ||||||||||||||
4 | Jiří FormanJiří Forman | 62 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 75.44 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Dorostenci
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 39.52 | ||||||||||||||
2 | Petr MalaniukPetr Malaniuk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 40.76 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Žáci
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KupkaOndřej Kupka | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 42.59 | ||||||||||||||
2 | Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 44.09 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Ml. žáci
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam TerschAdam Tersch | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 49.87 | ||||||||||||||
2 | Filip LukešFilip Lukeš | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 57.51 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Ženy
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 44.40 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Juniorky
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 48.41 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Dorostenky
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 47.23 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Žákyně
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | SB 42.18 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 44.23 | ||||||||||||||
3 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 46.45 | ||||||||||||||
4 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 46.73 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 47.64 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ml. žákyně
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 46.69 | ||||||||||||||
2 | Helena HorkáHelena Horká | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 55.62 | ||||||||||||||
3 | Jana PeckováJana Pecková | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 56.75 | ||||||||||||||
4 | Eliška MullërováEliška Mullërová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 58.24 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KřížováKateřina Křížová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 59.01 | ||||||||||||||
6 | Veronika DrmotováVeronika Drmotová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 59.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy
(st, 2.9.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 56.43 | ||||||||||||||
2 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 5 | 65.54 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1000 m - Muži
(st, 2.9.2020 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 13 | 2:33.96 | |||||||||||||
2 | 321 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 1 | 2:36.82 | |||||||||||||
3 | 324 | Pavel KudrnaPavel Kudrna | 68 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:56.04 | |||||||||||||
4 | 318 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 3:20.89 | |||||||||||||
5 | 325 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 6:13.11 | |||||||||||||
6 | 314 | Jiří PejpalJiří Pejpal | 34 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 7:13.08 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1000 m - Žáci
(st, 2.9.2020 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 319 | Vratislav MachotaVratislav Machota | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 3:06.29 | |||||||||||||
2 | 320 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | PB 3:08.31 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1000 m - Ml. žáci
(st, 2.9.2020 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 241 | Dan KačurDan Kačur | 07 | ASK Lovosice | 10 | PB 3:07.56 | |||||||||||||
2 | 215 | Adam PodolákAdam Podolák | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | PB 3:22.01 | |||||||||||||
3 | 219 | Tomáš LamošTomáš Lamoš | 08 | ASK Lovosice | 11 | 3:40.80 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1000 m - Ženy
(st, 2.9.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:54.77 | |||||||||||||
2 | 86 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 1 | 3:01.25 | |||||||||||||
3 | 72 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | TJ Dukla Praha | 3 | 3:06.01 | |||||||||||||
4 | 88 | Kateřina MartínkováKateřina Martínková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 3:09.68 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1000 m - Juniorky
(st, 2.9.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 3:17.68 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1000 m - Žákyně
(st, 2.9.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 226 | Tereza MatulováTereza Matulová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 3:59.88 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1000 m - Ml. žákyně
(st, 2.9.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 217 | Ema KučerováEma Kučerová | 07 | ASK Lovosice | 9 | PB 3:19.54 | |||||||||||||
2 | 224 | Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová | 07 | ASK Lovosice | 10 | PB 3:20.22 | |||||||||||||
3 | 245 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 3:27.97 | |||||||||||||
4 | 250 | Eliška HrzánováEliška Hrzánová | 07 | ASK Lovosice | 11 | 3:49.07 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 2.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno |
05 | 5 | PB 5.59 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 6 | 5.28 +0.6 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 4 | PB 5.23 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | PB 5.12 -0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 3 | 4.72 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 320 |
Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 2 | SB 4.36 +1.8 m/s | 0.0 | |||||||||||||
7 |
Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 1 | PB 4.23 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | PB 3.30 +0.8 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 2.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 |
Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 5 | PB 4.43 +0.4 m/s | 0.0 | |||||||||||||
2 |
Dominik TarabaDominik Taraba
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 3 | PB 4.38 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | 4 | PB 4.11 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 318 |
Lukáš DašekLukáš Dašek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | 2 | 3.70 -0.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||
5 |
Simon KoniakovskýSimon Koniakovský
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | 1 | PB 3.28 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s. |
03 | 6 | 4.57 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s. |
04 | 5 | 4.52 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 9 | 4.71 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 6 | 4.36 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 5 | 4.35 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 7 | 4.30 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 240 |
Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 2 | PB 4.27 +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||
6 |
Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 1 | SB 4.20 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
7= |
Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3 | 3.58 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
7= |
Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 4 | 3.58 +0.6 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
9 | 226 |
Tereza MatulováTereza Matulová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | PB 3.37 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 8 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 2.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 9 | 4.38 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 8 | 4.32 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Silvie KoděrováSilvie Koděrová
Spartak Praha 4 |
07 | 7 | 3.78 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 245 |
Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 5 | 3.76 -0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||
5 |
Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 6 | 3.68 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 212 |
Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
09 | 4 | PB 2.86 +0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 7 | 30.14 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 8 | 29.76 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 6 | PB 26.32 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 3 | PB 25.96 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina PechováKateřina Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 5 | PB 20.50 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 4 | PB 18.61 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 1 | PB 18.35 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Nikola SkálováNikola Skálová
ASK Lovosice |
05 | 2 | SB 14.16 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | PB 38.05 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jiří PaulJiří Paul
ASK Lovosice |
05 | 1 | SB 28.44 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 1 | 35.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK Lovosice |
04 | 1 | PB 19.75 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(st, 2.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Muhammad Irfan ShamsuddinMuhammad Irfan Shamsuddin
TJ Dukla Praha |
95 | 4 | 53.21 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 3 | 52.58 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 2 | 44.20 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jan BrothánekJan Brothánek
A. C. Sparta Praha |
96 | 1 | 34.10 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 2kg - Ml. žákyně
(st, 2.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 26.09 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(st, 2.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | PB 29.65 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 27.56 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(st, 2.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 1 | PB 41.11 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jiří PaulJiří Paul
ASK Lovosice |
05 | 2 | 25.08 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |