Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

S atletikou o prázdninách-přímestský tábor

Vrchlabí (18. 8. 2020)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 18.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán TauchmanŠtěpán Tauchman
VrchlabíVrchlabí
08 3.26 0.0
2 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.15 0.0
3 Vít ErlebachVít Erlebach
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 2.97 0.0
4 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 2.40 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 18.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela ŽídkováNela Žídková
VrchlabíVrchlabí
08 3.79 0.0
2 Anna KynčlováAnna Kynčlová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.27 0.0
3 Anežka StránskáAnežka Stránská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 3.17 0.0
4 Adála PaděrováAdála Paděrová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 3.15 0.0
5 Anna StránskáAnna Stránská
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 2.75 0.0
6 Kristina LukešováKristina Lukešová
VrchlabíVrchlabí
08 2.46 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.8.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠrámekJan Šrámek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.70 0.0
2 Adam KučeraAdam Kučera
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 2.46 0.0
3 Štěpán VydraŠtěpán Vydra
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.40 0.0
4 Marek ŠírMarek Šír
VrchlabíVrchlabí
11 2.34 0.0
5 Adam ŠírAdam Šír
VrchlabíVrchlabí
11 2.33 0.0
6 Miroslav ZetohaMiroslav Zetoha
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
13 2.25 0.0
7 Dominik KrokaDominik Kroka
VrchlabíVrchlabí
12 2.24 0.0
8 Lukáš HejralLukáš Hejral
VrchlabíVrchlabí
13 2.20 0.0
9 Jan HylmarJan Hylmar
VrchlabíVrchlabí
13 2.15 0.0
10 Ondřej ŠteincOndřej Šteinc
VrchlabíVrchlabí
12 2.13 0.0
11 Jakub JarošJakub Jaroš
VrchlabíVrchlabí
12 1.85 0.0
12 Jaromír HanušJaromír Hanuš
VrchlabíVrchlabí
11 1.63 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hatyáš HavlíčakHatyáš Havlíčak
VrchlabíVrchlabí
10 3.00 0.0
2= Denis ŠtensDenis Štens
VrchlabíVrchlabí
10 2.84 0.0
2= Filip HejralFilip Hejral
VrchlabíVrchlabí
10 2.84 0.0
4 Sebastian JonSebastian Jon
VrchlabíVrchlabí
09 2.75 0.0
5 Jakub ŠormJakub Šorm
VrchlabíVrchlabí
09 2.68 0.0
6 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
VrchlabíVrchlabí
10 2.65 0.0
7 David JanataDavid Janata
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 2.58 0.0
8 Vojtěch HylmarVojtěch Hylmar
VrchlabíVrchlabí
10 2.47 0.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 18.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Terezie HavlíčkováTerezie Havlíčková
VrchlabíVrchlabí
12 2.59 0.0
2 Elen ŠtemberováElen Štemberová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.50 0.0
3 Stela PaulíčkováStela Paulíčková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
13 2.47 0.0
4 Karolína JirouskováKarolína Jirousková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 2.40 0.0
5 Nela HrdinováNela Hrdinová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.37 0.0
6 Jenifer ZelinkováJenifer Zelinková
VrchlabíVrchlabí
14 2.26 0.0
7 Vanesa GregorováVanesa Gregorová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 2.12 0.0
8 Barbora JanečkováBarbora Janečková
VrchlabíVrchlabí
13 2.09 0.0
9 Viktorie HančováViktorie Hančová
VrchlabíVrchlabí
11 1.95 0.0
10 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová
VrchlabíVrchlabí
13 1.65 0.0
11 Barbora TauchmanováBarbora Tauchmanová
VrchlabíVrchlabí
13 1.55 0.0
12 Valerie HančováValerie Hančová
VrchlabíVrchlabí
13 1.40 0.0
13 Laura CermanováLaura Cermanová
VrchlabíVrchlabí
13 1.13 0.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 18.8.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula KoubováVendula Koubová
VrchlabíVrchlabí
09 2.35 0.0
2 Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková
VrchlabíVrchlabí
10 2.32 0.0
Karolína SkálováKarolína Skálová
VrchlabíVrchlabí
09 2.30 0.0
Celkem 3 závodníků