Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Atletická středa

Stará Boleslav (23. 9. 2020)

60 m - Muži

(st, 23.9.2020 - 16:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 07.62
2 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.80
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenci

(st, 23.9.2020 - 16:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 07.58
2 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 08.09
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(st, 23.9.2020 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.47
2 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.66
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

(st, 23.9.2020 - 16:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.57
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.74
3 218 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.98
4 Max BlažekMax Blažek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 09.28
5 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.36
6 Matěj LukešMatěj Lukeš 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(st, 23.9.2020 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 08.56
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky

(st, 23.9.2020 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 09.19
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky

(st, 23.9.2020 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 08.72
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.86
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 23.9.2020 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.35
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.59
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.59
4 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.84
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.11
6 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.20
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 23.9.2020 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.86
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.96
3 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.43
4 Markéta ŠtěrbováMarkéta Štěrbová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.65
5 Alena PlívováAlena Plívová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.70
6 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 09.96
7 Anna DurčanováAnna Durčanová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 10.10
8 Eliška ŠvejdováEliška Švejdová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 23.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 09.46
2 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 09.46
3 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.07
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.11
5 Filip LukešFilip Lukeš 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.24
6 František BenešFrantišek Beneš 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.59
7 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.08
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 23.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.33
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.38
3 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.80
4 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.88
5 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.70
Celkem 5 závodníků