Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Atletická středa

Stará Boleslav (23. 9. 2020)

100 m - Muži

(st, 23.9.2020 - 16:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.06
2 319 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.64
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 23.74
4 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 3 25.47
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci

(st, 23.9.2020 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.16
2 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.86
3 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 13.11
4 Forman JiříForman Jiří 57 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.33
Celkem 4 závodníků

100 m - Žáci

(st, 23.9.2020 - 16:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 13.13
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.50
Celkem 2 závodníků

100 m - Ml. žáci

(st, 23.9.2020 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 13.97
2 86 Jáchym ŠpelinaJáchym Špelina 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.64
Celkem 2 závodníků

100 m - Žákyně

(st, 23.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 13.69
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 13.86
3 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.64
4 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 14.86
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 14.89
Celkem 5 závodníků