Vrhačský trojboj
Praha - Juliska (22. 9. 2020)vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 22.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 7 | 11.93 | 0.0 | 656.00 | |||||||||||||
2 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 11.44 | 0.0 | 624.00 | |||||||||||||
3 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 11.18 | 0.0 | 607.00 | |||||||||||||
4 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 3 | 09.71 | 0.0 | 510.00 | |||||||||||||
5 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 9 | 09.51 | 0.0 | 497.00 | |||||||||||||
6 |
Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 4 | 09.16 | 0.0 | 475.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | 09.08 | 0.0 | 469.00 | |||||||||||||
8 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 08.71 | 0.0 | 445.00 | |||||||||||||
9 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 8 | 07.04 | 0.0 | 338.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 22.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha |
94 | 5 | 11.47 | 0.0 | 626.00 | |||||||||||||
2 |
Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
80 | 4 | 10.29 | 0.0 | 548.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 3 | 10.18 | 0.0 | 541.00 | |||||||||||||
4 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 08.92 | 0.0 | 459.00 | |||||||||||||
5 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 07.95 | 0.0 | 396.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(út, 22.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 10.98 | 0.0 | 594.00 | |||||||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 2 | 08.53 | 0.0 | 434.00 | |||||||||||||
3 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 08.46 | 0.0 | 429.00 | |||||||||||||
4 |
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | 3 | 08.06 | 0.0 | 403.00 | |||||||||||||
5 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 07.69 | 0.0 | 379.00 | |||||||||||||
6 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | 07.50 | 0.0 | 367.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 22.9.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | 10.02 | 0.0 | 487.00 | |||||||||||||
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 22.9.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1 | 12.51 | 0.0 | 637.00 | |||||||||||||
2 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 3 | 11.96 | 0.0 | 604.00 | |||||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 11.66 | 0.0 | 586.00 | |||||||||||||
4 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 10.80 | 0.0 | 534.00 | |||||||||||||
5 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 10.03 | 0.0 | 487.00 | |||||||||||||
6 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 09.20 | 0.0 | 438.00 | |||||||||||||
7 |
Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla Praha |
02 | 8 | 09.13 | 0.0 | 434.00 | |||||||||||||
8 |
Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 9 | 08.87 | 0.0 | 418.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 22.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 11 | 14.49 | 0.0 | 758.00 | |||||||||||||
2 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 4 | 13.63 | 0.0 | 706.00 | |||||||||||||
3 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
85 | 2 | 12.50 | 0.0 | 637.00 | |||||||||||||
4 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 6 | 12.02 | 0.0 | 608.00 | |||||||||||||
5 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 11.09 | 0.0 | 551.00 | |||||||||||||
6 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 12 | 10.13 | 0.0 | 493.00 | |||||||||||||
7 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | 10.08 | 0.0 | 490.00 | |||||||||||||
8 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 5 | 10.07 | 0.0 | 490.00 | |||||||||||||
9 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 10 | 09.53 | 0.0 | 457.00 | |||||||||||||
10 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 09.46 | 0.0 | 453.00 | |||||||||||||
11 |
Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 09.35 | 0.0 | 447.00 | |||||||||||||
12 |
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s. |
77 | 8 | 07.82 | 0.0 | 356.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 22.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 3 | 37.48 | 0.0 | 605.00 | |||||||||||||
2 |
Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha |
94 | 5 | 34.82 | 0.0 | 554.00 | |||||||||||||
3 |
Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
80 | 4 | 26.51 | 0.0 | 397.00 | |||||||||||||
4 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 23.82 | 0.0 | 347.00 | |||||||||||||
5 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 14.23 | 0.0 | 176.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(út, 22.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | 3 | 32.26 | 0.0 | 505.00 | |||||||||||||
2 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 30.72 | 0.0 | 476.00 | |||||||||||||
3 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 29.86 | 0.0 | 460.00 | |||||||||||||
4 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 19.73 | 0.0 | 273.00 | |||||||||||||
5 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 2 | 17.77 | 0.0 | 238.00 | |||||||||||||
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(út, 22.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 3 | 31.21 | 0.0 | 485.00 | |||||||||||||
2 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 9 | 27.97 | 0.0 | 424.00 | |||||||||||||
3 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 7 | 27.81 | 0.0 | 421.00 | |||||||||||||
4 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 23.76 | 0.0 | 346.00 | |||||||||||||
5 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 21.97 | 0.0 | 313.00 | |||||||||||||
6 |
Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 4 | 20.80 | 0.0 | 292.00 | |||||||||||||
7 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 16.10 | 0.0 | 208.00 | |||||||||||||
8 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 8 | 15.75 | 0.0 | 202.00 | |||||||||||||
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 22.9.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 39.74 | 0.0 | 659.00 | |||||||||||||
2 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1 | 38.11 | 0.0 | 626.00 | |||||||||||||
3 |
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | 23.82 | 0.0 | 344.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 22.9.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 3 | 37.01 | 0.0 | 604.00 | |||||||||||||
2 |
Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1 | 30.25 | 0.0 | 469.00 | |||||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 29.56 | 0.0 | 456.00 | |||||||||||||
4 |
Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla Praha |
02 | 8 | 26.92 | 0.0 | 404.00 | |||||||||||||
5 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 24.66 | 0.0 | 361.00 | |||||||||||||
6 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 24.23 | 0.0 | 352.00 | |||||||||||||
7 |
Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 9 | 23.15 | 0.0 | 332.00 | |||||||||||||
8 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 22.86 | 0.0 | 326.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 22.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 4 | 53.30 | 0.0 | 939.00 | |||||||||||||
2 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 6 | 47.39 | 0.0 | 816.00 | |||||||||||||
3 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 11 | 44.35 | 0.0 | 753.00 | |||||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 34.01 | 0.0 | 544.00 | |||||||||||||
5 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | 33.32 | 0.0 | 530.00 | |||||||||||||
6 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
85 | 2 | 31.84 | 0.0 | 501.00 | |||||||||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 28.38 | 0.0 | 433.00 | |||||||||||||
8 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 5 | 26.35 | 0.0 | 393.00 | |||||||||||||
9 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 10 | 26.14 | 0.0 | 389.00 | |||||||||||||
10 |
Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 26.05 | 0.0 | 387.00 | |||||||||||||
11 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 12 | 24.60 | 0.0 | 359.00 | |||||||||||||
12 |
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s. |
77 | 8 | 19.95 | 0.0 | 271.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(út, 22.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 36.20 | 0.0 | 595.00 | |||||||||||||
2 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 35.88 | 0.0 | 588.00 | |||||||||||||
3 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 9 | 29.32 | 0.0 | 464.00 | |||||||||||||
4 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 7 | 25.16 | 0.0 | 385.00 | |||||||||||||
5 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 3 | 25.05 | 0.0 | 383.00 | |||||||||||||
6 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 24.36 | 0.0 | 370.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | 24.33 | 0.0 | 370.00 | |||||||||||||
8 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 8 | 22.81 | 0.0 | 341.00 | |||||||||||||
9 |
Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 4 | 16.95 | 0.0 | 232.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(út, 22.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha |
94 | 5 | 54.51 | 0.0 | 948.00 | |||||||||||||
2 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 32.81 | 0.0 | 530.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 3 | 30.38 | 0.0 | 484.00 | |||||||||||||
4 |
Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
80 | 4 | 29.78 | 0.0 | 472.00 | |||||||||||||
5 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 27.06 | 0.0 | 421.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(út, 22.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KubešováAnna Kubešová
SK Jeseniova |
02 | 3 | 34.24 | 0.0 | 557.00 | |||||||||||||
2 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | 30.92 | 0.0 | 494.00 | |||||||||||||
3 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 25.46 | 0.0 | 391.00 | |||||||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 2 | 25.12 | 0.0 | 385.00 | |||||||||||||
5 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | 24.41 | 0.0 | 371.00 | |||||||||||||
6 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 24.03 | 0.0 | 364.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(út, 22.9.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1 | 55.46 | 0.0 | 670.00 | |||||||||||||
2 |
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | 26.55 | 0.0 | 251.00 | |||||||||||||
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(út, 22.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 46.90 | 0.0 | 543.00 | |||||||||||||
2 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 4 | 42.68 | 0.0 | 481.00 | |||||||||||||
3 |
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s. |
98 | 5 | 40.56 | 0.0 | 450.00 | |||||||||||||
4 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 6 | 39.79 | 0.0 | 439.00 | |||||||||||||
5 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
85 | 2 | 39.49 | 0.0 | 435.00 | |||||||||||||
6 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 38.07 | 0.0 | 414.00 | |||||||||||||
7 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 11 | 37.51 | 0.0 | 406.00 | |||||||||||||
8 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | 37.29 | 0.0 | 403.00 | |||||||||||||
9 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 12 | 36.43 | 0.0 | 391.00 | |||||||||||||
10 |
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha, z.s. |
77 | 8 | 36.31 | 0.0 | 389.00 | |||||||||||||
11 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 10 | 33.38 | 0.0 | 347.00 | |||||||||||||
12 |
Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 26.51 | 0.0 | 250.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(út, 22.9.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 3 | 53.91 | 0.0 | 647.00 | |||||||||||||
2 |
Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1 | 50.35 | 0.0 | 594.00 | |||||||||||||
3 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 49.34 | 0.0 | 579.00 | |||||||||||||
4 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 43.27 | 0.0 | 490.00 | |||||||||||||
5 |
Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla Praha |
02 | 8 | 41.52 | 0.0 | 464.00 | |||||||||||||
6 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 29.33 | 0.0 | 290.00 | |||||||||||||
7 |
Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 9 | 26.18 | 0.0 | 246.00 | |||||||||||||
8 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 25.85 | 0.0 | 241.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrhačský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JoklTomáš Jokl | 88 | SC Start Karlovy Vary | 2126 | |||||||||||||||
2 | Dominik SládekDominik Sládek | 98 | A. C. Sparta Praha | 1917 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PešťákTomáš Pešťák | 00 | A. C. Sparta Praha | 1863 | |||||||||||||||
4 | Michal ČadaMichal Čada | 85 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1573 | |||||||||||||||
5 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 1509 | |||||||||||||||
6 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 1429 | |||||||||||||||
7 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 1423 | |||||||||||||||
8 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | Atletika Chrudim, z.s. | 1333 | |||||||||||||||
9 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 1243 | |||||||||||||||
10 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 1193 | |||||||||||||||
11 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 1084 | |||||||||||||||
12 | Jan ReichelJan Reichel | 77 | TJ ČZU Praha, z.s. | 1016 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrhačský trojboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HronPetr Hron | 02 | TJ Dukla Praha | 1855 | |||||||||||||||
2 | Karel DvořákKarel Dvořák | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1700 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 1532 | |||||||||||||||
4 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 1474 | |||||||||||||||
5 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 1302 | |||||||||||||||
6 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 1129 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 1005 | |||||||||||||||
8 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 0996 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1296 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 1082 | |||||||||||||||
3 | Pavel KordíkPavel Kordík | 03 | Spartak Praha 4 | 0659 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | TJ Dukla Praha | 2128 | |||||||||||||||
2 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 1630 | |||||||||||||||
3 | Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková | 80 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1417 | |||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 1227 | |||||||||||||||
5 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 1102 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrhačský trojboj - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KubešováAnna Kubešová | 02 | SK Jeseniova | 1465 | |||||||||||||||
2 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1445 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 1349 | |||||||||||||||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 1066 | |||||||||||||||
5 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1057 | |||||||||||||||
6 | Klára PallováKlára Pallová | 01 | A. C. Sparta Praha | 0738 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 1548 | |||||||||||||||
2 | Eva CaldrováEva Caldrová | 04 | ASK Slavia Praha | 1525 | |||||||||||||||
3 | Eva NovotnáEva Novotná | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1462 | |||||||||||||||
4 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1385 | |||||||||||||||
5 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 03 | SK Míle, z.s. | 1378 | |||||||||||||||
6 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 1023 | |||||||||||||||
7 | Eva KasováEva Kasová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 0999 | |||||||||||||||
8 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 0881 | |||||||||||||||
9 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 0839 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |