4. Atletická středa
Stará Boleslav (23. 9. 2020)60 m - Muži
(st, 23.9.2020 - 16:20) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Jan BenešJan Beneš | 57 | ASK Lovosice | 7 | 09.80 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Dorostenci
(st, 23.9.2020 - 16:20) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 07.58 | ||||||||||||||
2 | Matouš PokornýMatouš Pokorný | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | PB 08.09 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žáci
(st, 23.9.2020 - 16:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metoděj TůmaMetoděj Tůma | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.66 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 16:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
2 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.74 | ||||||||||||||
3 | 218 | Adam AxonAdam Axon | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 08.98 | |||||||||||||
4 | Max BlažekMax Blažek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 09.28 | ||||||||||||||
5 | Patrik SukPatrik Suk | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Matěj LukešMatěj Lukeš | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy
(st, 23.9.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 08.56 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára PallováKlára Pallová | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | PB 09.19 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SmržováAneta Smržová | 04 | ASK Lovosice | 2 | PB 08.72 | ||||||||||||||
2 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 16:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.35 | ||||||||||||||
2 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Adéla ŠírováAdéla Šírová | 06 | TJ Jilemnice | 7 | 09.11 | ||||||||||||||
6 | Amálie VávrováAmálie Vávrová | 06 | TJ Jilemnice | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(st, 23.9.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 5 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová | 07 | ASK Lovosice | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
5 | Alena PlívováAlena Plívová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | Šárka MiarkováŠárka Miarková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 09.96 | ||||||||||||||
7 | Anna DurčanováAnna Durčanová | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 10.10 | ||||||||||||||
8 | Eliška ŠvejdováEliška Švejdová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 10.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 09.46 | ||||||||||||||
2 | Adam ŠpinkaAdam Špinka | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 09.46 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SimandlOndřej Simandl | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 10.07 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 10.11 | ||||||||||||||
5 | Filip LukešFilip Lukeš | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 10.24 | ||||||||||||||
6 | František BenešFrantišek Beneš | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ČížekVojtěch Čížek | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 11.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška TruhlářováEliška Truhlářová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 09.33 | ||||||||||||||
2 | Eliška LudwigováEliška Ludwigová | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 09.38 | ||||||||||||||
3 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 09.80 | ||||||||||||||
4 | Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09.88 | ||||||||||||||
5 | Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 10.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Muži
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 12.06 | ||||||||||||||
2 | 319 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 5 | 13.64 | |||||||||||||
3 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | SB 23.74 | ||||||||||||||
4 | Jiří PejpalJiří Pejpal | 34 | TJ Liga 100 Praha | 3 | 25.47 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Dorostenci
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 12.16 | ||||||||||||||
2 | Matouš PokornýMatouš Pokorný | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.86 | ||||||||||||||
3 | Sergiu MaticoSergiu Matico | 03 | ASK Děčín | 3 | PB 13.11 | ||||||||||||||
4 | Forman JiříForman Jiří | 57 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 19.33 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Žáci
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | PB 13.13 | ||||||||||||||
2 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 13.50 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | PB 13.97 | ||||||||||||||
2 | 86 | Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 15.64 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 16:40) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 13.69 | ||||||||||||||
2 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 4 | PB 13.86 | ||||||||||||||
3 | Ela VostráEla Vostrá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 14.64 | ||||||||||||||
4 | Amálie VávrováAmálie Vávrová | 06 | TJ Jilemnice | 3 | 14.86 | ||||||||||||||
5 | Adéla ŠírováAdéla Šírová | 06 | TJ Jilemnice | 5 | 14.89 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Muži
(st, 23.9.2020 - 18:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub OndřejJakub Ondřej | 89 | SK Aritma Praha | 2 | 19.13 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
150 m - Žáci
(st, 23.9.2020 - 18:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metoděj TůmaMetoděj Tůma | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 19.98 | ||||||||||||||
2 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 20.91 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 18:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 | Dominik TarabaDominik Taraba | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 21.60 | |||||||||||||
2 | 224 | Adam BradáčAdam Bradáč | 07 | ASK Lovosice | 7 | PB 22.14 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ženy
(st, 23.9.2020 - 18:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FišerováTereza Fišerová | 98 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 23.38 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
150 m - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 18:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 20.44 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová | 03 | TJ Jilemnice | 7 | PB 22.05 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 18:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 20.57 | ||||||||||||||
2 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 20.69 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ml. žákyně
(st, 23.9.2020 - 18:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | TJ Neratovice | 4 | 21.63 | ||||||||||||||
2 | Alena PlívováAlena Plívová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 24.31 | ||||||||||||||
3 | Anna DurčanováAnna Durčanová | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 25.24 | ||||||||||||||
4 | Šárka MiarkováŠárka Miarková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 25.62 | ||||||||||||||
5 | Eliška ŠvejdováEliška Švejdová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 25.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 23.9.2020 - 18:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam TerschAdam Tersch | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 23.28 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KotyzaLukáš Kotyza | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 24.18 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-dívky
(st, 23.9.2020 - 18:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PeckováJana Pecková | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 24.62 | ||||||||||||||
2 | Helena HorkáHelena Horká | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 25.31 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KřížováKateřina Křížová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 25.91 | ||||||||||||||
4 | Antonie MaláAntonie Malá | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 26.25 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Muži
(st, 23.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 37.77 | ||||||||||||||
2 | 319 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 6 | 42.90 | |||||||||||||
3 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 89.25 | ||||||||||||||
4 | Jiří PejpalJiří Pejpal | 34 | TJ Liga 100 Praha | 4 | 94.20 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Dorostenci
(st, 23.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergiu MaticoSergiu Matico | 03 | ASK Děčín | 5 | PB 42.09 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Tobias JankůJan Tobias Janků | 07 | TJ Neratovice | 5 | 43.43 | ||||||||||||||
2 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 44.41 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PerglVojtěch Pergl | 08 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | PB 47.56 | ||||||||||||||
4 | Max BlažekMax Blažek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 49.75 | ||||||||||||||
5 | Matěj LukešMatěj Lukeš | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 51.60 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ženy
(st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FišerováTereza Fišerová | 98 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 49.80 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 46.97 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 43.71 | ||||||||||||||
2 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 45.98 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 43.48 | ||||||||||||||
2 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 45.46 | ||||||||||||||
3 | Lucie JudasováLucie Judasová | 06 | Zš Kounice | 7 | 54.20 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amélie NevrláAmélie Nevrlá | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 44.53 | ||||||||||||||
2 | Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová | 05 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 45.63 | ||||||||||||||
3 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 5 | 46.03 | ||||||||||||||
4 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 47.85 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 43.48 | |||
2 | Amélie NevrláAmélie Nevrlá | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 44.53 | |||
3 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 45.46 | |||
4 | Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová | 05 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 45.63 | |||
5 | Jolana SmržováJolana Smržová | 06 | ASK Lovosice | 5 | 46.03 | |||
6 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 47.85 | |||
7 | Lucie JudasováLucie Judasová | 06 | Zš Kounice | 7 | 54.20 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | PB 44.52 | ||||||||||||||
2 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 45.41 | ||||||||||||||
3 | Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová | 07 | ASK Lovosice | 3 | 54.30 | ||||||||||||||
4 | Alice NavrátilováAlice Navrátilová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 54.33 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 23.9.2020 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | PB 49.04 | ||||||||||||||
2 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 49.45 | ||||||||||||||
3 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 52.65 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | PB 44.52 | |||
2 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 45.41 | |||
3 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | PB 49.04 | |||
4 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 49.45 | |||
5 | Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 52.65 | |||
6 | Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová | 07 | ASK Lovosice | 3 | 54.30 | |||
7 | Alice NavrátilováAlice Navrátilová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 54.33 |
300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 23.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam TerschAdam Tersch | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 49.61 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KotyzaLukáš Kotyza | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 50.80 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch BlechaVojtěch Blecha | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 54.07 | ||||||||||||||
4 | Lukáš LinhartLukáš Linhart | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 56.77 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 59.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 23.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠpinkaAdam Špinka | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 54.74 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 56.20 | ||||||||||||||
3 | František BenešFrantišek Beneš | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 58.31 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SimandlOndřej Simandl | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 60.79 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam TerschAdam Tersch | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 49.61 | |||
2 | Lukáš KotyzaLukáš Kotyza | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 50.80 | |||
3 | Vojtěch BlechaVojtěch Blecha | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 54.07 | |||
4 | Adam ŠpinkaAdam Špinka | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 54.74 | |||
5 | Tomáš BartákTomáš Barták | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 56.20 | |||
6 | Lukáš LinhartLukáš Linhart | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 56.77 | |||
7 | František BenešFrantišek Beneš | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 58.31 | |||
8 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 59.21 | |||
9 | Ondřej SimandlOndřej Simandl | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 60.79 |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 23.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena HorkáHelena Horká | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 53.30 | ||||||||||||||
2 | Jana PeckováJana Pecková | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 54.49 | ||||||||||||||
3 | Antonie MaláAntonie Malá | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 57.17 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KřížováKateřina Křížová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 57.24 | ||||||||||||||
5 | Marie ŠmídováMarie Šmídová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 66.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 23.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LudwigováEliška Ludwigová | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | PB 49.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška TruhlářováEliška Truhlářová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 49.78 | ||||||||||||||
3 | Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 54.12 | ||||||||||||||
4 | Tereza PšenkováTereza Pšenková | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 57.80 | ||||||||||||||
5 | Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 58.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LudwigováEliška Ludwigová | 09 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | PB 49.00 | |||
2 | Eliška TruhlářováEliška Truhlářová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 49.78 | |||
3 | Helena HorkáHelena Horká | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 53.30 | |||
4 | Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 54.12 | |||
5 | Jana PeckováJana Pecková | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 54.49 | |||
6 | Antonie MaláAntonie Malá | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 57.17 | |||
7 | Kateřina KřížováKateřina Křížová | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 57.24 | |||
8 | Tereza PšenkováTereza Pšenková | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 57.80 | |||
9 | Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 58.12 | |||
10 | Marie ŠmídováMarie Šmídová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 66.36 |
800 m - Muži
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:56.81 | |||||||||||||
2 | 321 | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 1:57.30 | |||||||||||||
3 | 319 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 1 | 2:14.60 | |||||||||||||
4 | 320 | Libor VeselýLibor Veselý | 76 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:27.31 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 325 | Vratislav MachotaVratislav Machota | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:14.41 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 218 | Adam AxonAdam Axon | 09 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | PB 2:26.62 | |||||||||||||
2 | 224 | Adam BradáčAdam Bradáč | 07 | ASK Lovosice | 9 | PB 2:28.57 | |||||||||||||
3 | 192 | Dominik TarabaDominik Taraba | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 2:31.67 | |||||||||||||
4 | 86 | Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 2:47.02 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 196 | Tereza ŠvarcováTereza Švarcová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | 2:40.94 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(st, 23.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 315 | Eliška HrzánováEliška Hrzánová | 07 | ASK Lovosice | 3 | PB 2:43.54 | |||||||||||||
2 | 324 | Eliška PšenkováEliška Pšenková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:45.65 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Muži
(st, 23.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 212 | Josef UlrichJosef Ulrich | 37 | TJ Liga 100 Praha | 5 | 19:02.27 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
3000 m - Žáci
(st, 23.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 88 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | PB 10:50.29 | |||||||||||||
2 | 215 | Matěj ČepelaMatěj Čepela | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 11:06.96 | |||||||||||||
3 | 240 | Tomáš LamošTomáš Lamoš | 08 | ASK Lovosice | 6 | 12:19.06 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 250 | Klára VyvialováKlára Vyvialová | 02 | ASK Lovosice | 1 | 12:42.97 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
3000 m - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Ema KučerováEma Kučerová | 07 | ASK Lovosice | 3 | 11:25.65 | |||||||||||||
2 | 241 | Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová | 07 | ASK Lovosice | 4 | 11:26.43 | |||||||||||||
3 | 217 | Lucie BrožkováLucie Brožková | 05 | ASK Lovosice | 2 | 13:37.93 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 1.60 | -----ooxxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ Neratovice |
07 | 1.50 | --oxoxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 1.40 | oxooxxx | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(st, 23.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 1.45 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol Nehvizdy |
05 | 1.45 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 15.16 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | PB 09.55 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | PB 11.27 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Ema Marie ŠafránkováEma Marie Šafránková
A. C. Sparta Praha |
05 | PB 07.06 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 09.74 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 09.41 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Veteráni
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan FlieglMilan Fliegl
AC Praha 1890 |
43 | PB 08.68 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 12.26 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 09.99 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | PB 09.07 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 15.28 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(st, 23.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 30.52 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Jilemnice |
05 | 28.00 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 25.85 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 25.53 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | PB 21.52 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | PB 20.64 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 19.63 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | PB 43.98 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 37.42 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan FlieglMilan Fliegl
AC Praha 1890 |
43 | PB 19.76 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolek |
83 | 43.35 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | PB 42.68 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Košice SVK |
89 | PB 42.10 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 38.10 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | PB 37.80 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | PB 30.40 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 29.52 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | PB 32.10 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | PB 28.30 | 0.0 | |||||||||||||||
3 | 250 |
Klára VyvialováKlára Vyvialová
ASK Lovosice |
02 | SB 10.70 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 33.40 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 31.31 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 47.47 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | PB 37.57 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(st, 23.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Muhammad Irfan ShamsuddinMuhammad Irfan Shamsuddin
TJ Dukla Praha |
95 | PB 58.66 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 53.02 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 46.37 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
03 | PB 60.18 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | PB 44.30 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | PB 40.20 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 38.16 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK Lovosice |
04 | PB 26.31 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ Desná, z.s. |
06 | PB 42.48 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 31.40 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 24.54 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Jilemnice |
05 | 23.68 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | PB 23.17 | 0.0 | |||||||||||||||
Ema Marie ŠafránkováEma Marie Šafránková
A. C. Sparta Praha |
05 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ŠajnaMiroslav Šajna
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 39.34 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 57.85 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 38.64 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 31.81 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | PB 31.10 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | PB 19.40 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká Lípa |
03 | PB 59.77 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 57.45 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | PB 61.75 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(st, 23.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 43.73 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK Jeseniova |
00 | 42.34 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma ČernáEmma Černá
ASK Lovosice |
07 | PB 32.59 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Magda DudováMagda Dudová
ASK Lovosice |
07 | PB 12.89 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol Nehvizdy |
07 | PB 28.66 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 24.27 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Jilemnice |
03 | 40.13 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | PB 40.00 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Aneta SmržováAneta Smržová
ASK Lovosice |
04 | 35.66 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK Lovosice |
04 | 31.77 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 36.57 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 31.61 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 20.17 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 35.09 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Veteráni
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BenešJan Beneš
ASK Lovosice |
57 | PB 25.64 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | PB 36.29 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 28.97 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | PB 28.02 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(st, 23.9.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 51.10 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |